Dziewczyny! Uważajcie na twarz!

Regulamin forum oraz ważne komunikaty.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Pikanteria pisze:Dziewczyny są tu nie tylko dla żetonów, a dla Was

Taaaaaa... cipkowy Caritas :lol:

Pikanteria pisze:trochę szacunku.
Później się dziwicie, ze laski nie robią Wam privów z głosem czy z twarzą, bo się po prostu boją.

Czegoz to sie boja?? Chwilunia.... neich zgadnę... boja sie ze zostana rozpoznane, przez rodzine, znajomych itd? Bo przeciez to fajnie byc dziwka, jeszcze fajniej zarabiac jak dziwka, byle sie tylko nikt nie dowiedzial ;)
Uwielbiam takie "zdrowe" podejscie xD
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 55 razy
Podziękowano mu: 118 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: man-

komin pisze:
Pikanteria pisze:Dziewczyny są tu nie tylko dla żetonów, a dla Was

Taaaaaa... cipkowy Caritas :lol:

Pikanteria pisze:trochę szacunku.
Później się dziwicie, ze laski nie robią Wam privów z głosem czy z twarzą, bo się po prostu boją.

Czegoz to sie boja?? Chwilunia.... neich zgadnę... boja sie ze zostana rozpoznane, przez rodzine, znajomych itd? Bo przeciez to fajnie byc dziwka, jeszcze fajniej zarabiac jak dziwka, byle sie tylko nikt nie dowiedzial ;)
Uwielbiam takie "zdrowe" podejscie xD

A ja natomiast uwielbiam, kiedy inni czasem spojrzą prawdzie prosto w twarz i są zaskoczeni...
Dla sprostowania, kobiety siedzą na Showup dla pieniędzy, niektóre też przy okazji dla przyjemności, bo znam takie które to lubią, ale robią to przy okazji dla mężczyzn,
którzy za to płacą (nie wszyscy) i też mają z tego korzyść - proste. Coś za coś, ale Wy chcielibyście za darmo - wiem.

Ciekawe co by zrobiła, Twoja żona czy kobieta (o ile je masz) gdyby Cię przyłapały na waleniu fiuta za hajs albo z desperacji za darmo.
Ciekawe co byś zrobił, gdyby film Twojego fiuta i twarzy został rozesłany, jak siedzisz i walisz na widok wirtualnej cipy, no chyba, że jesteś koneserem a zarazem darmozjadem, który tego nie robi, bo woli popatrzeć i jak nastolatek jarać się na widok nagich kobiet, już nie wspomnę o cipie.

Jednego nie rozumiem do końca... po co to oglądasz, myślisz, że ten portal jest dla Ciebie dobry ?

Wiesz Komin, każdy ma swój punkt widzenia na pewne rzeczy. Ja nie będę się ani kłócić ani dyskutować, bo czasem mam wrażenie, że niektórzy fani Showup są totalnie zacofani i nie znają realnego świata, polecam w tym wypadku wypady na jakieś spacery, spotkanie z kumplami czy w ogóle gdzieś wyjść i fajnie spędzić czas.
Miłego dnia :)
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.
Awatar użytkownika
Pikanteria
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: M.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Tymi pisze:Tu chodzi o to że wiele dziewczyn nie jest w ogóle świadomych że pokazuje pełną twarz. .

No przecież nigdzie nie podważam tej wtopy. Rozwinąłem ino temat w innym kierunku ;)

Pikanteria pisze:
Fajnie, że lubicie się pośmiać i pokazać, co udało Wam się nagrać czy jakiego skrina zrobić, ale trochę szacunku.

No offence but... :laughingnew:

Ty się wogóle czytasz? :)
Awatar użytkownika
imperator
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: obecnie brak
Nick na ShowUp.tv:

imperator pisze:
Tymi pisze:Tu chodzi o to że wiele dziewczyn nie jest w ogóle świadomych że pokazuje pełną twarz. .

No przecież nigdzie nie podważam tej wtopy. Rozwinąłem ino temat w innym kierunku ;)

Pikanteria pisze:
Fajnie, że lubicie się pośmiać i pokazać, co udało Wam się nagrać czy jakiego skrina zrobić, ale trochę szacunku.

No offence but... :laughingnew:

Ty się wogóle czytasz? :)

Tak, W OGÓLE czytam SIEBIE - ze zrozumieniem, bo akurat w tym celu się kształciłam.
Nie widzę więcej sensu, by odpisywać na tego typu brednie, bo nie mam tu do czynienia z poważnym towarzystwem :)
Pozdrawiam serdecznie i nie stresujcie się tak ;)
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.
Awatar użytkownika
Pikanteria
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: M.
Nick na ShowUp.tv:

Pikanteria pisze:Ja nie będę się ani kłócić ani dyskutować

Wlasnie to robisz ;) ale ok, od tego jest foro.
Troche watkow poruszylas i troche nie na temat, mimo wszystko sprobuje...
Pikanteria pisze:Jednego nie rozumiem do końca... po co to oglądasz, myślisz, że ten portal jest dla Ciebie dobry ?

Nigdzie nie napisalem ze cos mi sie nie podoba, wrecz przeciwnie ;)
Pikanteria pisze:Dla sprostowania, kobiety siedzą na Showup dla pieniędzy, niektóre też przy okazji dla przyjemności, bo znam takie które to lubią, ale robią to przy okazji dla mężczyzn,
którzy za to płacą (nie wszyscy) i też mają z tego korzyść - proste

Niektore? to ile? 1-2%? Czyli w granicach bledu statystycznego? Prosze Cie... jestes juz troche na SU i na forum i wiesz ze NIKT nie uwierzy ze laski nadaja na SU w celu innym niz zarabianie kasy. Tutaj naprawde niema nad czym dyskutowac. Byc moze czasem jest Ci dobrze jak sie drapiesz po cipce czy jakiegos tam lusha zapinasz, ale znow, to nie jest Twoj cel... po prostu przypadkiem, czasem tak bywa ;)

Pikanteria pisze:Ciekawe co by zrobiła, Twoja żona czy kobieta (o ile je masz) gdyby Cię przyłapały na waleniu fiuta za hajs albo z desperacji za darmo.
Ciekawe co byś zrobił, gdyby film Twojego fiuta i twarzy został rozesłany, jak siedzisz i walisz na widok wirtualnej cipy

Widzisz, tutaj dochodzimy do tego o czym pisalem. Nieistotne c by zrobila moja zona/kobieta/ktokolwiek. Niestety Twoje rozumowanie jest lekko z dupy... Napisalem wczesniej wprost ze Wy, dziewczyny nadajace na SU wybralyscie sobie taka prace, taki sposob zarabiania (czesto calkiem niezlego zarabiania) ALE macie ogromny problem zakceptowaniem konsekwencji takiej pracy. Czyli SWIADOMIE wybierasz prace i zarobki e-dziwki ale nie chcesz ponosic zadnego ryzyka jakie ta praca ze soba niesie. Lacznie z tym ze ktos cie nagra, wrzuci do neta/zyczliwie doniesie Twoim znajomym i rodzinie. Super, zalatwione ;) Lezysz w domku, drapiesz sie po cipce, wpada co miesic pare tysi.
Przeniesmy to na inne zawody.... niech kasjerka nie odpowiada za pieniadze w kasie, niech kierowca autobusu nie odpowiada za ilosc przejechanych przechodniow a lekarz bez konsekwencji przez przypadek zamiast szczepionki poda Ci Pavulon... itd, itp.
Rozumiesz?? KAZDA praca niesie ze soba pewne ryzyko, pewne konsekwencje. TY i tylko Ty decydujesz jaka prace chcesz wykonywac. Boisz sie ze "ktos sie dowie" ze sie kurwisz na SU? Coz...jest to zawod dosc ciezko akceptowalny spolecznie. Proste, zmien robote;)
Zeby bylo jasne, nie mam nic do lasek z SU, nawet w pokretny sposob szanuje dziwki, te wirtualne i te realne. Wkurwiaja mnie tylko "korpusiki" z SU myslace ze jak nie pokazuja ryja i "nikt nie wie" to jeszcze dziwkami nie sa :lol: Seroiusly... na SU mamy e-cichodajki :lol:

PS. wycieczki personalne, proby zrobienia ze mnie sępa pominę... kto zna to wie ;)
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 55 razy
Podziękowano mu: 118 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-

Pikanteria pisze:Tak, W OGÓLE czytam SIEBIE - ze zrozumieniem, bo akurat w tym celu się kształciłam.
Nie widzę więcej sensu, by odpisywać na tego typu brednie, bo nie mam tu do czynienia z poważnym towarzystwem :)
Pozdrawiam serdecznie i nie stresujcie się tak ;)

A może powinnaś się kształcić też w kierunku umiejętności dialogu a nie jedynie komunikowania?
Bo jak na razie rzucasz epitetami pod adresem innych i oświeconymi myślami na zasadzie: moja racja jest najracjesza i szkoda mi czasu na dyskusje z wami, tępakami, szowinistami, burakami. :P Czyli... w wielkim skrócie: nie potrafisz obronić swoich domniemań.

Pozdro 666

PS - zauważyłem już po wysłaniu to "wogóle" ale nie chciało mi się zmieniać. Kto by pomyślał, że zostanę połechtany biczem za to.
Awatar użytkownika
imperator
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

99% privków nie jest nagrywane tylko ludzie je normalnie oglądają, bo nawet pewnie nie wiedzą albo /i nie mają czasu na włączanie programów bo już walą:D
1% to takie forumowe pojeby, którym się wydaje, że nagram i wrzucę do sieci i będzie fajnie :D stary co ty wiesz o tym jaki procent privków jest nagrywany
Awatar użytkownika
beznadzieja
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

Wystarczy mieć świadomość ile OGÓLNYCH transmisji jest nagrywanych. I mieć minimalne rozeznanie w tym co hula po internecie "do zobaczenia od zaraz" i u różnych "wymienników"
Awatar użytkownika
imperator
SU-holik
SU-holik
Nick na ShowUp.tv:

Myślę, że celem tego wątku jest ostrzeżenie dziewczyn przed zagrożeniem a nie udowadnianie kto z Was ma więcej racji więc poluzujcie trochę ;)
Awatar użytkownika
Gord
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Twoja ulubienica z SU: .
Nick na ShowUp.tv:

Ostrzeżenie niejako przedawnione, bo teraz domyślnie każdy ma proporcję 16:9.
Awatar użytkownika
Fapka
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 130 razy
Podziękowano mu: 124 razy
Twoja ulubienica z SU: Google-Banned
Nick na ShowUp.tv: (jestem zbanowany)

Poprzednia