Praca na czatach erotycznych, aspekt psychologiczny

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Dzień dobry
Od dłuższego czasu obserwuje sobie różne czaty erotyczne, no i tak się zastanawiam nad wpływem szkodliwych czynników na psychikę rozbierających się niewiast. Zaznaczam że tekst nie dotyczy wszystkich pań, są takie które psychicznie sobie z tym radzą doskonale, ale są i takie których główka jest na to za słaba. Ten tekst nie ma też na celu nikogo obrażać, jest podsumowaniem kilku artykułów naukowych o pracy w podobnym środowisku. Ze 2 lata nic dłuższego nie pisałem na szybko, więc jest to tak sobie posklejane.

No to zaczynamy.

Jak wiemy kobiety te wykonują różne czynności seksualne ku uciesze widzów i w zamian za dobra materialne, żetony. Seks pełni różne funkcje, od psychologicznej, przez biologiczną aż do społecznej. Psychologiczne funkcje przejawiają się w możliwości zaspokojenia potrzeb psychologicznych człowieka, np potrzeba samorealizacji, określanie własnej wartości, potrzeba władzy, sprawdzenia się, zaznaczenia czy uznania swojej obecności, oraz bezpieczeństwa, czy innych. Satysfakcja seksualna jest tym większa, im więcej potrzeb psychologicznych człowiek zaspokaja w trakcie stosunku. Funkcję biologiczne pomińmy gdyż nie dotyczą stosunków przez internet. Są jeszcze Funkcje społeczne, które wyrażają się poprzez możliwość utworzenia wspólnoty z innym człowiekiem, są to funkcje więziotwórcze, sprowadzają się one do pogłębianie się więzi między dwoma (lub więcej) osobami z każdym kolejnym kontaktem. Więź ta w znacznym stopniu przyczynia się do poczucia afirmacji własnej egzystencji i wartości, przeciwdziała ona poczuciu izolacji i osamotnienia, wzbogaca życie człowieka oraz nadaje mu sens.

A więc mamy trzy główne funkcję seksu, psychologiczna, biologiczna i społeczna. "Przypadkowe" zabawy przez internet pozwalają zaspokoić jedynie fukcję biologiczną, a i to tylko u klientów, gdyż często panie zabawiające się na kamerkach po prostu nie są w stanie fizycznie dochodzić każdego dnia kilkanaście razy w 3-5 minut. W efekcie pomijane są dwie główne funkcje, co może powodować zaburzenia. Oczywiście zdarzają się przypadki gdzie pani i widz czują do siebie miętę i widują się częściej, ale pamiętajmy że o ile widz może być "wierny" jednej z pań, o tyle dla pani to miejsce zarobku, więc ograniczając się do jednego klienta ograniczyłaby swój dochód, a nie kłóci się z celem.

Powodem istnienia takiego rynku pracy, jest fakt braku zrównoważenia potrzeb seksualnych pomiędzy kobietami a mężczyznami. Kobiety mają znacznie niższe potrzeby seksualne, a erotyzm skoncentrowany jest na ochronie rodziny. Rozbieżność ta czyni z kobiet towar, w sensie rozumienia prawa popytu i podaży. Należy jednak zastanowić się nad skutkami psychicznymi "sprzedawania" swojego ciałka w internecie. Młode kobiety decydują się na to zajęcie, nie mają świadomości jak bardzo obciążają swoją psychikę. Często nawet jeśli uda im się porzucić ten fach, to poczucie winy, wstyd i poniżenie na lata skrzywiają ich kobiecość, i powodują problemy w zbudowaniu właściwych relacji z partnerem. Konsekwencje u kobiet bardziej wrażliwych przypominają często stres pourazowy. Kobiety mają często do czynienia z przemocą werbalną, brutalnością, są upokarzane, wyszydzane przez klientów, którzy uważają że opłata za usługi daje im prawo do wszelkich perwersji i bezwzględnych zachowań.

Praca jako pani z kamerek (nie znam polskiej nazwy tego zawodu) bardzo mocno wiąże psychikę. Wizja łatwego zysku, pozorne bezpieczeństwo które zapewnia ekran, brak bezpośredniego kontaktu z klientem, i złudna anonimowość przyciągają kobiety. O ile wejść jest łatwo, to wyjść bardzo trudno. Często klienci wzbudzają obrzydzenie (rozmawiałem z paroma niewiastami i chwaliły starszą wersję SU, że przy privie cam2cam można było obraz nadającego schować poza ekranem i często to wykorzystywały), a wtedy może pojawić się poczucie odrazy d siebie. Kobiety próbują odcinać się od własnych emocji by poradzić sobie ze wstydem i upokorzeniem pojawia się poczucie winy. Zaczynają traktować seks tylko jako akt fizjologiczny. Często by znieść sytuację kobiety sięgają po alkohol czy inne używki. Ukrywanie swojego zajęcia przed rodziną, znajomymi, a czasem nawet partnerem kosztuje wiele. Do tego dochodzi perspektywa utraty sporych zarobków w przypadku odejścia, wszystko to może doprowadzić do depresji czy nerwicy. W przypadku pań u których zaburzenia są widoczne, należy rozpatrywać trzy aspekty zdrowia psychicznego, zaburzenia lękowa, zaburzenia nastroju i uzależnienia.

Podsumowując tego typu praca zarobkowa z przypadkowymi klientami to powolna degradacja ducha. Kobieta znieczula się, żeby nie czuć niczego złego, a to powoduje że też przestaje czuć rzeczy dobre. Człowiek to nie robot, określona stymulacja powoduje określone reakcje. Każdy chce być kochany, a nie używany, nikt nie lubi być odrzucany.

FAJNY ARTYKUŁ PO ANGIELSKU, NAWET JEST WYWIAD Z PANIĄ: https://www.vice.com/en_ca/article/wjyx4w/the-emotional-side-of-camming
Inny fajny artykuł: https://www.quora.com/Are-there-any-negative-psychological-effects-of-being-a-webcam-model

Jakieś polskie takie opracowania i artykuły.
http://cejsh.icm.edu.pl/cejsh/element/bwmeta1.element.desklight-6b347110-4b4a-4f7b-a05f-2f74fe7a1615
https://www.ipri.pl/duchowosc/zaburzenia/zaburzenia-procesow-emocjonalnych/
http://www.bezpiecznik.org.pl/pl,0,0,2,O_konsekwencjach_wynikajacych_z_uprawiania_prostytucji,0,0,index.php
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Co to za elaborat? Wypracowanie maturalne czy jaki chuj...? :geek:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mr. Bungle pisze:Co to za elaborat? Wypracowanie maturalne czy jaki chuj...? :geek:


Tak :(
Pani z polskiego mi zadała, bo przy obecnych pensjach zastanawia się na drugą pracą.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Mr. Bungle pisze:Co to za elaborat? Wypracowanie maturalne czy jaki chuj...? :geek:

Niestety ,w świetle ostatnich wydarzeń temat ważny a nawet bardzo ważny.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Dominatrix, jakich wydarzen? wydarzylo sie ostatnio cos nowego w swiecie camgirls? cos co nie mialo miejsca wczesniej?

AnalTerrorist69, elaboracik calkiem spoko, chociaz wydzwiek jest taki ze kazda camgirl wczesniej czy pozniej zaplaci wysoka cene za ten "latwy pieniadz". Nie do konca sie zgadzam... mysle ze dla wielu lasek bedzie to tylko etap w zyciu ktory przejdzie im w miare lagodnie i bez zadnych drastycznych konsekwencji. Kwestia osobowosci, cech charakteru, swiatopogladu, zwyczajnie podejscia do tej pracy. Oczywiscie najwyzsza cene zaplaca te ktore tej pracy nie powinny nigdy podejmowac, a jedyna rzecz ktora je trzyma to pieniadz. Pieniadz ktory jest argumentem zeby robic cos czego sie byc moze nienawidzi. To jest dosc specyficzna branza do torej trzeba miec pewne predyspozycje. Niestety dostep do tego zawodu jest banalnie prosty, a o tym czy mialo sie predyspozycje dziewczyny dowiedza sie po czasie, czesto za pozno...

Btw. jeden akapit troszke mnie zastanawia:
AnalTerrorist69 pisze:Powodem istnienia takiego rynku pracy, jest fakt braku zróżnicowania potrzeb seksualnych pomiędzy kobietami a mężczyznami. Kobiety mają znacznie niższe potrzeby seksualne, a erotyzm skoncentrowany jest na ochronie rodziny.

Po pierwsze, to chyba zwykly blad o braku zroznicowania, bardziej pasuje ze jednak zroznicowenie potrzeb seksualnych pomiedzy kobietami a mezczyznami jest ogromne.
Po drugie, to co wytluscilem w cytacie... skad taka teoria, takie zalozenie? To Twoje czy...? Bo ja sie zgodze ze mamy czesto inne niz kobiety potrzeby seksualne, ale czy nizsze? :scratch_one-s_head: a juz ten "erotyzm skoncentrowany na ochronie rodziny" to jakis potworek myslowy. :scratch_one-s_head:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Dominatrix pisze:
Mr. Bungle pisze:Co to za elaborat? Wypracowanie maturalne czy jaki chuj...? :geek:

Niestety ,w świetle ostatnich wydarzeń temat ważny a nawet bardzo ważny.


Dlaczego akurat ostatnich?

komin pisze:, elaboracik calkiem spoko, chociaz wydzwiek jest taki ze kazda camgirl wczesniej czy pozniej zaplaci wysoka cene za ten "latwy pieniadz". Nie do konca sie zgadzam... (...)Oczywiscie najwyzsza cene zaplaca te ktore tej pracy nie powinny nigdy podejmowac, a jedyna rzecz ktora je trzyma to pieniadz. Pieniadz ktory jest argumentem zeby robic cos czego sie byc moze nienawidzi. To jest dosc specyficzna branza do torej trzeba miec pewne predyspozycje. Niestety dostep do tego zawodu jest banalnie prosty, a o tym czy mialo sie predyspozycje dziewczyny dowiedza sie po czasie, czesto za pozno...

Btw. jeden akapit troszke mnie zastanawia:
zroznicowania, bardziej pasuje ze jednak zroznicowenie potrzeb seksualnych pomiedzy kobietami a mezczyznami jest ogromne.
Po drugie, to co wytluscilem w cytacie... skad taka teoria, takie zalozenie? To Twoje czy...? Bo ja sie zgodze ze mamy czesto inne niz kobiety potrzeby seksualne, ale czy nizsze? :scratch_one-s_head: a juz ten "erotyzm skoncentrowany na ochronie rodziny" to jakis potworek myslowy. :scratch_one-s_head:


A więc, jak tam na początku klepnąłem, nie dotyczy to wszystkich pań, a głównie tych o słabszych psychikach które nieświadome zagrożeń mogą sobie życie spierdolić. To jak z jazdą po pijaku autem. Są ludzie którzy całe życie to robią i nigdy im się nic złego nie stało, a są tacy którzy pierwszy raz wsiądą i siebie lub kogoś zabijają. No ale trzeba przyznać że wiele lasek mocno zmienił ten portal, na początku często naiwne i otwarte, potem się parę razy nadzieją i jest jak jest.

Co do zróżnicowania, tam powinno być zrównoważenia :oops:. Więc powinno to tak wyglądać: "jest fakt braku zrównoważenia potrzeb seksualnych pomiędzy kobietami a mężczyznami."

Wytłuszczony tekst jest przepisany z jednego z linków, to był jakiś artykuł naukowy pani doktor z jednej z uczelni z 2016 roku.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


@Analterrorist69 @Komin jeżeli nie wiecie ja was nie będę uświadamiać.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Niby wiemy...ale czy ta Pani to akurat dobry przyklad do zobrazowania problemu to juz bym sie klocil.
Zreszta... jak sobie tak dluzej pomysle to jakos niespecjalnie kojarzę laski o ktorych z czystym sumieniem moglbym powiedzieć ze przez SU zjebaly sobie zycie. Jakies wiesci o takich dla ktorych SU bylo pierwszym krokiem do piekla to i owszem... ale wtady to tylko byl etap. Oczywiscie o "przegranych" rzadko sie slyszy, wiec moze po prostu to tylko brak danych.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


AnalTerrorist69 pisze: potrzeb seksualnych pomiędzy kobietami a mężczyznami."

Nie można uogólniać że kobiety mają większe potrzeby seksualne niż mężczyźni.
Wszystko zależ moim zdaniem tak naprawdę od indywidualnych potrzeb każdego z nas :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Komin może nie słyszysz bo o tym nie mówią,raczej nie ma potrzeby tym się chwalić .Wiesz,pierwszy krok jest zwykle najważniejszy bo na drugi już tak się nie zwraca uwagi.Człowiek się przyzwyczaja do wyskoków danej osoby i nie zauważa ,że to symptomy poważniejszego problemu.Nie zauważa lub tłumaczy sobie w inny sposób takie zachowanie,bardziej pozytywnie.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Dominatrix pisze:Komin może nie słyszysz bo o tym nie mówią,raczej nie ma potrzeby tym się chwalić .Wiesz,pierwszy krok jest zwykle najważniejszy bo na drugi już tak się nie zwraca uwagi.Człowiek się przyzwyczaja do wyskoków danej osoby i nie zauważa ,że to symptomy poważniejszego problemu.Nie zauważa lub tłumaczy sobie w inny sposób takie zachowanie,bardziej pozytywnie.


Ale co mają kobiety mówić, że relacje z mężczyznami w prawdziwym świecie im wychodzą coraz gorzej, że wiedzą że potencjalny partner może kiepsko zareagować na fakt rozbierania się w necie za hajs, że coraz częściej czują do siebie odrazę, że z miłych, przyjacielskich dziewczyn, stały się seks pracownicami które bez zapłaty nawet z nikim nie chcą gadać? Jeśli tak was interesuje ile dziewczyn ten problem dotyka, polecam obserwować sobie "świeże" dziewczyny przez pierwsze parę miesięcy. Wtedy jest największa przemiana.

SU to nie ośrodek terapeutyczny, żeby panie opowiadały jak to się czują, jak się to na ich psychice odbije, często nawet same nie są tego świadome.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


komin pisze:jak sobie tak dluzej pomysle to jakos niespecjalnie kojarzę laski o ktorych z czystym sumieniem moglbym powiedzieć ze przez SU zjebaly sobie zycie

zależy co przez to rozumiesz, jeśli to że nagle wyszło na jak kim są i co robią (mimo iż nie pokazywały twarzy) to ze trzy bym pewnie takie sobie przypomniał, jedna zresztą to dosyć dobrze przyjęła i dalej nadaje (dalej bez buzi, miała priv twarz 1 min za 5000 albo 10000, ale też już go chyba zdjęła). Takich które się przez SU stoczyły nie kojarzę, to z patologi już wchodząc na SU były na równi pochyłej i SU się do tego przyczynił ew w taki sposób, że miały kasę na to by staczać się szybciej. Jest też część które cień SU który nad nimi jest i już będzie poczują za kilka lat, choć też tego bym nie demonizował aż tak bardzo.

AnalTerrorist69, elaborat elegancki :good3:
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Temat jest bardzo szeroki. W tym elaboracie wiele rzeczy zostało pominiętych. Począwszy od stalkerów, przez konieczność ciągłego nadawania i utrzymywania kontaktu z "ulubionymi" widzami, aż po wszelkiej maści nietrafine znajomości i rozbite związki. Może kiedyś doczekamy się kontynuacji, ale dziś ani czasu nie mam, ani sił. Jak się uda, to może z paroma paniami się zrobi anonimowy wywiad. Dlatego chętne rozbierające się panie zapraszam do kontaktu.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Szczerze mówiąc jestem w szoku że ktos zauwazył i zainteresował sie takim problemem. W większości kwestii się zgadzam z tym wypracowaniem, dlugie ale dosyć treściwe.

Co można dodać, chyba to że faktycznie pomiędzy kobiecymi fizycznymi czy tam biologicznymi potrzebami a męskimi potrzebami jest przepaść - i tak rynek to wykorzystuje. Kobiety nie mają potrzeby oglądania męskich kutasów przez 5 godzin codziennie w pracy z nudów/ potrzeby czy czegoś tam, a męzczyźni juz tak.

Wg mnie jedyny powazny problem psychologiczny to nieumiejętność poradzenia sobie z szeroko pojętą moralnością. Z jednej strony dziewczyny chca i pragną atencji ,poszanowania jej pracy, wdzięków charakteru na seks kamerkach z drugiej jednak mają ogromne wyrzuty sumienia że morlanie rzecz ujmując jest się cyber k... Juz kiedyś powiedzialam, że jedyną "przykrywką" tego moralniaka jest kasa, dlatego wlasnie dziewczyny niechcą z wami siedziec za frajer. Kasa dodaje nam poczucia wartości, niestety slabe to ale tak jest.

Drugi moralniak jest taki, kiedy zdasz sobie sprawę że tak naprawde to ty lubisz to robic :D i wtedy znowu tysiące myśli moralnych sprowadza cię do poziomu opisanego powyżej. Seks kamerki to trudna branża, nie mówie , że pieniądz trudny tylko sama branża.Jak masz miękkie serce to obyś dupy nie miał szklanej. Psychicznie musimy znosić wiele dziwnych i trudnych sytuacji, poza tym wiele dziewczyn nie będzie przeżywać emocjonalnie nic na transmisji tylko dopiero później kiedy wraca do normalności i normalnych rzeczy, które należy zrobić.

Nie wiem czy jesteście w stanie zrozumieć co Wam chcę przekazać, nie zawsze potrafię przełożyć dobrze myśli na słowa :)

Czy dziewczyny przechodza przemianę? tak myśle że caly czas, nie tylko kilka miesiecy po rozpoczeciu pracy w tej branży ale caly czas niestety. Mamy lepsze i gorsze fazy, ale to jak każdy bo poza tym jak pracujemy mamy ta swoją duszę i emocje, swoje pragnienia i potrzeby :)

Czy taka branża odbiera nam kobiecość? hmmm kobiecość może nie, ale daje nam poczucie zeszmacenia spolecznego czy cos w ten deseń, nie mniej jednak mi osobiści dodala mnostwo pewności siebie jako kobiecie, poczucia ze mogę być pociągająca, seksowna , ładna to jeszcze dodaje takiego kopa w sumie.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


beznadzieja pisze:Nie wiem czy jesteście w stanie zrozumieć co Wam chcę przekazać, nie zawsze potrafię przełożyć dobrze myśli na słowa


chyba rozumiem :)

beznadzieja pisze:Kasa dodaje nam poczucia wartości, niestety slabe to ale tak jest.


ale to w każdej branży, im więcej zarabiasz tym pewniej się czujesz .

beznadzieja pisze:Drugi moralniak jest taki, kiedy zdasz sobie sprawę że tak naprawde to ty lubisz to robic


a nie jest tak że lubisz to robić bo kasa jest szybka i duża, i gdyby były z tego pieniądze typu 4 tyś miesięcznie to już by tak bardzo nie lubiło się tego robić (oczywiście są wyjątki, które lubią się obnażać i czerpią frajdę z tego że ktoś je widzi i nawet za 2 tyś będą chciały się rozbierać.

beznadzieja pisze:Czy taka branża odbiera nam kobiecość? hmmm kobiecość może nie, ale daje nam poczucie zeszmacenia spolecznego czy cos w ten deseń,


to raczej wina percepcji naszego społeczeństwa, w USA czy nawet w Czechach , jakbyś była znana z kamerek to pewnie by Ci ludzie na ulicy dzień dobry mówili i się uśmiechali, a nie patrzyli z pogardą czy to Ty czy nie Ty.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


beznadzieja pisze:Szczerze mówiąc jestem w szoku że ktos zauwazył i zainteresował sie takim problemem. W większości kwestii się zgadzam z tym wypracowaniem, dlugie ale dosyć treściwe.


No ba.
beznadzieja pisze:Co można dodać, chyba to że faktycznie pomiędzy kobiecymi fizycznymi czy tam biologicznymi potrzebami a męskimi potrzebami jest przepaść - i tak rynek to wykorzystuje. Kobiety nie mają potrzeby oglądania męskich kutasów przez 5 godzin codziennie w pracy z nudów/ potrzeby czy czegoś tam, a męzczyźni juz tak.

Przecież jest tam to napisane w jednym z ostatnich akapitów.


beznadzieja pisze:Wg mnie jedyny powazny problem psychologiczny to nieumiejętność poradzenia sobie z szeroko pojętą moralnością. Z jednej strony dziewczyny chca i pragną atencji ,poszanowania jej pracy, wdzięków charakteru na seks kamerkach z drugiej jednak mają ogromne wyrzuty sumienia że morlanie rzecz ujmując jest się cyber k... Juz kiedyś powiedzialam, że jedyną "przykrywką" tego moralniaka jest kasa, dlatego wlasnie dziewczyny niechcą z wami siedziec za frajer. Kasa dodaje nam poczucia wartości, niestety slabe to ale tak jest.

No ale o co chodzi z tym sumieniem? To chyba dobrze że dziewczyny mają wyrzuty, rozumieją że robią coś niezbyt dobrego, i właściwego. Nie czarujmy się, ale nie dość że takie dziewoje po paru latach tego zawodu mają już często sprane głowy, to i spora część facetów, szczególnie tych którzy nie są desperatami, raczej nie przyjmie z otwartymi ramionami fakt, że dziewczę wkładało sobie różne rzeczy w otwory rodne za parę złotych przed jakimś spoconym 50 latkiem z piwnicy. Ja sam bardziej martwię się o te, które takich wyrzutów nie mają.

beznadzieja pisze:Drugi moralniak jest taki, kiedy zdasz sobie sprawę że tak naprawde to ty lubisz to robic :D i wtedy znowu tysiące myśli moralnych sprowadza cię do poziomu opisanego powyżej. Seks kamerki to trudna branża, nie mówie , że pieniądz trudny tylko sama branża.Jak masz miękkie serce to obyś dupy nie miał szklanej. Psychicznie musimy znosić wiele dziwnych i trudnych sytuacji, poza tym wiele dziewczyn nie będzie przeżywać emocjonalnie nic na transmisji tylko dopiero później kiedy wraca do normalności i normalnych rzeczy, które należy zrobić.

Niektórym się to podoba, bo przebywanie na tym portalu zaspokaja niektóre potrzeby psychologiczne. Czują się tam docenione, mogą pomarudzić o swoim życiu, pierdołach, pogadać. Wiele osób dziś niestety nie ma takiej możliwości w realu, więc byle portal erotyczny staje się odpowiedzią na taką potrzebę.

beznadzieja pisze:Nie wiem czy jesteście w stanie zrozumieć co Wam chcę przekazać, nie zawsze potrafię przełożyć dobrze myśli na słowa :)

:dontknow:

beznadzieja pisze:Czy dziewczyny przechodza przemianę? tak myśle że caly czas, nie tylko kilka miesiecy po rozpoczeciu pracy w tej branży ale caly czas niestety. Mamy lepsze i gorsze fazy, ale to jak każdy bo poza tym jak pracujemy mamy ta swoją duszę i emocje, swoje pragnienia i potrzeby :)

Po niektórych witać to aż za dobrze. Jedne z cichych szarych myszek stają się wyuzdanymi córami Koryntu, gotowymi nawet się obszczać za parę złotych, inne się od tej strony przynajmniej hamują. Ale największe przemiany są psychiczne. Większość z tych niewiast na początku jest bardziej otwarta, ufna, bardziej "ludzka". Z czasem łapią spory dystans, starają się znieczulić i odciąć od relacji z widzami. Przeważnie wynika to z faktu, że dała się ona wiele razy naciąć czy na przedłużenie priva, czy nawet na ruchańsko w realu, bo przecież "on był taki miły, i tak ładnie z nią gadał i w ogóle to może nadałby się na męża", a jak się laleczka znudziła to ją olał. No cóż, laski na SU często to samo robią ze swoimi klientami, ale one tam po to są, więc ciężko nazwać naciągaczką kobietę, której uwagę kupuje się za żetony, a gdy ich nie ma, to uwaga znika. No cóż, taki portal, miłości bym tam nie szukał, szczególnie wśród "nierządnic" (hehe śmieszna nazwa, kiedyś widziałem jak na SU jeden typ tak laski nazywał). Można ewentualnie się zakolegować z jakąś, ale tutaj polecałbym i tak te nierozbierające się. Te rozebrane są tam dla kasy, a nie dla rozrywki.

beznadzieja pisze:Czy taka branża odbiera nam kobiecość? hmmm kobiecość może nie, ale daje nam poczucie zeszmacenia spolecznego czy cos w ten deseń, nie mniej jednak mi osobiści dodala mnostwo pewności siebie jako kobiecie, poczucia ze mogę być pociągająca, seksowna , ładna to jeszcze dodaje takiego kopa w sumie.

Wiadomo, jak jesteś szarą myszką, a tam cię wychwalają od Miss świata, to ego rośnie. Ale z drugiej strony sam fakt, jak to nazwałaś, szmacenia się może to ego przebić jak balonik, jak się okaże, że kawaler który w necie taki miły i fajny, a w realu chce tylko puknąć i nawet nie zadzwoni po.

Nie twierdzę że SU to źródło wszelkiego zła i sami chujowi ludzie. Poznałem tam parę OK niewiast, w tym nawet jakieś zabawne naciągaczki (jedna nawet chciała żebym jej pomagał naciągać widzów). Aczkolwiek tak jak wyżej pisałem, panie które są tam zarobkowo i świadczą usługi jakie świadczą nie są najlepszym materiałem, szczególnie dla bardziej naiwnych panów, których sobie one doją udając zauroczenie.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Generalnie ok dobrze prawisz, ale nie zgodze się z tym, że nikt takiego zużytego "materialu" nie bedzie chcial. Wiele kobiet zaklada maskę, a poza tym pojebanym kamerkowym światem jest calkiem normalna, serio i nie mam większych rozkmin czy to dobre czy zle czy jakie tam. Zamyka kompa i idzie gotowac obiad. To części dziewczyn sie pojebało calkiem kamerki z realnym światem i to im proponuje wizyte u psychologa/psychiatry żeby ktoś im pomógł poradzić sobie z tym, że e-świat nie jest taki sam jak realny. Juz nie wspomnę o tym, że niektóre laski przebywają tam całą dobę z przerwą kilka godzin na spanie.

Trzeba umiec znaleźć granicę pomiędzy tym i szczerze mówiąc wolę byc pazerną żetoniarą z która niechcą gadać niż mieć pseudo przyjaciól i lovelasów zawracających dupe. Jestem tam dla kasy i dobrze mi z tym. Nie kłamie jestem szczera, nie wywracam kota ogonem, nie bajeruje że to tylko dla fanu i lansu. Wole byc taka jaka jestem niż zakłamana sama ze soba i przeżywac frustracje, że ktos tam mnie nazwał glupia cipą z kamerek.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


beznadzieja,

Nigdzie nie napisałem że dotyczy to wszystkich dziewczyn. Są także odporne, które zdają sobie z tego wszystkiego sprawę, a i takie którym się tylko wydaje że są odporne. Ale piszemy tu o rzeczach które mogą spotkać przeciętną Karynkę która ledwo co wyrwała się np na studia albo robić karierę w dużym mieście, ale nie pykło, więc jakoś trzeba opłacić rachunki.

nie zgodze się z tym, że nikt takiego zużytego "materialu" nie bedzie chcial.


Nie napisałem że nikt, napisałem że sporo część ciekawszych kawalerów po prostu może odstraszać tego typu fragment życiorysu. No i przede wszystkim to zależy od psychiki takiej loszki. Jest takie coś jak socjalizacja, niewieście przebywając całymi dniami, miesiącami, wśród stulejarzy, dewiantów i zboków którzy nie kryją się ze swoim spierdoleniem ciesząc się anonimowością sieci, przejmują wzorców od tych 100lei. Potem w relacjach z żywym człowiekiem w prawdziwym świecie mogą po prostu nie podołać.

Trzeba umiec znaleźć granicę pomiędzy tym i szczerze mówiąc wolę byc pazerną żetoniarą z która niechcą gadać niż mieć pseudo przyjaciól i lovelasów zawracających dupe.


Powiedzieć łatwo w praktyce to różnie wychodzi.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości