Odebranie Typerowi uprawnień Administracyjnych.

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Odebranie Typerowi uprawnień administracyjnych

Tak
5
25%
Nie
15
75%
 
Liczba głosów : 20

Związku sytuacjami które powtarzają się notorycznie użytkownikowi Typerowi. Gdzie notorycznie łamie i zdradza kolegów z forum na potrzeby swoich miłosnych zagrywek żeby podlizać sie niektórym dziewczyna. Szara goryczy było zbanowanie biednego rugerka. Koniec z samowola tego użytkownika.
Sasiedzi


Spajk odlacz internety na ZAWSZE !
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 12:41
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Szara gorczycy się przewaliła, czas na egzekucjowanie praw które się należo dziewczyna! Koniec z samowalą! Bić dziada!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Czas odebrać ruderowi jego uprawnienia, bo ich nadużywa do własnych zagrywek i "wendety".
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1471
Rejestracja: 04 mar 2017, 12:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Czaz na pszysnanie órzytkownikowi Spajkiemu óprawnien do kożystania ze slownika jenzyka polskiego bo szara goryczy zalewa mó notorycznie muzga
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Spajk gópkó...
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mam do Ciebie Spajki jedno pytanie.
Zanim moją konstatację wyartykułuje, rad będę gdy wprzódy moją niekompetencje olśnisz. Konsternacja moja jest wielka, i trapi mnie nieopisanie. Jakaż to koniunktura nastała iż to delikwent Typer cechuje się tym że pragniesz go odprawić w miejsce Rugera, który antagonistą Twym, być się już nie zdaje, jednakowoż jawi się jako pobratymiec? Erudycyjność ta pożądana jest by swoje przekonanie móc kompetentnie wyrazić.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Fapka pisze:Czas odebrać ruderowi jego uprawnienia, bo ich nadużywa do własnych zagrywek i "wendety".

Ten gość po prostu zdziczał :) jaja ujebać i do piaskownicy.
Słusznie ;)
Awatar użytkownika
Cejrowski
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 10 sie 2020, 21:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wszystkie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Cejrowski


Typer niszczy forum kolejne osoby odchodzą. Bo chce sie podlizać modelka
Sasiedzi


Spajki uwazam ,ze jestes wlasciwa, ba malo tego najwlasciwsza osoba na objecie funkcji wodzowskiej tego forum, sadze, iz gdybys 2000 lat temu w odpowiednim czasie przejal rzady w wielkim Cesarstwie Rzymskim to panowie tego imperium trwalo by do dzis !!!!
Awatar użytkownika
matekduzy
SU-holik
SU-holik
Posty: 58
Rejestracja: 06 lis 2015, 20:09
Podziękował: 12 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ashantee
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: M


Sasiedzi, ja Ciebie traktuję pół serio - pół żartem, zresztą pewnie nie tylko ja, ale ostatnio zrobiłeś się bardzo ciężko strawny i to się nasila. Zaczynasz przypominać jakiegoś pijanego komunistę, który pragnie wprowadzić jakieś nierealne i niepotrzebne zmiany. I chyba też za bardzo sobie wziąłeś do serca słowa propagandy Josepha Goebbelsa które brzmiały: "kłamstwo powtórzone 1000 razy w końcu stanie się prawda" ale nie miej żadnej nadziei, bo tu się tak nie stanie.
Nie powiem bo czasem mnie rozbawisz jak rzucisz jakąś obelgą, śmiesznie przekręcisz jakieś słowo, albo jak np. kilka dni temu napisałeś do Harda:
Sasiedzi - niecałą minutę temu: Idz sie lecz dwulicowa kurwo z dronem
to nawet aż parsknąłem śmiechem.
Natomiast trollowanie to masz bardzo mizerne;) wiem, że nikt raczej nie lubi jak się komuś mówi co ma robić, ale Tobie sugeruję żebyś serio zrobił sobie porządną przerwę czy coś... w Norwegii jest wiele ciekawych miejsc do zwiedzania. Poza tym czepiasz się userów, że niektórzy tutaj siedzą 24/7 a sam siedzisz non stop i tylko czekasz aż ktoś coś o sobie więcej napisze albo z czymś wpadnie, żeby potem mieć "haki" na daną osobę i przy pierwszej lepszej okazji tymi informacjami "zaatakować". Spajk, zero spójności w Tobie.
a jeszcze jakby wziąć to wszystko w całość co się naodpierdalało w temacie Pauli i wokół niej przez tę waszą gromadkę umysłowych stulejarzy, to dziwię się, że masz jeszcze tupet o coś tutaj walczyć czy podbijać do kogoś i wytykać ludziom jakieś błędy. :D
Ty dziękuj panu, że mamy tak spokojnego Admina i Typera, bo na innych forach to dawno byś został wyeksmitowany bezpowrotnie.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości