Problemy/Usterki na ShowUp.tv

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
mam ten sam problem
Awatar użytkownika
Infonderabilia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 10 wrz 2020, 16:55
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


U mnie na każdej transmisji rozjeżdza sie głos z dzwiękiem... Na dwóch różnych internetach, nie mam tego problemu na zagranicznych kamerkach. Przydalaby sie jakas powazna konkurencja dla SU w Polsce, ale nie z takim wujowym i zydowskim, szczedzacym na infrastrukturze adminem. ;)
Awatar użytkownika
Kontek
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 09 sie 2017, 01:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Merci_Mercedes_
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Otóż to, dopóki nie będzie konkurencji, dopóty SU nie będzie szanować swoich użytkowników. Po co mają się przejmować naszymi problemami, jak i tak nie mamy dokąd pójść. XD


Ja generalnie wchodzę na SU dla rozrywki, a ostatnio tylko się wkurwiam przez problemy techniczne. :x :evil:

I jeszcze mam za to płacić? No nie, dziękuję. :sarcastic: :bye:
Awatar użytkownika
gelover
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 29 lut 2016, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


U mnie ostatnio strasznie głos się mija z obrazem. Sprawdzałem na wszystkich przeglądarkach oraz na wi fi oraz na necie z telefonu non stop to samo. Tragedia nie da się pogadać

Ktoś poradził sobie z tym problemem??
Awatar użytkownika
McLaren004
SU-holik
SU-holik
Posty: 108
Rejestracja: 12 lis 2015, 00:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: LucyferRose
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


McLaren004 pisze:Ktoś poradził sobie z tym problemem??

https://showsu.org/viewtopic.php?f=20&t=6853&p=136502#p135581 -> jest już temat o tym...
https://showsu.org/viewtopic.php?f=20&t=6853&p=136502#p135690 => tu jest rozwiązanie... (workaround)

https://showsu.org/viewtopic.php?f=20&t=1477&p=136670#p136082 => a w ogólnym temacie o usterkach też już o tym wspomniano...
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


gelover pisze:Otóż to, dopóki nie będzie konkurencji, dopóty SU nie będzie szanować swoich użytkowników. Po co mają się przejmować naszymi problemami, jak i tak nie mamy dokąd pójść. XD


Ja generalnie wchodzę na SU dla rozrywki, a ostatnio tylko się wkurwiam przez problemy techniczne. :x :evil:

I jeszcze mam za to płacić? No nie, dziękuję. :sarcastic: :bye:


Było wiele innych portali typu SU i padały chociaż miały o niebo więcej i lepszych opcji... Fajny był Vivet masa opcji pomoc moderacji "osobne okienko z czatem dla nadającej, łączenie natychmiast" ale chyba tez niewypał bo wszyscy uczepili się SU :( Gdyby jakoś zgrać ludzi i się przenieść byłoby super... Do tego zakup żetonów DNO. Kobiety nie idą na zagraniczne bo tam weryfikacje z dowodem os. itd... poza tym język :) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 615
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Gdyby to od facetów zależało, SU już dawno by upadło. Baby niestety albo stety(z natury są wolą bezpieczeństwo niż ryzyko) są takie, że za chuja nie podejmą ryzyka, a powinny. To one i właściciel SU zarabiają. To w ich interesie jest aby narzędzie do zarabiania z którego korzystają było dla facetów ( z góry przepraszam całe środowisko homo za takie uogólnienie ale mam was w dupie :D ) wygodne i działało bez zastrzeżeń. Jeśli ktoś tego nie wie to oświadczam, że właściciel SU od wielu wielu lat, nawet jeśli się zmienia, ma te same cechy. Jest jebanym januszem biznesu i ma w dupie, że coś nie działa, póki hajs się zgadza. Tzn, że jeśli jakaś usterka występuje ale jest na tyle mało inwazyjna, że serwis chodzi to ma na to totalny zlew. O wprowadzaniu jakiś ciekawych potrzebnych funkcji możecie zapomnieć, bo nic takiego nie zostanie wprowadzone. W takiej sytuacji wszystkie transmitujące powinny huretem spierdolić w inne miejsce, żeby temu jebanemu januszowi pokazać gdzie jest jego miejsce za takie podejście do klienta. Tak jak wspomniałem wcześniej transmitujące powinny podjąć ryzyko ale jak to baby nie mają jaj, żeby to zrobić bo przecież skąd będą miały na życie i waciki. Niestety jesteśmy wszyscy w czarnej dupie bo jeśli one tego nie zrobią to NIC nigdy się nie zmieni i dalej będzie tak, że słyszysz jak laska daje sobie klapsa, a na ekranie falujący poślad widzisz kiedy wracasz z kuchni uprzednio robiąc sobie herbatę, KURWA JEBANA MAĆ.
Awatar użytkownika
Edmund
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2016, 21:06
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Edmund, temat wałkowany wielokrotnie. SU korzysta z pozycji monopolisty i dlatego jest jak jest. Pomysły "buntu" dziewczyn tez juz padaly tyle ze sa IMO nie do zrealizowania. Te ktore byly w stanie spierdolic na zagraniczne portale juz spierdolily a zostalo to co zostalo (nie bede sie rozpisywal bo sie jeszcze ktos obrazi ;) ) Ogolnie rzecz biorac zostaly laski ktorych szanse na sukces na takim CB sa dosc marne. Do tego jakies zalozenie ze laski bybyby sie w stanie jakos dogadac i w ramach protestu nie nadawac przez jakis dluzszy okres czasu wydaje sie byc utopia zwazywszy chocby na watek "czy puscili dzis przelewy"... Zreszta, raz juz byl "strajk"... do dzis mam beke gdy sobie przypomne jak glowna "strajkujaca" szybciutko zakonczyla strajkowanie gdy tylko spadlo kilkaset zetonkow na ogole zaczela drapac sie jak szalona po pizdzie... Nie wymagajmy zbyt wiele ;)
Ten portal zszedl na psy GLOWNIE wlasnie dzieki temu jak jest zarzadzany przez wlasciciela, jesli to wogole mozna nazwac jakims "zarzadzaniem". Jeszcze jakis czas temu byl potencjal, ale teraz? Przeciez pomijajac juz te wkurwiajace problemy techniczne to juz nawet nie za bardzo jest do kogo wejsc... chyba ze jest sie jakims zjebanym zakochancem ktory siedzi od kilku lat u tej samej dupy i uklada sobie z nia wirtualnie zycie. Ukrainki trzeciego sortu problemu tez nie rozwiazuja bo jakbym chcial sobie z nimi podukac po inglisz to CB wydaje sie lepszym wyjsciem. Sila SU w poprzednich latach to byl lokalny polski folklor i calkiem sporo fajnych dup. Teraz jest po prostu generalna lipa + poklatkowy obraz w gratisie. Osobiscie mam ostatnio dosc... wejde, zalookam kilka minut i wychodze. Moze to dziwnie zabrzmi ale brakuje mi "zycia" na SU. Oczywiscie, zostalo jeszcze kilka sztuk do ktorych z jakąś tam, w miare przyjemnoscia wejde, no ale umowmy sie... wiekszosc juz dawno wirtualnie "wyruchana" w kazdej mozliwej pozycji a chyba nie po to wymyslili burdele zeby spedzic zycie z jedna kurwą... (bez urazu laski).
Do wlascicieli SU mam zal o to ze majac calkiem dobry portal, ktory kiedys nazwalbym "erotyczno-rozrywkowo-towarzyskim", zrobili wszystko ze stal sie jakims gownem...nawet nie wiadomo co to teraz ma niby byc? Zwalic nima do kogo, pogadac tez nie ma z kim, jakichs spektakularnie zabawnych towarzysko transmisji tez nie widze... Kup frajerze zetony, zaplac grubo a jakis watpliwej urody korpus pogrzebie sobie przez kilka minut w cipie, oczywiscie przy zacinajacym sie obrazie... to jest dzisiejsza rzeczywistosc.
Nie zgadzam sie tylko Edmund, z teza ze laski moga wiele zdzialac jakimis protestami... i ze to ich wina bo "jakby od facetow zalezalo to SU by upadlo".... no nie... czy to nie my faceci placimy za to gowno? za ten zacinajacy sie obraz? to nie my nauczylismy laski ze czasami za 10-15 minut priva z korpusem laska dostaje wiecej niz kurwa za godzine w realu? Ehh....dlugo by pisac...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Temat wałkowany pierdylion razy. SU marnieje, tak jak komin powiedział tam często gęsto niema kogo oglądać a już na pewno niema pod kogo nawet zwalić. Szkoda, ale ta sytuacja się dzieje od lat i jest to spowodowane wieloma czynnikami. Zwiększenie limitu na 10k żeta, problemy techniczne, brak nowych użytkowników, administracja która ma na wszystko wyjebawszy.

Żadnego strajku nie będzie, no bo po co ? Ja mam marnować swój czas na siedzenie z czarnym okienkiem? Dajcie spokój i tak czy siak któraś by się wyłamała i za pare koła żeta świeciła pierożkiem, tak jak to było przy ostatnim strajku :D Edmund, Żadna laska nie pójdzie do konkurencji żeby zarabiać mniej w danym czasie, tylko mimo wkurwu na spierdolone SU zaciska zęby i jedziemy dalej . Na SU się odbywa coś w rodzaju strajku nieformalnego, laski nie wchodzą wcale na transmisje, bo jest nuda, chujnia, dzieciaki.Część zrezygnowała z interesu, częśc wyszla do reala, a część kręci swoje interesy bez portalu czekając tak naprawdę aż niedzwiedź zwany właścicielem SU się obudzi.

Będzie tylko gorzej, bo wszystkie fajniejsze i madrzejsze dupy i tak wchodzą już tam sporadycznie zarobić na waciki.Portal stanie się midzynarodowym skupiskiem średniej jakości korpusów :)
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 11:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
bezloginu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 615
Rejestracja: 25 sty 2020, 09:17
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 198 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Najwyraźniej wraz z wprowadzeniem znaczników czy transmisja ma grupową, privy, etc.... a może przy serii ostatnich zmian (w tym playera)...

ShowUp wywalił odświeżanie statystyki...
96 transmisji i 6452 oglądających


Bo zmienia się to dopiero przy odświeżeniu w pełni strony.
A tak to raz na 3 minuty odświeży listę transmisji...

No to podzieliłem się ciekawostką, która pewnie tylko mnie ciekawi XD
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Fapka pisze: a może przy serii ostatnich zmian (w tym playera)...


No nie może być. Czyli nie będzie już rozjeżdżania dźwięku i obrazu?
Awatar użytkownika
Edmund
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2016, 21:06
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Edmund pisze:
Fapka pisze: a może przy serii ostatnich zmian (w tym playera)...


No nie może być. Czyli nie będzie już rozjeżdżania dźwięku i obrazu?

Nic się nei zmieniło pod tym względem xD
Awatar użytkownika
jaromiszcz
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2020, 20:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Edmund pisze:
Fapka pisze: a może przy serii ostatnich zmian (w tym playera)...


No nie może być. Czyli nie będzie już rozjeżdżania dźwięku i obrazu?
Miałem na myśli: kiedy spierdolili playera, spierdolili odnawianie liczby oglądających na stronie głównej (przy pozostawieniu jej w tle).
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Jak wszyscy wiemy SU się zawszę trochę pierdoli ale ostatnio pierdoli się jeszcze bardziej niż zwykle... A macie coś takiego na innych trans: "Oczekiwanie na transmitującego" ? U Ann ten problem od jakiegoś tygodnia występuję. Wywala trans i jest taki napis i czasem przez 15min nie można się połączyć. Tak się zastanawiam czy ten problem też jest na innych trans czy może problem leży po jej stronie. Najpierw się tak robiło na niku AnnPearl aż w końcu całkiem się nie dało połączyć potem pare dni temu przeszła na te drugie konto CarycaAnn i było niby ok ale wczoraj znowu się zaczęło robić to samo.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Przechuj pisze:Jak wszyscy wiemy SU się zawszę trochę pierdoli ale ostatnio pierdoli się jeszcze bardziej niż zwykle

Nooo, pierdoli się wszystko jak to w burdeluXD

a tak poważnie.
Przechuj pisze:macie coś takiego na innych trans: "Oczekiwanie na transmitującego" ?[...]Wywala trans i jest taki napis i czasem przez 15min nie można się połączyć.

Tak. Nieraz nie da rady się połączyć pomimo kilku(klkunasto)minutowego napieprzania w odśwież.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czasem to raczej kwestia używanej przeglądarki. Działa różnie. Ostatnio Firefox zawodzi, więc się przesiadłem na inną.
Awatar użytkownika
piotrpl
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 06 wrz 2020, 19:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: xxx
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dla mnie to jest skandal żeby taki portal który tyle kasy zarabia tak długo borykał sie z problemami z obrazem i głosem. Pewnie maja to w dupie i nigdy tego nie naprawią.
Awatar użytkownika
McLaren004
SU-holik
SU-holik
Posty: 108
Rejestracja: 12 lis 2015, 00:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: LucyferRose
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Powiedzcie mi prosze czy to tylko u mnie się coraz czesciej tak dzieje ze na transmisji ogolnej - szczegolnie wieczorami - przerywa stream, pisze ze inicjalizuje, chwile mieli temat i wraca obraz na LIVE ? czy moge cos z tym zrobic aby tego uniknąć??
Awatar użytkownika
Pola
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 27 paź 2019, 15:43
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości