Wybory prezydenckie 2020 !!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Wybory prezydenckie 2020 !!!

Ankieta wygasła 09 maja 2020, 10:23

Andrzej Duda (z poparciem PiS)
6
21%
Małgorzata Kidawa - Błońska - kandydatka Koalicji Obywatelskiej
1
4%
Szymon Hołownia - kandydat bezpartyjny
4
14%
Robert Biedroń - kandydata Lewicy
1
4%
Władysław Kosiniak - Kamysz - kandydat PSL
8
29%
Krzysztof Bosak - kandydat Konfederacji
8
29%
Stanisława Żółtka - kandydatka Kongresu Nowej Prawicy
0
Brak głosów
Marek Jakubiak - kandydat Federacji dla Rzeczpospolitej
0
Brak głosów
Mirosław Piotrowski - kandydat Ruchu Prawdziwa Europa
0
Brak głosów
Paweł Tanajno - kandydat bezpartyjny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 28

tomoxx pisze:Jeszcze na to wyjdzie Hard to wszystko dla prowokacji robi, a poglądy ma takie jak my :)
Hard was troluje, żę aż miło.... :sarcastic:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Chciałem podkreślić, ze czasopismo dla dzieci "Świerszczyk" należy do Finów.. stąd w Polsce tak mocno rozwinięty kult św Mikołaja, tego pijaka i złodzieja..posądzanego również o czyny lubieżne wobec nieletnich...
obudź się POLSKO!!!!!

Obrazek
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mr. Bungle pisze:
tomoxx pisze:Jeszcze na to wyjdzie Hard to wszystko dla prowokacji robi, a poglądy ma takie jak my :)
Hard was troluje, żę aż miło.... :sarcastic:



my go też, czkamy aż na to wpadnie :) że my tu wszyscy jak stoimy to na Anżejka głosujemy przeca :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Nie od dziś wiadomo, że foro stoi murem za PAD a zaawansowanym trollingiem staramy się tylko wyłapać słabe jednostki w Armii PAD które dadzą się złamać nachalnej propagandzie Czaska i przejdą na jego stronę. :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Obrazek

Sami faszyści tutaj...
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


kurwa i dzień zjebany a ić stont Bungle... :bad:
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No cóż mój misterny plan delikatnego trollingu wyszedł na jaw.
Ale jak bym ciągle narzekał na władze to pewno nie byłoby aż takiego odzewu na moje posty.
Ja tez sporo widzę i nie wszystko mi się w pisorach podoba ale to już jest inna historia.
Ale z dwóch kandydatów postanowiłem wybrać mniejsze zło.
Czy dokonałem złego wyboru to się okaże jak staniemy się druga Grecją ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Obrazek
Panie Morawiecki a co z długiem publicznym.
Przydałaby się chyba odrobina samokrytyki.
Nie wszyscy zwolennicy pisu to pelikany którzy bezmyślnie łykają tą ciągłą politykę sukcesu.
https://www.tvp.info/48895124/morawieck ... rym-stanie
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Śmiejecie się lewaki, a dzięki Dudzie o Polsce głośno w całej europie. Jesteśmy widziani jako skansen propagandy, populizmu, i zagłuszania bardzo złej sytuacji gospodarczej nienawiścią do mniejszości.


Raj kurwa na ziemi. Ale będzie jeszcze lepiej, w końcu pisiory rozdają na lewo i prawo kasę podatników, a myślicie że kto za ten cały cyrk będzie płacił. Własna działalność w tych czasach to strzał w kolano, a wspaniałe zmiany tarczy i pisiorów tym bardziej zachęcają do zmiany albo kraju albo tej spierdolonej władzy.

A co bardziej żałosnego? Kiedy z jednej strony mateuszek i adrianek tworzą wspaniałe niskie nowe podatki, bo przecież jak się stworzy nowe, a innych nie podniesie, to można mówić że się podatków nie podniosło, kiedy Polacy którzy próbują być samodzielni i nie chcą nic od państwa, próbują uczciwie pracować, to ten sam rząd dotuje ściąganie taniej siły roboczej z indii i azji, ten sam spierdolony rząd dotuje budowy kolejnych montowni i w dupie ma łamanie prawa pracy.

Także podziękujcie wszyscy doradcy Donalda Tuska, naszemu premierowi.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Hue hue hue, jaka propaganda, lepsza niż w TVP. Jeszcze neich pokażą, te ''mityczne 6Otys neonazistów na Marszu Niepodleglosci... :sarcastic: Największy problem, to cholera, te bardzo niskie bezrobocie,....antyimigrancki PiS, kurła ściąga ...imigrantów :roll: Analny nie możę w nocy spać, bo Niemcom gniją szparagi na polach pod Hannoverem... :sarcastic:

Trza dorosnąć jeszcze, aby prowadzć rozmowy z człwoiekiem najwiekszego imperium na świecie... Obrazek
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dziś zaś, w TVP od rana Trzaskowski i LGBT źli, Pan Prezydent pomaga obywatelom dobry.
:facepalm:
Nie wiem czy ci ludzie którzy redagują te informacje zdają sobie sprawę z tego że jeżeli kiedyś PiS przegra wybory to oni zostaną niepociągnięci do odpowiedzialności za oszczerstwa które puszczają na antenę.
Ja się zastanawiam czy w tym kraju nie wybuchnie rewolucja. Poziom agresji wśród zwolenników rożnych partii politycznych jest tak wielki że za chwile zaczniemy się napierdalać na ulicach.
A to wszystko przez jednego pana co ma Kota i nie ma rachunku w banku...
Jeżeli pan z sejfu liczy na harcerzy z WOT to się przeliczy. Widziałem ich w akcji i podejrzewam że spierdolą przy pierwszej dogodnej sytuacji.
Z tego co wiem większość oficerów zawodowych raczej nie pała miłością do obecnego rządu, pamiętają Misiewicza i upokorzenia za czasów Macierewicza.
A przede wszystkim tacy jak ja pamiętają jak nas wyjebali w Iraku i pozbawili kontrwywiadu za sprawą jednego człowieka który miał urojenia.
Więc wszystkim obrońca tego systemu życzę trochę wiecej rozumu do głowy.
Bo moim zdaniem przez zaognianie konfliktu Polak-Polak jesteśmy na prostej drodze do wojny domowej. A to jeszcze raz powtórzę przez jednego gościa co ma kota i nie ma konta w banku.
Awatar użytkownika
jakim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2016, 13:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


jakim pisze: Jeżeli pan z sejfu liczy na harcerzy z WOT to się przeliczy. Widziałem ich w akcji i podejrzewam że spierdolą przy pierwszej dogodnej sytuacji.
Z tego co wiem większość oficerów zawodowych raczej nie pała miłością do obecnego rządu, pamiętają Misiewicza i upokorzenia za czasów Macierewicza.
A przede wszystkim tacy jak ja pamiętają jak nas wyjebali w Iraku i pozbawili kontrwywiadu za sprawą jednego człowieka który miał urojenia.
Więc wszystkim obrońca tego systemu życzę trochę wiecej rozumu do głowy.
Bo moim zdaniem przez zaognianie konfliktu Polak-Polak jesteśmy na prostej drodze do wojny domowej. A to jeszcze raz powtórzę przez jednego gościa co ma kota i nie ma konta w banku.


Klepiesz typowe komunały jak zaczadzony czytelnik Faktu albo TVN. :) Kto tam kurwa pamięta jakiegoś Misiewicza, typowa persona aby media miały sie pod co spuszczać, a głupie ludzie czytać i podniecać...nic nieznaczący kmiotek. Normalny facet patrzy na szmal i warunki pracy, a podwyżek za Macierewicza było sporo i brzuchy rosły. Wszystkie trepy jakie znam, mowili, że dobrze im się żyło za jego rządów. Co do WOTu, to już nawet opozycja nie kłapie jęzorem na nich, po tym jak widzą ile mają roboty przy powodziach, pożarach, Covidach i innych gównach. A tu koleś wyskakuje z tekstem, jakby przeczytał Wyborczą, ale sześć lat temu, któa straszył, że WOT to neonazistowskie bojówki do zwalczania opozycji :sarcastic: :sarcastic:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A pisiorki dalej drenują swojego chochoła, po co rozmawiać na temat kryzysu, złej sytuacji gospodarczej, ogromnej inflacji i wałkach szumowskiego, jak można pierdolić do porzygu o LGBT.

Tutaj widać że kurestwo idzie coraz mocniej i jedyna słuszna partia wykorzystuje już dzieci do swojej propagandy. Ciekawe czy dziewczynka dostała jakąś czekoladę za to, czy tak jej sprali mózg, że płacze widząc dwójkę kochających się osób tej samej płci:


Co ciekawe, pis plując na powstańców i polskich bohaterów coraz bardziej odsuwa od siebie wiele cennych osób. Chociażby syn Pileckiego który deklaruje poparcie Trzaskowskiego.
Ciekawe czy by też w mediach poparł trzaska, gdyby maszyna propagandy PiS nie zaczęła pluć na powstańców i Polaków:
https://wiadomosci.wp.pl/wybory-2020-syn-rotmistrza-witolda-pileckiego-andrzej-pilecki-popiera-rafala-trzaskowskiego-6530171569235585a

A tutaj jeszcze większy baran który przeprowadza rekonstrukcję oglądania wiadomości w TVP:
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Tak, tak chcę tylko dodać że wina leży po obu stronach.
Jak wygląda całą ta kompania wyborcza.
Te brudne zagrywki,mieszanie w to wszytko tęczusiów ta agresja(Nitras) to nocne zrywanie plakatów.
No cóż Polak czasami Polakowi wilkiem.
I to paplanina że jeden czy drugi kandydat będzie prezydentem wszystkich Polaków.
Ale scena polityczna w naszym kraju jest taka a nie inna i nie widzę możliwości w najbliższym czasie aby te waśnie znikły.
Jedni straszą lgbt oferując daleko idącą ochronę rodziny powołując się na zapisy w konstyucji.
Po drugiej stronie antypis któremu to bardzo marzy się powrót do żłoba.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


AnalTerrorist69 pisze:Co ciekawe, pis plując na powstańców i polskich bohaterów coraz bardziej odsuwa od siebie wiele cennych osób

Taaaaaaaaa.....
https://www.tvp.info/48894545/dziekuje- ... rzeja-dude
https://kielce.tvp.pl/48862493/corka-ro ... rzeja-dude
Nie chcę tu wdawać się z Tobą w polemikę ale większych bzdur to już chyba nie mogłeś wymyślić.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3117
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


https://www.youtube.com/results?search_query=BBC+Poland+lgbt

Ale zobrzydzają ludziom życie w Polandii,,nawet komentowanie wyłączają, na szczescie mądre ludzi minusują. Tylko coraz więcej Anglików, Hiszpanów, a zwłaszcza Włochów tutaj się osiedla. Tak im tu źle...heheh :good3:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mr. Bungle pisze:Klepiesz typowe komunały jak zaczadzony czytelnik Faktu albo TVN. :) Kto tam kurwa pamięta jakiegoś Misiewicza, typowa persona aby media miały sie pod co spuszczać, a głupie ludzie czytać i podniecać...nic nieznaczący kmiotek. Normalny facet patrzy na szmal i warunki pracy, a podwyżek za Macierewicza było sporo i brzuchy rosły. Wszystkie trepy jakie znam, mowili, że dobrze im się żyło za jego rządów. Co do WOTu, to już nawet opozycja nie kłapie jęzorem na nich, po tym jak widzą ile mają roboty przy powodziach, pożarach, Covidach i innych gównach. A tu koleś wyskakuje z tekstem, jakby przeczytał Wyborczą, ale sześć lat temu, któa straszył, że WOT to neonazistowskie bojówki do zwalczania opozycji :sarcastic: :sarcastic:


To ty chyba tych trepów znasz jeszcze spod hasła "Chuj mi w dupe byle kasy było kupę" jak to się kiedyś w żetoniarni mówiło.
Tak się składa że młode wojsko (czytaj takie nie ze stażem 30 lat służby z czego 25 w LWP) bardzo dobrze pamięta wybryki pana Misia.
A najbardziej młode wojsko pamięta jak pan z sejfu rozjebał WSI w momencie kiedy mieliśmy ponad 3 tys. żołnierzy w Iraku.
Tak się kurwa składa że akurat też byłem w tym czasie na misji i widziałem jaki burdel wtedy powstał.
Więc kolego, proszę cie przestań pierdolić o rzeczach o których najwidoczniej nie masz najmniejszego pojęcia.
A co do WOT, akurat tak też się składa że miałem w ciągu tych trzech miesięcy zamknięcia okazję z nimi służyć.
I wyrażam swoją opinię. Opinię którą powtórzy wielu oficerów zawodowych i rezerwy. Mianowicie że to banda harcerzyków.
Wiesz jak wygląda rola WOT przy podtopieniu? Stoją i tłum odpychają bo im kurwa pompy nie można dać do ręki bo się jeszcze nią uszkodzą.
Byłem kolego i widziałem. Może trafiłem na nieogarnięty pododział, może trafiłem na nieogarniętego podoficera. Nie wiem.
Ale zdanie sobie wyrobiłem.
Awatar użytkownika
jakim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2016, 13:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


jakim pisze:To ty chyba tych trepów znasz jeszcze spod hasła "Chuj mi w dupe byle kasy było kupę" jak to się kiedyś w żetoniarni mówiło.


A czego się spodziewałeś...że będą oni czytać Puszkina? Trep to trep.

A co do WOTu, to są ''hacerze'' i taka mają pełnić rolę. Czyli słuszna diagnoza...
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1070
Rejestracja: 20 lis 2015, 15:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości