"Tylko nie mów nikomu" Tomasza Sekielskiego, co sądzicie?

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Ksiądz nie ma sobie poruchać za stówkę, tak samo ja urzędnik państwowy nie ma sobie zrobić sprawy jak mu obywatel da w łapę.
Księdza obowiązuje prawo kanoniczne i świeckie. Jakie by nie było nadal jest prawem.
Jeżeli ktoś kto przyjmuje sakrament kapłaństwa tego prawa nie zna lub z góry zakłada że go nie będzie przestrzegał nie powinien być księdzem.
Nie ma dla niego żadnego innego usprawiedliwienia.
Dodatkowo jeżeli nie przestrzega prawa świeckiego (czytaj KK) powinien być traktowany jak każdy inny obywatel państwa w którym mieszka.
Tyle w temacie.
Ułomność i zacofanie prawa kanonicznego pozostawiam na inna dyskusję. Polecam jednak przed tą dyskusją (szczególnie tobie Hard) przeczytanie Katechizmu Kościoła Katolickiego a w szczególności rozdziału poświęconemu godności osoby ludzkiej.
Awatar użytkownika
jakim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2016, 12:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




jakim, eee, już nie bądźmy takimi służbistami i sadystami... :) życie powinno być "zabawą" a nie męką.
podtrzymuje nadal, że Ksiądz też człowiek i powinien mieć babę, a raczej powinien mieć taką możliwość...
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




W kościele prawosławnym kwesta posiadania przez księży baby jest inaczej rozwiązana.
I w tamtejszym kościele jakoś cisza panuje na temat pedofili.
No chyba że może czegoś tak znowu nie wiemy :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




msn pisze:jakim, eee, już nie bądźmy takimi służbistami i sadystami... :) życie powinno być "zabawą" a nie męką.
podtrzymuje nadal, że Ksiądz też człowiek i powinien mieć babę, a raczej powinien mieć taką możliwość...


Ale ja się zgadzam w 100% z twierdzeniem że ksiądz to też człowiek.
Jednak do momentu kiedy KK nie zmieni swojego prawa, każdego księdza obowiązują nakazy i zakazy których POWINIEN przestrzegać.
Problem z frustracją seksualną księży nie leży w samych księżach ale w skostniałym prawie kanonicznym.
Awatar użytkownika
jakim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2016, 12:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Obrazek
Macie obraz jak wygląda walka z pedofilią :shock2:
Rzygać mi się chce jak coś takiego czytam :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Ty to pojebany jesteś Stefan Chardrok, porównujesz pomazianie jakiegoś popiersia kontrowersyjnego klechy, za którego musimy wstydzić się za granicą, to wielokrotnych gwałtów na dzieciach. Wy katolicy to jednak pojebani jesteście.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK




AnalTerrorist69 pisze:Ty to pojebany jesteś Stefan Chardrok, porównujesz pomazianie jakiegoś popiersia kontrowersyjnego klechy, za którego musimy wstydzić się za granicą, to wielokrotnych gwałtów na dzieciach. Wy katolicy to jednak pojebani jesteście.


Tutaj kolego trochę demonizujesz.
Po pierwsze nie był to tylko jakiś "kontrowersyjny klecha" ale człowiek który przez długie lata z powodzeniem prowadził politykę i poczynania takiej złożonej organizacji jak KK.
A po dwa jednak, jak by nie patrzeć zrobił wiele dobrego podczas swojego 26 letniego pontyfikatu.
Miał kontrowersyjne założenia (jak choćby wspominana przeze mnie polityka w sprawie antykoncepcji), miał w czasie swojego pontyfikatu kilka potknięć, mówi sie że tuszował afery pedofilskie (jak dotąd bez dowodów, ale podejrzewam że nie są to oskarżenia wyssane z palca) ale jednak politykiem był wybitnym.
I czy byłby Polakiem, Czechem czy Czeczeńcem choćby za zasługi na rzecz światowej polityki i po cześć kształtowania ram moralnych których na dzień dzisiejszy przestrzegamy należy mu się jakiś szacunek .
Niezmiernie bardzo wkurwia mnie takie szczekanie jakie przedstawiasz AnalTerrorist69. Przypomina mi to taki podwórkowy anty klerykalizm.
Typowo dziecięcy. Huur Duur klecha, pedofil, czarna mafia, itd.
Awatar użytkownika
jakim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2016, 12:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




jakim pisze:Niezmiernie bardzo wkurwia mnie takie szczekanie jakie przedstawiasz AnalTerrorist69. Przypomina mi to taki podwórkowy anty klerykalizm.
Typowo dziecięcy. Huur Duur klecha, pedofil, czarna mafia, itd.

No nareszcie ktoś coś mądrego napisał :!:
Też myślałem żeby temu panu odpisać ale nie chciałem się denerwować.
Ale brawo za odwagę :good3:
Może będą jeszcze z Ciebie ludzie ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




jakim pisze:Tutaj kolego trochę demonizujesz.
Po pierwsze nie był to tylko jakiś "kontrowersyjny klecha" ale człowiek który przez długie lata z powodzeniem prowadził politykę i poczynania takiej złożonej organizacji jak KK.
A po dwa jednak, jak by nie patrzeć zrobił wiele dobrego podczas swojego 26 letniego pontyfikatu.
Miał kontrowersyjne założenia (jak choćby wspominana przeze mnie polityka w sprawie antykoncepcji), miał w czasie swojego pontyfikatu kilka potknięć, mówi sie że tuszował afery pedofilskie (jak dotąd bez dowodów, ale podejrzewam że nie są to oskarżenia wyssane z palca) ale jednak politykiem był wybitnym.
I czy byłby Polakiem, Czechem czy Czeczeńcem choćby za zasługi na rzecz światowej polityki i po cześć kształtowania ram moralnych których na dzień dzisiejszy przestrzegamy należy mu się jakiś szacunek .
Niezmiernie bardzo wkurwia mnie takie szczekanie jakie przedstawiasz AnalTerrorist69. Przypomina mi to taki podwórkowy anty klerykalizm.
Typowo dziecięcy. Huur Duur klecha, pedofil, czarna mafia, itd.


Po pierwsze, to nie moja wina że na zachodzie Wojtyłą jest antybohaterem.
Po drugie stalin i komuniści też robili dobre rzeczy, nawet hitler, a jednak ocenia się ich bardzo źle. Wojtyła odpowiada za epidemię HIV w aftyce, w końcu głosił że to prezerwatywy powodują AIDS. Do tego dochodzi wynoszenie ludobójców na ołtarze, otaczanie się pedofilami, ale oczywiście "nie wiedział" że ci ludzie kochają dzieci. Do tego dochodzą kontrowersje chociażby z ameryki, gdzie chrześcijaństwo odpowiada za ludobójstwo, a papajak podczas jednej z wizyty mówił że katolicyzm to najlepsze co spotkało tamte rejony. Ale zostawmy papajaka.

Po drugie gdzie te jego zasługi? Dla Polski się zasłużył wspierając towarzystwo z magdalenki, w tym bardzo gorąco Wałęsę. Więc pojawia się pytanie, czy był tak głupi i nie wiedział co to za ludzie, czy wiedział co czyni z niego jeszcze gorszego człowieka.

A co do zasług Wojtyły, powiem szczerze ciężko cokolwiek znaleźć w google. Pierwsze parę linków to "wojtyła wielkim Polakiem był, bo był wielkim Polakiem". Więc poproszę o to czymże wojtyła zasłużył się polityce światowej. Tylko bez głupotem w stylu "dialogu" między religiami etc. Jak pokazuje sytuacja na bliskim wschodzie, najspokojniej było zanim papajem został Adamczyk, a z dekady na dekadę sytuacja się pogarsza.

A na koniec oczywiście to twoje kwii kwii, syndrom oblężonej twierdzy. Ktoś odważył się wypomnieć kontrowersje związane z Karolem, a ty w kwik, i pierdolenie o gimbusach, o złych ludziach i tak dalej. Pewnie jesteś z tych debili, którzy w internecie propagują obraz "ateista co to siedzi po cichu w domu i jeszcze chwali kościół za zasługi dla świata". No i powiem ci coś na koniec. Dla mnie wszystkie zorganizowane religie monoteistyczne to rak, który ma na swoich rękach znacznie więcej krwi, niż dobrych uczynków i trzeba ludzi w ich sprawach edukować.

Nawet źródła znalazłem:https:
Wojtyła chciał tuszowania pedofilii w kościele:
//oko.press/papiez-franciszek-jan-pawel-ii-nakazal-ratzingerowi-zataic-sprawe-pedofila-degollado/

Papajak winny śmierci ludzi w afryce z powodu chorób wenerycznych:
https://cia.media.pl/jan_pawel_ii_jest_ ... iecy_ludzi
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK




AnalTerrorist69 pisze:
jakim pisze:Tutaj kolego trochę demonizujesz.
Po pierwsze nie był to tylko jakiś "kontrowersyjny klecha" ale człowiek który przez długie lata z powodzeniem prowadził politykę i poczynania takiej złożonej organizacji jak KK.
A po dwa jednak, jak by nie patrzeć zrobił wiele dobrego podczas swojego 26 letniego pontyfikatu.
Miał kontrowersyjne założenia (jak choćby wspominana przeze mnie polityka w sprawie antykoncepcji), miał w czasie swojego pontyfikatu kilka potknięć, mówi sie że tuszował afery pedofilskie (jak dotąd bez dowodów, ale podejrzewam że nie są to oskarżenia wyssane z palca) ale jednak politykiem był wybitnym.
I czy byłby Polakiem, Czechem czy Czeczeńcem choćby za zasługi na rzecz światowej polityki i po cześć kształtowania ram moralnych których na dzień dzisiejszy przestrzegamy należy mu się jakiś szacunek .
Niezmiernie bardzo wkurwia mnie takie szczekanie jakie przedstawiasz AnalTerrorist69. Przypomina mi to taki podwórkowy anty klerykalizm.
Typowo dziecięcy. Huur Duur klecha, pedofil, czarna mafia, itd.


Po pierwsze, to nie moja wina że na zachodzie Wojtyłą jest antybohaterem.
Po drugie stalin i komuniści też robili dobre rzeczy, nawet hitler, a jednak ocenia się ich bardzo źle. Wojtyła odpowiada za epidemię HIV w aftyce, w końcu głosił że to prezerwatywy powodują AIDS. Do tego dochodzi wynoszenie ludobójców na ołtarze, otaczanie się pedofilami, ale oczywiście "nie wiedział" że ci ludzie kochają dzieci. Do tego dochodzą kontrowersje chociażby z ameryki, gdzie chrześcijaństwo odpowiada za ludobójstwo, a papajak podczas jednej z wizyty mówił że katolicyzm to najlepsze co spotkało tamte rejony. Ale zostawmy papajaka.

Po drugie gdzie te jego zasługi? Dla Polski się zasłużył wspierając towarzystwo z magdalenki, w tym bardzo gorąco Wałęsę. Więc pojawia się pytanie, czy był tak głupi i nie wiedział co to za ludzie, czy wiedział co czyni z niego jeszcze gorszego człowieka.

A co do zasług Wojtyły, powiem szczerze ciężko cokolwiek znaleźć w google. Pierwsze parę linków to "wojtyła wielkim Polakiem był, bo był wielkim Polakiem". Więc poproszę o to czymże wojtyła zasłużył się polityce światowej. Tylko bez głupotem w stylu "dialogu" między religiami etc. Jak pokazuje sytuacja na bliskim wschodzie, najspokojniej było zanim papajem został Adamczyk, a z dekady na dekadę sytuacja się pogarsza.

A na koniec oczywiście to twoje kwii kwii, syndrom oblężonej twierdzy. Ktoś odważył się wypomnieć kontrowersje związane z Karolem, a ty w kwik, i pierdolenie o gimbusach, o złych ludziach i tak dalej. Pewnie jesteś z tych debili, którzy w internecie propagują obraz "ateista co to siedzi po cichu w domu i jeszcze chwali kościół za zasługi dla świata". No i powiem ci coś na koniec. Dla mnie wszystkie zorganizowane religie monoteistyczne to rak, który ma na swoich rękach znacznie więcej krwi, niż dobrych uczynków i trzeba ludzi w ich sprawach edukować.

Nawet źródła znalazłem:https:
Wojtyła chciał tuszowania pedofilii w kościele:
//oko.press/papiez-franciszek-jan-pawel-ii-nakazal-ratzingerowi-zataic-sprawe-pedofila-degollado/

Papajak winny śmierci ludzi w afryce z powodu chorób wenerycznych:
https://cia.media.pl/jan_pawel_ii_jest_ ... iecy_ludzi

Ale ja się z tobą w zupełności zgadzam.
No może orócz tego Hitlera i komunistów, ale w pozostałej cześć posta masz niemalże 100% racji.
Ale uważam że nazywanie akurat jego "kontrowersyjnym klechą" trochę mija się z celem.
Przyjrzyj się choćby jego staraniom o pojednanie z innymi religiami.
O zasługach na rzecz Polski (i nie mówię tu o Magdalence bo tutaj akurat też przesadzasz), na rzecz zwykłych ludzi do których przyjeżdżał spotykał się z nimi i dawał nadzieję.
Pod tym względem dawania nadziei Papierzem był wybitnym.
O jego ciemniejszej stronie, jak polityka antykoncepcyjna która przyczyniła się do ogromnego wzrostu zachorowań na HIV w Afryce czy tuszowaniu afer pedofilskich i kryminalnych w kościele wypowiem się może w innej dyskusji bo uwierz że mam podobne zdanie do twojego.
Jednak tak jak powiedziałem według mnie nie zasługuje na miano "klechy" bo jakby nie było w pewnych aspektach swojej działalności człowiekiem był wybitnym.
Awatar użytkownika
jakim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2016, 12:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ale uważam że nazywanie akurat jego "kontrowersyjnym klechą" trochę mija się z celem.

Chwila chwila, czy był postacią kontrowersyjną czy nie? Oczywiście że był. Przez wiele osób (o czym w Polsce nie wolno mówić) jest bardzo źle postrzegany. Takie są realia, diluj z tym.
Obrazek

Przyjrzyj się choćby jego staraniom o pojednanie z innymi religiami.

Przy jednoczesnym lansowaniu ludobójców, wspieraniu reżimów i ochronie pedofilii. Ale jaki on dobry, bo mówił że wszyscy wierzą w tą samą bozię. A jak się pięknie ta jego idea rozwinęła, w latach 60 na bliskim wschodzie nikt nawet by nie pomyślał o terroryzmie, a Palestyńczycy nie spodziewali się tego co nadejdzie. Problem z Wojtyłą był taki, że wszystko właściwie sprowadzało się tylko do słów i pustych sloganów.

O zasługach na rzecz Polski (i nie mówię tu o Magdalence bo tutaj akurat też przesadzasz), na rzecz zwykłych ludzi do których przyjeżdżał spotykał się z nimi i dawał nadzieję.

Dokładnie to samo można powiedzieć o wałęsie, i jak dziś styropianowcy i ich wnuki żyją? Wnuki nawet dobrze, bo większość musiała uciekać z tego kraju za chlebem, a oni sami są tak kurwa szczęśliwi z tych przemian :laughingnew: Jak już wyżej pisałem, ładny PR, ładne hasełka i puste slogany. Wojtyła wiedział kogo wspiera. Jakby miał rozum i godność człowieka, to nie pozwoliłby by związki i robotnicy zostali tak zmanipulowani przez czerwonych cwaniaków i pseudo inteligencje.

Pod tym względem dawania nadziei Papierzem był wybitnym.


Może Lenin to nie był, ale racja. Lenin dał ludziom jeszcze większą nadzieję na poprawę.

Jednak tak jak powiedziałem według mnie nie zasługuje na miano "klechy" bo jakby nie było w pewnych aspektach swojej działalności człowiekiem był wybitnym.


Z opinią jest jak z dupą, każdy ma swoją. Wg ciebie Wojtyła wielkim poetą był, wg mnie to jedna z osób dzięki której po przemianie systemowej Polska aż tak w dupę dostała. Do tego dochodzą liczne afery z nim związane, wynoszenie ludobójców na ołtarze i tak dalej i tak dalej. O tych ostatnich radzę poczytać, ciekawy temat.

Pozdro
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK




AnalTerrorist69,
Ulżyłeś już sobie.
Utwożyłeś ten temat tylko chyba po to żeby tak móc dopierdalać się do każdego człowieka co nosi sutannę.
Nawet mi się nie chce komentować coś tu natworzył bo po chuja i na chuja :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666 pisze:AnalTerrorist69,
Ulżyłeś już sobie.
Utwożyłeś ten temat tylko chyba po to żeby tak móc dopierdalać się do każdego człowieka co nosi sutannę.
Nawet mi się nie chce komentować coś tu natworzył bo po chuja i na chuja :!:


A ty znowu to samo, zero argumentów, cytatów, zeru dyskusji, tylko płacz i jęki, jacy to biedni i prześladowani są księża. Ojojojo, złe dzieci się na nich skarżą, źli Polacy nie chcą płacić na nich podatki, i nawet w internecie wypominają fakty z historii kościoła. Skoro przez dziesiątki lat sami nie potrafili się ani rozliczyć ze swoją historią, ani z aferami, dziś robią to zwykli ludzie na całym świecie, na Polskę także przyjdzie pora.

No ale jak wam tak bardzo ta Polska przeszkadza, to możecie spakować swoje plecaczki i gdzieś do afryki czy ameryki łacińskiej polecieć, tam ciągle wielu katolików, i nikt nie będzie mówił o zbrodniach kościoła, czy o tym że episkopat to pasibrzuchy które mają w dupie nauki Jezusa. :smoke:

ps. no i to ciągłe pierdolenie, że niby ja to ten zły i oczerniam wszystkich księży. Pojebało ci się coś, stosujesz standardowy zabieg robienia z siebie ofiary i wykorzystywania osób postronnych jako tarczy. Komuniści to robili ze zwykłymi robotnikami, nacjonaliści ze zwykłymi obywatelami, a mochery robią to z katolikami i całym klerem. Jakbyś przeczytał to wiedziałbyś że po pierwsze, wypominam grzechy wojtyły, po drugie wspominam błędy instytucji kościoła.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK




AnalTerrorist69 pisze:Chwila chwila, czy był postacią kontrowersyjną czy nie? Oczywiście że był. Przez wiele osób (o czym w Polsce nie wolno mówić) jest bardzo źle postrzegany. Takie są realia, diluj z tym.

Oczywiście że był kontrowersyjny, sam to tu nie raz powtarzałem ale "klecha" moim zdaniem mu się nie należy.
Ps. Za Gif z Plutona szanuje ;)

AnalTerrorist69 pisze:Przy jednoczesnym lansowaniu ludobójców, wspieraniu reżimów i ochronie pedofilii. Ale jaki on dobry, bo mówił że wszyscy wierzą w tą samą bozię. A jak się pięknie ta jego idea rozwinęła, w latach 60 na bliskim wschodzie nikt nawet by nie pomyślał o terroryzmie, a Palestyńczycy nie spodziewali się tego co nadejdzie. Problem z Wojtyłą był taki, że wszystko właściwie sprowadzało się tylko do słów i pustych sloganów.

Nie, on nie mówił że wszyscy wierzą w tą samą bozię, on mówił że wszyscy jesteśmy równi i powinniśmy się szanować.
Moim zdaniem na pohybel czarnym, czerwonym i generalnie wszystkim ale za myślenie powyżej z chęcią się napije.

AnalTerrorist69 pisze:Dokładnie to samo można powiedzieć o wałęsie, i jak dziś styropianowcy i ich wnuki żyją? Wnuki nawet dobrze, bo większość musiała uciekać z tego kraju za chlebem, a oni sami są tak kurwa szczęśliwi z tych przemian :laughingnew: Jak już wyżej pisałem, ładny PR, ładne hasełka i puste slogany. Wojtyła wiedział kogo wspiera. Jakby miał rozum i godność człowieka, to nie pozwoliłby by związki i robotnicy zostali tak zmanipulowani przez czerwonych cwaniaków i pseudo inteligencje.

Akurat z Wałęsą był taki problem że doszedł by daleko ale był debilem.
Z resztą dalej jest, a do tego dziś ma jakiś syndrom niespełnionego bohatera.
Jeżeli chodzi o Wojtyłe to moim zdaniem miał REALNY wpływ na to co się stanie w latach 80 czy 90.
Zdajesz sobie chyba sprawę z tego że jeżeli Papierz Polak powiedział by że Polacy mają chwycić za broń to skończylibyśmy jak Węgrzy w 1956.

AnalTerrorist69 pisze:Z opinią jest jak z dupą, każdy ma swoją. Wg ciebie Wojtyła wielkim poetą był, wg mnie to jedna z osób dzięki której po przemianie systemowej Polska aż tak w dupę dostała. Do tego dochodzą liczne afery z nim związane, wynoszenie ludobójców na ołtarze i tak dalej i tak dalej. O tych ostatnich radzę poczytać, ciekawy temat.


Dokładnie, ja mam swoją ty masz swoja.
Może dojedziemy do jakiegoś konsensusu, a nawet jak nie to miło podyskutować z kimś kto zna się na temacie.
Awatar użytkownika
jakim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2016, 12:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




https://www.o2.pl/artykul/tylko-nie-mow ... 538731649a

"PEDOFILÓW I INNYCH PRZESTĘPCÓW TRZEBA KARAĆ !!!" – stwierdził w opisie pod filmem.


... ale (bo zawsze jest jakieś "ale")

"Ale Kościoła chcę bronić, bo to moja Matka. Matkę się kocha. Nawet taką"


Chyba najlepsze podsumowanie podejścia KK do problemu pedofilii w ich szeregach.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Nie, on nie mówił że wszyscy wierzą w tą samą bozię, on mówił że wszyscy jesteśmy równi i powinniśmy się szanować.

Tak jak już pisałem, puste hasełka dla PR które nijak miały odniesienie do jego życia.

Akurat z Wałęsą był taki problem że doszedł by daleko ale był debilem.
Z resztą dalej jest, a do tego dziś ma jakiś syndrom niespełnionego bohatera.
Jeżeli chodzi o Wojtyłe to moim zdaniem miał REALNY wpływ na to co się stanie w latach 80 czy 90.
Zdajesz sobie chyba sprawę z tego że jeżeli Papierz Polak powiedział by że Polacy mają chwycić za broń to skończylibyśmy jak Węgrzy w 1956.


Taki debil, a jednak Wojtyła bardzo gorąco go wspierał.

Poza tym, Polacy nie potrzebowali papajaka do obalenia komuny, cały blok wschodni się rozpadał, a dzięki Wojtyje, Bolkowi, a potem magdalence, przemiana ustroju była sterowane przez czerwonych.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK




AnalTerrorist69 pisze:Poza tym, Polacy nie potrzebowali papajaka do obalenia komuny, cały blok wschodni się rozpadał, a dzięki Wojtyje, Bolkowi, a potem magdalence, przemiana ustroju była sterowane przez czerwonych.


I bradzo dobrze że była sterowana.
We wczesnej fazie opcja węgierska była bardzo prawdopodobna.
Potem Ruski mocno odpuściły (co wynika z dokumentów które zostały ujawnione po rozpadzie ZSRR) i straszenie interwencją to był faktycznie czysty populizm ze strony Wałęsy.
Zdajesz sobie sprawe z tego że gdyby LWP stawiło opór Armii Czerwonej to nasze ostatnie jednostki zatrzymałby się na Murze Berlińskim.
Awatar użytkownika
jakim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2016, 12:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




jakim pisze:I bradzo dobrze że była sterowana.
We wczesnej fazie opcja węgierska była bardzo prawdopodobna.
Potem Ruski mocno odpuściły (co wynika z dokumentów które zostały ujawnione po rozpadzie ZSRR) i straszenie interwencją to był faktycznie czysty populizm ze strony Wałęsy.
Zdajesz sobie sprawe z tego że gdyby LWP stawiło opór Armii Czerwonej to nasze ostatnie jednostki zatrzymałby się na Murze Berlińskim.



Aha, fajnie, ale zdajesz sobie sprawę że blok wschodni upadł przez bankructwo i bardzo złe sterowanie, a nie przez papajaków? Za czasów swojej świetności, gdy jakieś państwo chciało się odłączyć, to przekonywali je militarnie że może jednak nie. W latach 80 sami ruscy wiedzieli że koniec jest już bliski. Więc nie było szans ani na żadną interwencję, ani na wojnę domową. Za to dzięki towarzystwu z magdalenki, papaju i episkopatowi, który wtedy równie gorąco współpracował z władzą co teraz, to przemiana była tylko iluzoryczna, i ci sami ludzie zostali na górze. Dlatego z tego całego grajdołu pozostałego po komunie, straciliśmy chyba najwięcej ze wszystkich krajów.

Jakoś w Czechach czy innych krajach bloku wschodniego które pozbyły się czerwonych, nic złego się nie działo. U nas czerwonych nikt się nie pozbywał, zatajane były przeszłości polityków, układy, a dziś ludzie są na tyle głupi i skołowani że im to nie przeszkadza, np twarzą zmiany w sądownictwie jest komunistyczny prokurator, gość który brał udział w sprawie opozycji, nagradzany członek PZPR. No i kurwa nic, zero sprzeciwu ze strony pisiorów. Najsłynniejszym lekarzem dzięki pis, wzorem ochrony życia, stał się lekarz który za komuny skrobał ile weszło, podobno ponad 100 płodów skrobnął, ale jak parę lat temu nie chciał na NFZ skrobać, bo prywatnie albo za kopertę pewnie by to zrobił, to nagle środowiska katolickie przyjeły go z otwartymi ramionami.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK




MAteriał ok.. duzo pracy włozone... sama realizacja jednak to manipulaccja uczuciami
Dobrze, ze to wyszło i narobiło szumu.. ale spójrzcie jak oni tam grają muzyka i tymi tak znaczącymi milczeniami... pauzami w wypowiedziach itp
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




HenryChinaski1,
Masz w 100 % rację.
A po co to wszystko zostało w taki a nie inny sposób zmontowanie i pokazane nie muszę chyba tutaj pisać :!: :!:




www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości