Śmieszni ludzie i ich śmieszne poglądy

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Cisza wyborcza nastała, ale jak przystało na prawdziwych polaków i katolików*, to jednak musimy się o coś kłócić. Dlatego też, tworzę ten temat, gdzie można wrzucać zdjęcia śmiesznych ludzi, którzy zaśmiecają przestrzeń publiczną swoimi chorymi wizjami świata. Preferowane źródło zdjęć polska.

Obrazek

Obrazek

No i żeby nie było, że tylko po katolach jeżdżę:


ps. nawet katolikiem nie jestem, a wg samego ISKK mniej niż 1/3 Polaków to faktycznie katolicy, no ale politycy i szury stale gadają o tych katolickich wartościach, a przecież jedną z nich jest niechęć do innych ludzi.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


wrzucił bym HardRockCaffe666, ale nie chcę zabijać tematu bo to będzie nie do przebicia :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


a ja to ew moglbym puknac te malolate z drugiego planu na pierwszym zdjeciu... afkors jesli ma dowod osobisty...
Btw. ta pani chyba kupuje obuwie w tym sklepie co Hard... wyglada na gorna polke ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Fajny temat. Wiadomo, ze obrazek potrafi powiedziec wiecej niz tysiac slow, wiec...
Obrazek
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


maq,
Neoliberalizm i spierdolenie w USA to niezły odlot. Takie obrazki to jeszcze chuj, najlepsze i tak są te multikorporacje które ruchają w dupy tanią siłę roboczą w biednych krajach, które wykorzystują konflikty zbrojne i wojny domowe do destabilizacji rejonów bogatych w złoża naturalne. No i teraz pomyślcie, że ta czy inna korporacja nagle jebnie sobie tęcze w logo, albo napis BLM i staje się super "woke" i w ogóle taka na czasie i taka szanująca ludzi. XD

Neoliberalizm pełną parą :dontknow: No cóż, takie czasy.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Korporacje są przesiąknięte hipokryzją np. Disney pierdolnął sobie wielkie logo BLM i wyrazy poparcia dla czarnoskórych ale jak kilka miesięcy wcześniej Chiny zażyczyły sobie, żeby na ich plakatach Star Warsów nie było czarnego Johna Boyegi (który jak wiadomo był istotną osobą w fabule i nie dało się go przemilczeć) to Disney powiedział "Ok, spoko, wyjebane jajca". I koleś zniknął bo Chińczycy nie lubią czarnoskórych i Murzyn na plakacie by oznaczał o X mniejsze zyski w jednym z najwazniejszych rynków dla przemysłu filmowego. Tak samo Blizzard - niby jest za wolnością wyrażania swoich poglądów przez protesty ale jak heartstone'owy gracz z Hong-Kongu wyraził publicznie na jednym z turniejów swoją sympatię wobec protestujących ludzi na ulicach i potępił krwawe tłumienie zamieszek przez Chińczyków - to już Blizzard nie był tak bardzo za wolnością i gościa przybanił. Nie wspominając już o setkach przykładów korpo (np. CD Projekt Red) które zmieniły w geście solidarności swoje loga na tęczowe... ale tylko w krajach gdzie nic za to nie grozi i sami geje nie są uciskani, w Rosji i krajach arabskich gdzie geje mają naprawdę ciężkie życie a za propagandę homoseksualną w mediach idzie się nawet do pierdla a firma może być z dnia na dzień zamknięta - loga pozostały bez zmian :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości