Problemy/Usterki na ShowUp.tv

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Dzisiaj w nocy wszystko działało właściwie. Ani razu nie było problemu z opublikowaniem transmisji. Miejmy nadzieje, ze tak już będzie na stałe :)
Awatar użytkownika
niebanalna777
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 17
Rejestracja: 30 kwie 2019, 22:14
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tez sie jebalo. U Ann sie zjebało jakoś o 23:50 ale mogę potwierdzić że zrobienie nowego konta pomaga. MIała na nowym dużo privów i grupy, ani razu nie było już problemu z powrotem na główną.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


niebanalna777 pisze:Dzisiaj w nocy wszystko działało właściwie. Ani razu nie było problemu z opublikowaniem transmisji. Miejmy nadzieje, ze tak już będzie na stałe :)


Jednym słowem przyfarciłaś :).
Dużo transmisji w nocy spadło.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


To ja już nie wiem co u mnie jest nie tak. W dzień nie działa, wieczorem też nie. Dzisiaj próbowałam to zacięło się, kliknęłam "zrób zdjęcie" to wyświetliło się "live" ale zdjęcie stoi w miejscu zacięło się pomimo że ruszam się. Co może być jeszcze nie tak?
Awatar użytkownika
natulaa1001
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 22 paź 2021, 14:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


natulaa1001,

Czy próbowałaś:
- na innym sprzęcie,
- innych przeglądarkach,
- innym internecie oraz vpnach,
- ewentualnie na nowym koncie?

Ze swojej strony jeszcze podpowiem, że jak mam problemy np. z captcha, to jedyna przeglądarka, na której ten problem nie występuje to Edge.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Userka pisze:natulaa1001,

Czy próbowałaś:
- na innym sprzęcie,
- innych przeglądarkach,
- innym internecie oraz vpnach,
- ewentualnie na nowym koncie?

Ze swojej strony jeszcze podpowiem, że jak mam problemy np. z captcha, to jedyna przeglądarka, na której ten problem nie występuje to Edge.


Dziękuje Ci z całego serca za pomoc. Teraz włączyłam przeglądarkę EDGE i wszystko działa :D nie wiem dlaczego nie działa na chrome. Dziwne jest też to że na telefonie mam chrome i kamera działa, nic nie zacina się a na laptopie zacina się pomimo aktualizacji.
Awatar użytkownika
natulaa1001
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 22 paź 2021, 14:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


natulaa1001,
Cieszę się, że mogłam pomóc :)
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Mi też nie publikuje transmisji, jeszcze się zacina przy zmianie jakości obrazu i tak zostaje i nic nie można zrobić. Kamerka działa bo się świeci. Na edge i chrome tak samo , ciasteczka wyczyszczone. Reinstalacja przegladarki tez nic nie dała. Problem od wczoraj w nocy :/ :blush: :sorry:
Awatar użytkownika
dagmara_a
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 05 sie 2016, 12:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


U mnie znowu ten sam problem. Jeden dzień działało i znowu zacina nawet na EDGE. Nie mogę udostępnić transmisji i nawet zdjęcia zrobić bo od razu zatnie się pomimo że kamerka włączona... Nic nie pomaga..
Awatar użytkownika
natulaa1001
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 22 paź 2021, 14:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mam to samo, próbowałam już dosłownie WSZYSTKIEGO. Też zauważyłam, że problem nasila się głównie w nocy, nawet gdy uda się mi się opublikować transmisję, po powrocie z priva jest dalej to samo.. Straciłam już przez to tyle pieniędzy, nerwów i czasu, że serio idzie się załamać... Ostatnio walczyłam z tym aż do 6 rano. A show up udaje, że nie ma problemu.. Teraz już chociaż wiem, że wina leży po stronie ich serwerów. Obawiam się, ze nie możemy z tym nic zrobić.. pozostaje czekać i użerać się dalej, ewentualnie spróbować nadawać w dzień..
Awatar użytkownika
SnuffyGore
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 16 paź 2021, 03:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Pomaga restart internetu jeżeli masz zmienne ip , jeżeli masz stałe to jesteś w dupie generalnie ale można sprobować go zresetować. Ja to mam taki problem oprócz tych opisanych, że po minucie jak już uda mi się kurwa opublikować transmisje ja siebie widze, natomiast ogladajacym ciagle łączy. Jakość mam ustawioną już na najniższą :sad2:

Opisalam caly problem do SU, wszystko to co piszecie dziewczyny a oni mi odpisuja ze mam sprawdzic czy mam aktualizacje zrobione, no support fchuj.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 11:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


beznadzieja,
zawsze to jakaś odmiana po wiecznych sugestiach czyszczenia ciasteczek :)
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


W tych wszystkich zacinaniach przydatny jest VPN. Jak zmieni się IP to wtedy problem z zacinaniem znika, co prawda nie całkowicie ale jest znacznie lepiej. Pomoże też jeśli macie stałe ip a musicie zmienić na inne żeby odpalić transmisję.

to jest dobry free vpn do przetestowania. Będzie działał z Chrome, Operą i Edge
https://chrome.google.com/webstore/deta ... glocklcgno

na dłuższą metę jeśli wam to pomoże dobrze jest kupić sobie NordVPN lub ProtonVPN. Około 40zł na miesiąc.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


A ja mam taki problem że jak dam wysoką jakość obrazu to mnie w ogóle nie widać, zastygam jak posąg, co to może być? I cały czas komunikat "łączę z transmisją" a po chwili nie udało się połączyć z transmisją
Awatar użytkownika
JakaśTaka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 599
Rejestracja: 27 paź 2021, 20:22
Podziękował: 129 razy
Podziękowano mu: 123 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


JakaśTaka, czy ktokolwiek daje radę streamować na wysokiej jakości? Ja jadę na "słabej" mimo świetnego sprzętu i Internetu. SU nie udźwignie lepszego obrazu.
Awatar użytkownika
pusheen
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2019, 01:57
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Cześć, mam problem z odtwarzaniem transmisji na telefonie (iPhone). Problem polega na tym ze jak w chodzę w transmisje i klikam play, to robi się czarny ekran ale słychać głos. Nie ze wszystkimi tak mam ale często jest tak ze większości nie widzę a tylko pare transmisji mi się otwiera i widzę obraz i dźwięk. Oczywiście na komputerze nie mam tego problemu. To jest mój kolejny telefon na którym
Się tak dzieje. Przeszukałem całe forum i nie widziałem żeby ktoś miał podobny problem (z odtwarzaniem obrazu na tel). Ściągałem tez inne przeglądarki typu pudding i jest dokładnie ta sama sytuacja. Miał ktoś z tym problem?
Awatar użytkownika
MasterOn
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2021, 18:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kokaina
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mam problem z transmisjami na Windowsie 10, ciągle mi łączy, odświeżanie nic nie daje, to samo w każdej przeglądarce.

Gdy przełączę na Windows 7 - zainstalowany na tym samym komputerze (na innym dysku), to wszystko śmiga.

Czy ktoś się spotkał z takowym problemem? Przeinstalowałem wszystkie przeglądarki na win10 i nie pomogło.
Awatar użytkownika
Pawello
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 18 wrz 2021, 22:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


MasterOn pisze:Cześć, mam problem z odtwarzaniem transmisji na telefonie (iPhone). Problem polega na tym ze jak w chodzę w transmisje i klikam play, to robi się czarny ekran ale słychać głos. Nie ze wszystkimi tak mam ale często jest tak ze większości nie widzę a tylko pare transmisji mi się otwiera i widzę obraz i dźwięk. Oczywiście na komputerze nie mam tego problemu. To jest mój kolejny telefon na którym
Się tak dzieje. Przeszukałem całe forum i nie widziałem żeby ktoś miał podobny problem (z odtwarzaniem obrazu na tel). Ściągałem tez inne przeglądarki typu pudding i jest dokładnie ta sama sytuacja. Miał ktoś z tym problem?


Problem znany, tu i na oficjalnym była o tym mowa, nie wiadomo czemu tak się dzieje, przeglądarki nie maja na to wpływu. Jak sobie wymusisz na tel pobranie stornie wersji na komputer, to czasem krzyknie żeby jakiś plugin zainstalować, ale nie bardzo jest chyba skąd. Problem czasem tez na androidach sie ponoc pojawia. W iOS dotyczy to iPhone, na iPad czy Mac działa normalnie. Wg mnie to kwestia kamer na jakich nadają dziewczyny. Ze jak przez inna kam niż w laptopie to wtedy jest kłopot ( albo na odwrót)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Czy dzisiaj Showup się tnie po 22? Bo słyszałam, że w ciągu ostatnich paru dni było kiepsko pod tym względem...

A planuję zrobić większą transmisję w weekend i byłoby szkoda, gdyby się ten trend utrzymał :/
Awatar użytkownika
ThousandFacesGirl
SU-holik
SU-holik
Posty: 56
Rejestracja: 11 sty 2021, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: SlodkaGepardzica
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: ThousandFacesGirl


Też wam tak showup ostatnio zrywa transmisje?
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 243 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość