SU problem z oglądaniem transmisji - opóźnienie

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Cześć, może ktoś miał podobny problem. A mianowicie chodzi o to, że często wchodząc na jakąkolwiek transmisje obraz na chwile potrafi się przyciąć i jest opóźnienie dźwięku względem obrazu. Dodam tylko, że ten problem występuje przeglądając SU, na wszystkich innych strona wszystko działa normalnie. Ktoś wie z czego może to wynikać?
Awatar użytkownika
yetix182
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 23 maja 2016, 13:52
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: :O
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Właśnie po założeniu tematu zauważyłem ten topic, a w przypadku prywatnej trans... też to będzie działać?
Awatar użytkownika
yetix182
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 23 maja 2016, 13:52
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: :O
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Bardzo przydatna informacja. Polecam Fapka,
Awatar użytkownika
mrjohn12
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 10 gru 2020, 17:23
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: VicoriaSecret
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


yetix182 pisze:Cześć, może ktoś miał podobny problem. A mianowicie chodzi o to, że często wchodząc na jakąkolwiek transmisje obraz na chwile potrafi się przyciąć i jest opóźnienie dźwięku względem obrazu. Dodam tylko, że ten problem występuje przeglądając SU, na wszystkich innych strona wszystko działa normalnie. Ktoś wie z czego może to wynikać?


To jest technologia z NASA i upłynie jeszcze dużo wody w rzekach Madagaskaru zanim my to opanujemy.

Moim zdaniem problem wynika z tego, że SU stosuje bardzo zaawansowaną, wręcz kosmiczną technikę przesyłu danych, tzw. TDM (Tańcowały Dwa Michały) gdzie głos jest przesyłany z prędkością dźwięku a obraz z prędkością światła i stąd ta różnica.

Druga sprawa to, że w czasie pandemii higiena to podstawa i przez takie opóźnienie wymuszają na nas ciągłe odświeżanie więc odświeżajmy, odświeżajmy, odświeżajmy, dla dobra transmisji i nas samych... :bath0: :bath0: :bath0:
Awatar użytkownika
dominikt
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 47
Rejestracja: 02 wrz 2019, 01:15
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Problem z prawidłowym działaniem transmisji jest już od jakiegoś czasu.

Na priv obraz staje nie rusza się lub wcale nie widać trzeba ciągle odświeżać a na transmisji ogólnej albo głos jest opóźniony bardzo i trzeba odświeżyć aby chociaż na chwilę wróciło wszystko do normy ale zaraz i tak jest to samo albo jeszcze wywala transmisje bynajmniej mi jak transmituje to pokazuje się znaczek Rozłączono trwa nawiązywanie połączenia z serwerem i podobnie jest u większości nadających oglądający też czasami mają tak że wywala transmisję i jest napisz że Rozłączono trwa nawiązywanie poł. z transmisją. Lub wcale się z daną transmisją nie mogą połączyć.

Pisałam już w tej sprawie do SU to nic nie zrobili powiedzieli mi że mam zły internet i sprzęt odpisałam że mam światłowód z najwyższą opcją bo takowy posiadam i laptopa też nie mam starego mam nowy sprzęt. Już więcej nic nie odpisali nie chcą się przyznać że wina leży po ich stronie a nie nadających.

Trochę to wkurzające jak podczas priv wykonuję go a ktoś mnie nie widzi i zgłasza bo twierdzi że to moja wina a łączenie między mną a kimś jest przez SU zawalone.
Tylko ZWĄTPIENIE jest w stanie spowodować wyzwolenie umysłu.
Awatar użytkownika
-Messua-
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 425
Rejestracja: 10 gru 2020, 10:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 64 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Sama JA :)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Ja nie wiem co oni tam oddjaniepawlają ale to powinno być zrobione już dawno, to powinien być priorytet, to powinno być zrobione na wczoraj !!!
Awatar użytkownika
Edmund
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2016, 21:06
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zgadzam sie z powyższą opinia. Ten portal juz dołuje maksymalnie. Laski odchodzą bo im się nie płaci, klienci odchodzą bo za taką żenadę z jakością transmisji płacić cokolwiek to po prostu nie przystoi. Ze dwa miesiące i nie będzie szołupa.
Awatar użytkownika
sthoss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 252
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:24
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: GlupiaCipa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


to jest jakas masakra. Czasami opoznienie wynosi 3-5s ale przy dluzszych privach potrafi dojsc do 30-45s. Wtedy to tylko ciagle odswiezanie
Awatar użytkownika
edward
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 26 gru 2020, 20:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


opóźnienia jak opóźnienia, co chwile wywala taką prywatną/grupową transmisję a po odświeżeniu albo ją załaduje albo ponowne odświeżanie aż do skutku, ostatnio z 15 minutowej grupy "poprawnie" (nie że dobrze tylko poprawnie- przyzwoicie) oglądało się 7minut łącznie ten czas trzeba liczyć około 30sex po odświeżeniu i następnie trzeba to zrobic ponownie ;) powstanie drugiego portalu spowoduje konkurencję i tym samym szybciej będą niwelowane każde błędy. Teraz monopolistą na naszym zasranym podwórku jest SU i może sobie pozwolić na trzymanie klienta za jaja i ruchanie go na kase bez mydła!
WYSZCZOTKUJ KONIA!
Awatar użytkownika
guga89
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 10 lis 2015, 15:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: a chuj Was to :P
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości