jaka najlepsza kamerka na show?

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Ta kamerka była dzisiaj przeceniona na 3 zł - model zielony (4 zł za niebieski lub czerwony).
Tania i do bani - 15 klatek na sekundę to bardzo źle.
Ale ogólnie to chyba najbardziej budżetowa kamerka :D ledwo ma 640x480 czyli tyle ile ma rozdzielczości stream ShowUp.tv.

https://www.ecarrefour.pl/komputery-i-a ... ic-mr1803r

Ale 3/4 zł to nie 400 zł ; ) od czegoś zacząć można.
Wiem, że kamerka chujowa, ale musiałem napisać post o kamerce za mniej niż 5 zł xD
Podobno hejter naczelny. (Kto nie gadał ze mną, to tak myśli...)
Dodatki do SU (usunięte z winy SU) | Mój ban na SU (<= kliknij by dowiedzieć się więcej)
Awatar użytkownika
Fapka
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 124 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Google-Banned
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: (jestem zbanowany)

Dla bardziej ogarniętych niewiast fajną opcją jest manycam + telefon z androidem. Do tego jakiś prosty statyw za 2 dyszki z allegro i robi się tego fajna opcja.
Kłótnia z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie, po czasie orientujesz się, że świni się to podoba
Awatar użytkownika
gtr
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: Łajdaczka Zetonowa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Transmisji nie prowadzę, ale ostatnio testowałem Logitech Pro C922 - obraz elegancki, autofocus nie denerwuje (a w razie czego można wyłączyć). Na pewno warta uwagi.
Awatar użytkownika
mareklotnik
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: Calhessi
Nick na ShowUp.tv:

w kamerke warto inwestować jak najwięcej :dance3:
Awatar użytkownika
WielbicielNaj
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv:

coś mi się wydaje z c920 odchodzi do lamusa i trzeba patrzec za czymś bardziej sensownym
Awatar użytkownika
beznadzieja
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 15 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

Ja mam c922 i jestem zadowolona. Daje radę nawet przy słabym oświetleniu. Przy dobrym jest przyzwoicie.
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Twoja ulubienica z SU: chwilowo brak
Nick na ShowUp.tv:

Osobiście nie widzę powodu by c920/c922 zmieniać na coś lepszego. Jakość obrazu na SU się poprawiła po zmianie playera, ale i tak nie wyciągnie się z niej dużo więcej przy lepszych kamerach.
Awatar użytkownika
NoMoreTears
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Twoja ulubienica z SU: ma siusiaka
Nick na ShowUp.tv:

chodziło mi raczej o kamerę o lepszych parametrach technicznych . Lepszy autofocus , lepsze doświetlanie , jakiś filtr korygujący w czasie rzeczywistym itd. C920 jest spoko ,to jest na ten moment taka podstawa ,żeby było jako tako . Ja osobiscie bardziej bylam zadowolona z c910 -dlatego ,ze lepiej ustawiala automatycznie swiatlo ,kolory były bardziej naturalne .
Awatar użytkownika
beznadzieja
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

c922 jest serio przyzwoita i wiele rzeczy można ustawić. Koleżanka "po fachu" ma c920 i dostrzegam pewną różnicę w jakości obrazu, chociaż też nie jest różnica spektakularna. C922 mam od pół roku, po 3 latach jechania na Microsoft LifeCam HD-3000 Webcam różnica jest jak dzień do nocy. Jedynym problemem jest czasem słabe oświetlenie u mnie w mieszkaniu więc myślę o dokupieniu lepszego oświetlenia (gdzieś na forum jest temat o fajnych lampach). Na dniach się będę decydowała to zdam CI relację. Mniejszy wydatek, a wydaje mi się, że więcej pomoże niż lepsza kamera. Swoją drogą jak ostatnio łaziłam po sklepach z tego typu zabawkami to pan nie miał zbyt wielu lepszych kamerek od mojej c922, a te które prezentował jako wyższą półkę kosztowały ponad 700PLN. Miały sporo bajerów, ale moim zdaniem zupełnie niepotrzebnych na SU.
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Biustwo pisze:c922 jest serio przyzwoita i wiele rzeczy można ustawić. Koleżanka "po fachu" ma c920 i dostrzegam pewną różnicę w jakości obrazu, chociaż też nie jest różnica spektakularna.

Porównując c922 z c920, c922 wypada lepiej od c920 jeśli chodzi o poziom szumów obrazu i lepiej oddaje kolory.
Ja osobiście jak bym wybierał kamerkę to rozglądnął bym się za nieco droższym modelem Logitech c930e, osobiście nie miałem okazji tego modelu
testować ale liczne testy porównawcze w sieci choćby na YouTube pokazują, że różnica w jakości obrazu w porównaniu do c922 jest warta
wydania dodatkowych 100 zł.

Jedynym problemem jest czasem słabe oświetlenie u mnie w mieszkaniu więc myślę o dokupieniu lepszego oświetlenia (gdzieś na forum jest temat o fajnych lampach).

Tutaj: viewtopic.php?f=20&t=6234&p=116895#p116895 temat dotyczący oświetlenia.
W przypadku oświetlenia do streamów oprócz odpowiedniego natężenia światła ważnym parametrem decydującym o jakości obrazu jest temperatura
światła emitowanego przez zastosowane świetlówki bądź też LED-y. Temperatura światła zastosowanych lamp powinna wynosić ok. 5600 K ( Kelwinów)
przy takiej temperaturze światła najlepiej działa automatyczny balans bieli kamery i można uzyskać najwierniejsze kolory.

Tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=U9CIFWPrhuw więcej o różnego rodzaju oświetleniu do streamów.
Awatar użytkownika
od_taaki
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

Tak, właśnie o tym temacie myślałam. Światło będzie pierwszym zakupem, później pomyślę o zmianie kamerki.

W moim sklepie nie widziałam modelu c930. Niestety w okolicy ciężko o dobry sklep, a nie wydam tylu pieniędzy na zabawkę, której nie testowałam. Kiedyś kupiłam aparat bazując na relacji na YT i byłam mocno rozczarowana. Chyba, że któraś z Pań ma ten model i poleci.
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

od pol roku zbieram się do kupienia softboxa i jakos tak zawsze mi to nie po drodze:P
ja już teraz nie kupię ,ze tak powiem kolejnego modelu z serii C logitecha , jestem rozczarowana c920 , i bardzo zaluje ,ze sprzedalam swoja c910 .
Jak sie juz zbiore na kupno nowej kamerki to z rozmachem Logitech Brio . Recenzje na yt pokazuja ,ze roznica w jakosci obrazu jest diametralna ,ciekawa jestem tylko dodatkowych funkcji ,ale doczytam :P

Na początek zanim dokupisz softa , wez sobie ze 2 lampki nocne bez klosza i zobacz czy jest lepiej .
Awatar użytkownika
beznadzieja
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

Na lampkach to ja jadę właśnie. Przydałoby się coś bardziej profesjonalnego ;)
Awatar użytkownika
Biustwo
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Poprzednia