PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
HardRockCaffe666 pisze:Ponieważ zostałem tutaj okrzyknięty jako protagonista tego tematu to......
[ Obrazek ]
Niestety drogie panie wam prawie wszystkim brakuje tego czaru,piękną no i kobiecej zmysłowości który to ona ma.
Ale to jest wyłącznie moje zdanie wiec proszę je uszanować :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_


Znam conajmniej 3 dziewczyny na SU, ktore przebijaja Paule pod kazdym wzgledem wiec sorry Hard... pora na okulary :)
Awatar użytkownika
toniq13
SU-holik
SU-holik
Posty: 69
Rejestracja: 16 kwie 2016, 16:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 4 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: x_jessi_x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:Mały dodatek...
Moim skromnym zdaniem należy ona do najlepiej i najładniej ubranych się tutaj kobiet.
I nie chodzi mi tylko o samą bielizna ale też i o całą resztę.

To szkoda dziadzie ze nie miałeś okazji spotkać jej na żywo w rozciągniętych dżinsach i bluzie z kapturem jak nie miała sex spotkania to wygląda jak zwykła patola ( pochodzi ze wsi to można powiedzieć na co dzień wygląda jak wieśniara ) pewnie nawet byś jej na ulicy nie poznał jak byś zobaczył jak wygląd :laughingnew: i przestań pierdolić ze ona należy do najładniej ubranych lasek z SU bo w większości ma tanią bieliznę od chinola. Przy Niby jej dużych zarobkach to chociaż mogła by sobie kupić jaką markową bieliznę ciekawe czy taki wieśniak był chociaż raz w sklepie victoria secret ?
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 19:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


B L A C K E D $ pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Mały dodatek...
Moim skromnym zdaniem należy ona do najlepiej i najładniej ubranych się tutaj kobiet.
I nie chodzi mi tylko o samą bielizna ale też i o całą resztę.

To szkoda dziadzie ze nie miałeś okazji spotkać jej na żywo w rozciągniętych dżinsach i bluzie z kapturem jak nie miała sex spotkania to wygląda jak zwykła patola ( pochodzi ze wsi to można powiedzieć na co dzień wygląda jak wieśniara ) pewnie nawet byś jej na ulicy nie poznał jak byś zobaczył jak wygląd :laughingnew: i przestań pierdolić ze ona należy do najładniej ubranych lasek z SU bo w większości ma tanią bieliznę od chinola. Przy Niby jej dużych zarobkach to chociaż mogła by sobie kupić jaką markową bieliznę ciekawe czy taki wieśniak był chociaż raz w sklepie victoria secret ?


A tak z ciekawości, ty byłeś w sklepie VS?
Z tego co mi wiadomo taki sklep jest tylko w jednym mieście w Polsce.
Wiec zdaje mi się że przyganiał kocioł garnkowi.
A dwa od kiedy to VS jest wyznacznikiem luksusu? :laugh3:
Może i drogie, może i reklamowanie ale to są rzeczy dla eskoretek z instagrama.
Tak samo jak torebki z Louis Vuitton.
Fakt, Pauletta ubiera się jak podrzędna wylotówka ale taki ma target. Fakt też że ani w tym kawałka klasy ani czasem gustu.
Ale pierdolenie takich smutów o sklepach Victoria Secret to czysta hipokryzja, 99% populacji tego kraju w takim sklepie nie była.
Trochę przesadzacie.
Awatar użytkownika
jakim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2016, 12:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


jakim pisze:
B L A C K E D $ pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Mały dodatek...
Moim skromnym zdaniem należy ona do najlepiej i najładniej ubranych się tutaj kobiet.
I nie chodzi mi tylko o samą bielizna ale też i o całą resztę.

To szkoda dziadzie ze nie miałeś okazji spotkać jej na żywo w rozciągniętych dżinsach i bluzie z kapturem jak nie miała sex spotkania to wygląda jak zwykła patola ( pochodzi ze wsi to można powiedzieć na co dzień wygląda jak wieśniara ) pewnie nawet byś jej na ulicy nie poznał jak byś zobaczył jak wygląd :laughingnew: i przestań pierdolić ze ona należy do najładniej ubranych lasek z SU bo w większości ma tanią bieliznę od chinola. Przy Niby jej dużych zarobkach to chociaż mogła by sobie kupić jaką markową bieliznę ciekawe czy taki wieśniak był chociaż raz w sklepie victoria secret ?


A tak z ciekawości, ty byłeś w sklepie VS?
Z tego co mi wiadomo taki sklep jest tylko w jednym mieście w Polsce.
Wiec zdaje mi się że przyganiał kocioł garnkowi.
A dwa od kiedy to VS jest wyznacznikiem luksusu? :laugh3:
Może i drogie, może i reklamowanie ale to są rzeczy dla eskoretek z instagrama.
Tak samo jak torebki z Louis Vuitton.
Fakt, Pauletta ubiera się jak podrzędna wylotówka ale taki ma target. Fakt też że ani w tym kawałka klasy ani czasem gustu.
Ale pierdolenie takich smutów o sklepach Victoria Secret to czysta hipokryzja, 99% populacji tego kraju w takim sklepie nie była.
Trochę przesadzacie.

W Polsce jest tylko w Warszawie ale te sklepy są również na każdym lotnisku, a za granica to praktycznie standard w galeriach czy na mieście i nie mówię tu o Anglii ( tam akurat nie byłem wiec nie wiem ). Nie napisałem że to wyznacznik luksusu a tam są też normalne ceny staniki zaczynają się od około 120 zł tylko że tam mają bardzo ładą bieliznę polecam ci zajrzeć do takiego sklepu a zobaczysz różnicę.
A tak w ogóle to mam pytanie czy z Łodzi do Warszawy to jakiś problem żeby pojechać ? czy jak np ma się 300 km czy 400 do Warszawy to jakiś problem żeby pojechać ? napisałeś to tak że jak ten sklep jest w stolicy to jest nieosiągalny :shock2:
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 19:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


jakim pisze:
B L A C K E D $ pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Mały dodatek...
Moim skromnym zdaniem należy ona do najlepiej i najładniej ubranych się tutaj kobiet.
I nie chodzi mi tylko o samą bielizna ale też i o całą resztę.

To szkoda dziadzie ze nie miałeś okazji spotkać jej na żywo w rozciągniętych dżinsach i bluzie z kapturem jak nie miała sex spotkania to wygląda jak zwykła patola ( pochodzi ze wsi to można powiedzieć na co dzień wygląda jak wieśniara ) pewnie nawet byś jej na ulicy nie poznał jak byś zobaczył jak wygląd :laughingnew: i przestań pierdolić ze ona należy do najładniej ubranych lasek z SU bo w większości ma tanią bieliznę od chinola. Przy Niby jej dużych zarobkach to chociaż mogła by sobie kupić jaką markową bieliznę ciekawe czy taki wieśniak był chociaż raz w sklepie victoria secret ?


A tak z ciekawości, ty byłeś w sklepie VS?
Z tego co mi wiadomo taki sklep jest tylko w jednym mieście w Polsce.
Wiec zdaje mi się że przyganiał kocioł garnkowi.
A dwa od kiedy to VS jest wyznacznikiem luksusu? :laugh3:
Może i drogie, może i reklamowanie ale to są rzeczy dla eskoretek z instagrama.
Tak samo jak torebki z Louis Vuitton.
Fakt, Pauletta ubiera się jak podrzędna wylotówka ale taki ma target. Fakt też że ani w tym kawałka klasy ani czasem gustu.
Ale pierdolenie takich smutów o sklepach Victoria Secret to czysta hipokryzja, 99% populacji tego kraju w takim sklepie nie była.
Trochę przesadzacie.


Trochę gadasz bzdury... heheh. To tak jak byś napisał że Polacy/Polki nie kupują T-Shirtów Laurena,LaCosty czy Hilifigera za które trzeba zapłacić 300-400zł, uwierz że są ludzie którzy są w stanie zapłacić tyle ze za garderobe, podkoszulek, czy gacie. I nie chodzi tu o wyznacznik luksusu.
W ogóle temat z dupy, żadna firma odzieżowa nie jest wyznacznikiem luksusu, wyznacznikiem luksusu jest Mercedes SL 2k19, albo apartamenty w centrum warszawy, czarna karta kredytowa, albo karta stałego klienta w Sheratonie, w pokojach Vip;] a jak ktoś jest uparty, zadufany w sobie, to na drogiego ciucha dla lansu zawsze wygrzebie zaskórniaki. Na mercedesa, apartament, czarną karte kredytową niekoniecznie...
GrubyAleGadatliwy


jakim pisze:Z tego co mi wiadomo taki sklep jest tylko w jednym mieście w Polsce.


Nie chcę się wtrącać, ale od czego są internetowe zakupy? ;)
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


GrubyAleGadatliwy pisze:To tak jak byś napisał że Polacy/Polki nie kupują T-Shirtów Laurena,LaCosty czy Hilifigera za które trzeba zapłacić 300-400zł, uwierz że są ludzie którzy są w stanie zapłacić tyle ze za garderobe, podkoszulek, czy gacie


Np. Hard - niby biedny, niby na rencie ale gacie Kelvina Cleina musi mieć! :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:
GrubyAleGadatliwy pisze:To tak jak byś napisał że Polacy/Polki nie kupują T-Shirtów Laurena,LaCosty czy Hilifigera za które trzeba zapłacić 300-400zł, uwierz że są ludzie którzy są w stanie zapłacić tyle ze za garderobe, podkoszulek, czy gacie


Np. Hard - niby biedny, niby na rencie ale gacie Kelvina Cleina musi mieć! :)


Chyba Calwina Clauna
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Ehehehe gacie CK można kupić też u cygana, na pierwszy rzut oka nie różnią się niczym, od tych oryginalnych . Jakoś mi się nie wydaje żeby hard nosił badejki za 150zl. Eheh
GrubyAleGadatliwy


Widzę że to co nosze na dupsku cieszy się tutaj sporym zainteresowaniem :shock2:
Bliższych informacji będę udzielać na pw :laugh3:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Poprosimy o materiał foto-video :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


:?
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


pussycat pisze:
jakim pisze:Z tego co mi wiadomo taki sklep jest tylko w jednym mieście w Polsce.


Nie chcę się wtrącać, ale od czego są internetowe zakupy? ;)

VS nie sprzedaje swoich produktów online w Polsce, trzeba się pierdzielić z wysyłkami zagranicznymi albo bujnąć się do warszawki :|
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Kropelka pisze:
pussycat pisze:
jakim pisze:Z tego co mi wiadomo taki sklep jest tylko w jednym mieście w Polsce.


Nie chcę się wtrącać, ale od czego są internetowe zakupy? ;)

VS nie sprzedaje swoich produktów online w Polsce, trzeba się pierdzielić z wysyłkami zagranicznymi albo bujnąć się do warszawki :|


Bo faktycznie to tak daleko. Koniem tydzien jechac, prowiantu na dwa zapakowac: trasa w jedna i druga strone

Edit. A zawsze na allegro mozna kupic VS od resellerów
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Moze by trzeba osobny watek zalozyc? w typie "gdzie kupic bielizne i dlaczego ta od VS jest jakby daleka od luksusowej?" bo tu sie lekki burdel juz robi... niby wiem ze to temat o modelce Luxury... ale jak juz wchodza majtki Harda to zaczyna sie robic dziwnie... :scratch_one-s_head:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


A ja w wolnej chwili bardzo lubię wchodzić na transmisje do Pauli, zawsze jest wesoło i potrafi zaciekawić widza :) tylko coś długo jej nie było teraz.

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
blackk
SU-holik
SU-holik
Posty: 77
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:08
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:Moze by trzeba osobny watek zalozyc? w typie "gdzie kupic bielizne i dlaczego ta od VS jest jakby daleka od luksusowej?" bo tu sie lekki burdel juz robi... niby wiem ze to temat o modelce Luxury... ale jak juz wchodza majtki Harda to zaczyna sie robic dziwnie... :scratch_one-s_head:


Gacie Harda wchodzą, bo są tak brudne, że brud rozwinął świadomość i ogłosił niepodległość xD
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Kropelka pisze:VS nie sprzedaje swoich produktów online w Polsce, trzeba się pierdzielić z wysyłkami zagranicznymi albo bujnąć się do warszawki


przecież Wy w VS jak Was wymierzą macie podany rozmiar na tym bileciku i każdy stanik z takim rozmiarem Wam pasuje, zamawiasz z ich oficjlanej strony i masz dostawę do domu w kilka dni, (czasem dużo taniej niż w polskim sklepie)
sorry za off top

Co do Pauli i innych nadających, to nie wiem co uważane jest za bieliznę ekskluzywną, jeśli ta od VS, to jest tak samo ekskluzywne jak polo od Hilfilgera albo A&F, u nas względnie drogo w USA takie lepsze Reserved. Jak się któreś nadające zaczną ubierać w Vitkacym albo Moliera2 to wtedy można powiedzieć że się ubierają ekskluzywnie, kupienie erotycznej bielizny w osiedlowym Diorze, czy innym TaniArmani nie jest wyznacznikiem ekskluzywności, co absolutnie nie znaczy że to nie może być ładne dla oka (a o to chyba w tym wszystkim chodzi)

komin pisze:ale jak juz wchodza majtki Harda to zaczyna sie robic dziwnie.


geriatrią zaleciało :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


qwa... mam wszystkie majty i podkoszulki od Armaniego... i to oryginaly na bank... ale jakos nie czuje sie w zwiazku z tym luksusowo... po prostu rozmiarowka mi lezy, moge zamawiac na necie i materialy sa spoko... rownie dobrze mogloby na metce pisac ze to z zakladu odziezowego "Wujek Zenek i spolka"... wyjebane w to mam, a tu sie okazuje ze chyba jestem kurwiarzem Luxury :lol: Paula cho na drinka :lol:

PS to skoro u Pauli nic sie nie dzieje ciekawego to niech bedzie ze w tym wątku wszyscy "niebiescy" chwala sie swoja bielizna... w sumie czemu nie... ;)


https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: gajowymarucha, Kinia, Nicola85 i 182 gości