Nie dziala kamerka ogladajacego

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Mam taki problem, ze doslownie na żadnej przegladarce nie dziala mi kamerka oglądającego :( moja bez problemu a kamerka drugiej osoby-czarny ekran. Mam zezwolenie wszystko, kamerke, flash itd i juz mi sie pomysky wyczerpaly..miał ktos podobny problem? Ktora przegladarka najlepsza?
Awatar użytkownika
Zuzia2828
SU-holik
SU-holik
Posty: 71
Rejestracja: 29 cze 2020, 11:39
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Zuzia2828


Mam taki sam problem.czasem sie wlacza kamera ogladajacego ale zadko...czy udalo Ci sie rozwiązać ten problem?
Awatar użytkownika
Ninasky
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2021, 17:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Paris
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Czasami po prostu nie działa ich kamerka, bo:
a) mają chujowego neta...
b) nie mają w ogóle kamerki, a Wy jak zezwalacie na drugą kamerkę to chyba zawsze widzicie cudzy obraz na start...
c) chujowy sprzęt, który nie daje rady wysyłać Wam obrazu (a najpierw go przetworzyć)
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Wydaje mi się, że często wina może leżeć po strone ustawień przeglądarki oglądającego. Na górze przeglądarki, obok pola w którym wpisany jest adres strony internetowej widnieje mała ikonka kłódki albo czegoś podobnego. Oglądający musi wejść w te ustawienia przeglądarki i dla strony showup.tv, bądź też dla wszystkich stron zezwolić na korzystanie z mikrofonu, kamerki, flasha i być może też z javascriptu. Najlepiej niech oglądający odblokuje również pop upy i przekierowania, grafikę i inne podobne rzeczy. Nie wiem czy i te również są odpowiedzialne za ten problem, ale jeśli oglądającemu zależy na czasie i nie chce stracić priva - niech odblokuje więcej niż mniej. Po wszystkim może zmienić ustawienia na poprzednie.
Dobrym pomysłem dla oglądającego jest, aby rozpoczął własną testową transmisję, na której za darmo może popróbować różne ustawienia i sprawdzić, które sprawią, że jego kamerka zacznie działać na SU i jego obraz zacznie być przesyłany do tego serwisu. Jeśli działa ci kamerka jako osobie transmitującej, na privku również ci zadziała.
Chyba czasami może też wina leżeć po stronie antywirusa, który można spróbować wyłączyć, jeśli wszystkie inne sposoby zawiodły.
Awatar użytkownika
ZefirynQ
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 04 gru 2021, 01:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości