Problemy/Usterki na ShowUp.tv

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Ja od 3 dni nie transmituje bo nie idzie uruchomić transmisji na Chrome :meeting: Pisałam w tej sprawie do Administratora, bo nic u mnie nie pomaga, ani czyszczenie, ani wszystko inne.... :? :cray:
Awatar użytkownika
Sexy_Lejdis
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 339
Rejestracja: 16 kwie 2019, 19:54
Podziękował: 160 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


a działa wam wersja mobilna? u mnie wyskakuje błąd 502, w dzień czasem załapie ale w nocy wogóle :? iphone 8+ safari
Awatar użytkownika
NapalonaOna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 45
Rejestracja: 14 lis 2016, 03:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Odpisali , ja im swoje a oni mi: Witam.
Proszę wyczyścić dane przeglądarki.
Tu jest instrukcja w zależności od przeglądarki: http://www.java.com/pl/download/help/webcache.xml
Pozdrawiam

Nie przeczytali dranie co sie do nich pisze, smutne :(

To że transmisja się dlugo ładuje to jeden problem, oglądanie Pana ze strony 404 po każdym privku to drugi, jest jeszcze problem ze skrypt jakby się wiesza i niekiedy nie moge nic napisac. Zaskakuje po kilku minutach i dochodza wtedy tez jakieś wiadomości od oglądających. Oczywiscie ludzie chyba myslą ze ich olałam, no a działa to jak działa. Część privków wczoraj działała poprawnie, bez większej ilości odświeżeń można bylo oglądać.

Działam dzisiaj ostatni dzień i robię sobie przerwe do poniedzialku, mam nadzieję ze do tego czasu opanują to jakoś, bo za chwile znowu będzie tak jak zawsze. Coś jest spierdzielone, po czasie się do tego przyzwyczajamy i traktujemy usterkę za normę, masakra.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 11:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Założyłem nowe konto na SU, przy zakładaniu oczywiście zaznaczyłem płeć - mężczyzna, a tu w miniaturce postać kobitki ale w profilowym już facet :roll:
Ale to jeszcze nic - szopka zaczyna się po uzupełnieniu profilu, wpisałem imię, wiek (którego i tak nie wyświetla) no i zmieniło mi płeć na kobieta i jeszcze dodało rozmiar biustu :dontknow:

Ja rozumiem że LGBT ale żeby tak płeć komuś zmieniać bez pytania ????

Masakra co oni wyprawiają, głupie dodanie forum a cały portal leży i kwiczy.
paragon


paragon pisze:Ale to jeszcze nic - szopka zaczyna się po uzupełnieniu profilu, wpisałem imię, wiek (którego i tak nie wyświetla) no i zmieniło mi płeć na kobieta i jeszcze dodało rozmiar biustu :dontknow:


:laughingnew:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


paragon pisze:Założyłem nowe konto na SU, przy zakładaniu oczywiście zaznaczyłem płeć - mężczyzna, a tu w miniaturce postać kobitki ale w profilowym już facet :roll:
Ale to jeszcze nic - szopka zaczyna się po uzupełnieniu profilu, wpisałem imię, wiek (którego i tak nie wyświetla) no i zmieniło mi płeć na kobieta i jeszcze dodało rozmiar biustu :dontknow:

Ja rozumiem że LGBT ale żeby tak płeć komuś zmieniać bez pytania ????

Masakra co oni wyprawiają, głupie dodanie forum a cały portal leży i kwiczy.

Napisz do nich że nie zgadza się twój rozmiar biustu ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


SU aktualnie ma problemy ale partactwa administracji tego forum w postaci braku backupu i w efekcie utraty postów z prawie roku wstecz jeszcze nie przebiło dlatego proszę mieć to na uwadze.
Awatar użytkownika
Edmund
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2016, 21:06
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:Napisz do nich że nie zgadza się twój rozmiar biustu ;)


No nie zgadza się, bo z automatu wpisali mi 0 (zero).

A tak na marginesie to jak kobitki mają rubrykę - rozmiar biustu to u facetów powinna być - rozmiar penisa, gdzie tu sprawiedliwość :nea:
paragon


Edmund pisze:Może i SU aktualnie i ma problemy ale partactwa administracji tego forum postaci braku backupu i w efekcie utraty postów z prane roku wstecz jeszcze nie przebiło dlatego proszę mieć to na uwadze.


To był chyba jedyny poważny błąd Armina w kilkuletniej historii działania foro. A Szołapek ma co chwilę jakieś nowe problemy i to poważniejsze dla użytkowników niż strata postów na jakimś tam forum. Bo większość z tych postów udało się odratować za sprawą kilku osób, którym się chciało. A Szołap nie naprawia swoich problemów, a co chwilę dokłada nowe. To też proszę mieć na uwadze xd
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Widzę że się postarali i naprawili ,działa na chrome już:()
gucio123456


Sadistik pisze:
Edmund pisze:Może i SU aktualnie i ma problemy ale partactwa administracji tego forum postaci braku backupu i w efekcie utraty postów z prane roku wstecz jeszcze nie przebiło dlatego proszę mieć to na uwadze.


To był chyba jedyny poważny błąd Armina w kilkuletniej historii działania foro. A Szołapek ma co chwilę jakieś nowe problemy i to poważniejsze dla użytkowników niż strata postów na jakimś tam forum. Bo większość z tych postów udało się odratować za sprawą kilku osób, którym się chciało. A Szołap nie naprawia swoich problemów, a co chwilę dokłada nowe. To też proszę mieć na uwadze xd


Nie mogę się zgodzić. Co by nie mówić, rozwijanie SU jest bardziej skomplikowane niż, zrobienie backupu. Wdrażanie nowych rzeczy w serwisie, co prawda powinno odbyć się poprzedzone testami na jakimś zapasowym serwerze gdzie można robić testy i popełniać błędy do woli jednak nie myli się tylko ten co nic nie robi. Oczywiście autorzy i właściciele SU są partaczami jakich mało, co chwilę coś nie działa, trudno powiedzieć czy to robią nieuki, czy ludzie z małym doświadczeniem, czy właścicielowi szkoda kasy i jest to co jest. Nie zmienia to faktu, ze KURWA JEBANA MAĆ, kopie bezpieczeństwa robi się PRZED każą wprowadzaną zmianą, a tutaj ostatnia kopia była zrobiona rok wcześniej. To nie wynika z braku kompetencji, doświadczenia czy braku pieniędzy, to wynika z GŁUPOTY. Można się wkurwiać na SU, że im nie wychodzi albo, że nie podejmują trafnych decyzji bo np. uważam, że jest wiele bardziej potrzebnych zmian niż wprowadzenie forum ale to nie mój serwis i mi się to może nie podobać ale decyzje podejmuje właściciel i jak mi się nie podoba to mogę spierdalać gdzie indziej. Natomiast na pewno nie można i nich powiedzieć, że są głupi.
Awatar użytkownika
Edmund
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2016, 21:06
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tam pracują ludzie, którzy mają za wszystko zapewne płacone, w końcu firma chwaląca się współpracą z Cyfrowym Polsatem czy tam Iplą i Al Jazeera nie zabierze się za robienie czegoś, kiedy wie, że nic nie dostanie. Poza tym, przecież nie zajmują się Szołapem od dziś. Więc ich działania jak najbardziej nazwałbym głupotą

W przeciwieństwie do tego co tu się odjebało. Bo naszym foro zajmuje się wszystkim sam Armin bez pomocy technicznej od nikogo. A nie sorry ma do pomocy moda, ale ja tu też byłem modem i wiem, że to się opiera wyłącznie na akceptowaniu, bądź odrzucaniu postów od nowych userów i to tylko tyle. Całą resztą zajmuje się Armin, a tej całej reszty jest fchuj. Wystarczy spojrzeć jakie spoko zmiany zostały wprowadzone przez ostatnie 2 lata na foro. Zostało wszystko zoptymalizowane elegancko, dodane nowe funkcje itp. A to, że nie zrobił backupu... I jemu nikt nic nie płaci za prowadzenie tego foro. Wpadnie mu tyle co z Programu Partnerskiego i jak by chciał to by miał wyjebane w to foro a hajs i tak by spływał. A foro by sobie działało jak to poprzednie xd
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


NoMoreMoney pisze:moryl2, co do Twojego pytania.
Jeśli tego nie robiłeś, to spróbuj może wyczyścić dane przeglądania.
W przypadku Chrome przywróć ustawienia do wartości domyślnych.
Być może się to sprawdzi...

Mi oglądanie transmisji póki co jako tako działa na Firefoxie, Operze i Chrome.. na Edge i innych przeglądarkach nie sprawdzałem.
Natomiast odpalanie własnej transmisji trwa niemiłosiernie dłuuugo..


Niestety dopóki te "spece" nie ogarną tego co spieprzyli, to będą takie problemy.

Z tego co widzę to nie jestem jedyny i to są jakieś większe problemy.Dzięki za radę ale chyba się wstrzymam z tym czyszczeniem bo nie chce mi się klepać wszystich haseł itp.Dziś działa na operze ale rwie transmisje.Zobaczymy co będzie za kilka dni.Dzięki kombinowaniu po długim czasie udało mi się odpalić transmisje ZB na chrome bo działało tylko na operze.Mam styczność z SU praktycznie od początku gdy było kilka transmisji na portalu i zamiast to działać coraz lepiej to mam wrażenie że jest coraz gorzej.Edit najzabawniejsze że gdy wejdę na głowną i najadę kursorem na daną transmisje to widzę co na niej się dzieje gdy na nią kliknę to sie nie odpala.
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 17:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


paragon pisze:Założyłem nowe konto na SU, przy zakładaniu oczywiście zaznaczyłem płeć - mężczyzna, a tu w miniaturce postać kobitki ale w profilowym już facet :roll:
Ale to jeszcze nic - szopka zaczyna się po uzupełnieniu profilu, wpisałem imię, wiek (którego i tak nie wyświetla) no i zmieniło mi płeć na kobieta i jeszcze dodało rozmiar biustu :dontknow:

Ja rozumiem że LGBT ale żeby tak płeć komuś zmieniać bez pytania ????

Masakra co oni wyprawiają, głupie dodanie forum a cały portal leży i kwiczy.

Pewnie dlatego teraz mam pomieszane transmisje kobiet i mężczyzn.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 15:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm


Jakby ktoś jeszcze nie wiedział kto jest odpowiedzialny za totalne spierdolenie showupa to w tym temacie: https://showsu.org/viewtopic.php?f=2&t=5840&p=109151&hilit=bastek#p109151 jest ładny spojler wyjaśniający kim są Janusze branży IT stojący za totalnym popsuciem szołapka.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 15:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Uff, trochę się uspokoiłam że to jakiś większy problem u sporej ilości osób.

U mnie też nic nie dało zainstalowanie nowej przeglądarki. Żadnych danych nie miała ale i tak się wieszała i były problemy żeby w ogóle połączyło z transmisją.
Raz działa, raz nie działa.. ale psuje atmosferę. Człowiek podniecony i chciałby się pobawić, porozmawiać z oglądającymi, a tutaj... czekaj, czekaj, czekaj, odśwież, wyczyść, czekaj... po 10ciu minutach załapie...Najgorzej że wciąż się pojawiają nowe osoby które mówią że nie znają tego jak działa portal i to na pewno takie osoby zniechęci. Ba, mnie zniechęca.
Rok temu był problemy bo była szata graficzna na nową wprowadzana i też coś nie działało, ostatnio z przelewami niewychodzącymi przez miesiąc się popisali, a teraz to.
Słabo, oj słabo.
Awatar użytkownika
takajednaaa
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 15 kwie 2019, 18:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wywaliło większość transmisji ale zaczyna działać to co jest dostępne.
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 17:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


od_taaki pisze:Jakby ktoś jeszcze nie wiedział kto jest odpowiedzialny za totalne spierdolenie showupa to w tym temacie: https://showsu.org/viewtopic.php?f=2&t=5840&p=109151&hilit=bastek#p109151 jest ładny spojler wyjaśniający kim są Janusze branży IT stojący za totalnym popsuciem szołapka.

To już wiadomo, dlaczego tak nawalają. Zamiast pracować nad poprawą to łażą po transmisjach. Jak się poszuka w google to widać komu tipował dany nick ostatnio.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 15:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm


Po kolejnym zgłoszeniu problemu z transmisjami, odpisali...


"Witam
Proszę spróbować teraz. Wrzuciliśmy kilka istotnych poprawek, które powinny rozwiązać problem. Na wszelki wypadek proszę wyczyścić ponownie dane przeglądarki.
Pozdrawiam"
kamchm9578


paragon pisze:Ale to jeszcze nic - szopka zaczyna się po uzupełnieniu profilu, wpisałem imię, wiek (którego i tak nie wyświetla) no i zmieniło mi płeć na kobieta i jeszcze dodało rozmiar biustu :dontknow:

:mocking:

Robią z portalu niezły cyrk.

paragon pisze:A tak na marginesie to jak kobitki mają rubrykę - rozmiar biustu to u facetów powinna być - rozmiar penisa, gdzie tu sprawiedliwość :nea:

Dyskryminacja !! :D

moryl2 pisze:
NoMoreMoney pisze:moryl2, co do Twojego pytania.
Jeśli tego nie robiłeś, to spróbuj może wyczyścić dane przeglądania.
W przypadku Chrome przywróć ustawienia do wartości domyślnych.
Być może się to sprawdzi...

Mi oglądanie transmisji póki co jako tako działa na Firefoxie, Operze i Chrome.. na Edge i innych przeglądarkach nie sprawdzałem.
Natomiast odpalanie własnej transmisji trwa niemiłosiernie dłuuugo..


Niestety dopóki te "spece" nie ogarną tego co spieprzyli, to będą takie problemy.

Z tego co widzę to nie jestem jedyny i to są jakieś większe problemy.Dzięki za radę ale chyba się wstrzymam z tym czyszczeniem bo nie chce mi się klepać wszystich haseł itp.Dziś działa na operze ale rwie transmisje.Zobaczymy co będzie za kilka dni.Dzięki kombinowaniu po długim czasie udało mi się odpalić transmisje ZB na chrome bo działało tylko na operze.Mam styczność z SU praktycznie od początku gdy było kilka transmisji na portalu i zamiast to działać coraz lepiej to mam wrażenie że jest coraz gorzej.


Właśnie widzę, że spieprzyli totalnie.. wiele osób ma problemy z prowadzeniem transmisji, oglądaniem ich jak i w normalnym korzystaniu z serwisu.

Wiem, że nadzieja matką głupich,
ale oby jak najszybciej uporali się z tym szeregiem usterek.

moryl2 pisze:Edit najzabawniejsze że gdy wejdę na głowną i najadę kursorem na daną transmisje to widzę co na niej się dzieje gdy na nią kliknę to sie nie odpala.

Heh, no to nieźle..
Tylko lipa, bo mała miniaturka i bez głosu.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość