Rząd vs Koronawirus !!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Jak oceniasz walkę rządu w koronawirusem ?

Ankieta wygasła 27 maja 2020, 22:46

Dobrze.
1
6%
Stosunkowo dobrze.
4
22%
Źle.
7
39%
Bardzo źle.
5
28%
Jestem idiotą i nie mam zdania na ten temat.
1
6%
 
Liczba głosów : 18

Re: Rząd vs Koronawirus !!!
28 kwie 2020, 13:49
Sasiedzi,
Jpdl Ty chłopie to nic mądrego w temacie napisać nie potrafisz tylko obrażać.
No ale czego można się spodziewać od kogoś z twoim poziomem inteligencji.
Jak nie płacz nad swoim marnym losem(okradziony,odrzucony,ośmieszony) bidakowi zostały tylko wyzwiska.
ŻENADA :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
28 kwie 2020, 13:57
Kurde Hard, ale prosze mnie nie ignorować, zwraca się do Ciebie z pytaniem, a ty nie dajesz mi odpowiedzi, pf...
Digi


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
28 kwie 2020, 14:36
Digi, Komin, Ruger, Typer, No_One, Sasiedzi, Gracjano, Tomoxx, że wam się chce...
"Debil nie wie, że jest debil, a mądry to wie
Pozorne, pozorne zaprzeczenie to jest
Niezgłębione są pokłady ludzkiej niekumacji
Większość ma rację w takiej sytuacji"
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 10:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
28 kwie 2020, 15:18
Rynce opadajo.... ale trzeba przyznac ze Hard to PiSuar z krwi i kosci. Okaz. Nieuleczalny.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
28 kwie 2020, 16:29
SokratesNauczycielPlatona,
Jak na SOOKKRATTYYSSSAA Twój poziom tolerancji dla ludzi o innych poglądach niż Twoje wielki myślicielu jest na bardzo niskim poziomie
Platona pewno też tego nie nauczyłeś :sarcastic:
Ale z Ciebie taki SOKRUUTESSS jak ze mnie ksiundz.
DigitusMedius,
Nie wiem jak wyglądało to konkretne przekonywanie ale jak twierdzisz że było tak jak piszesz to coś nie haloooo
Nie wiem czy zawiodły tu procedury czy człowiek.
Ale nie twierdzę że wszystko jest idealnie.
Zawsze może być coś co można zmienić i usprawnić :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
28 kwie 2020, 16:51
SokratesNauczycielPlatona pisze:Digi, Komin, Ruger, Typer, No_One, Sasiedzi, Gracjano, Tomoxx, że wam się chce...

Ja czasem piszę żeby podyskutować, i za każdym razem mam nadzieje że poda jakiś argument że to jest ok, że przyznam mu rację, ale on niestety wszystkie argumenty ma wyuczone, nie ma obiektywnej opinii bo byłby bardziej krytyczny. ok, czasem napisze że nie wszystko jest źle i że można coś usprawnić, ale nie napisze co bo chyba nie bardzo ma na to pomysł, a stwierdzenie "zawsze może być lepiej" jest tak samo szczegółowe jak to że na w rzece jest woda.

Ja też się już tak nie spinam jak kiedyś, widzę że nie ma szans na dyskusję to odpuszczam.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
28 kwie 2020, 17:15
Skoro już wywołałeś mnie do tematu to ......
Nie wiem jak wyglądają wszystkie procedury oraz co jest podstawą do podjęcia działań.
Ale po mojemu jak tylko istnieje cień podejrzenia że dany człowiek mógł mieć kontakt z wirusem to bezzwłocznie powinien zostać poddany właściwym działaniom.
Powinien mieć dostęp do testów (bezpłatnych) i jak przechodzi tą chorobę łagodnie i bezobjawowo to obecność w szpitalu nie jest konieczna przy zachowaniu wszystkich środków ostrożności.W razie jakiś niepokojących objawów można telefonicznie poinformować o tym fakcie kogo trzeba
A tu stosowne zalecenia.....
https://twojezdrowie.rmf24.pl/choroby/k ... Id,4404383
Ps ruger44 nie wiem czy wiesz ale czosnek i cebula są bardzo zdrowe i nie zaszkodzi nikomu wpierdolić kilka ząbków ;)
@tomoxxx jak na razie to ja dyskutuję a Ty tylko narzekasz :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
28 kwie 2020, 19:42
HardRockCaffe666, nie pochlebiaj sobie z tą "dyskusją" z Twojej strony. Równie dobrze można dyskutować z odtwarzaczem na którym są nagrane przekazy dnia Twojej partii. Naciskasz przycisk i otrzymujesz losowo wybrany fragment propagandy. Żyjesz w jakimś alternatywnym świecie, karmiony jedynie słusznymi treściami. W Twoim świecie nikt nie nosi maseczki pod nosem, wszyscy są zadowoleni, a rząd dba o obywateli jak najlepsza matka. Innych opcji nie ma, nie przyjmujesz ich do wiadomości, wypierasz rzeczywistość. Ewentualnie jest to krecia robota "totalnej opozycji" i "wrogich dziennikarzy". Posty niewygodne dla Ciebie omijasz szerokim łukiem, ewentualnie pierdolniesz jakimś głupim obrazkiem. Największy wysiłek na jaki Cie stać w tzw. dyskusji to tautologia: "zawsze może być lepiej", "powinny być podjęte odpowiednie działania".
Hard mam dla Ciebie złą wiadomość. Rzeczywistość Cię dogoni. Świat Twojej ułudy zdycha na naszych oczach. Twarde lądowanie przed nami, zapnij mocno pasy.
EOT z mojej strony, szkoda klawiatury.
Awatar użytkownika
no_one
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 26 sty 2020, 23:09
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 54 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
28 kwie 2020, 20:00
To tak w ramach ciekawostki grafika z wykresem ilości przypadków na milion mieszkańców, od pojawieni się, czerwona kreska to dzień kiedy państwo wprowadziło restrykcje ( kwarantanna , lockdown) w Szwecji i na Islandii nie była takich obostrzeń i tam już teraz wskaźnik zaczął spadać , widać że takie mocne restrykcje wcale nie wpływają bardzo na ilość zachorowań. W Islandii spadek jest bardzo widoczny, zamiast zamykać ludzi w domach wystarczy odwołać imprezy masowe, przymknąć niektore szkoły ( w zależności od wieku) i poprosić obywateli o rozsądek a nie zamykać w domach na 4 spusty. Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
28 kwie 2020, 20:12
Na moje oko to tak średnio 56% ocenia pozytywnie, czyli prawie pół na pół. Jasne to by było gdyby za lub przeciw było z 2/3 tak to jest gdybanie. 6% przy tej ankiecie to Ok 320 głosów( na szybko w pamięci licząc), jakieś źródło tej ankiety ? Na jakiej była stronie? Czy można było głosować wielokrotnie itp? Bo to ważne gdzie ona była umieszczona. I czy każdy mógł mieć do niej dostpep, czy to było jakieś badanie na grupie ludzi ? Jak tak to jaki był dobór i ( wiek wykształcenie, zarobki, miejsce zamieszkania, płeć ) bez podania nam takich informacji ciężko się odnieść do wyników. Poproszę o więcej szczegółów, wtedy będę mógł podyskutować i pogadać o tych wynikach. Ps , zwróć uwagę ze inne wyniki są w naszej anikeicie na SU.

EDIT Hard usunął post chyba , stad mój post jeden pod drugim , to były wyniki ankiety gdzie 56 % ocenia rząd i podjęte działania w walce bardzo dobrze lub dobrze , 8 % nie ma zdania, reszta źle lub bardzo źle
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
28 kwie 2020, 20:16
tomoxx,
Ups ;)
Obrazek
To pierwsza lepsza ankieta znaleziona w necie.
https://polskatimes.pl/koronawirus-w-po ... 1-14849071
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
28 kwie 2020, 21:51
Ponad połowa dobrze, ciekawy wynik, mocno zbliżony , ciekawe co kieruje zadowolonymi i nie, czy to ocena tego jak walczą z samym wirusem czy ( oby nie ) ma to odzwierciedlenie ekonomiczne, tj ze te 56 nie czuje mocno na swojej pensji tego ze jest kryzys ( emertytury i renty są płacone w całości) a te 34 to Ci którzy mocno po kieszeni odczuli kryzys?

Ja Ocenił bym negatywnie patrząc przez pryzmat tego jak bardzo ucierpią finansowo w perspektywie ludzie i np takie pomysły jak otwieranie orlika dla 6 osób i potrzebę trzymania dystansu na boisku :). Wolał bym nawoływanie do odpowiedzialności własnej i nakaz noszenia masek dla wszystkich( coś w stylu szwedzkim). I to że nie osiągneli jeszcze maksymalnej wydajności testów, tez moim zdaniem nie jest Ok, ale przy zwiększeniu ilości testów razy 3, wzrosła by tez sporo loczka zakażonych.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
28 kwie 2020, 22:39
kurwa to był zdaje się 10 marca z tą ankietą
nawet lepiej.. sondaż z 6 marca.. dniu kiedy pojawł sie pierwszy zarażony
wiec
to było w innym stuleciu

więc ankieta jest tyle warta co zgliwiały kawałek mięsa w ustach staruchy
darz bór
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
28 kwie 2020, 22:39
Swoją drogą źle oraz bardzo źle wynika chyba z Waszego nielubiejstwa pisu a nie z realnej oceny sytuacji w naszym kraju.
Ale uzasadniona krytyka a zwykłe czasami bezpodstawne krytykanctwo dla zasady to przesada.
Nie twierdzę że wszystko jest cacy ale nie przesadzajmy w złych ocenach.
Ale można było z góry przewidzieć jak większość z Was podejdzie do tego tematu.
No tak łatwiej jest przecież nielubiana partie za coś zjebać niż pochwalić :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
28 kwie 2020, 23:40
Kurwa Hard A co to ma do nie lubienia parti każdy ocenia to co widzi A że ty siedzisz w domu na ręncie i tobie to wystarczy w żaden sposób nic ci nie potrzeba oprócz jedzenia alkoholu Internetu i drobnych na żetony no to dla Ciebie może być i zajebiscie więc już skończ pierdolic
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
28 kwie 2020, 23:52
No tak jeżeli ktoś ocenia pozytywnie działania rządu to była twarda ocena sytuacji oparta na wyliczeniach i porównaniach, ale jeżeli źle to tylko i wyłacznie dlatego, że nie lubi PiS jako partii... Hard brak mi już słow na Ciebie naprawdę
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
29 kwie 2020, 04:25
HardRockCaffe666 pisze:Swoją drogą źle oraz bardzo źle wynika chyba z Waszego nielubiejstwa pisu a nie z realnej oceny sytuacji w naszym kraju.


:geek:
czuje się jakbym z daltonistą rozmawiał o kolorach ;[ ktoś opisuje, daje argumenty a Ty odniesiesz się do nich mniej lub bardziej poważnie, ewentualnie zlejesz całkowicie. Na koniec kwitujesz wszystko, że nie lubimy pisu i nie potrafimy realnie ocenić sytuacji ;[ brakuje jeszcze sławnego tekstu " TO WINA TUSKA!"

odniosę się więc do pierwszej części Twoich chwalebnych zdań na temat rządzących. Nie dlatego, że na resztę nie potrafię, tylko mi się nie chce i dobrze wiem, że i tak nie przyznasz mi racji.

Na bieżąco są kontraktowane i sprowadzane do kraju potrzebne artykuły medyczne.

za przeproszeniem, byle frajer jest w stanie zrobić zamówienie z Chin, ilość zależy tylko od zasobności portfela. kiedy to zaopatrzenie przyszło? W poprzednim tygodniu lub 2 tygodnie temu...ile czasu nie było ŻADNEJ dostawy? Nie widziałeś/nie czytałeś/nie słyszałeś o lekarzach i pielęgniarkach którzy błagali o pomoc? Jednorazowe rzeczy były używane wielokrotnie bo albo taki sprzęt albo żaden. Byli ludzie których wyrzucali z pracy bo pokazywali jakie lub ile mają rękawiczek. Maseczki, które sami robili z ręczników papierowych etc...Nawet cholernego mydła brakowało w szpitalach :|
Powstały szpitale jednoimienne tylko i wyłącznie do leczenia objawów wirusa.

powstały to nadużycie, zostały przemianowane a co za tym idzie szpital X przestał pełnić swoją funkcję. Jeśli ktoś miał zaplanowaną operację, wizytę lub dopiero chciał się zgłosić z jakąś przypadłością to musiał kierować się w zupełnie inne miejsce. Dodajmy, że nie każde miasto posiada dużą liczbę szpitali i część ludzi została pozostawiona sama sobie jakby w magiczny sposób została wyleczona.
Nie brakuje też lóżek szpitalnych mamy spory zapas na wszelką ewentualność.

a jak ma brakować gdy wysyłają ludzi do domu o ile nie są podłączeni do respiratorów? Swojego czasu zdrowy i zakażony przebywali w jednej i tej samej sali... Osoby podejrzane były odseparowane od reszty "klientów" ale już jeden od drugiego niekoniecznie. Tym sposobem ewentualny hipochondryk zarażał się od tego, który faktycznie był chory.
Granice państwa zostały szybko zamknięte ruch na granicy jest ograniczony praktycznie do minimum.

z tym szybko to można polemizować lub każdy ma inne poczucie czasu. Jednocześnie Polak może pracować w Polsce i nie może pracować np. w Niemczech. Chciałbym zobaczyć statystyki ilu wracających Polaków, którzy dojeżdżają dzień w dzień do roboty do któregoś z naszych sąsiadów przywlokło wirusa i czym to się różni od kogoś z małej miejscowości przyjeżdzającego np. pociągiem do Warszawy. Zakładam przy tym, że ten co przekracza granice raczej jeździ własnym autem więc najbardziej sterylna opcja
W kraju wprowadzono liczne dobre rozwiązania -noszenie masek,odstępy w sklepach zakaz zgromadzeń i imprez masowych itp itd.

jeśli jesteś zdrowy to noszenie maski nic nie daje, było to wałkowane na początku pandemii baa łatwiej się zarazić nosząc ją. To samo tyczy się rękawiczek. Na obu tych zabezpieczeniach wirus może spokojnie przebywać i czeka na kontakt z Twoim nosem, uchem czy okiem. JEDYNY plus jest taki, że jeśli jesteś chory to zasłaniasz swoją ewentualną "soczystą wymowę". Na minus latające jednorazowe rękawiczki pod sklepami z potencjalnym wirusem na nich :roll:
W tv ruszył poradnik w którym to widzowie mogą zadawać pytania telefoniczne bądź meilem.

ehkm, rozumiem że piszesz o jakimś programie w TVP? Reszta stacji telewizyjnych robiła różnego rodzaju poradniki i reklamy jeszcze przed ogłoszeniem pandemii w naszym kraju...
Mamy tez spory zapas testów.

a weź się postaraj zgłosić do takiego testu, zobaczymy kiedy go zrobisz i czy w ogóle ;)
Ostatnio też nasi naukowcy wymyślili szybkie testy co ułatwi ta trudna prace oraz pozwoli trochę kasy zaoszczędzić.

żaden polski test nie został wykonany oficjalnie, wszystko w fazie testów. Szybkie testy zostały sprowadzone z Korei i dają 75% skuteczności

dalej mi się nie chce...
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
29 kwie 2020, 06:46
Typer pisze:czuje się jakbym z daltonistą rozmawiał o kolorach ;[ ktoś opisuje, daje argumenty a Ty odniesiesz się do nich mniej lub bardziej poważnie, ewentualnie zlejesz całkowicie. Na koniec kwitujesz wszystko, że nie lubimy pisu i nie potrafimy realnie ocenić sytuacji ;[ brakuje jeszcze sławnego tekstu " TO WINA TUSKA!"

Dlatego wiekszosc ludzi tutaj czytajac pierdolety Harda zaczyna miec mordercze instynkty. Przeraza mnie to ze ten czlowiek chyba nawet naprawde wierzy w to co tutaj wypisuje... Niestety zaczynam wierzyc ze taki Hard to jest bardzo reprezentatywna postac typowego wyborcy PiSu. Choc nie jestem korwinista to zaczynam sie coraz bardziej przychylac do tego ze jednak nie kazdy powinien miec prawa wyborcze... jednak powinno sie przejsc jakis test czy aby przypadkiem nie jest sie skończonym idiota, czy jest sie zdolnym do samodzielnego myslenia...

Typer pisze:za przeproszeniem, byle frajer jest w stanie zrobić zamówienie z Chin, ilość zależy tylko od zasobności portfela. kiedy to zaopatrzenie przyszło? W poprzednim tygodniu lub 2 tygodnie temu...ile czasu nie było ŻADNEJ dostawy? Nie widziałeś/nie czytałeś/nie słyszałeś o lekarzach i pielęgniarkach którzy błagali o pomoc? Jednorazowe rzeczy były używane wielokrotnie bo albo taki sprzęt albo żaden. Byli ludzie których wyrzucali z pracy bo pokazywali jakie lub ile mają rękawiczek.

Nie wiem jak chcesz harda przekonac? Przeciez w TVP mowili ze jest zajebiscie... Tak sie akurat sklada ze akurat o sluzbie zdrowia moge sie wypowiedziec "z pierwszej reki", pol rodziny mam w medycynie... tam jest taki burdel ze nie do uwierzenia... Kuriozum u mojej siostry... szpital pod dyrekcja z nadania PiS chcial wprowadzic "innowacyjny" aneks do kontraktow aby rozwiazac problem braku zaopatrzenia w sprzet ochronny... wyslali maila do lekarzy pracujacych na kontraktach (90% lekarzy w tym szpitalu) ze srodki ochronny osobistej maja zapewnic sobie sami poniewaz szpital zapewni je tylko personelowi pracujacemu na etacie... "wspanialomyslnie" zaoferowali jakas smieszna kwote ekstra do kontraktu na poczet tych wydatkow. Genialne wrecz rozwiazanie z serii "zwal problem na kogos innego a bedzie rozwiazany" upadlo gdy po kilku godzinach szanowna dyrekcja zaczela otrzywymac masowo wypowiedzenia kontraktow, plus jakis tam opierdol od Izby lekarskiej.
Generalnie wsrod lekarzy zaczyna panowac podejscie "mam wyjebane", zakladam ze wczesniej czy pozniej sie zaraze badz juz bylem zarazony... po prostu kazdy zdaje sobie sprawe ze przy podjetych srodkach jest to nieuniknione. Co do teorii "splaszczania krzywej" zdania wsrod medykow sa mocno podzielone. Gdzies tam, z rozmow, wyszla nam ciekawa teoria ze gdyby te korone puscic "na zywiol" a gigantyczne pieniadze ktore zostaja wydane na ratownie sytuacji i pomoc ekonomiczna, wpompowac w sluzbe zdrowia/wyposazenie szpitali to mielibysmy byc moze jedna z najlepszych publicznych sluzb zdrowia na swiecie.... ja tylko przypomne ze roczny budzet sluzby zdrowia w Polandii to okolo 100mld, z tym ze wg roznych wersji maksymalnie 10mld z tego to sa naklady inwestycyjne... pomyslcie tylko co mozna zrobic za 200mld ekstra ktore to rzad przeznaczyl (mocno teoretycznie) na walke z wirusem.


HardRockCaffe666 pisze:Ostatnio też nasi naukowcy wymyślili szybkie testy co ułatwi ta trudna prace oraz pozwoli trochę kasy zaoszczędzić.

Niczego nie musieli wymyslac... to jest dawno wymyslone, nie trzeba zadnych patentow... wystarczy opracowac procedure i znalezc firme ktora wyprodukuje i wolalbym nie byc zlosliwy ale mysle ze glownym problemem tego rzadu jest w tym wypadku to komu dac na tym zarobic... bo tu jest gruuuuba kasa do wyrwania.

HardRockCaffe666 pisze:Spora też liczba naszych zakładów pacy ruszyła z produkcja choćby maseczek, przyłbic.

Jasne qrwa...tyle ze mozesz sobie je na chuja zalozyc bo nie maja atestow...


HardRockCaffe666 pisze:Orlen zaczął produkować płyn do dezynfekcji.

Cudownie... i nawet wspanialomyslnie sprzedaje go "po kosztach" czyli 15zl za litr. Do tego Orlen twierdzi ze juz taniej sie nie da bo wzrosly koszty produktow do produkcji etanolu... To ja nie wiem kto tam zarzada w tym Orlenie... bo ropa leciala i lecii na morde siegajac dna... a oni produkuja tzw. etanol syntetyczny, duuuuzo tanszy w produkcji od rolniczego/fermentacyjnego... toz qrwa nawet rolnik chyba jest w stanie wyprodukowac litr chujowego bimbru z mniej niz 15 zlotych... w Orlenie? z ropy? przy takiej skali produkcji? nie wiem... 2-3 zlote za litr? Tylko zaraz... czy czasem PiS nie obstawil Orlenu "swoimi"? :scratch_one-s_head:


HardRockCaffe666 pisze:Policja codziennie odwiedza tysiące Polaków czy przestrzegają w domach zasad kwarantanny.

Fantastycznie qrwa...ah ta nasza dzielna policja, jakze jestem z nich dumny...


HardRockCaffe666 pisze:To tyle ode mnie czekam na wasze posty

#wypierdalajHard

Tak Ci wyrazniej napisalem bo chyba nie rozumiesz ze wkurwiasz ludzi i jedyne na co mozesz czekac to ze ktos cie kiedys spotka na ulicy i profilaktycznie jebnie w leb.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
29 kwie 2020, 10:11
Jpdl nie stworzyłem tego tematu po to by kogokolwiek wkurwiać.
Ale widzę że Wy macie straszny problem z przyjęciem do wiadomości że są na tym forum ludzie myślący inaczej.
No tak Wy macie racje Wy wszystko wiecie lepiej Wy widzicie wszystko jak należy inni to debile których powinno się zutylizować.
Czemu mnie tu nikt nie wkurwia nie chce nikomu obić mordy.
Bo ja w przeciwieństwie do Was potrafię uszanować cudze zadnie.
TOLERANCJA SIĘ KŁANIA MĘDRCY SYJONU :!: :!:
Ps jest mi przykro że tak mnie tu traktujecie.
No cóż może niepotrzebnie strorzyłem te tematy.
Po waszych reakcjach z wami można tylko rozmawiać o dupach i cyckach. :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
29 kwie 2020, 11:53
Kurwa Hard pokaż ta osoba która myśli tak samo jak ty
no nie widzę jakoś tych osób inaczej myślących
więc skończ pierdolic i pisać debilnie
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 12:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


PoprzedniaNastępna

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości