Wybory prezydenckie 2020 !!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Wybory prezydenckie 2020 !!!

Ankieta wygasła 09 maja 2020, 10:23

Andrzej Duda (z poparciem PiS)
6
21%
Małgorzata Kidawa - Błońska - kandydatka Koalicji Obywatelskiej
1
4%
Szymon Hołownia - kandydat bezpartyjny
4
14%
Robert Biedroń - kandydata Lewicy
1
4%
Władysław Kosiniak - Kamysz - kandydat PSL
8
29%
Krzysztof Bosak - kandydat Konfederacji
8
29%
Stanisława Żółtka - kandydatka Kongresu Nowej Prawicy
0
Brak głosów
Marek Jakubiak - kandydat Federacji dla Rzeczpospolitej
0
Brak głosów
Mirosław Piotrowski - kandydat Ruchu Prawdziwa Europa
0
Brak głosów
Paweł Tanajno - kandydat bezpartyjny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 28

Obrazek
Fotka z masowych pochówków, NYC, kwiecień 2020, wcale nie fejkowane hue hue hue :)

Podajesz mi artykuł który ma potwierdzać Twoje słowa a tam w nagłówku jak byk "New York City mayor: Mass grave is for all unclaimed bodies, not just coronavirus victims" no chyba, że nie spikasz po ingliszu i patrzyłeś tylko na obrazki, zasugerowałeś się obrazem JEDNEGO niewielkiego dołu na (pi razy oko) 50 trumien, na dodatek nie zapełnionego w całości i nie będącego w otoczeniu innych, świeżo wykopanych grobów. NYC ma 8 milionów mieszkańców, 1/5 tego co CAŁA Polska i chyba drugi po Detroit największy współczynnik bezdomności więc statystycznie chyba właśnie 40-50 osób nieodebranych przez krewnych tygodniowo trafia do takich masowych grobów.

Mając dobre papiery można bez problemu wziąć w leasing auto nie płacąc "na wejściu" (a więc za tą Twoją "bułkę z serem") ani grosza, teraz normą są promocje typu "3 pierwsze miesiące leasingu za free" tym bardziej dla dużych firm które biorą kilka samochodów rocznie bo o takiego klienta trzeba walczyć. Formalnie rzecz biorąc nawet taki zwykły Jose mając połowę wkładu własnego i 2k miesięcznie mógłby wziąc sobie w leasing auto klasy premium :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


komin pisze:wspanialomyslny polski rzad ratuje calym tirem sprzetu ochronnego ten "potrzebujacy" i jakze biedny Watykan... i jego cale 2000 mieszkancow...

Jpdl znowu jaśnie oświecona forumowa wyrocznia przemówiła.
Pewno nie byłoby sprawy jakby dostali kilka worków.
Wow to był cały jebany tir skandal jak rząd mógł to zrobić.
Dla wielu ważniejszy jest gest pomocy a nie kto komu i ile.
No ale Ty pewno tego nie rozumiesz :shock2:
I mogę Tobie zaręczyć że kościół rozdysponuje otrzymaną pomoc jak tylko będą mieć niepotrzebną nadwyżkę.
To tyle panie SOKOLE OKO :biggrin:
Ps czekam jeszcze tylko na wyliczenia @rugerra ile to nas kosztowało i czemu tak drogo :laughingnew:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:I mogę Tobie zaręczyć że kościół rozdysponuje otrzymaną pomoc jak tylko będą mieć niepotrzebną nadwyżkę.


... za odpowiednią cenę :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44,
Dobrze że jesteś.
Ty tak lubisz liczyć.
Czekam na koszt tej całej niepotrzebnej operacji.
Maski,paliwo kierowca,koszta jedzenia pica, kożystania z toalety.
Pokażemy całemu światu bezsens tej całej operacji :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


RUGER wylicz to proszę i daj wskazówki Hardowi jak "KOŻYSTAĆ ze słownika.
Awatar użytkownika
su_obserwator
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 lut 2018, 13:28
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hard niedojebie, koRZystania pierdolony idioto, naucz się koRZystać ze słownika i normalnie jak Polak pisać zanim będziesz próbował uczyć się liczyć.

Komuś, kto nie potrafi nawet w swoim własnym ojczystym języku napisać powszechnie używanego codziennego słowa nie będe w stanie wytłumaczyć, że nawet jakby Watykan leżał po sąsiedzku i nawet jakby był państwem równie wielkim jak Polska to wysyłanie mu czegokolwiek poza dobrym słowem i ciepłą modlitwą jest bezcelowe bo to jedno z najbogatszych państw świata do którego daniny spływają co roku z tysięcy kościołów całego świata a sam nie ma żadnych kosztów (poza oczywiście dziwkami, koksem i wazeliną dla urzędujących tam księży), nawet wysłanie im jednej maseczki i jednego kombinezonu najtańszym kurierem to byłby zbyteczny koszt a co dopiero 700 tysięcy maseczek (czyli bodajże 1/8 tego co przyleciało do nas słynnym sześciosilnikowcem z Chin) + inne dobra i wozić to tirem na nasz koszt przez pół Europy do kraju, który nawet nie ma swojego szpitala i nad którym nie będziemy mieli kontroli w jaki sposób wykorzysta podarek.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:pierdolony idioto

Widzę że jednak nie pokusisz się o dokładne wyliczenia.
No tak skończyły się arguuuumientyy przyszedł czas na wyzwiska.
Słabe wchuj panie MIODEK 2.O :sarcastic: :!: :!:
Ps kolejny MĘDZRZEC SYJONU który nie zna pojęcia gest solidarności.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Obrazek
WOW !!!
Płaczuś drugie miejsce.
Może tak i inni kandydaci opozycji trochę pobeczą :biggrin:
https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... Id,4489031
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666, wez mi w "gescie solidarnosci" podaruj z 10 000 zetonow...profil znasz. Logika tego czynu bedzie niemal identyczna jak ten tir z maseczkami dla Watykanu, ale wiesz, gest sie liczy :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:HardRockCaffe666, wez mi w "gescie solidarnosci" podaruj z 10 000 zetonow...profil znasz. Logika tego czynu bedzie niemal identyczna jak ten tir z maseczkami dla Watykanu, ale wiesz, gest sie liczy :D

Przecież chwaliłeś się już swoim drogim MAJBUCHEEEEM więc podobnie jak bogaty Watykan nic nie powinieneś dostać :biggrin:
Ps a poza tym jest różnica w dawaniu komuś zetków na e-dziffki a przekazywaniu w geście solidarności maseczek.
No ale Ty pewno i tej różnicy nie widzisz panie SOKOLE OKO :rofl:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Solidarności z kim i po co? Solidarnym można być z Sudanem, Erytreą czy Republiką Konga a nie jednym z najbogatszych (i jednocześnie najmniejszych i najmniej ludnych) krajów na świecie którego "gospodarka" jest w całości oparta na wyzysku materialnym biednych krajów (bo tylko w takich jeszcze ludzie masowo wierzą w cuda na kiju sprzedawane przez ich sektę i tylko takie ślą im wiernopoddańcze dziesięciny). Papież jest 57 najbogatszym człowiekiem na Ziemi, gdyby oddał tylko niewielki procent swojego majątku to mógłby kupować maseczkę KAŻDEMU człowiekowi na Ziemi codziennie przez miesiąc, tym bardziej swojej ledwo 2000 osobowej załodze, złożonej w większości z arcybiskupów i kardynałów, wystarczyłby ich opodatkować jakimś symbolicznym 50 euro miesięcznie i by mieli fundusze na "maseczkowe" całego Watykanu na czas epidemii.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44,
A co z Syrią panie wybiórcza pamięć.
Polska nie tylko bogatym pomaga no ale Ty pewno masz na potŻŻŻŻŻeby pisania kolejnych głÓÓÓÓpkowatych postów luki w głowie.
Ale pisz dalej bo mam chociaRZRZRZ dzięki Tobie powód do śmiechu i politowania.
Ps nie zapomnijcie tylko o moich błędach kolejny post będzie jak znalazł :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


ruger44 pisze:Podajesz mi artykuł który ma potwierdzać Twoje słowa a tam w nagłówku jak byk "New York City mayor: Mass grave is for all unclaimed bodies, not just coronavirus victims"


:sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: ...właśnie celowo go wkleiłem, i czekałem aż rybka chwyci haczyk, bo czułem że ktoś to 'kupi'. Tak panie Ruger powstają fake-newsy,virale i inne gówna :D , co potem na YT mają po kilka milionów wyświetleń u jakiś randomów, jak u tego menela Żulikowskiego, co wkleja filmiki sprzed kilku miesięcy. Z NIEZROZUMIENA TREŚCI lub też INTENCJONALNEJ NIECHĘCI ZROZUMIENIA. Nic nie zrozumiałeś z tego wcześniej napisałem, albo przeczytałeś po łebkach, a poniekąd wyjaśniłem. Po chuj sam zakładasz sieci sam na siebie, skoro niby chcesz je dementować i tytuujesz zdjęcie: Kwiecień 2020, gdzie jest jak byk napisane z jakiego jest roku! Celowo wkleiłem ten link, aby pokazać jak łatwo manipulować i wyraźnie napisałem że TRAFIAJĄ TAM WSZYSCY NIEZIDENTYFIKWOANI, NIE TYLKO Z KORONĄ, GŁÓWNIE BEZDOMNI OD DZISIĄTEK LAT :!: ...albo nie czytasz albo nie rozumiesz. Miejscówka od lat znana jest jako Potters Field- szeroko opisywana w wielu filmach, literaturze i tekstach piosenek starych kapel hiphopwych i metalowych. Więc Jaka jest różnica :!: :!: :?: :?: Taka, że miesięcznie tam trafiało może kilka, kilkanaście osób, a teraz trzeba budować doły na sto metrów. Ale co tam, ty kochasz liczby i statystyki, to ploszę baldzo: Obrazek a tu żródełko: https://www.nytimes.com/interactive/2020/04/27/upshot/coronavirus-deaths-new-york-city.html A co tam, masz jeszcze z innego państwa Obrazek i ogólnie z Włoch: https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-europie,wlochy--koronawirus--ile-jest-ofiar-,artykul,78983184.html

Czyli o co chodzi??... po prostu, ma się do wyboru, albo nie robimy nic, bo mamy bogatą służbę zdrowia i specyfika kraju powoduje, że liczba śmiertelności nie gryzie w oczy ludziom, którzy jeszcze do niedawna prowadzili nazistowską eugenikę jak Szwecja, albo robimy jak Czechy, Słowacja czy Polska- czyli szybka reakcja, lockdown, bo wiedzą, że każdy z nich ma służbę zdrowia do dupy i nie daliby se rady...chociaż również uważam, że wiele rzeczy można by otworzyć w PL, a przede wszystkim zrobić szybko wybory i to przy urnach, pojedyczno,nawet dwa dni, póki jest właśnie dzięki lockdownowi bezpiecznie w kraju i można to wykorzystać, bo na jesień może być dużo gorzej, a nie lepiej :!:

Teraz popuścmy wodze fantazji i cofnijmy czas o dwa miesiące, zróbmy tak jak większość tu pisze:''zróbmy jak w Szwecji! po chuj zamykać szkoły, to wszystko FEJK-NIUS''', i siłą rzeczy robi się zachorowalność, już nie 15000 tylko 100000 osób. Nagle Rugerowi zachorował ojciec i idzie z nim do szpitala, a Pan ordynator mówi: -Przykro mi, jest pan dopiero 95-ty w kolejce, przecież za dwa miesiące będzie pan na Foro pisał: ''nie ma pandemii,nie ma żadnego koronawirus, same fejkniusy''. Ruger wraca do domu i na foro pisze: '' Kaczyńskie i Szumowski mje łojca zamordowały :!: tak rządzą krajem nieudacznicy :!: '' chlip, chlip...

Dobra...jako, że zaorałem pole, niczym pole garncarza[Potters Field]' to i pożegnam wątek piosenką kapeli nowojorskiej o tym samym tytule... :beach:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Typer pisze:Co do tego skromnisia z siwymi włosami... domyślam się, że pisałeś to sarkastycznie Jarosław K. ma domek czy tam wille wartą ok 3 miliony PLN


Willa mendy Kaczyńskiego...

Obrazek
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Taaa willa po chuju full wypas.
Basen,kort tenisowy za domem pewno i prywatne zoo.
Przy jego chacie inne to istne RUDERY :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... Id,4489332
Wujek dobra rada zabrał głos.
Mam nadzieję że go nie posłuchają bo tak przypadła mi do gustu KIDAWA TV :rofl:
Z taką telewizją tylko życzyć im powodzenia w drodze po władzę.
Już widzę ich uśmiechnięte minki przy tłumaczeniu kolejnej porażki.
Ciekawe na kogo lub na co tym razem padnie odpowiedzialność.
Ale liczę na ich kreatywność :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Obrazek
Proste pytanie a odpowiedzi brak.
Trochę chyba trudno przyznać się do kiepskiego kandydata który szorował sondażowe doły.
Swoją drogą o jej potarciu najlepiej chyba świadczy fakt że mniej na nią ludzi chciało oddać swoje głosy niż na Po.
Tak na pocieszenie panie Budka nie ma tak źle coby nie mogło być gorzej :biggrin:
Ale co dla jednych jest problemem dla innych jest szansa.
W tym też upatruje dobry wynik Kamysza i Hołowni którzy tylko na tym zyskują
Pewno i panu Biedroniowi też coś skapnie(już dawno zaczął ŻEBRAĆ o głosy poparcia)
https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... Id,4489376
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Mr. Bungle pisze:Dobra...jako, że zaorałem pole
hmmm... z tym zaoraniem to bym sie tak nie rozpedzal ;) ale szanuje inne poglądy... przynajmniej nie cytujesz propagandowej papki jak Hard :good3:
Zastanawiam sie tylko czemu odnosze wrazenie ze boli Cie bogactwo innych ludzi... najpierw te samochody, teraz wille... Taka postawa PiSowczyka? Ze jak bogaty to musi byc zlodziej? Mam takiego w rodzinie... bide klepie, w zadnej pracy nie wytrzyma "bo go wykorzystuja" zlodzieje i lapowkarze...

Mr. Bungle pisze:ma służbę zdrowia do dupy i nie daliby se rady...

a kto rozpierdala sluzbe zdrowia w tym kraju od lat? na zmiane, raz PiS raz PO...czy jak tam w danym czasie sie ich choragiew nazywa. nie wiem czy jest w bloku postsowieckim jakikolwiek kraj ktory w tym zakresie zrobil wiekszy burdel niz Polska

Mr. Bungle pisze:bo na jesień może być dużo gorzej, a nie lepiej

serio? a czemusz to? czyzby to efekt wyplaszczania krzywej? no to sluchajmy dalej ze lockdown jest dobry...Polska to bogaty kraj... spokojnie ze trzy cztery lata tak pociagniemy...nic sie nie dzieje...

HardRockCaffe666, debilu... akurat chuj mnie to obchodzi i nikomu do kieszeni nie zagladam ale jestem sobie w stanie wyobrazic ze ta rudera Kaczora jest wiecej warta niz wszystkie domki pozostalych... nie tyko wyglad sie liczy...ale jak mowie nie wnikam... wszystkich panow z tej fotki uwazam za podobnej klasy gowno. Skoro tak sie interesujesz historia i Tuskowi pewnie dziadka hitlerowca wypominales to poszukaj troche o historii Kaczynskich, willi...tez ciekawe
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:HardRockCaffe666, debilu...



Komin, przeglądałem wiele postów, w których kilka osób próbowało go przekonać (że jest debilem) i nikomu się nie udało...

komin pisze:Zastanawiam sie tylko czemu odnosze wrazenie ze boli Cie bogactwo innych ludzi...


Wydaje mi się, że Mr. ma taki styl i droczy się z Wami (Nami).
Przynajmniej ma jakieś tam swoje zdanie a nie wkleja bez refleksji propagandowe gnioty.
Awatar użytkownika
su_obserwator
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 lut 2018, 13:28
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:boli Cie bogactwo innych ludzi.

Mnie nic nie boli, ja pokazałem hipokryzję i głupotę Tanajno, na jego miejscu przyszedłbym na protest w kapciach, a chatę wkleiłem Typerowo, że Kaczka ma willę za trzy bańki. Mieszka w zwykłym 'kwadraciaku' jakich pełno w całej Polsce w dzielnicach domkowych- chyba najtańsza wersja domu rodzinnego z czasów PRL.

Co do służby zdrowia... najlepsza służba zdrowia to weterynaria, słyszał ktoś aby narzekał na weterynarza albo były kolejki ? Nie, bo jest prywatna. Ja uważam, że częsciowo powinna być sprywatyzowana.Jak wejdziecie na Wikipedię to dane z 2002r. chyba, pokazują że włoska służba była na III miejscu na świecie. I co? też pękła...

komin pisze:serio? a czemusz to? czyzby to efekt wyplaszczania krzywej?

Tak mówią naukowcy i tak pokazują różnego rodzaju algorytmy. I na chłopski rozum to ma sens... tam gdzie są wysokie temperatury, korona podobnie jak grypa obumiera, nei jest tak zajadły. A kiedy wraca sezon grypowy?...na jesień bo spada temperatura i wzrasta wilgotność. Proste jak drut. Grypę każdy przechorował, są szczepionki, jest z nami od wieków, a tu się bedziemy jeszcze trochę bawić w ciuciubabkę. O lockdownie już pisałem... to jak z napisem na papierosach, ''Lockdown albo śmierć , wybór należy do ciebie''. Trza znależć jakiś złoty środek. Weźmy taką Wielką Brytanie, czekali, czekali i tak wprowadzili lockdown. Why? ...A jakby to wprowadzili równo z nami, Czechami itp. to już by 'luzowali'. A Death Toll Rate nie szedłby w dziesiątki tysięcy trupów, tylko może 1-5tys istnień ludzkich. Jedna głupia decyzja w czasie, a ile uratownych ludzi. Acha, bo każdy gada 'Nie znam nikogo kto chorował czy umarł..' Szkoda, że nie słyszeliście Bońka w radio w zeszłym tygodnu, może gdzieś indziej też gadał, jak wymieniał ile osób umarło, których znał osobiście... sporo tego było.
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość