Czego pragną faceci?(oryg.autor:Ornitolożka)

Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego? Czy może wymienić się doświadczeniami?
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Wznawiam temat...

autor: Ornitolożka

Ornitolożka pisze:Otwieram nitkę - czego naprawdę pragną faceci w łóżku? Jak sprawić przyjemność mężczyźnie, co robić w łóżku, by w stałym związku utrzymać ogień? Jak gadać o fantazjach, by druga strona chciała cokolwiek z nich zastosować w praktyce? :bomb: :bomb: :bomb:
:girl_smile:


HardRockCaffe666 pisze:Ja tam nie wiem bo nigdy nie byłem z kobietą w łóżku ;)
Niech się może tak wypowiedzą inni wspaniali mężczyźni których pewno tutaj nie brak :laugh3:
Ich liczne łóżkowe podboje pewno dostarczą nam wielu cennych i wyczerpujących odpowiedzi na ten ciekawy temat :laughingnew:
A otwieranie takiego tematu w miejscu dla przegrywów wydaje mi się dosyć zagadkowe :!:


komin pisze:Hard, byc moze zle zakladasz ze Ornitolożka pyta o zdanie tylko facetow? Sa tez przegrywy wsrod kobiet.. ;)
Oczywiscie ja niczego nie sugeruje, jak prawie zawsze... :lol:


HardRockCaffe666 pisze:
Ornitolożka pisze:czego naprawdę pragną faceci w łóżku?
Czego to takie proste...żeby kobieta nie chrapała ;) ;)


komin pisze:Jprd :D Hard masz dobry dzien dzisiaj, sie lekko blyskotliwy zaczynasz robic :good3: ;)


Ornitolożka pisze:
HardRockCaffe666 pisze: pisze:A otwieranie takiego tematu w miejscu dla przegrywów wydaje mi się dosyć zagadkowe :!:
Akurat babeczki z Showupa mogą wiele powiedzieć, tak mi się zdaje o tym, czego chcą faceci w łóżku :)
:girl_smile:


od_taaki pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Ja tam nie wiem bo nigdy nie byłem z kobietą w łóżku ;)
Niech się może tak wypowiedzą inni wspaniali mężczyźni których pewno tutaj nie brak :laugh3:
Ich liczne łóżkowe podboje pewno dostarczą nam wielu cennych i wyczerpujących odpowiedzi na ten ciekawy temat :laughingnew:
A otwieranie takiego tematu w miejscu dla przegrywów wydaje mi się dosyć zagadkowe :!:
Najlepiej niech w temacie się wypowie ruger44 forumowy samiec alfa i największy jebaka,
co nawet razu pewnego na transmisji pokazał swojego od lat martwego, miękkiego, na śmierć zatrzepanego flaka.


Świerk Engelmanna pisze:
Ornitolożka pisze:Otwieram nitkę - czego naprawdę pragną faceci w łóżku? Jak sprawić przyjemność mężczyźnie
Tak się właśnie zastanawiam, skąd ten patriarchalizm, u tak młodej(?) kobiety...
Czyżby stereotypowy model związku kobieta - mężczyzna (w tym wypadku powinienem napisać MĘŻCZYZNA - kobieta) był wciąż aktualny? :winkextra:


beznadzieja pisze:
Ornitolożka pisze:Otwieram nitkę - czego naprawdę pragną faceci w łóżku? Jak sprawić przyjemność mężczyźnie, co robić w łóżku, by w stałym związku utrzymać ogień? Jak gadać o fantazjach, by druga strona chciała cokolwiek z nich zastosować w praktyce? :bomb: :bomb: :bomb:
widzę, że trole ci tu zaspamowaly temat :D

Czego pragną faceci? Absolutnie wszystkiego. Najbardziej uwagi, poczucia akceptacji facet chce czuć, że zadowala swoją kobietę takim jakim jest. W odniesieniu do showupa faceci raczej pragną spełniać swoje fantazje. Pragną widzieć kobietę w kobiecie, erotyczną, seksualną postać. Kobietę z którą można pogadać, ale też zrobić odjechany pokaz w kosmos, bez trzymania się opisów i kurczowo żetonów. Faceci chcą żeby kobiety tam ich uwodziły i prowokowały:) Przynajmniej taka jest moja teoria czego pragną faceci :D

Jak sprawić przyjemnośc mężczyźnie? Jeśli temat ma byc strikte o męskiej przyjemności i o tym, że to jego przyjemnośc w tym kontekscie się liczy to niema wg mnie innej odpowiedzi jak taka : PRZEDE WSZYSTKIM SIE POSTARAJ :) Mężczyźni to raczej łatwo obsługiwalne istoty, niewiele im trzeba żeby się podniecić, ale żeby przyjemnośc wynieśc na inny level trzeba się postarać.Seks z mężczyzną to nie tylko wkładanie i wyciąganie kutasa.

Gadanie o fantazja i rozbudzanie ognia w związku to też nie lada wyczyn. Po iluś tam latach związku, seks może ale niekoniecznie stac sie nudny i mechaniczny. Wtedy pomagają fantazje i bodźce zewnętrzne. Nie wszyscy sa w stanie rozmawiać na temat swoich fantazji i preferencji, dlatego warto powoli i malymi kroczkami po prostu je realizować podczas zbliżenia. Jesli druga strona nie będzie zadowolona pasujemy, ale może się okazać, że druga połówkę również kręci twoja fantazja. Wbrew męskim pozorom kobiety tez fantazjują i mają swoje pragnienia. Poza tym seks w związku to też inny poziom wtajemniczenia niż zwykle pospolite ruchanie divy na dyskotece albo laski poznanej na tinderze nakierowanej na zwykle ruchanie, ale co ja tam wiem ;)


HardRockCaffe666 pisze:
beznadzieja pisze:Czego pragną faceci?
Spuścić z krzyża ot cała filozofia ;)


HenryChinaski pisze:Przyznam się, ze ja juz bym chyba chciał, że jak już zasnę - to, żeby mnie nie budzono
Albowiem jak powiada starotestamentowa Księga Koheleta
Wszystko ma swój czas,
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Jest czas rodzenia i czas umierania,
czas sadzenia i czas wyrywania tego, co zasadzono,
czas zabijania i czas leczenia,
czas burzenia i czas budowania,
czas płaczu i czas śmiechu,
czas zawodzenia i czas pląsów,

Jest wiec kurwa w dupe,
Czas na jebanie
i na spanie... do zardzewiałej rury nędzy

A spanie to podstawa prawidłowego funkcjonowania
a łóżko jest przede wszystkim od spania a na drugim miejscu od dymańska
Dziekuję
do widzenia


komin pisze:
beznadzieja pisze:Mężczyźni to raczej łatwo obsługiwalne istoty, niewiele im trzeba żeby się podniecić, ale żeby przyjemnośc wynieśc na inny level trzeba się postarać.Seks z mężczyzną to nie tylko wkładanie i wyciąganie kutasa.
Otoz to! Propsuje mocno te slowa, chociaz jak znam zycie to przecietny glonojad i tak nie zrozumie... Z drugiej strony, przecietny chlopak z golfa po tuningu chyba nie wie ze sa te inne levele poza wkladaniem i wyciaganiem kutasa.


HardRockCaffe666 pisze:
beznadzieja pisze:Seks z mężczyzną to nie tylko wkładanie i wyciąganie kutasa.
Co Ty nie powiesz.
A ja myślałem że sex to zaspokajanie chuci i to po obu stronach ;)
komin pisze:chlopak z golfa
Może tak z passata bo z golfa to jakoś źle mi się kojarzy :laugh3:


beznadzieja pisze:
HardRockCaffe666 pisze:
beznadzieja pisze:Seks z mężczyzną to nie tylko wkładanie i wyciąganie kutasa.
Co Ty nie powiesz.
A ja myślałem że sex to zaspokajanie chuci i to po obu stronach ;)
komin pisze:chlopak z golfa
Może tak z passata bo z golfa to jakoś źle mi się kojarzy :laugh3:
malo wiesz o seksie hardziu, za malo ;) od kiedy ty się taki prześmiewczy zrobiles i lekko zgryźliwy? :D


HardRockCaffe666 pisze:
beznadzieja pisze:malo wiesz o seksie hardziu
Powiadają że człowiek uczy się całe życie :!: :!:


Ornitolożka pisze:
Świerk Engelmanna pisze:
Ornitolożka pisze:Otwieram nitkę - czego naprawdę pragną faceci w łóżku? Jak sprawić przyjemność mężczyźnie
Tak się właśnie zastanawiam, skąd ten patriarchalizm, u tak młodej(?) kobiety...
Czyżby stereotypowy model związku kobieta - mężczyzna (w tym wypadku powinienem napisać MĘŻCZYZNA - kobieta) był wciąż aktualny? :winkextra:
Patriarchalizm to pojęcie socjologiczne, dot. pokrótce tłumacząc, pozycji mężczyzny jako głowy rodziny. Ma też drugie znaczenie według sjp: sposób życia oparty na poszanowaniu starszeństwa i tradycji rodziny, która najczęściej w takich wypadkach znajduje się pod opieką protoplasty rodu.

Ja zaś pytam o seks. Nie o to, jak traktować protoplastę rodu, by był zadowolony.
:girl_smile:


Świerk Engelmanna pisze:
Ornitolożka pisze:Ja zaś pytam o seks.


Otóż to, w jasno określonym kontekście:
czego naprawdę pragną faceci w łóżku? Jak sprawić przyjemność mężczyźnie
Jakbyś zupełnie pomijała siebie i własne potrzeby. Dlatego mnie to zdziwiło, bo naturalnym byłoby, gdybyś napisała: "mam wygórowane potrzeby selsualne i chcę być zaspokojona, jestem ciekawa mężczyzno, w jaki sposób pragnąłbyś tego dokonać..." :sarcastic_blum:

A tu taka ciekawostka, być może zechcesz się zainteresować, zwłaszcza od punktu czwartego:
https://jasnapolska.pl/po-co-byl-patriarchat-i-jaka-krzywde-wyrzadzil-kobietom-i-mezczyznom-tak-mezczyznom-rowniez/
:hi:


tomoxx pisze:
Ornitolożka pisze:Ja zaś pytam o seks. Nie o to, jak traktować protoplastę rodu, by był zadowolony.
Wydaje mi się że każdy facet lubi jak kobieta też sama z siebie inicjuje sex, nie musi zawsze do tego dorabiać 20 minutowego budowania nastroju. Są kobiety które uważają że nie powinny wychodzić z inicjatywą, bo to nie wypada, i jest to dziwkarskie. A fajnie jest jak np tak bez przygotowań tak po prostu, dziewczyna przyjdzie i zrobi przysłowiowego loda, albo jak mężczyzna podejdzie do swojej partnerki podciągnie jej bieliznę i w nią wejdzie, oczywiście to działa w dwie strony, i każda z osób może w dowolny sposób rozpoczynać stosunek, czy zabawę erotyczną. Będąc w związku się wie kiedy druga strona na sex nie ma ochoty, więc nie ma zagrożenia że się zrobi coś czego partner akurat nie chce. Wg mnie to cementuje związek bardzo, jak w życiu Ci się komplikuje w związku to jesteś w stanie naprawić to w łóżku, ale jak w łóżku się jebie, to życiem tego nie zreperujesz. Najgorsze co może być to rutyna, że sex wieczorem jak już pójdziemy do sypialni. Zdecydowanie fajniejszy jest układ, kiedy sexualnie podchodzicie do siebie na dużym luzie i fantazją.


kopia google`a
kopia archive.today
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Sex porady



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości