Rząd vs Koronawirus !!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Jak oceniasz walkę rządu w koronawirusem ?

Ankieta wygasła 27 maja 2020, 22:46

Dobrze.
1
6%
Stosunkowo dobrze.
4
22%
Źle.
7
39%
Bardzo źle.
5
28%
Jestem idiotą i nie mam zdania na ten temat.
1
6%
 
Liczba głosów : 18

Re: Rząd vs Koronawirus !!!
24 maja 2020, 12:50
Każda partia u władzy robi sobie dobrze tak jest i w tym przypadku.
To się fachowo nazywa NASIZM ( nie mylić z nazizmem) ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
24 maja 2020, 16:29
Obrazek
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
24 maja 2020, 18:00
@ruger

Jednym z podstawowych założeń robienia wykresów jest to, że wszystkie dane bazowe muszą mieć jeden wspólny mianownik,

Lata pracuje z różnego rodzaju danymi i wykresami, i muszę stwierdzić że bardzo odważne sformułowanie. Spotykałem się wiele razy z wykresami z kilkoma podziałkami na osi pionowej, sam też takie robię. Wykres ma przede wszystkim przekazywać informację, a odbiorca musi wiedzieć na co patrzy. Ta grafika ładnie pokazuje wygaszanie się zachorowań w różnych krajach. Podpisana jest średnio, ale nas nie interesuje jako odbiorców ilu jest chwilowo chorych, tylko jak w czasie zmienia się ta ilość. Kiedy porównujemy tą samą wielkość fizyczną w czasie, ale w różnych punktach, można albo rozwiązać to tak jak TVN, albo zrobić kilka wykresów jeden po drugim. Tutaj najważniejsza jest zmiana, więc wpakowanie wszystkiego na jeden wykres jest znacznie lepsze, niż kilka wykresów jeden po drugim.

Jak niestety widzimy w naszym pięknym kraju, brak badań przesiewowych i podejście z dupy do choroby oparte na zduszeniu gospodarki i kraju niestety nie przynosi efektu. Wręcz przeciwnie, większość ludzi przechodzi koronę bezobjawowo, a brak przesiewowych badań skutkuje tym, że w naszym pięknym kraju montowni gdzie ponad 100 osób na jednej hali to nie jest rzadkość, że takie wspaniałe miejsca będą ogniskami.

Ale na szczęście korona nie jest specjalnie śmiertelna. Także myjcie rączki, unikajcie tłumów i będzie dobrze.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
24 maja 2020, 18:20
Jeżeli masz dwa kraje z pi razy oko 40 milionami ludzi (aka Hiszpania i Polska powiedzmy) i w jednym jest 12 500 wykrytych przypadków a w drugim ponad 125 000 i umieszczasz je na tym samym wykresie czasowym (ignorując całkowicie to, że pandemia zaczęła się w nich w różnych okresach z około miesięcznym opóźnieniem i rodzaj badań przesiewowych a więc i wykrywalności jest diametralnie różny... ale już kij z takimi detalami) i do tego z różnymi danymi bazowymi "po lewej i prawej stronie wykresu" udowadniając, że dane są takie same i widać zależność we wzrostach/spadkach to nie wiem jak można mówić o rzetelnym dziennikarstwie i dobrej, logicznej matematyce. W ten sposób można np. pokazać zakres momentu obrotowego i prędkości maksymalnych Fiata 126P i Ferrari 360 na poszczególnych biegach i po pewnych modyfikacjach zrobić odpowiedni wykres który udowadnia, że oba te auta mają w zasadzie ten sam potencjał mocy, tak można udowodnić wszystko. Nie wiem w jakiej firmie pracujesz @AnalTerrorist69 ale gdyby to była moja firma to za taki wykres byłbyś zwolniony. Albo byś dostał sutą premię jakbym miał firmę PR-ową :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
26 maja 2020, 09:19
-CIEKAWE ZJAWISKO Z ZAKRESU SOCJOLOGII-
Ludzie z krajów, np. UK, Francji, Hiszpanii, czyli tam, gdzie rząd nie przeciwdziałał wporę i epidemia rozwineła się szybciutko, twierdzą że: rząd ich oszukał, nie sprawdził się, kłamał i ukrywał prawdę o chorobie. Ludzie z krajów, gdzie rządy dość szybko i restrykcyjnie podesżły do tematy, jak: Czechy, Węgry, Polska, Słowacja..twierdzą ,że pandemii nie ma, rząd ich okłamuje i manipuluje prawdą, bo chce ZAROBIĆ na maseczkach, szczepionkach, antenach 5G i Bóg wie czym jeszcze... Oj, powstanie na podstawie tego, trochę prac magisterskich i doktorskich z zakresu Socjologii Behawioryzmu...a może i z debilizmu w Psychiatrii. Proponuję, aby Ci pierwsi przeprowadzili się z krajów A do krajów B, a tamci na odwrót. Najlepiej..razem z trumnami. A jak powstanie bezrobocie i głód - to niech ci drudzy zjedzą tych pierwszych. :punk: :punk:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
26 maja 2020, 11:51
Taaa w tym wszystkim nie można zapomnieć o protestach (licznych jak to podają urzędasy z Wawy ) rozwrzeszczanych i agresywnych cudaków nazywających się ''przedsiębiorcami'' którzy to protestują ** uj wie w czyim imieniu i ** uj wie o co.
Grunt żeby było o nich głośno.
Tak dla przypomnienia Wawa to jedno z najgorszym miast w Polsce jeśli chodzi o rozpatrywanie wniosków o mikro pożyczki.
Co za skuteczność w zarządzaniu miastem.
Na nieudolność KO można zawsze liczyć.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
26 maja 2020, 12:59
Obrazek
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
26 maja 2020, 18:36
HardRockCaffe666 pisze:Taaa w tym wszystkim nie można zapomnieć o protestach (licznych jak to podają urzędasy z Wawy ) rozwrzeszczanych i agresywnych cudaków nazywających się ''przedsiębiorcami'' którzy to protestują ** uj wie w czyim imieniu i ** uj wie o co.
Grunt żeby było o nich głośno.
Tak dla przypomnienia Wawa to jedno z najgorszym miast w Polsce jeśli chodzi o rozpatrywanie wniosków o mikro pożyczki.
Co za skuteczność w zarządzaniu miastem.
Na nieudolność KO można zawsze liczyć.


Aż się zalogowałem, żeby ci pierdolony ignorancie odpowiedzieć, bo twoje pierdolenie już działa mi na nerwy.
Moja żona ma jednoosobową działalność gospodarczą w branży turystycznej (domyśl się jaką) i wiesz co dostała w ramach tarczy twojego ukochanego rządu? Wielkie kurwa nic.
A podatki, zusy (mimo zwolenienia za trzy miesiące i tak trzeba) płacić. Zerowy obrót i zerowa pomoc od państwa. A takich osób są tysiące.
Ja prowadzę działalność gospodarczą w ramach MŚP i wiesz co? Jak byłbym chujem to obciąłbym moim pracownikom pensje o 20% i wziął rządowe subsydia na ratowanie miejsc pracy choć w mojej branży spadek obrotów jest znikomy. Ale zawsze mogę kazać przestać fakturować i wykazać tą stratę, chuj tam że pracownicy zbiednieją byle ja bym bym nabił kabzę. No ale nie jestem chujem i tego nie zrobię.
Przedsiębiorcy protestują bo ustawy o tarczy są pisane na kolanie, pobieżnie, dyskryminując jednych a dając jebitne przywileje innym.
Te tarcze są chujowe, irracjonalne i pozbawione sensu.
No ale chuj, ważne ze patologi czyli przyszłemu elektoratowi kasa się zgadza. Andrzej prowadzi kampanie a Jarek może chodzić na cmentarze.
Idz w chuj Hard naprawdę, bo jesteś albo debil albo ignorant albo prowokator.

Aha i jeszcze jedno chuj w dupe wszystkim co się srają o te jebane wybory, demagogia i tania gra polityczna.
Chuj że gospodarka się wali, PKB pójdzie jak motyka rzucona do wody, najważniejsze są wybory.
Pierdoleni malkontenci i banda debili.
A wystarczyłoby zrobić internetowe referendum czy Polacy chcą iśc do wyborów czy kurwa nie chcą.
Jak chcą zrobić normalne a jak nie to je kurwa przełożyć i ratować ten tonący statek.
Banda debili.

Ps. Sorry za interpunkcje ale się wkurwiłem.
Awatar użytkownika
jakim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2016, 13:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
26 maja 2020, 20:09
jakim pisze:Moja żona ma jednoosobową działalność gospodarczą w branży turystycznej (domyśl się jaką) i wiesz co dostała w ramach tarczy twojego ukochanego rządu? Wielkie kurwa nic.

Może mi wytłumaczysz łaskawie czemu to inni z tej branży jakoś korzystają z pomocy tylko Twoja żona nie.
No chyba że trochę naginasz fakty na potrzeby tego postu :scratch_one-s_head:
jakim pisze:Przedsiębiorcy protestują bo ustawy o tarczy są pisane na kolanie, pobieżnie, dyskryminując jednych a dając jebitne przywileje innym.

No tak najlepiej dać wszystkim 100 % strat.
Jak zawsze i w tym przypadku wszystkim nie dogodzisz.
jakim pisze:A podatki, zusy (mimo zwolenienia za trzy miesiące i tak trzeba) płacić

To jak zwolnienie z opłat a trzeba płacić.
Chyba mała nieścisłość.
No i jak to się ma do WIELKIEGO NIC :scratch_one-s_head:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
26 maja 2020, 20:45
HardRockCaffe666 pisze:
jakim pisze:Moja żona ma jednoosobową działalność gospodarczą w branży turystycznej (domyśl się jaką) i wiesz co dostała w ramach tarczy twojego ukochanego rządu? Wielkie kurwa nic.

Może mi wytłumaczysz łaskawie czemu to inni z tej branży jakoś korzystają z pomocy tylko Twoja żona nie.

Jaką pomoc Hard? Bo poza ochłapem w postaci niewiadomo kiedy wypłacalnych 5 tysięcy nic nie znalazłem.
Obroty formy mojej żony miesięcznie były na poziomie 15-20 tyś więc skończ mi tu pierdolić o jakiejś pomocy.

Co do zwolnienia, wniosek złożony na marzec mamy już powoli czerwiec a nadal granice pozamykane i obrót żaden więc za chwile będzie zaś trzeba płacić.
Nie wiem Hard czy zdajesz sobie sprawę ile taki jednoosobowy musi zapłacić składek na ZUS. To jest realna strat na rzecz patologi którym zasiłki i świadczenia są nadal wypłacenie.
Awatar użytkownika
jakim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2016, 13:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
26 maja 2020, 20:51
jakim,
https://www.pot.gov.pl/pl/nowosci/wiado ... rystycznej
https://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly ... wirus.html
Tak ma ponoć wygladać pomoc dla branży turystycznej.
Ile w tym prawdy tego to nie wiem.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
26 maja 2020, 20:58
Pożyjemy zobaczymy.
Na tą chwilę jest jeden wielki chuj.
Awatar użytkownika
jakim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2016, 13:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
26 maja 2020, 22:02
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
27 maja 2020, 16:19
Zabawny podpis pod tytułem z portalu.

Gdyby polską rządziło PO i PIS? Może pora żeby pisiory dorosły i zrozumiały że pisbolszewia 6 lat już przy korycie i nie można dalej wszystkiego zwalać na PO.
Ale tak w ogóle to wiesz, że jeszcze 4 lat temu sam Pinokio powiedział szczerze, że pińcet plus jest na kredyt:
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityk ... redyt.read
A potem dopierdolili jeszcze więcej kiełbasy wyborczej, żeby ciemny motłoch głosował właściwie.

Ale spokojnie. Będą mogli się pochwalić na koniec roku ile to milionów wydali na wspieranie rodzin w Polsce. Szczególnie jedna rodzina bardzo zawyży statystyki. Wszelkie związki z jednym z ministrów przypadkowe. :laugh3:
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
29 maja 2020, 11:25
Obrazek
Awatar użytkownika
no_one
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 26 sty 2020, 23:09
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 54 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
29 maja 2020, 11:37
no_one,
Faktury proszę wysyłać na adres senatu.
Panu Grodzkiemu pewno coś zostało z kopert :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
29 maja 2020, 11:54
Kopert to Sasinowi zostało. Przepraszam on nie zlecał druku, Morawiecki tez nie. Własciwie to nikt nie zlecał - same się wydrukowały :D
Senat? Widocznie Prezio zapomniał, że już nie jest maszynką do głosowania tego co PARTIA zleci i ma na to 30 dni.
Hard kup Preziowi Obrazek nie jest drogi, stać Cię.
Może Preziowi się przypomni, że Karczewski nie jest już Marszałkiem Senatu :D
Awatar użytkownika
no_one
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 26 sty 2020, 23:09
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 54 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
29 maja 2020, 19:52
HardRockCaffe666, tacy madrzy ludzie w tym PiSie i nie wiedzieli ze senatowi zajmie to rowniutkie 30 dni? Co za zaskoczenie...CALA Polska o tym wiedziala a w jedynej slusznej parti nie wiedzieli...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Rząd vs Koronawirus !!!
31 maja 2020, 10:06
Troszkę mnie krul rozbawił. Taki mądry, potem śpiewał o wieszaniu socjalistów, a potem socjaliści mu kazali wypierdalać to się rozpłakał w internecie :sarcastic:

Obrazek
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Poprzednia

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość