Blokada pisania, a żetony

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
pisanie a żetony
01 lut 2018, 22:54


Witam, ze względu, że jestem świeży - mam świeże pytanie :) Jak to jest , że nie można pisać na czacie z dziewczętami, gdyż trzeba podarować żetony a nie raz można pisać. Chodzi o widownie, że jak jest więcej to pisać nie można a jak mniej to można? Z góry dziękuje za odpowiedź :)



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
andrew8855
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 01 lut 2018, 22:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: KOCUREK272
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fotkamen


Re: pisanie a żetony
02 lut 2018, 00:02


andrew8855 pisze:Witam, ze względu, że jestem świeży - mam świeże pytanie :) Jak to jest , że nie można pisać na czacie z dziewczętami, gdyż trzeba podarować żetony a nie raz można pisać. Chodzi o widownie, że jak jest więcej to pisać nie można a jak mniej to można? Z góry dziękuje za odpowiedź :)


Siemka :)
Przeczytaj wcześniejsze posty w tym wątku, jak i ten temat :arrow: https://showsu.pl/viewtopic.php?f=10&t=3486
Powinno dać Ci to odpowiedź ;)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: pisanie a żetony
02 lut 2018, 03:20


andrew8855 pisze:Witam, ze względu, że jestem świeży - mam świeże pytanie :) Jak to jest , że nie można pisać na czacie z dziewczętami, gdyż trzeba podarować żetony a nie raz można pisać. Chodzi o widownie, że jak jest więcej to pisać nie można a jak mniej to można? Z góry dziękuje za odpowiedź :)


Z pustego i Salomon nie naleje...

Wychodziłoby na to, że najskuteczniejszą opcją jest po prostu kupowanie co miesiąc minimum 100żet, wtedy można pisać wszędzie o każdej porze, przez okres około 24 dni +/-

jest też inna sprawdzona metoda:
- mając minimum 300żet na swoim koncie, można pisać u wszystkich od godz 1 w nocy do 17 po południu.
- mając nieco ponad 1000żet, można pisać u wszystkich od godz 1 w nocy do 21:45 (coś koło tego)

jak wiadomo, najwięcej ludzi wpada na SU po pracy, wtedy jest największy ruch na portalu, mniej więcej od godz 17 aż do północy i dlatego wtedy panuje najmocniejsza blokada.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




Ja regularnie doładowuję się za minimum 100 zet co 15 dni. Mam wtedy możliwość pisania na każdej transmisji, do tego mogę korzystać z emotikon.
Awatar użytkownika
misiek032
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 18 gru 2017, 11:47
Podziękował: 8 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: jogobelka28
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: misiek032




100 żet co 15 dni to daje 36 złociszy na miesiąc za możliwość pisania na czacie.
Trochę to słabe no ale za to już po pół roku wstrzemięźliwości mamy ponad tyś. żetona a to już niezła sumka wyjściowa na upolowanie fajnego privka :sarcastic:
paragon




W nowym regulaminie SU jest zapis:

VI. FUNKCJONALNOŚĆ SERWISU
.....
4. Od Użytkownika może być wymagane przekazania określonej ilości wynagrodzenia wyrażonego w żetonach w celu możliwości pisania przez takiego Użytkownika na czacie. To czy w danym przypadku Użytkownik będzie musiał użyć określonej ilości żetonów celem uzyskania możliwości wypowiedzenia się na czacie, zależy od aktywności Użytkownika w ramach Serwisu w zakresie przekazywania wynagrodzenia Wykonawcom.
paragon




paragon, raczej nic się nie zmieniło pod tym kątem...
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




msn, masz rację, tylko wcześniej tłumaczyli to ograniczeniem spamu i chamstwa na czacie a jak widać nie chodzi o to a o dawanie a co za tym idzie - kupowanie żetonów i nic więcej.
paragon




paragon, rownież się zgadza, no i co za tym idzie, szeroko pojęte chamstwo, bydło i trolling również trochę się ukróci.
ps. ale tzw kasta "stopkowiczów" i tych, co piszą "pokasz nuszki" zawsze będzie aktywna 8-)
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




paragon pisze:[...]wcześniej tłumaczyli to ograniczeniem spamu i chamstwa na czacie a jak widać nie chodzi o to a o dawanie a co za tym idzie - kupowanie żetonów i nic więcej.


Taka polityka :winkextra:

msn pisze:[...]szeroko pojęte chamstwo, bydło i trolling również trochę się ukróci.


No to tak przy okazji, można by rzec "dwie pieczenie na jednym ogniu"
I nie raz pisałem, że to dobre rozwiązanie.

Choć tak prawdę pisząc,
nie zawsze brak źetonsa, a co za tym idzie możliwości pisania na czacie jest wyznacznikiem, że ów użytkownik to cham, bydlak czy też troll... Zdarza się, że epitety te jak ulał pasują do tych co są aktywni w zakresie przekazywania wynagrodzenia wykonawcom(czyt. często złocą),

ale to taki offtop ;)


msn pisze:ps. ale tzw kasta "stopkowiczów" i tych, co piszą "pokasz nuszki" zawsze będzie aktywna 8-)


Heheh, oni to jak szarańcza, wszędzie ich pełno :D
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości