Problemy/Usterki na ShowUp.tv

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




msklex pisze:Od dwóch dni zauważyłam że nie ładuje się transmisja (obraz) po powrocie nadającej (nadającego) z priva.
Dotychczas gdy kończył się priv to automatycznie wyświetlała się transmisja a teraz zamiast obrazu z kamerki jest plansza zachęcająca do zakupu żetonów. W
W tle leci transmisja jest dźwięk i pojawiają się wpisy na czacie ale obraz nie załadowuje się automatycznie należy odświeżyć stronę i obraz się pojawia.

Lipcowy fix dla SU (naprawia brak obrazu po powrocie z priv): https://dl.dropboxusercontent.com/s/o6yi5prra7d9snd/SUJulyFix.user.js
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




Też zauważyłam że od kilku dni można oglądać osoby które Cię zbanowały pomimo to że widnieje na górze napis "zostałeś zbanowany przez tego użytkownika", ale transmisja leci normalnie :D
Awatar użytkownika
Devilek
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 459
Rejestracja: 29 paź 2019, 16:59
Podziękował: 117 razy
Podziękowano mu: 106 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Devii




Fapka pisze:
msklex pisze:Od dwóch dni zauważyłam że nie ładuje się transmisja (obraz) po powrocie nadającej (nadającego) z priva.
Dotychczas gdy kończył się priv to automatycznie wyświetlała się transmisja a teraz zamiast obrazu z kamerki jest plansza zachęcająca do zakupu żetonów. W
W tle leci transmisja jest dźwięk i pojawiają się wpisy na czacie ale obraz nie załadowuje się automatycznie należy odświeżyć stronę i obraz się pojawia.

Lipcowy fix dla SU (naprawia brak obrazu po powrocie z priv): https://dl.dropboxusercontent.com/s/o6yi5prra7d9snd/SUJulyFix.user.js



Czyli to coś na SU spierdolii że obraz nie laduje się prawidłowo po powrocie z priv?
Awatar użytkownika
msklex
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 18 lut 2017, 21:17
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 23 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: kmerry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Dziewczyny piszcie w sprawie tego ładowania powrotu z priva na Kontakt albo na [email protected] im wiecej będzie zgłoszeń tym może sie tym zajmą, bo to już trwa X czasu. Pisałam do nich to mnie potraktowali jak debila. Najpierw zapytali czy sprawdzałam na Mozilli - gdzie hello cały czas było mówione, że tylko Chrome jest kompatybilny z SU, a jak im napisałam, że może by to jednak naprawili bo skoro działało a teraz nie działa i to nie tylko u mnie to coś jest niehalo, to mi wysłali kopiuj-wkleja, jakim obdarowywali wszystkich gdy zgłaszali usterki po wprowadzeniu nowego wyglądu a w nim największe banały w stylu jak nie działa to sobie odśwież internet, przeglądarke i usuń Adbloka, gdzie to sie ma nijak do tematu :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:
Awatar użytkownika
Pola
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 27 paź 2019, 14:43
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Pola pisze:Dziewczyny piszcie w sprawie tego ładowania powrotu z priva na Kontakt albo na [email protected] im wiecej będzie zgłoszeń tym może sie tym zajmą, bo to już trwa X czasu [...]
Oni się rwą do zmian jak kutas rugera do erekcji - może po 0,5 roku coś zrobią, ale raczej po roku :D
Tak było z zapowiedzią zabawek Lovense - rok. A moje rozwiązanie było szybciej dostępne, więc jak ktoś chce sobie naprawić to albo F5, albo instaluje TamperMonkey, a następnie mojego fixa :D
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




Dziewczyny działa wam transmisja? Pisze mi, ze mam "live" a w ogole nie widac mnie na liście :/
Digi




hej. Ja robiłam ok 6 rano i było ok. Ale jak nie widać to wygląda jak ban.
Awatar użytkownika
MalinowaKotka
SU-holik
SU-holik
Posty: 119
Rejestracja: 29 lip 2020, 10:05
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 21 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Slodkaaa_blondyneczkaaa




nie działa mi tez widze tylko 4 transmije a tez mam live napisan
Awatar użytkownika
Gingger36
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 22 sty 2020, 11:22
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Markow401
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Gingger36




u mnie już też nie działa...
Awatar użytkownika
MalinowaKotka
SU-holik
SU-holik
Posty: 119
Rejestracja: 29 lip 2020, 10:05
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 21 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Slodkaaa_blondyneczkaaa






DigitusMedius pisze:Dziewczyny działa wam transmisja? Pisze mi, ze mam "live" a w ogole nie widac mnie na liście :/

Spokojnie, ja tylko zhakowałem SU, żeby nie działało, by mi koleżanka priva na Skype przez to zrobiła :laugh3:

Po pół godzinie wszystko było ok :D


(ten post jest żartem)
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




Pola pisze:Dziewczyny piszcie w sprawie tego ładowania powrotu z priva na Kontakt albo na [email protected] im wiecej będzie zgłoszeń tym może sie tym zajmą, bo to już trwa X czasu. Pisałam do nich to mnie potraktowali jak debila. Najpierw zapytali czy sprawdzałam na Mozilli - gdzie hello cały czas było mówione, że tylko Chrome jest kompatybilny z SU, a jak im napisałam, że może by to jednak naprawili bo skoro działało a teraz nie działa i to nie tylko u mnie to coś jest niehalo, to mi wysłali kopiuj-wkleja, jakim obdarowywali wszystkich gdy zgłaszali usterki po wprowadzeniu nowego wyglądu a w nim największe banały w stylu jak nie działa to sobie odśwież internet, przeglądarke i usuń Adbloka, gdzie to sie ma nijak do tematu :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:



Taką odpowiedź otrzymałam 11 lipca po zgłoszeniu, że nie ładuje obrazu po sprawdzeniu łącza:

Witam

Na dzień dzisiejszy praktycznie zakończyliśmy proces wdrażania nowej technologii, która jest oparta m.in o WebRTC i WebSockets. Technologia ta ma większe wymagania względem specyfikacji sprzętowej komputera jak i łącza. Zapewnia jednak lepszą jakość video, audio, a także obsługuje urządzenia mobilne, co dotychczas nie było możliwe. Względem nadawania konieczne jest posiadanie minimum 1 Megabita uploadu (optymalnie ok. 3-4 Megabitów). Oczywiście zarówno przy nadawaniu jak i oglądaniu konieczne jest także zainstalowanie najnowszej wersji używanej przeglądarki internetowej. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż większość firm nie wydaje już najnowszych wersji przeglądarek na systemy takie jak Windows XP czy Vista.

W przypadku problemów z oglądaniem zalecamy użytkownikom:

1. Aktualizację systemu operacyjnego do najnowszej wersji (Windows XP, Windows Vista nie są wspierane).

2. Aktualizację posiadanej przeglądarki internetowej do najnowszej wersji (zalecamy najnowszą wersję google chrome).

3. Upewnienie się, że żaden program antywirusowy czy firewall nie blokuje portów/połączeń z domenami showup.tv. (Najlepiej testowo wyłączyć na chwilę antywirusa i firewall).

4. Sprawdzenie czy łącze internetowe nie posiada zbyt niskiej prędkości pobierania (download)


W przypadku problemów z nadawaniem zalecamy użytkownikom:


1. Aktualizację systemu operacyjnego do najnowszej wersji (Windows XP, Windows Vista nie są wspierane).

2. Aktualizację przeglądarki internetowej do najnowszej wersji (zalecamy najnowszą wersję google chrome).

3. Upewnienie się, że żaden program antywirusowy czy firewall nie blokuje portów/połączeń z domenami showup.tv (Najlepiej testowo wyłączyć na chwilę antywirusa i firewall).

4. Wyłączenie (a najlepiej odinstalowanie programów typu AdBlock)

5. Zainstalowanie najnowszych sterowników do posiadanej kamerki Internetowej

6. Upewnienie się, że łącze Internetowe posiada minimum 1 Megabit uploadu (prędkość wysyłania)

7. Upewnienie się, że wybrane są właściwie urządzenia do nadawania obrazu i dźwięku (ikonka ustawień w kształcie zębatki na video)


Pozdrawiam

Do tej pory jest ten problem, ale pindy nie piszą do Nich tylko siedzą cicho przestraszone....bez komentarza
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 612
Rejestracja: 25 sty 2020, 08:17
Podziękował: 308 razy
Podziękowano mu: 197 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




bezloginu pisze:
Pola pisze:Dziewczyny piszcie w sprawie tego ładowania powrotu z priva na Kontakt albo na [email protected] im wiecej będzie zgłoszeń tym może sie tym zajmą, bo to już trwa X czasu. Pisałam do nich to mnie potraktowali jak debila. Najpierw zapytali czy sprawdzałam na Mozilli - gdzie hello cały czas było mówione, że tylko Chrome jest kompatybilny z SU, a jak im napisałam, że może by to jednak naprawili bo skoro działało a teraz nie działa i to nie tylko u mnie to coś jest niehalo, to mi wysłali kopiuj-wkleja, jakim obdarowywali wszystkich gdy zgłaszali usterki po wprowadzeniu nowego wyglądu a w nim największe banały w stylu jak nie działa to sobie odśwież internet, przeglądarke i usuń Adbloka, gdzie to sie ma nijak do tematu :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

[...]
Na dzień dzisiejszy praktycznie zakończyliśmy proces wdrażania nowej technologii, która jest oparta m.in o WebRTC i WebSockets. Technologia ta ma większe wymagania względem specyfikacji sprzętowej komputera jak i łącza. Zapewnia jednak lepszą jakość video, audio, a także obsługuje urządzenia mobilne, co dotychczas nie było możliwe. Względem nadawania konieczne jest posiadanie minimum 1 Megabita uploadu (optymalnie ok. 3-4 Megabitów). Oczywiście zarówno przy nadawaniu jak i oglądaniu konieczne jest także zainstalowanie najnowszej wersji używanej przeglądarki internetowej. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż większość firm nie wydaje już najnowszych wersji przeglądarek na systemy takie jak Windows XP czy Vista.
[...]
Do tej pory jest ten problem, ale pindy nie piszą do Nich tylko siedzą cicho przestraszone....bez komentarza

Po pierwsze to spece od problemów technicznych robią tylko wtedy coś, kiedy właściciel im każe. A właściciel ten ma ostro wyjebane i musi się dziać coś pokroju "hakerstwa fapki", by podejmował jakieś decyzje.

Po drugie, osoby piszące na @ nie są gośćmi technicznymi - mimo iż prawdopodobnie są z tej samej firmy... ogólnie to dawniej było powiedziane, że są to znajomi programistów. Także nie spodziewaj się, że oni cokolwiek rozumieją...
A jakikolwiek kontakt do "espera" czy "bastka" zrobi jedynie to co mówi punkt pierwszy.

Po trzecie, niestety ale nawet jakby rozumieli, to wg nich nie ma problemu, bo zrobisz F5 i już śmigasz... :papa:
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




Problem zamiast zniknąć to się pogarsza teraz zdarzają się bardzo częste przypadki gdy nawet naciśnięcie F5 (odświeżenie) nie ładuje transmisji,
gdy laska wraca z priva. Początkowo po powrocie dziewczyn z priwów gdy nie ładował się obraz (tylko dźwięk i chat) wystarczyło odświeżyć i wszystko wracało no powiedzmy że do normy.
A teraz trzeba czasami 3-6 razy nacisnąć F5 aby załadował się obraz. Dużo osób skarży się na chacie że ma czarny obraz a to jest właśnie ten błąd,
że obraz się nie ładuje i jednokrotne odświeżenie niewiele pomaga. Ja już wiem że trzeba tyle razy odświeżać aż w końcu obraz "załapie"
Ten cały kamerkowy biznes to schodzi na psy. A administracja rżnie głupa o jakiś tam łączach przeglądarkach itp.
Podejrzewam że nie mają pojęcia w czym jest problem.
Dlaczego przez wiele lat obraz po powrocie z priva ładował się samoczynnie a teraz są wieczne problemy z pojawieniem się obrazu
Awatar użytkownika
msklex
SU-holik
SU-holik
Posty: 111
Rejestracja: 18 lut 2017, 21:17
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 23 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: kmerry
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




juz ledwo zipi ten showup, nie chce sie tego ogladac kompletnie a co dopiero nadawac. nie dziwie sie widzom ze nie wchodza, glos sie rozjezdza z obrazem, po powrocie z priv nie ma obrazu,ciagle problemy techniczne...
Awatar użytkownika
blackk
SU-holik
SU-holik
Posty: 77
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:08
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Generalnie masakra, o kurę znoszącą złote jaja powinno się dbać, a od kilku dni na różnych internetach zamraża mi obraz, dźwięk rozjeżdza się z obrazem... Po co mam płacić hajs za coś, czego mogę nie zobaczyć, bo wyrzuci mnie z transmisji?
Awatar użytkownika
Kontek
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 09 sie 2017, 00:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Merci_Mercedes_
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Też Wam tak dzisiaj rozłącza? co chwila mnie wywala z trans.. nadawać się nie da ;[
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 18:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




miszmasz pisze:Też Wam tak dzisiaj rozłącza? co chwila mnie wywala z trans.. nadawać się nie da ;[

Od tygodnia średnio co godzine mnie wywala i co około piąty priv usuwa mi cały cel :wild:
Digi




U mnie to samo
Awatar użytkownika
Gingger36
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 22 sty 2020, 11:22
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Markow401
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Gingger36


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości