Piwoo - główny inwestor na rynku klapsów!

Dział poświęcony na temat panów.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Piwoo
24 paź 2019, 16:28


Żetony i Piwoo raczej prawdziwe, ale nasz/wasz dobroczyńca popełnił wiele błędów dając, Shoupowi pretekst do cofnięcia(zajebania) większości kasy.Przede wszystkim sypanie pomagierom, czyli ludziom, którzy nie transmitują, nie robią celów itp., dla ShowUp.tv jest to złamanie regulaminu.Co innego wysłać kumplowi 10 na pisanie, albo 80-100 na grupową, a co innego przelanie kilku kolesiom po 30-50 koła ZA NIC :mrgreen: Druga sprawa to dziewczyny, które odsyłały Piwoo żetony za nie dokończenie klapsów, bo chciały być "takie uczciwe"...I bach, kolejny pretekst do podejrzeń o "lewy obieg". ShowUp.tv dobrze wie, że to nie była ściema, lewy obieg, ale cóż..."dura lex sed lex",tak wam odpiszą ...
Takie moje skromne zdanie.
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Piwoo
24 paź 2019, 16:34


SokratesNauczycielPlatona pisze:Żetony i Piwoo raczej prawdziwe, ale nasz/wasz dobroczyńca popełnił wiele błędów dając, Shoupowi pretekst do cofnięcia(zajebania) większości kasy.Przede wszystkim sypanie pomagierom, czyli ludziom, którzy nie transmitują, nie robią celów itp., dla ShowUp.tv jest to złamanie regulaminu.Co innego wysłać kumplowi 10 na pisanie, albo 80-100 na grupową, a co innego przelanie kilku kolesiom po 30-50 koła ZA NIC :mrgreen: Druga sprawa to dziewczyny, które odsyłały Piwoo żetony za nie dokończenie klapsów, bo chciały być "takie uczciwe"...I bach, kolejny pretekst do podejrzeń o "lewy obieg". ShowUp.tv dobrze wie, że to nie była ściema, lewy obieg, ale cóż..."dura lex sed lex",tak wam odpiszą ...
Takie moje skromne zdanie.


Nic dodać nic ujac.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


Re: Piwoo
24 paź 2019, 16:53


Pomocnicy pewnie sporą część z otrzymanych zetów zlecili do wypłaty a skoro sami nie nadają to system zablokował i zrobiło się bagno
Awatar użytkownika
JonSnow
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 383
Rejestracja: 01 wrz 2016, 09:37
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 133 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: xJonSnowx


Re: Piwoo
24 paź 2019, 16:54


JonSnow, no też dobra hipoteza, nawet o tym nie pomyślałem...
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Piwoo
24 paź 2019, 16:56


A miśki jak zawsze snuja najwieksze przekrety, kurwa to jakie wy w zyciu prywatnym odpierdalacie?! Tez chce!!! Przejde z mila checia na ciemna strone
Awatar użytkownika
Ccata
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:16
Podziękował: 120 razy
Podziękowano mu: 43 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: połowa z nich
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Ccataleya18


Re: Piwoo
24 paź 2019, 17:22


Jedna z dziewczyn, która dostała sporo kasy od Piwoo została zbanowana na ShowUp.tv i mówi, że nie złamała regulaminu (nie oszukiwała, nie podawała kontaktu i nie było lewego obiegu). Zobaczymy czy reszta dziewczyn która została hojnie obdarzona pojawi się.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Piwoo
24 paź 2019, 17:23


taki_tam, Wszystkie zostały zbanowane (niby tymczasowo). Zapraszmy na foro czat.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: Piwoo
24 paź 2019, 17:25


msn pisze:taki_tam, Wszystkie zostały zbanowane (niby tymczasowo). Zapraszmy na foro czat.

Jej komunikat wyskoczył, że na rok ban i nie wie za co i łączy to z Piwoo. Podeślesz link do tego forum albo dasz lepsze namiary gdzie go szukac?
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Piwoo
24 paź 2019, 18:02


piwoo dobre to było. jak cię złapią i zamkną to napisz będę ci wazelinę do kicia wysyłać wiadro miesięcznie. pewno włamał się na jakieś konto i zrobił przelewy i zablokowali do SU :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
showuek
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 22 paź 2019, 21:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Piwoo
24 paź 2019, 18:51


O czyli Piwo okazał się informatykiem z KUL :D taka e-krucjata
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


Re: Piwoo
24 paź 2019, 19:23


Tak się zastanawiam, czy zostanie powołana komisja śledcza ds. afery gangu szalonych klapsiarzy?
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Re: Piwoo
24 paź 2019, 19:28


Może Piwoo faktycznie miał żety z generatora, dlatego miał wejść znowu w grudniu. Generowanie żetonów trwa tyle co wykopywanie bitcoinów :sarcastic:
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm


Re: Piwoo
24 paź 2019, 20:02


Być może generator ale zapewniał, że wszystko w 100% uczciwe. Dziewczyny co dostały cokolwiek od niego poblokowane. Pewnie te zapewnienia, że żetony od niego już trafiły do nich na konto bankowe to też ściema.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Piwoo
24 paź 2019, 20:10


Fajne teorie, ale szczerze mowiac to powinno dzialac inaczej. Niewazne skad Piwoo mial kase, mogl nawet ukrasc, mogl uzyc jakiegos mitycznego generatora. Mial zetony, srodek platniczy ShowUp.tv, zaplacil dziewczynom, porozdawal roznym ludziom.. nieistotne. W momencie jak zetony pojawiaja sie na koncie szolap je niejako legitymizuje, moge z nimi robic co chce i PSIM obowiazkiem ShowUp.tv jest ich zamiana na gotowke w momencie gdy ich dowolny posiadacz sobie tego zazyczy. Jesli ktos wygenerowal? chuj mnie to obchodzi..niech poniosa konsekwencje tego ze ich system jest zjebany, jak ukradl komus karte? chuj mnie to obchodzi niech SU sie sciga z operatorem platnosci. ZERO winy po stronie dziewczyn. Tak to POWINNO dzialac. Inna sprawa ze to tylko ShowUp.tv...jakas zalosna garazowa firemka ktora zesrala sie bo im obrot nagle skoczyl o 150 tysi. Zal...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Piwoo
24 paź 2019, 20:43


Re: Piwoo
24 paź 2019, 20:56


To nie było serio z tym generatorem, skłaniam się ku temu jednak, że żetony były kupione, choć nigdy nic nie wiadomo. Sprawdzenie legalności żetonów powinno trwać max 15min. Przecież mają w historii ilości żetonów kupione z danego konta showupowego, płatności, wszystko. Prędzej byłyby podstawy do zbanowania pomocników, którzy nie transmitują, a chcieli np wypłacić. Może też muszą z właścicielem konsultować wypłaty kwot powżej 10 000 na dane konto. Taką kwotą już się interesuje skarbówka. Od strony Kowalskiego wiadomo jak to wygląda. Natomiast nie wiem jak to wygląda od strony firmy, która wypłaca środki osobie prywatnej. Chyba, że niektóre Panie mają konta firmowe.
P.S. to nie jest teoria spiskowa, temat do rozmowy, może wie ktoś jak to może wyglądać od strony ShowUp.tv.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm


Re: Piwoo
24 paź 2019, 20:59


kornel85, przecież każda firma płaci pracownikom na konto prywatne, chyba że się bawią w zatrudnianie osób z działalnościami.
Biustwo


Re: Piwoo
24 paź 2019, 21:07


komin pisze:Fajne teorie, ale szczerze mowiac to powinno dzialac inaczej. Niewazne skad Piwoo mial kase, mogl nawet ukrasc, mogl uzyc jakiegos mitycznego generatora. Mial zetony, srodek platniczy ShowUp.tv, zaplacil dziewczynom, porozdawal roznym ludziom.. nieistotne. W momencie jak zetony pojawiaja sie na koncie szolap je niejako legitymizuje, moge z nimi robic co chce i PSIM obowiazkiem ShowUp.tv jest ich zamiana na gotowke w momencie gdy ich dowolny posiadacz sobie tego zazyczy. Jesli ktos wygenerowal? chuj mnie to obchodzi..niech poniosa konsekwencje tego ze ich system jest zjebany, jak ukradl komus karte? chuj mnie to obchodzi niech SU sie sciga z operatorem platnosci. ZERO winy po stronie dziewczyn. Tak to POWINNO dzialac. Inna sprawa ze to tylko ShowUp.tv...jakas zalosna garazowa firemka ktora zesrala sie bo im obrot nagle skoczyl o 150 tysi. Zal...

Myślę podobnie. Jeżeli wygenerował tyle żetonów to juz problem SU, że poszły w obieg. Jeżeli coś im się nie zgadzało od razu powinni pojąć kroki a tak dopiero po 3 dniach dali bany bo coś im nie pasuję. Tu w grę nie wchodziło 1000 czy 10 000 żetonów ale konkretne sumy więc od razu powinni to prześwietlić bo takie kwoty nie są codzienności i wątpię, że moderatorzy tego nie widzieli. Dodatkowo sami narobili sobie straty bo tam gdzie nie było piwa tam nuda i jakoś priv czy grupy nie cieszyły się zbyt dużym zainteresowanie. Większość było raczej zainteresowani jak jeden koleś rozwala kilkadziesiąt tysięcy złotych od tak, erotyka zeszła na dalszy plan.
Jestem ciekawy jak do tego podejdzie SU i jeżeli faktycznie żetony będą fejkiem to czy wypłaci czy oberwie się modelom za błąd portalu. Ewentualnie będą szukać podstaw aby nie wypłacić typu odsyłanie żetonów (mogą powiedzieć, że lewy obieg itp.) aby się podlizać a jak ich nie znajdą to kasę normalnie odzyskają. Jakby nie było brało w tym udział kilka fajnych dziewczyn, które faktycznie się postarały.
Z tego co słyszałem kiedyś ktoś włam się na SU i wygenerował po spore ilości żetonów, które trafiły na konta (nawet po 9 tys zł). Moderacja od razu podjęła kroki i zwyczajnie zawiesiła stronę aby pozbyć się problemu, więc tutaj mogliby zrobić podobnie zamiast czekać kilka dni.
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Piwoo
24 paź 2019, 21:10


kornel85 pisze:Prędzej byłyby podstawy do zbanowania pomocników, którzy nie transmitują, a chcieli np wypłacić.

Nie. Dlaczego? Prosta transakcja. Kupiles zetony, zaplaciles prowizje dla SU, dales np mnie, ja nie transmituje...ale co z tego? ShowUp.tv zarabia swoje w momencie jak kupujesz, zeton po zakupie, "w obiegu" jest juz dla nich bezwartosciowy. Niewazne czy wyplaca go modelka czy "pomocnik". Zeton krazacy na ShowUp.tv teoretycznie powinien przedstawiac wartosc jedynie dla modelek. Mowiac wprost, jesli zabieraja zetona modelce czy ogladajacemu to po prostu go kradną. Miedzy innymi dlatego ta akcja jest chora...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Piwoo
24 paź 2019, 21:18


taki_tam pisze:Z tego co słyszałem kiedyś ktoś włam się na ShowUp.tv i wygenerował po spore ilości żetonów, które trafiły na konta (nawet po 9 tys zł). Moderacja od razu podjęła kroki i zwyczajnie zawiesiła stronę aby pozbyć się problemu, więc tutaj mogliby zrobić podobnie zamiast czekać kilka dni.


Wcale nie od razu. Pamiętam bo ja wtedy zrobiłam sobie dzień wolny i najpierw żałowałam, a potem żałowałam koleżanki, która cała noc robiła privy i nie dostała z nich nawet grosza. W takich sytuacjach zawsze tracimy my, czyli nadające. Kolesie dostali pokazy, a my zostałyśmy ukarane za czyjś błąd.



www.ShowUpTV.blog
Biustwo


PoprzedniaNastępna

Wróć do Mężczyźni



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości