Wybory prezydenckie 2020 !!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Wybory prezydenckie 2020 !!!

Ankieta wygasła 09 maja 2020, 09:23

Andrzej Duda (z poparciem PiS)
6
21%
Małgorzata Kidawa - Błońska - kandydatka Koalicji Obywatelskiej
1
4%
Szymon Hołownia - kandydat bezpartyjny
4
14%
Robert Biedroń - kandydata Lewicy
1
4%
Władysław Kosiniak - Kamysz - kandydat PSL
8
29%
Krzysztof Bosak - kandydat Konfederacji
8
29%
Stanisława Żółtka - kandydatka Kongresu Nowej Prawicy
0
Brak głosów
Marek Jakubiak - kandydat Federacji dla Rzeczpospolitej
0
Brak głosów
Mirosław Piotrowski - kandydat Ruchu Prawdziwa Europa
0
Brak głosów
Paweł Tanajno - kandydat bezpartyjny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 28

komin pisze:Hard po prostu udaje ze ten "jebany polityczny cyrk" dotyczy wylacznie opozycji, ze wskazaniem na PO. PiS to czywiscie partia jak najbardziej powazna i wg Harda w tym cyrku udzialu nie bierze...

Trochę generalizujesz moje podejście do tematu ale na potrzeby Twojego postu to chyba zrozumiałe.
Chcąc nie chcąc Pis też bierze czynny udział w tym politycznym show.
A to że częściej mi się chce śmiać z poczynań opozycji to już inna historia.
Co do reszty postu nie mam zastrzeżeń.
Wyjątkowo w tych kwestiach przyznaję Ci racje.
A co do kupowania wyborców to jedni kupują 500+ a inni tylko pustymi obietnicami.
Ja tam wolałbym mieć realna gotówke w kieszeni niż gruszki na wierzbach.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:A co do kupowania wyborców to jedni kupują 500+ a inni tylko pustymi obietnicami.
Ja tam wolałbym mieć realna gotówke w kieszeni niż gruszki na wierzbach.


Fajnie jest sobie dysponować cudzymi pieniędzmi, no nie? - Pytanie dotyczy ,,dobrych panów" oraz niepracujących, za to wyjątkowo płodnych nierobów, którzy z socjalu, zrobili sobie sposób na życie.
Ja tam wolę mieć realną gotówkę, która jest owocem mojej pracy, a nie liczyć na resztki ze stołu aktualnie rządzących. - U mnie to kwestia priorytetów i ambicji życiowych, których to, zdaję sobie z tego sprawę, niektórzy nie posiadają.

Co do urzędującego w akcji, a właściwie w odrętwieniu, czy jak niektórzy wolą ,,cisnącego bekę i trollującego baranów...":



Prezydent Duda będzie wykonywał zadania powierzone przez ojca Tadeusza Rydzyka. Lista życzeń jest dość długa. Od repolonizacji do załatwienia formalności budowlanych dla bratanka.

;)
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kodowcy macie na dobranoc :) Nadal aktualne jedynie Petru wypadł z gry.
primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


A niech tam... niech Hardziu znowu się ucieszy. ;)



Jeden z komentarzy pod tą jakże urokliwą piosenką:

Za tydzień 1 miejsce na liście przebojów Trójki...



Żeby jednak nie rzygnąć od tej sielanki, coś na drugie uszko...




Papaj pisze:Kodowcy macie na dobranoc


Ten to raczej Kodowcem, czy ubecką wdową oderwaną od koryta nie jest, a też jakby nie do końca zadowolony...

(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ejj, przyjaciele wyborcy pisu, możecie wyjaśnić, dlaczego naczelny intelektualista PiS, Antoni Macierewicz nie chce ciągle ujawnić raportu smoleńskiego, chociaż jego koszta już dawno poszły w miliony? Co chce ukryć Antoni, czyżby ingerencję kosmitów, a może fakt że to klon Kaczyńskiego zginął w katastrofie, a on sam żyje dalej?

Tutaj bardzo rzadkie zdjęcie zdobyte przez naszych agentów. Widać na nim Kaczyńskiego i jego sobowtóra:
Obrazek
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Mam nowe hasło wyborcze dla Trzaska.
Po chuj budować kolejną linie metra w Wawie skoro mamy już metro w Berlinie :biggrin:
Bidok ruszył w Polskę obiecywać złote góry a tysiące nierozparzonych wniosków o pożyczki jak były tak dalej są.
Ale jebać przedsiębiorców trza przeca sprzedawać swoja kiełbachę wyborczą.
Powinien obiecywać strefy relaksu w każdym mieście, stada kóz wałęsających się po ulicach miast, wsparcie dla złodziejskiej reprywatyzacji nie tylko w Wawie no i abopcję dzieci dla homosiów :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Bidok ruszył w Polskę obiecywać złote góry


Twój kandydat właśnie sypie obietnicami jak z rękawa w Stalowej Woli, a ty Hard nie na kolanach, nie przed telewizorem? ;)

HardRockCaffe666 pisze:abopcję dzieci dla homosiów


Korwin: Część kierownictwa PiS to homosie

https://korwin-mikke.pl/wazne/korwin-cz ... o-homosie/

No widzisz... nie taki Trzaskowski zły, jak go malujesz. Nawet dla PiS-owców coś ma.
Nie wiem tylko czy z tej tajemniczej abopcji będą chcieli skorzystać. ;)
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Taaa p.Trzaskowski sporo już obiecywał w Wawie tylko coś kiepściutko z ich realizacją.
I tym różnią się ci kandydaci.
Wiadomo że i Dudzie nie wszystko się udało ale w porównaniu z Trzaskowskim to nadal niebo i ziemia.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Wiadomo że i Dudzie nie wszystko się udało


W rzeczy samej:

- Likwidacja NFZ
- Ustawa frankowa
- Emerytury bez podatku oraz podniesienie kwoty wolnej do 8 tys. zł
- Równe dopłaty dla rolników
- Podnoszenie podatków dla najlepiej zarabiających
- Likwidacja śmieciówek oraz "patologicznego" samozatrudnienia
- Likwidacja VAT na ubranka dziecięce
- Zakaz prywatyzacji Lasów Państwowych w Konstytucji
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mam nowe hasło wyborcze dla Trzaska.
Po chuj budować kolejną linie metra w Wawie skoro mamy już metro w Berlinie

Nie popieram trzaskowskiego, ale mam podobne hasło do dudy:
Po chuj budować polskie zakłady pracy, skoro można wyjebać miliony dofinansowania i zwolnień z podatków dla niemieckich montowni. A skąd pieniądze zapytacie. Ano, na taśmie nie potrzeba wykształcenia, więc pieniądze zabierze się ze szkół, czy nauki. A zapytacie co ze szpitalami. A ja wam już odpowiem, i tak nie ma pieniędzy na emerytury, więc i tak nie chcecie żyć tak długo.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK


Syndrom_Apollo pisze:Od gaf, wpadek, lapsusów pełny jest internet. Nie na darmo zyskał tytuł najbardziej memogennego polityka w Polsce.


Pokaż chociaż ze trzy gafy czy lapsusy językowe na poziomie jąkającej się i przekręcającej słowa Kidawy, przewracającego się po pijaku Kwaśniaka, czy głupiego Komoruskiego siadającego przed Merkelową, łażącym po stołach i opowiadającym o bigosie w Kongresie. TO CI ZWRÓCĘ HONOR. Ksywa ''Długopis''?.. ja pamięam jak go nazywano już tak, jak jeszcze nie usiadł dobrze na prezydenckim stołku, tylko czemu Wyborcza pisze, że Kaczyński go nienawidzi, i nie podaje mu ręki?..no bo nie podpisuje wszystkeigo czego on chce, hue hue https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19927456,kolejne-serdeczne-przywitanie-dudy-z-kaczynskim-prezydent.html

Co do memów, to w tym nie pokona nikt Tuska gdy rządził..tego było tysiące, możesz zapytać Rugera, no ale skąd masz to pamiętać, skoro byłeś wtedy w I klasie gimnazjum i grałeś w Tibie. A dlaczego Tusk nie kandyduje?..sam przyznał niedawno, że popełnił tyle błędów, że jest w Polsce skompromitowany.

Przyczyniło się to do totalnej destrukcji ustroju demokratycznego państwa polskiego

No chłopie, nie zesraj się. Jak typowy KOD-omita na wiecu. Jeszcze PiS nei zaczeło rządzić 5 lat temu, a w moim mieście już wiece sie odbywały pod hasłem ''Ukradli w Polsce demokracji'', a wśród tłumów, emerytowani milicjanci, UBecja i eksportowani Niemcy-turyści z przygranicznych wiosek. Sądownictwo?...chyba obok służby zdrowia, najbardziej znienawidzona branża przez Polaków. Jedyny SZYBKI wyrok jaki znam, [i to od razu prawomocny] to w sprawie Jana Śpiewaka. No ale wy chcecie przecież WOLNE sądy. Niedawno Kazik u Mazurka, w związku z wiadomą piosenką, na pytanie: Czy uważesz, że w Polsce jest zagrożenie wolności i wolności słowa, odpowiedział: NO CO TY, WEŹ MNIE NIE ROZŚMIESZAJ
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mr. Bungle, po pierwsze, wszyscy dotychczasowi prezydenci jakies tam swoje wady mieli, przyznaje ze Komoruski prezydentem tragicznym byl, Kaczynski jak nie lubie PiSu, nawet nienajgorszym. Osobiscie jednak uwazam ze i tak na tle ich wszystkich najlepiej wypada Kwasniewski...pomimo tych pijackich wpadek powiedzialbym ze mial najwiecej klasy. Duda JEST dlugopisem i wiedza o tym nawet najbardziej zatwardziali PiSowcy. I szczerze...niech sobie bedzie... tylko do kurwy nedzy, niech chociaz nie bedzie tym "adriankiem"...taka sierotka bez polotu i klasy. a sie naprawde dziwie ze ten czlowiek jest prawnikiem i to z doktoratem. Moze troche brutalnie i przesadzam ale odnoisze wrazenie ze Duda to taki rubaszny Hardzik radosnie popijajacy wodeczke na transmisji u Pauletty....ew. lagodniej troche to bedzie taka lepiej ostrzyzona werja posla Suskiego... dowcip i bystrosc na podobnym poziomie...
Po drugie.... nie wiem czemu i Ty i Hard zakladacie ze przeciwnik PiSu to z automatu zwolennik PO a najlepiej KODomita? Daleko mam do PiSu ale jeszcze dalej do KODu. Upraszczajac, na dzien dzisiejszy, moja niechec do pisu nie oznacza automatycznie poparcia jakiejs innej opcji politycznej. W zasadzie, obecna scena polityczna to jest dramat i chyba caly biznes zamyka sie w tym co Hard juz wprost napisal... "nie ma zadnej alternatywy to wybieram tych co daja piec stowek"
Nie wiem co sie podzialo w polskiej polityce przez ostatnie lata, ale odnosze wrazenie ze tam coraz wiecej jakichs przypadkowych ludzi i co gorsza coraz wiecej ludzi zwyczajnie glupich...

Jak rzadko mozna znalezc cos przyzwoicie napisanego na Onecie to tutaj dosc ciekawa analiza z ktora z grubsza sie zgadzam:
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/ziemowit-szczerek-o-kandydatach-na-prezydenta-i-kryzysie-na-lewicy/5rvnc6x
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Mr. Bungle pisze:Pokaż chociaż ze trzy gafy czy lapsusy językowe na poziomie jąkającej się i przekręcającej słowa Kidawy


Ktoś twierdzi, że Kidawa była doskonała?
Poza tym lapsus, to nie tylko mowa: https://pl.wikipedia.org/wiki/Lapsus

Nie wklejam filmów, żeby nie rozwlec postu, ale masz tu parę perełek:

https://www.youtube.com/watch?v=QdYaAgNkfJI

https://www.youtube.com/watch?v=tNoL7qwo8Eo

https://www.youtube.com/watch?v=FPhSH33hEPs

https://www.youtube.com/watch?v=P_6DzguSBJs



Jednak to zdjęcie najbardziej oddaje całą filozofię i naturę urzędującego...

Obrazek

Mr. Bungle pisze:TO CI ZWRÓCĘ HONOR.


NICZEGO MI NIE ZABRAŁEŚ.

Mr. Bungle pisze:No chłopie, nie zesraj się. Jak typowy KOD-omita na wiecu.


Nigdy nie należałem, nie należę i nie zamierzam należeć do jakiejkolwiek partii, organizacji, czy stowarzyszenia - niepoprawny ze mnie indywidualista.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:Moze troche brutalnie i przesadzam ale odnoisze wrazenie ze Duda to taki rubaszny Hardzik radosnie popijajacy wodeczke na transmisji u Pauletty....ew. lagodniej troche to bedzie taka lepiej ostrzyzona werja posla Suskiego... dowcip i bystrosc na podobnym poziomie...


Zwłaszcza, że sam Andrzej Duda ,,podchodzi do sprawy normalnie" (cokolwiek to znaczy)...
https://www.youtube.com/watch?v=imY_OdK-xYQ

A tu prawdopodobnie dowody na to:
https://www.youtube.com/watch?v=o8MQah-y0ks
https://www.youtube.com/watch?v=wf4o6rYaPCI
;)
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Takie zdjęcie z Trumpem w jego gabinecie to nikt nie miał i nie będzie miał. Znajdz mi kogoś, kto siedzi obok Trumpa przy biurku,,, znajdz jakiegolwiek polskiego, a nazwet zagranicznego prezydenta, który ma zdjecie z tego gabinetu. Tam się wszystko podpisuje na stojąco, i jeśli to jest faux pas, to ze strony USA, no ale wiadomo, co wolno wojewodzie to...i tak dalej Watsonie.

A takiego tam zdjecia nie widziałeś z Ameryki ?
Obrazek

Tutaj masz Ministra Spraw Zagranicznych z Rosji, który stoi jak pies również...
Obrazek

A tutaj amerykańskich kongresmenów..także bez krzeseł, stoją jak paziowie króla Zygmunta
Obrazek

A tak serio..każdy widzi to co chce i cała Polska widziała, że było to tak, hehe...
Obrazek

Po drugie, miałeś znaleźć lapsusy i wpadki, a wklejasz mi definicję słowa LAPSUS z wikipedii i jakiś debilmy filmik randoma z internetu SUBIEKTYWNYM tytułem: ''5 najgłupszych wypowiedzi Dudy'' - i co tam niby ja znajduję?...że Duda mówi, że codziennie sie czegoś nowego uczy, np. słówek i to ma być TEN LAPSUS?? Really?? Albo, że nie wręczano Orderu Białego przez obce mocarstwa..?? No nie wręczano, za Związku Radzieckiego nic takiego nie miało miejsca, a to że wręczano Polakom na uchodźstwie, to troche inna bajka -to już temat poru dla historyków, a nie kwalifikowane jakoo ''najgłupsza wypowiedz'' hehe...Czy odpowiedz jakiemuś Januszowi bez zębów z ''chamskiej hołoty'', że robo nie ma ''to wybudują inny zakład'' - faktycznie MEGA kurwa LAPSUS. Każdy początkujący belfer wie nawet, ze na chamskie odzywki się nie reaguje albo krótko ucina. Sorry, ale równei dobrze mogłeś wrzućić filmik z tytułem ''5 najgłupszych twarzy prezydentów'' - równie będzie to tak samo uznaniowe, i subiektywne, jak ten materiał tam zawarty. Powiem więcej, oby więcej takich ''najgłupszych'' wypowiedzi.

No i co ja widzę...filmik z bogatej, UBeckiej szafy towarzysza Tomasz Lisa, syna starego trepa i pezetpeerowca. A jak go pięknie zatytuował: ''Lis: wizyta Dudy w USA była polityczną PORAŻKĄ i wizerunkową KATASTROFĄ | Tomasz Lis. Ojej, prawię się obsrałem, a w filmiku jak zwykle ..NIC. Zwykłe czepialstwo, że Duda pojechał do USA i ..załatwił wizy. Kurłaaaa.. wizy miały być za Komoruskiego, no ale nie udało się..chlip, chlip..
A czemu Tomcio [oj pokarało go, pokarało ostatnio] tak się czepia Dudy ?? No to przypomnijmy 2014 rok. jak bezczelnie kłamał na temat córki Dudy w swoim programie, jeszcze wciągnął w całą aferę aktora Karolaka aby kłamał w jego programie, a potem Lis, skompromitowany już w mediach, przyszedłi osobiśćie przepraszał Andrzeja Dudę. https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/konflikt-karolaka-z-lisem-zostalem-oszukany-kamiesz-wszystko-wiedziales-aa-ZHxf-5q7c-MfAm.html

Obrazek Przeprosiny [ale bez kwiatów, chlip, chlip].
Logicznym jest, że facet teraz będzie się mścił do końca swojego, marnego żywota, jak Giertych u Olejnik na Kaczyńskim. Tylko potem ze zgryzoty, jednego dopada wylew i paraliż, a drugiego choroba psychiczna...

No i co ja tam jeszcze widzę?..Ooo, filmik ze strony Platformy Obywatelskiej na Youtube, :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: a na nim czarno-biały materiał, POCIĘTY fchuj, z ''zacinającą'' się taśmą aby wyglądało, że Duda się jąka i nie zna języków. Każdy może obejrzeć i sam ocenić. Poliglotą nie jest, ale radzi sobie na arenie międzynarodowej bardzo dobrze, w porównaniu do poprzedników, co po pijaku, nawet po rosyjsku bredzili coś w rodzaju: Ka, ka, ka kat wam skazał..no, niczewo''

CHŁOPIE, miałeś wskazać, minimum trzy lapsusy,przejęzyczenia, czy tam krótko mówiąc, że FACET PIERDOLI OD RZECZY...tutaj daje ci na wzór, reprezentantka twoich ulubieńców, na których będziesz głosował: https://www.facebook.com/watch/?v=500955300590714&external_log_id=cb224acc23b25361f1837450ff43fea5&q=kidawa-b%C5%82o%C5%84ska
Wkleiłem jTYLKO JEDEN filmik, na którym masz całą masę, kretyńskich wypowiedzi i lapsusów, a ty wkleiłeś aż pięć linków i ani jednego lapsusa. Także, po takim zaoraniu kolego, zgodnie z umową, kasujesz swój post, potem konto i wypierdalasz w podskokach.... Jutro niedziela, to pewnie jakaś GAY-MANIFA, albo tam starych dziadów z KOD-u możesz wesprzeć. Nie zapomin założyć swojej ulubionej koszulki :sarcastic:
Obrazek

Tu se kupisz :sarcastic:
Obrazek
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ale cię ruszyło...

W takim razie coś, co powinno cię uspokoić, ucieszyć i odstresować:

Uważam, że Andrzej Duda jest erudytą dosłownie. Jemu miód z ust kapie. On ma pyłek kwiatowy na ustach. W momencie, gdy zaczyna coś mówić, on doskonale potrafi dobierać słowa. Bez kartki. Jakby tak, o, pstrykać! I natychmiast może mówić godzinami.




Buziaczek i już się nie gniewamy, dobrze? ;)

Ach! ... Wypada się zrewanżować - mam tu taki suwenir dla ciebie:

Obrazek
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dawaj LAPSUSY po polsku lapsie, a nie pocięte fragmenty jak ktoś robi YYyyyy..między zdaniami...Co, nie masz?...no właśnie.

PS. Pierwszy raz na oczy widzę te koszulki, myślisz że będą bardziej popularne niż OTUA ?
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mr. Bungle pisze:Dawaj LAPSUSY po polsku


Nie mam teraz czasu - WALCZĘ Z OSTRYM CIENIEM MGŁY! ;)

Poza tym sam wiesz jak jest - TO SĄ TEMATY TRUDNE!



Miłego wieczoru - :fap: !!!
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Syndrom_Apollo pisze:TO SĄ TEMATY TRUDNE!



Widzisz..tak się trolluje głupie pytania , głupich dziennikarzy :sarcastic: ,... cecha ludzi wyluzowanych i pewnych siebie. Polecam ;)

Ja ciągle czekam na LAPSUSY...
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mr. Bungle pisze:Ja ciągle czekam na LAPSUSY...


Idę srać, co jo godom... spać!

Masz tu szybki lapsus i już nie marudź.

Nara!
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości