Ban na ShowUp.tv

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Ban na ShowUp.tv
01 sty 2016, 20:10


Chcialabym prosisc o odbanowanie bo zbanowano mnie i co moge teraz zrobic? zalezy mi bardzo by wyswietlac wlasne transmisje na jaki czas taki ban? pomocy

czy jest cos co moge zrobic by nie byc juz zbanowany?
Awatar użytkownika
bizjan
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 18 lis 2015, 21:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: jestem zbanowany
01 sty 2016, 21:23


Pisz na kontakt do nich lub na maila. Proś o rozgrzeszenie i obiecuj poprawę. Jeśli to pierwszy ban to może się zlitują :winkextra:
Nieaktywne konto od 14.02.2016
Awatar użytkownika
...:::Bobek:::...
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1023
Rejestracja: 22 lip 2015, 09:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: jestem zbanowany
01 sty 2016, 21:27


niestety drugi i mi napisali ze zakonczyli wspolprace ze mna ze wszelkie zakladane konta beda usuwane przez nich:( tragedia co robic?
Awatar użytkownika
bizjan
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 18 lis 2015, 21:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: jestem zbanowany
01 sty 2016, 21:35


Zostaje założenie nowe konta z nowego IP najlepiej z komputera kolegi :D Lub wchodzenie przez jakieś proxy czy coś w tym stylu. Nie znam się za bardzo na tym, ale ten typ co robi fejk transmisję Anki dostał już pewnie z milion banów i nadal jest więc na wszystko jest sposób :D
Przyda się także zmiana pomieszczenia z którego nadajesz, zmiana fryzury, przebranie itd :lol:
Nieaktywne konto od 14.02.2016
Awatar użytkownika
...:::Bobek:::...
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1023
Rejestracja: 22 lip 2015, 09:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: jestem zbanowany
01 sty 2016, 21:47


no dzieki stary juz sie troche tez naczytalem o tym z proxy to wyszukiwarka ale mozna zlpac stamtad tez trojana. z innego kompa probowalem ale w tym samym domu... no tak masz racje ten co fejkuje anie jakos sobie z tym radzi i napewno dostaje bana.. moze ktos mi pomoze konkretniej jak moge to zrobic by obejsc bana? najlepiej zeby oni mi zdalnie odbanowali ale jak to zrobic jak ich prosic myslicie ze sa jakies sposoby? co tu zrobic?
Awatar użytkownika
bizjan
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 18 lis 2015, 21:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Witajcie
Czy ktos moze mi poradzic. robie transmisje wszystko ok robie zdjecie ale nie wyswietla mi widzow i nie ma mnie na stronie glownej show up tak ze nikt mnie nie widzi. Czy ktos mi moze powiedziec co mam nie tak i co z tym zrobic? ? ? o co w tym chodzi?
Awatar użytkownika
wysportowany
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 23 lis 2015, 10:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: LadySquirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: wysoki9


Re: jestem zbanowany
02 sty 2016, 12:03


Przeniosłem posta tu żeby nie robić zamieszania w tematach. Najprawdopodobniej dostałeś bana jak kolega wyżej. Co robić? Jak żyć? Napisz maila do Administracji SU lub kombinuj jak już zostało napisane wyżej.
Nieaktywne konto od 14.02.2016
Awatar użytkownika
...:::Bobek:::...
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1023
Rejestracja: 22 lip 2015, 09:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: jestem zbanowany
02 sty 2016, 12:13


no ale taki ban oni kiedys odwieszaja czy jak to teraz dalej bedzie ? odwiesza mi bana ktos pisal ze po tygodniu to prawda?
Awatar użytkownika
wysportowany
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 23 lis 2015, 10:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: LadySquirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: wysoki9


Re: jestem zbanowany
02 sty 2016, 12:24


Jak będziesz czekał kiedy sami odbanują to możesz się nie doczekać :D Najlepiej upominać się o swoje. Gdybym dostał bana to pierwsze co chcę wiedzieć: Za co? Na jak długo? Czy jest szansa na łaskę (wcześniejsze odbanowanie)?
Nie dowiesz się tego jeśli nie wyślesz maila. To, że ktoś napisał, że dostał bana na 7 dni nic nie znaczy. Każdy przypadek jest inny. Jak dają bana to nie zostawiają info za co i na ile więc musisz sam o to zapytać :winkextra:
Nieaktywne konto od 14.02.2016
Awatar użytkownika
...:::Bobek:::...
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1023
Rejestracja: 22 lip 2015, 09:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: jestem zbanowany
12 sty 2016, 19:27


ok dostalam bana obeszlam to zalogowalam z innego konta ale niestety mam ten sam nr konta bankowego i juz 3 dni mi nie wypalcaja zetonow na konto no nie zmienilam imienia i nazwiska i numeru konta do wyplaty ale moje konto jest aktywne na show up czy to mozliwe ze blokuja po numerze konta bankowego do wyplaty? bo konto to nowe ktore utworzylam mam aktywne i moge nadawac transmisje nie jest zbanowane wiec wyplaca mi kase ktora zlecilam do wyplaty juz 4 dni czekam i nic:( martwie sie bo na konto zbanowane mi napisali ze kasy juz mi wyplacac nie beda i beda blokowac moje konta
Awatar użytkownika
kiti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 12 sty 2016, 19:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hmm


Re: jestem zbanowany
13 sty 2016, 17:51


Jakis powod bana jest, jesli za oszukiwanie to bym sie nie zdziwil ze kasy nie wysylaja.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: jestem zbanowany
14 sty 2016, 10:48


ale konto nie jest zbanowane tylko poprzednie inne moje konto jest zbanowane ale imie i nazwisko do wyplaty i numer konta zostal ten sam a kasy nie wyplacaja z konta nizbanowanego juz 6 dzien a pieniadze zostaly zarobione uczciwie wiec? co robic?
Awatar użytkownika
kiti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 12 sty 2016, 19:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hmm


Re: jestem zbanowany
14 sty 2016, 20:58


bylam w kawiarence zalozylam konto tam czy mozliwe ze po dostawcy interentu robia tego bana? tzn w kawiarence interentowej ktos dostal bana i ja teraz za niego place ze tam sie zalogowalam i nie moge wyplacic prawdziwie i uczciwie zarobionych zetonow? przelewy oczekuja juz 7 dni i nic nie wyplacaja...
Awatar użytkownika
kiti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 12 sty 2016, 19:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hmm


Re: jestem zbanowany
15 sty 2016, 16:01


czy ktos moze mi podpowiedziec co w takiej sytuacji zrobic ? podejrzewam ze w kawiarence internetowej ktos zostal zbanowany i teraz moje przelewy oczekuja tylko do realizacji i nie moge nic zrobic nawet nie moge nimi zarzadzac juz powyzej 7 dni i nie ma przelewu
Awatar użytkownika
kiti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 12 sty 2016, 19:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hmm


Re: jestem zbanowany
18 sty 2016, 19:12


czy ktos wie czy mozna cofnac zetony jako zlecone juz do wyplaty zetony ktore sa zlecone do wyplaty mozna cofnac? bo chcialbym z nich skorzystac czy juz sie nie da jak zlecone do wyplaty?
Awatar użytkownika
kiti
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 12 sty 2016, 19:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: hmm


Re: jestem zbanowany
19 sty 2016, 00:35


kiti pisze:czy ktos wie czy mozna cofnac zetony jako zlecone juz do wyplaty zetony ktore sa zlecone do wyplaty mozna cofnac? bo chcialbym z nich skorzystac czy juz sie nie da jak zlecone do wyplaty?

Eeee :blink: pomijajac fakt ze to dosc skomplikowany wywod, to moze sie zdecydujesz czy jestes facetem czy babka bo raz piszesz w meskim, raz w zenskim... trans?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: jestem zbanowany
19 sty 2016, 11:04


komin pisze:
kiti pisze:czy ktos wie czy mozna cofnac zetony jako zlecone juz do wyplaty zetony ktore sa zlecone do wyplaty mozna cofnac? bo chcialbym z nich skorzystac czy juz sie nie da jak zlecone do wyplaty?

Eeee :blink: pomijajac fakt ze to dosc skomplikowany wywod, to moze sie zdecydujesz czy jestes facetem czy babka bo raz piszesz w meskim, raz w zenskim... trans?


Pewnie facet :lol: robił wały, dostał bana, żetów nie wypłaci, to chodziaż chciałby je wydac, albo sprzedać;p
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm


Re: jestem zbanowany
19 sty 2016, 11:09


Nic z tym już nie zrobisz, jak dostałeś bana to wszystkie Twoje konta będą blokowane, a wypłaty nie dostaniesz. Nie da się cofnąć zlecenia wypłaty. Twoje zetonki przepadły. Trzeba było być uczciwym :taunt.: śmieje się bo najpierw kombinujesz, a później panikujesz. Pewnie jesteś facetem, skoro myli Ci się pisownia. Skoro założyłeś nowe konto ale dane do wypłaty miałeś te same to bloka masz dalej na wypłate.
Awatar użytkownika
kornel85
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:29
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mmm


Re: jestem zbanowany
19 sty 2016, 12:12


kornel85 pisze:Nic z tym już nie zrobisz, jak dostałeś bana to wszystkie Twoje konta będą blokowane, a wypłaty nie dostaniesz. Nie da się cofnąć zlecenia wypłaty. Twoje zetonki przepadły. Trzeba było być uczciwym :taunt.: śmieje się bo najpierw kombinujesz, a później panikujesz. Pewnie jesteś facetem, skoro myli Ci się pisownia. Skoro założyłeś nowe konto ale dane do wypłaty miałeś te same to bloka masz dalej na wypłate.


Też to zauważyłem. Profil damski a napisane ''bo chciałbym''. Nic nie pisałem bo mogłoby być wytłumaczenie, że zjadło się a albo nie kliknęło się bo pisało się w nerwach i poszło nie zauważone.
Awatar użytkownika
abradababra
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 640
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: jestem zbanowany
19 sty 2016, 16:58


Pewnie chodzi jeszcze o cale sto zlotych uzbierane z wielkim trudem dopoki caly "ambitny" plan nie poszedl wpizdu...



Nowy Blog ShowUp.tv
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość