Wybory prezydenckie 2020 !!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Wybory prezydenckie 2020 !!!

Ankieta wygasła 09 maja 2020, 10:23

Andrzej Duda (z poparciem PiS)
6
21%
Małgorzata Kidawa - Błońska - kandydatka Koalicji Obywatelskiej
1
4%
Szymon Hołownia - kandydat bezpartyjny
4
14%
Robert Biedroń - kandydata Lewicy
1
4%
Władysław Kosiniak - Kamysz - kandydat PSL
8
29%
Krzysztof Bosak - kandydat Konfederacji
8
29%
Stanisława Żółtka - kandydatka Kongresu Nowej Prawicy
0
Brak głosów
Marek Jakubiak - kandydat Federacji dla Rzeczpospolitej
0
Brak głosów
Mirosław Piotrowski - kandydat Ruchu Prawdziwa Europa
0
Brak głosów
Paweł Tanajno - kandydat bezpartyjny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 28

Typowy dwugłos przedstawiciela łopozycji, która na swoich sztandarach ma hasła: MIŁOŚCI do bliźniego [Szumowski to szumowina], TOLERANCJI i RÓWNOŚCI [Gowin to bydlę], SZACUNKU [sieczka z mózgu u Dudy]. PLUĆ, PLUĆ, i jeszcze raz PLUĆ, a nuż coś się przylepi i jedziemy czołgiem z napisem GOEBBELS, a w wakacje parlament zostanie bez prezydenta, czyli sytuacja bezprecedensowa jakiej nie przewiduje konstytucja i totalna obstrukcja parlamentu. I na końcu powiemy: ''Ooo..tak rządzili, tak wybierali prezydenta, że Polska pozostała bez prezydenta..SKANDAL :!: trzeba siłą odebrać im władzę :!: [w obronie demokracji, of course], doprowadzili do ANARCHII :!: ..'' :sarcastic: ...A tu raz wersja obrazkowa, jak macie się zachowywać, bo nie wszyscy potrafią czytać :cool3: Obrazek
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Bungle wklejenie dwa razy tego samego obrazka nie sprawia, że masz dwa razy większą przewagę w dyskusji. Ogólnie rzecz biorąc "walka" na obrazki to poziom gimnazjum raczej a nie do dyskusji o polityce
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Moim zdaniem po to drugi raz go tu wkleił bo chyba nie wszyscy go zrozumieli.
Głowa nie tylko służy do noszenia ale również do myślenia a z tym tu bywa różnie :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


ruger44 pisze:Bungle wklejenie dwa razy tego samego obrazka nie sprawia, że masz dwa razy większą przewagę w dyskusji. Ogólnie rzecz biorąc "walka" na obrazki to poziom gimnazjum raczej a nie do dyskusji o polityce


Tu wszystko jest gimnazjum hehe..
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mr. Bungle, pod obrazkiem ktory wklejasz moze podpisac sie wyznawca dowolnej opcji politycznej. Jedyne z czym swietnie radza sobie wszystkie partie polityczne w tym kraju to ciagle i coraz wieksze sklocanie Polakow. PiS nie jest w niczym lepsze od PO i pozostalych. Msciwi zalosni ludkowie, po obu stronach... i byle do koryta, po trupach.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Obrazek

Obrazek

Sprawa chyba prosta o co tak naprawdę w tym chodzi :!: :!:
I to radzi prawnik.. bez komentarza.
https://polskatimes.pl/roman-giertych-m ... 1-14924816
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Bez komentarza to jest twoje postępowania.ja bie wiem jak kurwa moze cos takiego przechodzić przez klawiaturę. Tak już tobie jebie sie od TVP PiS twojego bełkotu politycznego czytac sie nie da. Wyrywasz zdania kurwa z kontekstu tak jak pasek TVP info. Hard nie wiem jakim trzeba być zerem żeby wiezyc tak PiS-owi. Zobaczysz za rok co oni zrobili z gospodarka drukują pienedzy ile wlezie właśnie na tskich pasożytów jak ty. Pierdolnu jebany pisor zygac sie chce wyłącznie na ciebie
Sasiedzi


Wg mnie jedynym realnym rywalem dla Dudy jest Kamysz, tylko on może w 2 turze, jeśli do niej dojdzie zjednać na tyle ludzi aby aby zebrać trochę głosów. Na kobietę prezydenta jeszcze u nas za wcześnie, tym bardziej że nie ma ona mentalności lidera. Mi osobiście brakuje kandydata który byłby bardzo wyrazisty i wydawał się silny ,choć u nas Prezydent to mocno reprezentacyjna funkcja jednak, a sam jestem zwolennikiem takiego systemu jak mamy w USA, prezydent z wielką władzą i województwa z dużą swobodą w praworządności i kwestiach podatkowych.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


U la la pan Krzysio 7 głosów.
A propos tego pana...
Obrazek
Widać o czym nie ma bladego pojęcia :sarcastic:
Ps szkoda że się pewno nie dowiemy co skłoniło Was do oddania głosu na tego właśnie kandydata.. może to że jest taki przystojny ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Moim zdaniem ciekawą osobą na opozycji jest pan Jakubiak.
Jak go słuchałem podczas różnych wystąpień w tv całkiem mądrze gadał.
Ale szanse to on ma znikome.
Przy obecnym stanie rzeczy jedynym kandydatem który może wejść do drugie tury to pan Kamysz.
Jedyna osoba która czymś się wyróżnia wśród całej reszty nijakich kandydatów.
I osobiście nie wróże mu zwycięstwa ale pewno i tak osiągnie całkiem przyzwoity wynik czego mu życzę.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:U la la pan Krzysio 7 głosów.

HardRockCaffe666, to dzięki Tobie :laughingnew: jesteś mistrzem marketingu politycznego.
Mam dla Ciebie jednak dobre wiadomości - Twój prezes urósł.
Obrazek
Awatar użytkownika
no_one
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 26 sty 2020, 23:09
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 54 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


no_one,
Aleś Ty dowciaaapnnyyyy.
Nie wiem co jego wzrost na wspólnego z tematem wyborów i nie oczekuje od Ciebie jakiegoś mądrego wytłumaczenia :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Pytaj prezesa.
On tam pociąga za sznurki

HardRockCaffe666, skoro prezes decyduje o wszystkim ergo decyduje o wyborach. Skoro tak, to wszystko co jest związane z prezesem ma związek z wyborami. Kwestionując znaczenie wzrostu prezesa na wybory, kwestionujesz jego kierowniczą rolę w państwie. Nieładnie Hard, nieładnie.
Awatar użytkownika
no_one
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 26 sty 2020, 23:09
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 54 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:Głowa nie tylko służy do noszenia ale również do myślenia a z tym tu bywa różnie


Weź to sobie do serca, nie napiszę, że do głowy.
Jak byłem młody, to też byłem Murzynem i grałem w kosza.
Awatar użytkownika
Ryszard Ochódzki
SU-holik
SU-holik
Posty: 83
Rejestracja: 12 lis 2019, 23:03
Podziękował: 251 razy
Podziękowano mu: 58 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: konefka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hard, czy Twoim zdaniem wszyscy Polacy dostaną szansę głosowania jeśli odbędą się w maju drogą korespondencyjną? :P (osoby z zagranicy czy setki tysiące na kwarantannie)
Czy wyobrażasz sobie aby przeprowadzenie wyborów było realizowane przez posła/ministra z PO? :P (Sasin to jedna z bardziej zakłamanych osobistości w sejmie od upadku komuny)
czy wiesz gdzie masz skrzynkę na listy gdzie trzeba wrzucić swoją kartę do głosowania? :P (ja nie mam pojęcia gdzie jest...myślałem, że zrezygnowali z tego jak z budek telefonicznych)
czy wierzysz w to, że karty do głosowania będą sprawdzane pod względem autentyczności? :P (mam tu na myśli że każdy pesel będzie sprawdzany z imieniem, nazwiskiem, podpisem)
czy nie masz absolutnie żadnych wątpliwości, że tak przeprowadzone wybory nie zwiększą możliwości zachorowań/zgonów? (przypominam o wielu ograniczeniach, które obecnie obowiązują[nawet po ich poluzowaniu])
jak myślisz, czemu pisowcy tak mocno naciskają na wybory? (przypominam, że jeśli się nie odbędą w maju to Maliniak w dalszym ciągu będzie prezydentem)

nie wiem czy dasz radę odpowiedzieć i odpowiednio uargumentować ewentualne odpowiedzi. Nawet najwyżej postawione osoby w pisie podczas jednego wywiadu miotają się w zeznaniach
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie wiem czy wiesz ale ja nie organizuje tych wyborów nie jestem też blisko spokrewniony z prezesem więc nie do mnie te pytania.
Ale ponieważ już się zalogowałem to na mój chłopski rozum postaram się odpowiedzieć jak ta KARKOŁOMNA operacja powinna wyglądać.
Typer pisze:Hard, czy Twoim zdaniem wszyscy Polacy dostaną szansę głosowania jeśli odbędą się w maju drogą korespondencyjną? :P (osoby z zagranicy czy setki tysiące na kwarantannie)

Tylko i wyłącznie zwolennicy pisu powinni dostać listy do głosowania korespondencyjnego cała reszta jest mało ważna.
Niech będzie 100 % głosów poparcia jak miał prezydent na Białorusi.
Typer pisze:Czy wyobrażasz sobie aby przeprowadzenie wyborów było realizowane przez posła/ministra z PO? :P (Sasin to jedna z bardziej zakłamanych osobistości w sejmie od upadku komuny)

Ja bym jeszcze do pomocy zwerbował panią Pawłowicz,Macirewicza,Misiewicza oraz kogoś z jurorów voice of Poland.
Typer pisze:czy wiesz gdzie masz skrzynkę na listy gdzie trzeba wrzucić swoją kartę do głosowania? :P (ja nie mam pojęcia gdzie jest...myślałem, że zrezygnowali z tego jak z budek telefonicznych)

Nie wiem ale mam nadzieję że mi ja wybudują po drodze do całodobowego monopolu co bym nie musiał chodzić dwa razy po zakupy mojego ulubionego taniego wina.
Typer pisze:czy wierzysz w to, że karty do głosowania będą sprawdzane pod względem autentyczności? :P (mam tu na myśli że każdy pesel będzie sprawdzany z imieniem, nazwiskiem, podpisem)

W komisji moim zdaniem zasiądzie cały tuzin słabo widzących grafologów oraz do pomocy wróżbita Maciej i w razie jakichkolwiek wątpliwości on podejmie ostateczna decyzje czy pod Kowalskiego nie podszył się aby jakiś tajemniczy Karamba z krainy deszczowców ( zwolenik pisu sie wie)
Typer pisze:czy nie masz absolutnie żadnych wątpliwości, że tak przeprowadzone wybory nie zwiększą możliwości zachorowań/zgonów? (przypominam o wielu ograniczeniach, które obecnie obowiązują[nawet po ich poluzowaniu])

Jak zwiększy się liczba zachorowań tych którzy głosowali na opozycje to nie mam nic przeciwko.Niech ich piekło i zaraza pochłonie.
Typer pisze:jak myślisz, czemu pisowcy tak mocno naciskają na wybory? (przypominam, że jeśli się nie odbędą w maju to Maliniak w dalszym ciągu będzie prezydentem)

Rzymianie mieli igrzyska my mamy wybory.
To przecież taki piękny czas kiedy polak polakowi nagle staje się wilkiem.
Możemy nawzajem się opluwać, wyzywać.
To czas kiedy można kłamać obiecywać gruszki na wierzbach i wciskać całą tą mętną kiełbasę wyborczą.
W ten oto HUMORYSTYCZNY sposób mam nadzieje rozwiałem choć niektóre Twoje wątpliwości :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Obrazek
https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... Id,4450284
Jpdl część opozycji chce tych wyborów inni nie ale bajzel :laugh3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


"Kompromis" w wykonaniu polskich partii wygląda właśnie tak, ze każdy chce czego innego, nikt nie chce ustąpić i w końcu wygrywa partia którą 20-30% ogółu głosujących uznała za "mniejsze zło" wobec pozostałych
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


HardRockCaffe666, starasz się wykpić, tylko po co? Brak argumentów?
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 20:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 181 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:Tylko i wyłącznie zwolennicy pisu powinni dostać listy do głosowania korespondencyjnego


Typer pisze:HardRockCaffe666, starasz się wykpić, tylko po co? Brak argumentów?



Jaki elektorat taki prezydent i na odwrót.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości