Problemy/Usterki na ShowUp.tv

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Userka pisze:Prawdopodobne rozwiązanie problemu, które dzisiaj testowałam - założenie zupełnie nowego konta.
Z nocnej dyskusji na czasie wywnioskowaliśmy, że może chodzić o jeden z serwerów.

Po ponownej rejestracji - nowe konto normalnie śmiga na ogólnym, stare cały czas niewidoczne.
Sprawdźcie dziewczyny czy i u Was to pomaga.

No to u mnie nowo założone konto nie działa... szukajmy dalej ;/

edit: Jednak nowe konto się włączyło po paru minutach i odświeżeniach. Stare nadal nie działa.
To serio nie kumam...
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 451
Rejestracja: 27 paź 2015, 20:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Trzeba po prostu poczekać aż to naprawią. Jak znajdziemy jakiś sposób "naokoło" to im się nie będzie chciało tego naprawić, a np. robienie nowego konta co transmisję byłoby na maksa uciążliwe :/
Awatar użytkownika
pusheen
SU-holik
SU-holik
Posty: 65
Rejestracja: 08 kwie 2019, 01:57
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


@Kropelka, wykonałam parę testów. Nowe konto jeżeli przestawało działać na jednym internecie, ruszało na drugim.
Stare nadal niewidoczne i pewnie tak będzie do rana. Jutro sprawdzę ponownie, jak to działa.

Web-Anatomy, jeśli to czytacie, moglibyście w jakokolwiek sposób poinformowac użytkowników na ile estymujecie (zakladając, że w ogóle estymujecie) naprawienie powstałego problemu i czy nasze próby odpalenia transmisji mają jakikolwiek sens. Tracimy na to kupę czasu bez żadnej gwarancji powodzenia i bez słowa wyjaśnienia na temat tego, co tak właściwie się dzieje - a to nie jest okey.
Kiss and love.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 242 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Czemu problem rozpoczyna się jakoś po północy? To jest jakaś masakra to co się dzieje. 10min priv i 30 min próby wejścia na główną. A czasem i dlużej. Im późniejsza godzina nocna tym bardziej się wali. Jeszcze po północy da się wejść, ale o 4/5 to z godzinę się z tym mecze i na głównej 5 osób.
Awatar użytkownika
LittleStar342
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 350
Rejestracja: 12 kwie 2019, 00:37
Podziękował: 149 razy
Podziękowano mu: 91 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja sama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LittleStar342


Userka pisze:Po ponownej rejestracji - nowe konto normalnie śmiga na ogólnym, stare cały czas niewidoczne.
Sprawdźcie dziewczyny czy i u Was to pomaga.

To ma prawo działać dlatego, że przy każdym logowaniu użytkownicy SU dostają "token". I ten "token", upraszczając, decyduje np. o tym jaki jest adres żądania -> np. wysłania avatarka.

Aczkolwiek tak jak na załączonej odpowiedzi, znają problem od lipca i kiedyś go naprawią...
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Fapka, powiedz mi czemu na iPhone nie działają niektóre transmisje, jest głos a nie ma obrazu?
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


LittleStar342 pisze:Czemu problem rozpoczyna się jakoś po północy? To jest jakaś masakra to co się dzieje. 10min priv i 30 min próby wejścia na główną. A czasem i dlużej. Im późniejsza godzina nocna tym bardziej się wali. Jeszcze po północy da się wejść, ale o 4/5 to z godzinę się z tym mecze i na głównej 5 osób.


Nie mam pojęcia. U mnie znaczyna się już o 23:30 (wcześniej było to również po północy). Czasem jeszcze udaje mi się wbić po wielu próbach, ale w okolicach 2 godziny jest to już praktycznie niemożliwe.

Mam niestety wrażenie, że więcej czasu tracimy na próby powrotu na główną i analizowanie, co jeszcze możemy zrobić, niż to jest tego warte.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 242 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Dziewczyny, uważajcie.

Dzisiaj większość mojego priva była widoczna na ogólnym, o czym dowiedziałam się od zaprzyjaźnionych widzów już po transmisji.
Słyszeli też co mówiłam już po zaprzestaniu transmitowania w ogóle - moja transmisja sama się im wyświetliła na ogólnym, mimo że nie streamowałam.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 242 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Userka,
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2087
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


@e-laski
Ostatnio psikus za psikusem ;)

Przyznam, że najbardziej zmroziło mnie to, że transmisja odpaliła się, mimo że wcale nie streamowałam..

Cholerny BigBrother.
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 242 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Tak tu wyżej czytam że ludziom nie działają transmisję na iPhonach. Po prostu Safari nie chodzi dobrze na SU ale wystarczy pobrac chrome ze sklepu i bedzie działać
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Przechuj pisze:Tak tu wyżej czytam że ludziom nie działają transmisję na iPhonach. Po prostu Safari nie chodzi dobrze na SU ale wystarczy pobrac chrome ze sklepu i bedzie działać


Na Chrome latam od dawna, safari nawet na Macu poszło w odstawke. To nie kwestia przeglądarki. Mam najnowszy soft tel ma rok. Wiec tez nie to ze jest za stary. Nie działa ani na Chrome ani na Safari bez różnicy czy w wersji mobilnej czy wymuszonej. I to jest tak ze niektóre działa. A niektóre nie i zawsze te same działają lub nie. Może kwestia przez co nadają dziewczyny ?
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


U mnie na Safari jedne dzialaja inne nie...bez jakiejs logiki ale wiadomka ze Safari ciut chujowo wyswietla na ajfonie, co ciekawe na iPadzie nawet w Safari jest w miare ok
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Ja iphona juz od paru lat niemiałem ale maków używam już z 15 lat. W Safari na desktopie mam tak samo jak wy na iphonach. Mimo że jestm zwolennikiem apple to jednak safari to syf nad syfami. a na chrome i iOS tez tak jest bo to wynika to z restrykcji jakie apple nakłada na producentów przeglądarek do ich sklepu. google może sobie zrobić chrome na iphona ale musi byc ono oparte o ten sam silnik co safari. w praktyce chrome na iOS to tylko nakładka na safari a nie samodzielna przeglądarka.

spróbujcie tej przeglądarki na srajfonach. Ci co ją robią bardzo integrują w kod safari więc może nie będzie tego buga.

https://apps.apple.com/pl/app/yandex-br ... 93909?l=pl
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Cześć,
Jestem tu nowa na forum a na showup.tv jestem od 4 lat. Mam techniczny problem i proszę o pomoc. Od wczoraj gdy klikam "start transmisji" Nie zdąży załadować się kamera i od razu zacina, nie mogę upublicznić transmisji. Odswiezanie, reset nic nie daje. Pisałam do supportu ale czyszczenie przeglądarki, aktualizacja chroma, Windowsa nic nie daje. Co w tej sytuacji robić? Widzę że support nie potrafi pomóc i chyba sami nie wiedzą jak pomóc.
Z góry dziękuje za pomoc.
Awatar użytkownika
natulaa1001
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 22 paź 2021, 14:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


natulaa1001 pisze:Cześć,
Jestem tu nowa na forum a na showup.tv jestem od 4 lat. Mam techniczny problem i proszę o pomoc. Od wczoraj gdy klikam "start transmisji" Nie zdąży załadować się kamera i od razu zacina, nie mogę upublicznić transmisji. Odswiezanie, reset nic nie daje. Pisałam do supportu ale czyszczenie przeglądarki, aktualizacja chroma, Windowsa nic nie daje. Co w tej sytuacji robić? Widzę że support nie potrafi pomóc i chyba sami nie wiedzą jak pomóc.
Z góry dziękuje za pomoc.


Wszyscy mają ten sam problem. Wyżej ktoś pisał, że sprawdza się zakładanie nowych kont co transmisje. Albo trzeba czekać cierpliwie. Mi koniec końców zawsze wchodzi transmisja na glowna.
Awatar użytkownika
LittleStar342
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 350
Rejestracja: 12 kwie 2019, 00:37
Podziękował: 149 razy
Podziękowano mu: 91 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja sama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LittleStar342


Spróbuj wszystkich metod, które omawialiśmy na stronie 24. Jeżeli problem występuje w godzinach nocnych, to nie jesteś jedyna, to niestety większa awaria.

BOK SU niestety jest średnio pomocny. Mi nawet w odpowiedzi na awarię związaną z wyświetleniem prywatnej transmisji na głównej, kazali czyścić ciasteczka - to uniwersalna porada kopiuj-wklej na wszystkie problemy ;)
Awatar użytkownika
Userka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 477
Rejestracja: 03 cze 2017, 11:05
Podziękował: 182 razy
Podziękowano mu: 242 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: ;)


Dziękuje za odpowiedz.
Mój problem występuje w ciągu dnia. Założyłam nowe konto ale nic nie mogło. Widocznie muszę cierpliwie poczekać bo nawet nie mogę zrobić zdjęcia jako awatara bo od razu zatnie się i odświeżyć nie mogę. A support faktycznie nie potrafi pomóc tylko kopiuj/wklej
Awatar użytkownika
natulaa1001
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 22 paź 2021, 14:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Zaczynam miec mocna podejrzenia ze BOK SU jest jakims kurwa botem :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


BOK jak to BOK, wszystko bierze BOKiem :D

A tak przy okazji, to jak nieładują się transmisje na ogólny, to w tym samym czasie nie można też ani zmienić zdjęcia profilowego ani dodać fotek na profil.
Awatar użytkownika
sheer
SU-holik
SU-holik
Posty: 73
Rejestracja: 27 cze 2021, 11:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ­ ­ ­ ­ ­
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości