Kto to jest i jak tego uniknąć?

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Problem jest dosyć prosty, i zapewne nie tylko ja go dostrzegłem. Popatrzcie na foto poniżej, to lista "osób, bądź jednej osoby" która pojawia się od minuty do kilku minut, mimo że transmisji jeszcze nie zdążyłem upublicznić. Jak sobie poradzić z tym?

Przykładowo, pierwszy nick z góry - Napalonaaparka81231231

Na stronie głównej SU, na samym dole jakaś pseudo transmisja - fake film + opis typu "wejdz na ruchajlaski.pl"

Czy administracja nie potrafi takich osób zbanować po IP na amen?

Obrazek
Awatar użytkownika
bolo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 39
Rejestracja: 09 gru 2015, 20:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: klaudia17
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Z tego co wyczailam u siebie robic transmisje, to sa to osoby ktore nie doladowali zetonow i nie moga pisac na czacie,zeby to usunac to poprostu odblokuj wszystkich.Co do filmikow to cos czuje ze to sama moderacja je puszcza :geek:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Do tego też doszedłem, że to osoby bez żetonów. Bardziej mi chodzi o to że jedna osoba ma milion tych samych nicków z różnicą jednej literki bądź cyferki. Sprawdziłem w zakładce i nie sądzę żeby jedna osoba w ciągu 5-10 sekund potrafiła się 15 razy wylogować i zalogować pod innym prawie tym samym nickiem.

Tu kolejny przykład,

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
bolo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 39
Rejestracja: 09 gru 2015, 20:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: klaudia17
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




W trakcie prowadzenia transmisji, nie ważne czy upublicznionej czy też nie na liście zbanowanych osób pojawiają się jako zablokowane osoby nie będące widzami
twojej transmisji, są to osoby które w trakcie trwania twojej transmisji dostały od moderacji bana.
Co do szybkiego przelogowywania się na kolejne konta z podobnymi nickami jest to realizowane za pomocą botów.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości