PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Agrax pisze:
GrubyAleGadatliwy pisze:Hm, rozumiem, nie znam jej, kojarzę ja ale tylko wizualnie. Ale pewnie w końcu trafi na takiego co się za nią weźmie solidnie i konkretnie, i dostanie smigusaDyngusa jakimś kwasem po twarzy ;) widocznie jeszcze nie spotkała gościa który nie będzie przebierał w środkach, a wiadomo karma wraca,świrów nie brakuje.


A wiesz co ja Ci powiem? Niech se robi, co chce. Jej życie, jej twarz, jej sprawa. Kim jesteśmy, by ją oceniać. Nie uważam się za wyższego moralnie od niej ani od nikogo z foro. Robinek, Ty uważasz się za lepszego?


Oczywiście, bo znam Tą Pannę bardzo dokładnie, na wylot wręcz,
5 lat temu omal nie dałem się wyruchać tak jak Spikel.
Wiem do czego jest zdolna i jak potrafi grać.
Zwykła oszustka nic więcej... i bardzo mnie cieszy, że coraz więcej ludzi zaczyna myśleć i omijać ją szerokim łukiem.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


WIem ze swego czasu miała konto na odlotach, i była chętna się wypiąć pod przysłowiową sosna za parę groszy :P to chyba wystarczy heh.Co dalej komentować? Szkoda, jednego,drugiego i trzeciego. Naiwność to taka kurwa, potrafi kupić Cię emocjami.
GrubyAleGadatliwy


GrubyAleGadatliwy pisze:WIem ze swego czasu miała konto na odlotach, i była chętna się wypiąć pod przysłowiową sosna za parę groszy :P to chyba wystarczy heh.Co dalej komentować? Szkoda, jednego,drugiego i trzeciego. Naiwność to taka kurwa, potrafi kupić Cię emocjami.


Ja to bym byl ostrożny z gadaniem o odlotach, bo jako ze odloty sa darmowe, to czasem tam wrzucaja ogloszenia zawistni niedoszli kochankowie. Roksa jest juz za to dosc sprawdzina, bo trzeba zaplacic oplate manipulacyjna tam
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Agrax pisze:
GrubyAleGadatliwy pisze:WIem ze swego czasu miała konto na odlotach, i była chętna się wypiąć pod przysłowiową sosna za parę groszy :P to chyba wystarczy heh.Co dalej komentować? Szkoda, jednego,drugiego i trzeciego. Naiwność to taka kurwa, potrafi kupić Cię emocjami.


Ja to bym byl ostrożny z gadaniem o odlotach, bo jako ze odloty sa darmowe, to czasem tam wrzucaja ogloszenia zawistni niedoszli kochankowie. Roksa jest juz za to dosc sprawdzina, bo trzeba zaplacic oplate manipulacyjna tam

Ja widziałem jej ofertę na odlotach dobre 3lata temu, i za dużo faktów się już wdety zgadzalo, żeby mówić o fejku, ale nie chce drążyć tematu, to jej sprawa.
GrubyAleGadatliwy


Akurat fakt, ze byla prostytutka jest powszechnie znany, wiec nawet jesli to prawda, to Ameryki nie odkryles :)

A jesli przestanie jej isc wystarczajaco dobrze na SU, to tez- jak sama przyznaje bez skrepowania- wroci do prostytucji
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Robinek29,
Nie no podziwiam twoją przenikliwość i trzeźwość umysłu :shock2:
Nie dałeś się jej oszukać :!:
Proponuje tobie napisać poradnik dla mężczyzn jak nie dać się wyruchać przez sprytne kobiety.
Może twoje wypociny pomogą kilku idiotom których to przecież nie brak oszczędzić bólu i płaczu :laugh3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666, Przynajmniej wiedział by odpuścić (tak myślę) a Ty pewnie potajemnie koliberkowi dalej trujesz dupe " wpisz mi się w profilek niech zauważą i zazdroszczą "
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 00:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak


blebluch123 pisze:HardRockCaffe666, Przynajmniej wiedział by odpuścić (tak myślę) a Ty pewnie potajemnie koliberkowi dalej trujesz dupe " wpisz mi się w profilek niech zauważą i zazdroszczą "


Dzisiaj dziadek dostał nawet darmową grupową :P Więc nigdy sobie nie odpuści miłości do swojej oblubienicy ;P
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


HardRockCaffe666 pisze:Robinek29,
Nie no podziwiam twoją przenikliwość i trzeźwość umysłu :shock2:
Nie dałeś się jej oszukać :!:
Proponuje tobie napisać poradnik dla mężczyzn jak nie dać się wyruchać przez sprytne kobiety.
Może twoje wypociny pomogą kilku idiotom których to przecież nie brak oszczędzić bólu i płaczu :laugh3:

Ty kurwa dziadiczku akurat jesteś ostatnia osobą która powinna się wypowiadać, bardziej Cię widzę na forum jakichś kombatantów zranionych przez kombatantki niż na forum erotycznym.
GrubyAleGadatliwy


HardRockCaffe666 pisze:Proponuje tobie napisać poradnik dla mężczyzn jak nie dać się wyruchać przez sprytne kobiety.
:laugh3:


Sprytne kobiety powiadasz?
Padłem ze śmiechu :laughingnew:

Tobie już wszystko się pierdoli w tej łepetynie!
Oszustkę i manipulantkę nazywasz sprytną kobietą?
Pij mniej albo zacznij brać leki.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ona ma poziom sprytu i ogarnięcia życiowego na poziomie pasikonika, udało jej się wydymać tylu kolesi na grubą kasę (i kota) tylko dlatego, że trafiała na takich jak ona tytanów intelektu i ogarnięcia, jakoś np. mnie nie przekabaciła i nikogo z IQ większym niż numer buta

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Sprytna kobieta tobie już kurwa chyba naprawdę poszło na mózg całkowicie dziadygo.

Jeżeli ktoś przez 5 lat gra na uczuciach, w żywe oczy opowiada tobie o stracie dziecka albo tym ze chciała dziwka popełnić samobójstwo i to z płaczem to kurwa z kim mamy do czynienia i ty to nazywasz sprytem ??. Teraz wychodzi że szmata kłamała we wszystkim. Rozmawiałem z jej byłymi facetami i co wyszło kim kurwa jest . Że jak wstanie z tego parszywego lozka i otworzy ten zakłamany pysk to już kłamie . Nikt o tej szmacie kurewskiek nawet dobrego słowa nie powiedziała, nikt. Ona po prostu wykorzystana do cna i zostawia bez odzewu. Kazdego byłego traktuje jak stalkera i obłąkanego . Jak już widzi ze nic nie ma to koniec bez słowa . 5 latach kurwa nawet słowa prawdy . Kurwy z roksy powie więcej prawdy niż ona . Jej sie kurwa wydaje ze oszustwo i manipulacja nie jest karana ze każdego może zrobic. Ta szmata nie ma nic godnosci bo wykorzystywać kurwa stratę dziecka i samobójstwo jest najgorsza kurwa zeczy. Dosłownie kurwa nie moge nie ma jak zacząć sobotę zaś na kurwie
Sasiedzi


ruger44 pisze:Ona ma poziom sprytu i ogarnięcia życiowego na poziomie pasikonika, udało jej się wydymać tylu kolesi na grubą kasę (i kota) tylko dlatego, że trafiała na takich jak ona tytanów intelektu i ogarnięcia, jakoś np. mnie nie przekabaciła i nikogo z IQ większym niż numer buta

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_


A nie zaprzeczę. Kiedyś nawet ja z nią flirtowałem, ale po 4 wymienionej wiadomości poznałem się, że z niej nic dobrego nie wyniknie.

A Ty Spajki już nie bóldup, bo to Twoja wina, że się jej dałeś wyruchać w anal bez nawilżenia. Jak masz inteligencje nizsza niz ryby, co filetujesz, to sie nie dziw ze taka Paula czy inna bedzie Cie ruchac bez wazeliny
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Człowiek zakochany nie patrzy się na pewne zeczy. Ten pasożyt kurewski tylko z tego korzystał. Teraz to się nie dziwie twoje mamie że ciebie nie wsparła jak zrobiłaś skrobanke zwykła kurwa bez godnosci. Jeszcze na mamę najezdzalas. Jestes zerem i zerem zostaniesz. Nawet biedny kote zaopiekować sie nie potrafisz a co dopiero dzieckiem brutasie
Sasiedzi


Sasiedzi pisze:Człowiek zakochany nie patrzy się na pewne zeczy.


Bez urazy, ale piszesz jakbyś cały czas był zakochany i tłumił tą miłość agresją i wyzwiskami.

Od 2 lat chyba Ci tu wszyscy mówili żebyś odpuścił.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Tomex jak można kochać jebanego pasożyta który nigdy nie był szczery. Ta plugawa morda nawet słowa prawdy nie powiedziała. Jedyne co można do niej mieć to wstręt. Mówię większy szacunek można mieć do kurwy z roksy niż do tego kurwiszona najniższych lotów. Jaka trzeba być osoba żeby skrobanke zrobić a pierdolic ze chce mieć dziecko jebany szmatławiec na nic nie gotowy .
Sasiedzi


Hehehe, masakra, 5lat becylowałes w dziewuchę pasożyta, przejebana kwestia :P
GrubyAleGadatliwy


Spajki odpuść sobie...krzywdzisz sam siebie. Powtarzanie ciągle tego samego ci nie pomoże. Dla mnie to wygląda jak uzależnienie emocjonalne i to się leczy.
Jak tego nie przerobisz to nie pójdziesz do przodu. Nerwy sobie szarpiesz a i tak byś poleciał na jej skinienie palcem. Wiem co piszę.
Nie chce tutaj pisać swoich osobistych doświadczeń ale sama byłam głupia jak but z lewej nogi.
luckykarma


Spajka szkoda, wiadomo... ale obawiam się, że ciężko mu będzie się z tego wypełzać, troszkę to już za daleko zaszło.

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Karma ma rację,musisz to przemielić, inaczej będziesz stał w miejscu. Takich dupeczek jak ona jest masa, wiesz ilu gości tkwi w takich chorych relacjach? Ogrom, becylowanie większych pieniędzy w kochankę nigdy nie jest dobre, wiem że człowiek fajnie się wtedy czuję its, ale jak trafisz na modliszkę, to Cię finalnie zje. Mój kolega też kilka lat temu został w identyczny sposób pokręcony przez babę, tyle że on pił 2tygodnie i się ogarnął, znalazł inna normalna. Ty widzę nie bardzo możesz się wziąć za siebie . Chłopie, pierdol ja i żyj dalej, tego kwiatu jest...
GrubyAleGadatliwy


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: SPEEDI i 44 gości