Madd_show/Maddie/Maddison/IIIlI_m_a_d_d_i_s_o_n_Ill

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Kulka_W_FA,
Co racja to racja.
Następny raz postaram się pisać bardziej ''poetycko'' ;)

https://showup24.tv/Maddie
https://showup24.tv/profile/Maddie
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Podobało mi się jak tańczyła na transmisji mikołajkowej.
Ostatnia zabawa z mini-celami na ogólnym też była super :D

Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


e-Laski pisze:Podobało mi się jak tańczyła na transmisji mikołajkowej.
Ostatnia zabawa z mini-celami na ogólnym też była super :D




:heart: :heart: :heart: :heart: Kofam to :heart: :heart: :heart: :heart:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Vitek ile ma zabawek ostatnio, nie poznaje koleżanky :D

https://showup24.tv/Maddie
https://showup24.tv/profile/Maddie
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


msn pisze:Vitek ile ma zabawek ostatnio, nie poznaje koleżanky :D

https://showup24.tv/Maddie
https://showup24.tv/profile/Maddie


pare gadzetów do mini celów :D wpadnij mnie zakneblować hehehe :heart:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kiniuś pisze:
msn pisze:Vitek ile ma zabawek ostatnio, nie poznaje koleżanky :D

https://showup24.tv/Maddie
https://showup24.tv/profile/Maddie


pare gadzetów do mini celów :D wpadnij mnie zakneblować hehehe :heart:


No, no Kinia, tylko czy Stefan nie będzie zazdrosny. :D
Pomysłów co niemiara masz i potrafisz zaskakiwać widzów, bardzo pozytywnie zaskakiwać.
To lubię :dance3: :good3:
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


I cóż by tu napisać o Kinii. Ogólnie fajna dziewczyna. Czy posiada jakieś wady?
A kto ich nie ma. Bywa roztargniona, rozkojarzona, wiecznie coś psuje- jak to kobietka. Na transmisji lubi czasami dobrze przymelanżować, pokrzyczeć i pochodzić po ścianach. Ma też obsesje na punkcie bielizny, kupuje jej co nie miara. Jak to typowa kobietka potem z dumą prezentuje unboxing na transmisji. Tak to jest ten magiczny moment w którym faceci udają że słuchają, a każdy idzie po drinka, na papierosa albo na odczekaną dwójeczkę do Wujka Czesia. Ma charakterek, jest zadziorna i lekko nieufna. Jeżeli nadepniesz jej na odcisk lepiej uważaj. Jednak jak już cie pozna i polubi to akceptuje Ciebie w pełni takim jakim jesteś. Wtedy właśnie uwydatnia się u niej ta wspaniała śląska gościnność. Można zaobserwować to na jej transmisjach. Kinia ma bardzo wielu wielbicieli którzy o nią dbają z wzajemnością, tworząc zgrany, ciekawy i kulturalny team. Co do samych występów widać że wkłada w nie bardzo dużo pracy, czasu i zaangażowania. Jest pomysłowa i kreatywna, a to czy występy się komuś podobają czy nie, to już po prostu kwestia gustu co do urody Kini i jej pomysłów na transmisje. I tyle. Jest sympatyczna i zabawna. Ma duży dystans do siebie. Potrafi wymyślać ciekawe zabawy. Lubi kino i taniec. Potrafi poddać się mocy wyobraźni. Widać , że dzięki transmisją może przekraczać swoje własne granice cielesności, seksualności i erotyzmu, które w realnym życiu bardzo ciężko zrealizować. Mnie osobiście jednak urzeka kiedy przychodzi na transmisje tak po prostu pogadać. Najczęściej jest ubrana w jakieś krótkie seksowne spodenki i krótką bluzkę albo po prostu zwykłe dresy bądź piżamkę. Nie musi wtedy zwracać uwagę na detale, jest najbardziej swobodna i bezpośrednia przez co można zauważyć jej wspaniale rozkwitające naturalne piękno. Najwspanialszy moment jest jednak wtedy kiedy się uśmiecha, nie chodzi tu o uśmiech typu Dziubek do kamerki, tylko piękny naturalny, przejrzysty i szczery uśmiech. Taki prawdziwy i piękny. Wtedy jest najpiękniejszą kobietą w całym układzie planetarnym.
Awatar użytkownika
AntonioMargheritii
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 19 gru 2019, 14:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


AntonioMargheritii pisze:I cóż by tu napisać o Kinii. Ogólnie fajna dziewczyna. Czy posiada jakieś wady?
A kto ich nie ma. Bywa roztargniona, rozkojarzona, wiecznie coś psuje- jak to kobietka. Na transmisji lubi czasami dobrze przymelanżować, pokrzyczeć i pochodzić po ścianach. Ma też obsesje na punkcie bielizny, kupuje jej co nie miara. Jak to typowa kobietka potem z dumą prezentuje unboxing na transmisji. Tak to jest ten magiczny moment w którym faceci udają że słuchają, a każdy idzie po drinka, na papierosa albo na odczekaną dwójeczkę do Wujka Czesia. Ma charakterek, jest zadziorna i lekko nieufna. Jeżeli nadepniesz jej na odcisk lepiej uważaj. Jednak jak już cie pozna i polubi to akceptuje Ciebie w pełni takim jakim jesteś. Wtedy właśnie uwydatnia się u niej ta wspaniała śląska gościnność. Można zaobserwować to na jej transmisjach. Kinia ma bardzo wielu wielbicieli którzy o nią dbają z wzajemnością, tworząc zgrany, ciekawy i kulturalny team. Co do samych występów widać że wkłada w nie bardzo dużo pracy, czasu i zaangażowania. Jest pomysłowa i kreatywna, a to czy występy się komuś podobają czy nie, to już po prostu kwestia gustu co do urody Kini i jej pomysłów na transmisje. I tyle. Jest sympatyczna i zabawna. Ma duży dystans do siebie. Potrafi wymyślać ciekawe zabawy. Lubi kino i taniec. Potrafi poddać się mocy wyobraźni. Widać , że dzięki transmisją może przekraczać swoje własne granice cielesności, seksualności i erotyzmu, które w realnym życiu bardzo ciężko zrealizować. Mnie osobiście jednak urzeka kiedy przychodzi na transmisje tak po prostu pogadać. Najczęściej jest ubrana w jakieś krótkie seksowne spodenki i krótką bluzkę albo po prostu zwykłe dresy bądź piżamkę. Nie musi wtedy zwracać uwagę na detale, jest najbardziej swobodna i bezpośrednia przez co można zauważyć jej wspaniale rozkwitające naturalne piękno. Najwspanialszy moment jest jednak wtedy kiedy się uśmiecha, nie chodzi tu o uśmiech typu Dziubek do kamerki, tylko piękny naturalny, przejrzysty i szczery uśmiech. Taki prawdziwy i piękny. Wtedy jest najpiękniejszą kobietą w całym układzie planetarnym.


Bengier, cicho tam :D
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


To nie Bengier, Bengier pisze o Kini tylko i wyłącznie wierszem :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


AntonioMargheritii pisze:I cóż by tu napisać o Kinii. Ogólnie fajna dziewczyna. Czy posiada jakieś wady?
A kto ich nie ma. Bywa roztargniona, rozkojarzona, wiecznie coś psuje- jak to kobietka. Na transmisji lubi czasami dobrze przymelanżować, pokrzyczeć i pochodzić po ścianach. Ma też obsesje na punkcie bielizny, kupuje jej co nie miara. Jak to typowa kobietka potem z dumą prezentuje unboxing na transmisji. Tak to jest ten magiczny moment w którym faceci udają że słuchają, a każdy idzie po drinka, na papierosa albo na odczekaną dwójeczkę do Wujka Czesia. Ma charakterek, jest zadziorna i lekko nieufna. Jeżeli nadepniesz jej na odcisk lepiej uważaj. Jednak jak już cie pozna i polubi to akceptuje Ciebie w pełni takim jakim jesteś. Wtedy właśnie uwydatnia się u niej ta wspaniała śląska gościnność. Można zaobserwować to na jej transmisjach. Kinia ma bardzo wielu wielbicieli którzy o nią dbają z wzajemnością, tworząc zgrany, ciekawy i kulturalny team. Co do samych występów widać że wkłada w nie bardzo dużo pracy, czasu i zaangażowania. Jest pomysłowa i kreatywna, a to czy występy się komuś podobają czy nie, to już po prostu kwestia gustu co do urody Kini i jej pomysłów na transmisje. I tyle. Jest sympatyczna i zabawna. Ma duży dystans do siebie. Potrafi wymyślać ciekawe zabawy. Lubi kino i taniec. Potrafi poddać się mocy wyobraźni. Widać , że dzięki transmisją może przekraczać swoje własne granice cielesności, seksualności i erotyzmu, które w realnym życiu bardzo ciężko zrealizować. Mnie osobiście jednak urzeka kiedy przychodzi na transmisje tak po prostu pogadać. Najczęściej jest ubrana w jakieś krótkie seksowne spodenki i krótką bluzkę albo po prostu zwykłe dresy bądź piżamkę. Nie musi wtedy zwracać uwagę na detale, jest najbardziej swobodna i bezpośrednia przez co można zauważyć jej wspaniale rozkwitające naturalne piękno. Najwspanialszy moment jest jednak wtedy kiedy się uśmiecha, nie chodzi tu o uśmiech typu Dziubek do kamerki, tylko piękny naturalny, przejrzysty i szczery uśmiech. Taki prawdziwy i piękny. Wtedy jest najpiękniejszą kobietą w całym układzie planetarnym.


Czyżby to Wróżbita Maciej :D chyba przeniosłam się do świata horoskopu :) a swoją drogą nie sądziłam że tak dużo jak na korpusa można o mnie napisać pozytywnych rzeczy :P
Całkiem milusio tu... :oops:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Witam agrax. Po pierwsze nie przypominam sobie żebyśmy pili kiedyś brudzia żebyś zwracał się do mnie jak do swojego kolesia. Po drugie nie przypominam sobie aby ktoś kiedykolwiek zwracał się do mnie Bengier. Wskazuje to ewidentnie na to że jesteś osobą która zbyt długo przebywa na co dzień w Internecie. Jeżeli mógłbym ci coś zaproponować to więcej to ruchu, świerzego powietrza i kontaktów w realnym życiu. A przy okazji życie ci wesołych pogodnych świąt Bożego Narodzenia.
Awatar użytkownika
AntonioMargheritii
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 19 gru 2019, 14:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ruger44 pisze:To nie Bengier, Bengier pisze o Kini tylko i wyłącznie wierszem :)


Proza nie oddaje glebi ich milosci :D
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Kiniuś pisze:swoją drogą nie sądziłam że tak dużo jak na korpusa można o mnie napisać pozytywnych rzeczy
Całkiem milusio tu... :oops:

tez nie sadzilem ;) az za slodko, zapala mi sie lampka kontrolna od "więzi emocjonalnej" :D Kinia uwazaj jesli pojawi sie trzecie PW :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Bez obaw panowie i Kiniuś , marny ze mnie wróżbita i astrolog. Wydajesz się spoko dziąchą, wiec pomyślałem że skrobne coś na twój temat, ale może rzeczywiście za bardzo się rozpisałem. Białe półwytrawne tak działa na wene haha Pozdrawiam ;)



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
AntonioMargheritii
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 19 gru 2019, 14:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


AntonioMargheritii pisze:Bez obaw panowie i Kiniuś , marny ze mnie wróżbita i astrolog. Wydajesz się spoko dziąchą, wiec pomyślałem że skrobne coś na twój temat, ale może rzeczywiście za bardzo się rozpisałem. Białe półwytrawne tak działa na wene haha Pozdrawiam ;)


Kolega lubi procenty no chyba się dogadamy, swój chłop hehe :P
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


He he z takim delikatnym uwodzeniem to coś czuje, że Kinia niedługo zasmakuje we włoszczyźnie :) Włoskie wino, włoska pizza i włoski kochanek - to wszystko co potrzeba kobiecie do szczęścia :) Tylko szkoda, że wierszy nie pisze :)

https://showup24.tv/Maddie
https://showup24.tv/profile/Maddie
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


AntonioMargheritii pisze:Witam agrax. Po pierwsze nie przypominam sobie żebyśmy pili kiedyś brudzia żebyś zwracał się do mnie jak do swojego kolesia. Po drugie nie przypominam sobie aby ktoś kiedykolwiek zwracał się do mnie Bengier. Wskazuje to ewidentnie na to że jesteś osobą która zbyt długo przebywa na co dzień w Internecie. Jeżeli mógłbym ci coś zaproponować to więcej to ruchu, świerzego powietrza i kontaktów w realnym życiu. A przy okazji życie ci wesołych pogodnych świąt Bożego Narodzenia.


Ale z bolem tylnej czesci ciala to uprzejmie prosze przystopowac. Nie rozumiesz zartu, bo byl skierowany do Maddie ;)
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Obrazek :lol:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wieczna chcica pisze:[ Obrazek ] :lol:


**Pokaż Spoiler**
Obrazek


Najbielsze ze Swiat ;)
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


No i co o tej Maddiesce znowu napisać. Należy jej się naprawdę czasami konkretna, ostra zjeba, serio mówie, taka typowa musztra z rana żeby wiedziała że żyje . Może mówić że niby lubi się wylegiwać , ale i tak naprawdę myśli z rana „Szkoda że, nie ma tu prawdziwego faceta który w końcu zrobi ze mną porządek do chuja”. To że ma piękne ciało i ciekawa osobowość każdy wie. Cóż ancymon z niej co nie miara. Naprawdę odciągnęła mnie znowu od poważnej lektury. Oczywiście widać u niej ewidentny brak witaminy S i to poważny, pragnie aby pokrył ja w końcu prawdziwy mężczyzna czyt. Antonio Margheritti, ale cóz wszystkiego mieć nie można. Porusza się jak lekka zwiewna Calineczka , naprawdę jej ruchy są czyste ,delikatne, powabne, aksamitne i płynne. Jest troche jednocześnie jak czarny i biały łabędź u Darrena Aranowsky’ego. Serio i tu nie ma żadnej szydery ta dziewczyna po prostu jest tutaj najciekawszym zjawiskiem , nawet pod wpływem alko potrafi czarować i zaciekawić puliczność. Mógłbym tak dalej i dalej….., ale nikt mi za to kutasa nie obciąga, a wino mi się kończy , więc niech dalej opowie o Kini Kukiz…
https://www.youtube.com/watch?v=g7oHJJdepm0
Awatar użytkownika
AntonioMargheritii
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 19 gru 2019, 14:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Gratulacje, Hetrique, simpleman123 i 51 gości