szukam kogoś

Szukasz jej/jego? Kontaktu? Wejdź napisz.
Regulamin forum
UWAGA !!! ZABRANIA SIĘ WYMIANY NAGRANIAMI Z SHOWUP.TV BEZ ZGODY WŁAŚCICIELA PRAW AUTORSKICH
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
ktoS
25 gru 2019, 19:56


pisałem z pewnym użytkownikiem SU przez dwa lata przeważnie tylko pisaliśmy wchodziłem na jego trans niemal każdego dnia
powiedzcie czy człowiek się przez tyle czasu nie zżyje czy nic nie ma przecież jakaś więź się nawiązuje
teraz milczy unika mnie nigdy nie skłamałem mu ani razu dobrze nie chce pisać ok uszanuje to ale mam chyba prawo znać powód jego zachowania
jak myślicie
oddał bym wiele by móc napisać mu choć jedna wiadomość
tak jedna wiadomość taką na pożegnanie :heart: :)
mirek21r


szukam kogoś
25 gru 2019, 20:57


szukam osoby która miała takie niki bluetv i lukas-20latbi wiem że jest ponoć na innych stronach typu SU
oddał bym wiele żeby zamienić z nim kilka zdań czy ktoś wie gdzie go można znaleźć
po co te tajemnice chodzi tylko o jedna rozmowę graphen wiesz o kogo idzie proszę pomuż
przecież to nic takiego
mirek21r


Re: szukam kogoś
25 gru 2019, 21:00


Obrazek

=POMÓŻ a nie pomuż!

A tak na serio - nie wiem co Ci ten koleś obiecał (pewnie jakieś rzadkie nagrania albo mityczny generator żetonów) ale jeżeli zmienił nick to zrobił to po to, żebyś go NIE znalazł i na pewno wrzucenie na foro jego starych nicków nie przybliży Cię nawet o krok ku znalezieniu go
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: szukam kogoś
25 gru 2019, 21:29


nie obiecał mi nic apropo wiem robię byki jestem dyslektykiem
mirek21r


Re: szukam kogoś
26 gru 2019, 14:20


mirek21r pisze:nie obiecał mi nic apropo wiem robię byki jestem dyslektykiem


Dysleksja? To się leczy :!: Najlepiej alkoholem.
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości