Wybory prezydenckie 2020 !!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Wybory prezydenckie 2020 !!!

Ankieta wygasła 09 maja 2020, 09:23

Andrzej Duda (z poparciem PiS)
6
21%
Małgorzata Kidawa - Błońska - kandydatka Koalicji Obywatelskiej
1
4%
Szymon Hołownia - kandydat bezpartyjny
4
14%
Robert Biedroń - kandydata Lewicy
1
4%
Władysław Kosiniak - Kamysz - kandydat PSL
8
29%
Krzysztof Bosak - kandydat Konfederacji
8
29%
Stanisława Żółtka - kandydatka Kongresu Nowej Prawicy
0
Brak głosów
Marek Jakubiak - kandydat Federacji dla Rzeczpospolitej
0
Brak głosów
Mirosław Piotrowski - kandydat Ruchu Prawdziwa Europa
0
Brak głosów
Paweł Tanajno - kandydat bezpartyjny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 28

Nie 30% tylko wśrod młodych do 49 roku życia 80%. A protestują bo domagają się JAKICHŚ działań - państwo zabroniło im pracować i nie dało pomocy więc wypadało by na logikę albo znów pozwolić im pracować albo chociaż dać jakąś pomoc albo chociaż ZAPOWIEDŹ takiej pomocy. A póki co dostajemy tylko kolejne ogłoszenia programów "Tarcz X.0" które to tarcze wymagają stosu dokumentów i (niepewnej) decyzji urzędników za X miesięcy (kiedy większość z przedsiębiorców już sobie poradzi sama albo zbankrutuje) a realnej kasy pomocowej nic a nic. Poza oczywiście krewnymi i znajomymi królika którzy, na lewo i po cichu dostali dużą pomoc od samorządów (również obsadzonych gęsto pisowczykami). Jeżeli ktoś jest przedsiębiorcą ale spoza układu rządzącego to cóż... miałeś wybór, mogłeś nie być.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


HardRockCaffe666 pisze:Jpdl gdzie maski.
Czu Ci idioci nie wiedzą że 30% ludzi przechodzi ta zdradliwą chorobę bezobjawowo.

Jpdl a kto Ci powiedzial ze maski maja sens? U mnie nikt nie wpadl na durny pomysl noszenia masek i jakos dobrze sie mamy. W Szwecji praktycznie nie ma zadnych obostrzen i tez ludzie dobrze sie maja.. zmarli Ci ktorzy mieli umrzec... w Polsce tez ci ktorzy maja umrzec pewnie umra, tylko troche pozniej. Ciekawe czy statystyki obejma tych ktorzy strzela sobie samoboja przez kryzys ekonomiczny do jakiego doprowadzil ten rzad.
A ze PO to hipokryci to nic nowego...zawsze mowilem ze to jedna banda.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Kolejny Twój post pełen kłamstw i półprawd i moglem go spokojnie olać ale lubię PUNKTOWAĆ te Twoje monnndruuscii wiec....
ruger44 pisze:domagają się JAKICHŚ działań

Nie sądzę ze ta rozwydrzona skromna grupka przedsiębiorców (bo może faktyczne i kilku tam nimi było) przyszła się czegokolwiek domagać.
Nie przypadkowo był tam widoczny pan Tanajno który to tym heppeningiem pewno liczy na kilka dodatkowych punktów w słabych sondażach.
Ale cel został osiągnięty.Było o tym głośno no i Tvn mógł podać jaka to była liczna demonstracja.
ruger44 pisze:państwo zabroniło im pracować

Po coś to było i nie to po żeby ich firmy były zamykane.
ruger44 pisze: znów pozwolić im pracować

A z czym obecnie mamy do czynienia. Wielu z nich może na nowo wznowić swoją działalność.
ruger44 pisze:wymagają stosu dokumentów i (niepewnej) decyzji urzędników za X miesięcy

Procedury są uproszczone i czarno na białym jest określone co i jak.
Co do terminów to nie trwają one X miesięcy jak to tu sugerujesz.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


:facepalm:
Awatar użytkownika
su_obserwator
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 lut 2018, 12:28
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:[ Obrazek ]


Biedny Pablo te' Łajno... właściciel paru januszexów, który nie ma na chlebek,,, a za każym razem innym autem przyjeżdża. FAcet, któy powinien być wypierdolony ze studia telewizyjnego w środę nie odpowiadając na ŻADNE pytanie :!: Majk Kołcz polskiej polityki.

Obrazek
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:zmarli Ci ktorzy mieli umrzec...


Dopisz jeszcze: ''umarli na śmierć...''

Obrazek
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hard, nie wiem czy jakiś biznes kiedyś prowadziłeś. Ale jak nie pracujesz to masz koszty stałe które ponosisz. I te koszty potrafią iść czasem w setki tysięcy złotych żeby zarobić np na czysto 10 tys miesięcznie. Nie pracujesz 3 miesiące jesteś 300k w plecy , i takie masz do spłacenia rachunki , jaka pomoc ma rząd dla takich ludzi? A takich małych przedsiębiorców zarabianych po 10 k jest bardzo dużo
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx,
Jpdl chyba nikt nie liczy na to że rząd będzie każdemu oddawał każda stracona złotówkę.
Ale robi co może żeby tak choć w pewnym stopniu złagodzić dla portfela skutki tego kryzysu.
No ale wy pewno tego nie dostrzegacie wolicie wiecznie marudzić,narzekać,biadolić,stękać......
Coby się nie działo i tak będzie źle :shock2:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Mr. Bungle, ale po co ten idiota Zieba...nie zlapalem. Pan Lajno tez mnie nie interesuje...nie mam pojecia kto to jest. Nie wiem co w tym zlego ze przedsiebiorcy jezdza dobrymi autami... zarobili (jak zakladam) czy tam kredyt wzieli niech im sie wiedzie... No chyba ze masz taki uproszczony PiSowski tryb myslenia bogaty=wrog=opozycja.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin,

Nie oglądałeś czwartkowej debaty. Facet nie odpowiedział na żadne pytanie, za każdym razem gadając o przedsiębiorcach, że nie mają z czego żyć. Jak ktoś pracował w Polsce, to wie kto to jest ''przedsiębiorca'', nie mam tu na myśli samozatrudnionych, a 'januszexy', którzy wiecznie biednych zgrywają,,,Coś jak nasi artyści, on miesiąc koncertów daje czy aktor tam nie gra, i on nie ma ZA CO ŻYĆ. Ludzie, co z koncertu wyciągają powiedzmy 50tys. zł.... :beach: A co do Szwecji, to śmiertelnośc jest 8 razy większa, niż w trzy razy większej Polsce.
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mr. Bungle pisze:A co do Szwecji, to śmiertelnośc jest 8 razy większa, niż w trzy razy większej Polsce.

Hola hola skoro taki fachowiec od wirusologii jak @komin podważa sens noszenia masek to musi coś być na rzeczy.
Takim wybitnym znawcom tematu chyba możemy wierzyć na słowo :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


No oczywiscie ze w Szwecji jest wieksza ALE nikt nie zamknal kraju, wszystko funkcjonuje normalnie. Jedynie branza lotniczo-turystyczna odnotuje jakies straty ale to przez zamkniecie reszty swiata. Zmarli to w przewazajacej wiekszosci pensjonariusze domow opieki... zreszta jedyny blad do jakiego przyznaly sie wladze Szwecji to wlasnie ze za pozno zasugerowali izolacje starszych ludzi. Szwedzi po prostu byli pragmatyczni...nie wykoncza polowy kraju kosztem ratowania zycia kilku staruszkow. Ktos powie ze okrutna ale moim zdaniem sluszna decyzja.
No i druga wazna rzecz..owszem... smiertelnosc wielokrotnie wieksza ale szacuje sie ze nawet ponad 80% Szwedow juz przeszlo wirusa. W polsce szacowana liczba to ile? 5? 10%? No to bujajmy sie z tymi obostrzeniami jeszcze przez dwa trzy lata? Albo zmusmy ludzi do szczepienia sie szczepinkami wyprodukowanymi poza jakimikolwiek dotychczas obowiazujacymi zasadami.

Mr. Bungle, alez ja sobie zdaje sprawe ze przy kazdych wyborach jakis osiol sie pojawi, moze Tajno tez do takich nalezy. Mnie ujal Twoj mem ze "biedni przedsiebiorcy drogimi autami sie osmielaja"Jakby przyjechal zardzewiala Dacia to byloby ok? Tez mam drogie auto..jestem wrogiem narodu w zwiazku z tym? Janusze biznesu z czasem sami sie ugotuja, taki los... ale naprawde myslisz ze biznesmenow kryzys nie dotknal? Bankrutuja linie lotnicze, hotele...ludzie sa zwalniani w tysiacach...nie tylko Janusze prowadza biznesy.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze: kosztem ratowania zycia kilku staruszkow. Ktos powie ze okrutna ale moim zdaniem sluszna decyzja.

No racja co tam tych jak to nazwałeś kilku nikomu nie potrzebnych staruszków.
Pewno byli tylko kulą u nogi dla państwa więc niech zdychają.
Trochę to bezduszne podejście do tematu.
Ale tak dzieje się właśnie w państwach które już dawno odwróciły się od religii i boga.
Ps chociaż nie jestem osobą zbytnio religijną to wiem że każde życie jest cenne :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Kiedy Hard zrozumiesz ze takie ryzko jest potrzebne zeby wlasnie ocalic o wiele wiecej zyc?
A co do religii, boga i niedwracania sie to wlasnie widze ze wspanialomyslny polski rzad ratuje calym tirem sprzetu ochronnego ten "potrzebujacy" i jakze biedny Watykan... i jego cale 2000 mieszkancow...
To rozumiem ze na Twoim krakowskim osiedlu... powiedzmy 20 tysiecznym takich tirow nasz cudowny PiSowski rzad rozladowal juz z dziesiec?
Ja jestem w stanie zrozumiec ze ktos teskni za komuna, czy dyktatura nawet i jest zwolennikiem tej wladzy...ale takich klapek na oczach jak ty to chyba nie ma nikt. Ty jestes religijny i to bardzo... Twoim bogiem jest Jaroslaw i jego apostolowie.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


prepraszam że się wtrące
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:
ruger44 pisze:wymagają stosu dokumentów i (niepewnej) decyzji urzędników za X miesięcy

Procedury są uproszczone i czarno na białym jest określone co i jak.
Co do terminów to nie trwają one X miesięcy jak to tu sugerujesz.

Jeśli się nie mylę to we Wrocławiu była sytuacja gdzie WSZYSTKIE wnioski zostały odrzucone ;) dużo też słyszałem o "wyczerpaniu puli". liczba osób która dostała kopa w dupe jest nieporównywalnie większa od tych co dostali pomoc. Wszystkim można kazać płacić 300pln ZUSu więcej ale jak trzeba dać coś od siebie to nie ma. Trzeba wypłacić 13stkę bo oni wiedzą na kogo zagłosować a ten zły, wredny i bogaty przedsiębiorca sobie poradzi.

MASECZKA NIE JEST ŚRODKIEM OCHORNNYM NA KORONAWIRUSA! Temat wałkowany od 3 miesięcy. Nosząc maseczkę można się łatwiej zarazić niż jej wcale nie mieć, mówi to każdy lekarz. Nosimy je tylko po to aby nasza soczysta wymowa nie trafiła na twarz innej osoby, na barierkę, klamkę etc. Nie wiem po co to nosić skoro każdy później dotyka łapą ów kawałka materiału w celu jej poprawienia
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Typer pisze:MASECZKA NIE JEST ŚRODKIEM OCHORNNYM NA KORONAWIRUSA! Temat wałkowany od 3 miesięcy.


Gdyby tak było, to po co lekarze by nosili w szpitalach? huh?? Chronią, ale nie 100%, zależy jakie nosisz i jak często zmieniasz, podobnie jest z rękawiczkami. Możesz jebać cały dzień w tych samych, wtedy nie ma to sensu, możesz zmieniać po każdym pacjencie - tak jak powinno być u pielęgniarek, ale nie każdej się chce, i tak powstają właśnie ''ogniska'' w DPSach i szpitalach. Mam znajomą co jest laborantką w moim szpitalu, i tam w marcu jeszcze, gdy dopiero sięwszystko rozwijało, przyszła kierowniczka i powiedziała im: ''Połowa z was i tak złapie tego wirusa''...dziewczyny tak się obsrały, że jebią cały dzień w tych maskach i fartuchach- mimo, że to cholernie niewygodne, też olewały procedury, bo gadały, że to co gadają w TV to przesadzają. I finał jest taki, że od samego początku, zaraziło się tylko 4 osoby z personelu, wynik dużo lepszy niż w reszcie Polski, głównie mazowsze i śląsk. Czyli maski i rękawiczki pomagają, ale trzeba czesto zmieniać, lub odkażać. Poza tym, w społeczeństwie ma to pełnić rolę, socjologiczną.. trzymać się z daleka, jeden od drugiego.

komin pisze:No oczywiscie ze w Szwecji jest wieksza, ALE nikt nie zamknal kraju, wszystko funkcjonuje normalnie.


Ale z jakim wynikiem? Marnym. Aknyway, ażdy kraj ma swoją specyfikę... nie trzeba oczywiście robić totalnego lockdownu, ale takie szwedzkie podejście też jest podejrzane, oni przyjęli ''projekt brytyjski'', który kompletnie się nie sprawdził i szybko [ale i tak za późno] z niego wycofano. W Szwecji to trochę lepiej wygląda, bo i terytorium większe i ludzie bardziej zdyscyplinowani i rozproszeni niż w takim UK - gdzie rządzi jak w USA, ochlaj i wyżerka...kto mieszkał ten wie. Jeśli dobrze pamiętam, pierwszy przypadek mieli już w styczniu, co zrobił od tego czasu Borysek? NIC, aż do kwietnia... Patrzymy na tabelę, Ooo :!: , UK już na drugim miejscu, za USA, chlip, chlip... jak to się stanęło się, chlip, hlip... :blink:
No...chyba, że niektórym krajom zależy na dużej ilości śmierci emerytów, dla budżetu to może i jakaś ulga.

komin pisze:No i druga wazna rzecz..owszem... smiertelnosc wielokrotnie wieksza ale szacuje sie ze nawet ponad 80% Szwedow juz przeszlo wirusa. W polsce szacowana liczba to ile? 5? 10%?
A skąd te szacunki są brane?..to wszystko przewidywania z fusów, jak na tak rozproszonym jak szwecja terytorium mogło sie zarazić tyle ludzi :!: :?: kupy, dupy to się nie trzyma. Problem jest w tym, że przy takiej liczbie zachorowalności, nie wytrzymałaby żadna służba zdrowia, byłoby podobnie jak we Włoszech, zamiast dziennie, jakiś szpital przyjmował kilkanaście osób, to nagle musi przyjąć czterysta i tego się 'normalne państwa' obawiają najbardziej, aby nie kopać masowych grobów jak w NYC. Chociaż mówię, Szwedzi nie mieszkają z rodzicami i dziadkami, inna dyscyplina, niż rozleniwione Włochy czy Hiszpania. Poza tym Szwecja chyba najdłużej w Europie była krajem nazistowskim, polecam taki film, albo poczytać sobie o tym w internecie https://www.planeteplus.pl/dokument-hig ... sowa_42052, co robiono z ludzmi. Jakoś tak dziwnie się składa, że kraje, wcale nieliczne, które tak 'sympatyzuja' z eutanazją, jak Belgia, Holandia czy nawet Szwecja, mają takie wysokie liczby śmiertelności... PSZYPADEG :?: ;)

komin pisze:Mnie ujal Twoj mem, że "biedni przedsiebiorcy drogimi autami sie ośmielaja"Jakby przyjechal zardzewiala Dacia to byloby ok?

', W czwartek w debacie ciągle powtarzał: ''ja nie jestem politykiem, ja nie jestem politykiem'', a należał, zarówno do PEŁO jak i potem do Palikota :). Jak to mówiono, ''Jak cię widzą, tak cię piszą..'' Facet zapewne posiada z 9 aut i nie wpadł na pomysł, i jemu podobni aby ze trzy sprzedać i przeżyć ten trudny czas, :) , chlip, chlip.... i facet chce być wiarygodny i jednocześnie pochwalić, przyjeżdżając na każde spotkanie innym, wielkim [POlok musi się pokazać] autem z hasłem na mordzie: ''Kochani, jestem z wami w biedzie..''. To podobnie, jak JKM pobierający, tfu, pińcet+ na wszystkie swoje bachorki, jest największym wrogiem, tfu, demokracji i podatków... Trybun powinien być bidny i skromny, jak Jarek, konta ni ma, auta nima, w życiu łapówki nie wziął, żyje se z kotem w piwnicy i to ludzie lubią :!: Dlatego siwy dziadzio ma wyniki i ogrywa mocniejszych :sarcastic: ....
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mr. Bungle pisze:I finał jest taki, że od samego początku, zaraziło się tylko 4 osoby z personelu


Zaraziły się prawdopodobnie wszystkie ale tylko 4 miały objawy

Mr. Bungle pisze:...aby nie kopać masowych grobów jak w NYC.


Z masowymi grobami to był fake-news który szybko zdementowano bo nie miał ani potwierdzenia w statystykach ani w realiach (do udokumentowania go wykorzystano film z... 2018 roku przedstawiający "sprzątanie" w miejskiej kostnicy gdzie trafiają bezdomni z ulicy i Joe Doe ze szpitali - ciało nie może tam leżeć w nieskończoność więc gdy nikt się po ciało nie zgłosi to grzebie się je na koszt państwa = najtaniej jak się da więc w najtańszych trumnach i masowych grobach. Realia są takie, że w NY postawiono nawet prowizoryczne namioty które miały przyjąć rzesze pacjentów i przypłynął wojskowy statek medyczny ale namioty po kilku dniach zdemontowano a statek musiał odpłynąć bo były skargi mieszkańców, że straszy się niepotrzebnie ludzi. Tak samo w Szwecji - wielokrotnie widzieliśmy nagłówki na portalach, że "Szwedzki model się nie sprawdził, ludzie masowo umierają!" ale nikt nie podaje dokładnych statystyk na potwierdzenie tej rzekomej fali śmierci przelewającej się przez Szwecję - statystycznie w marcu i kwietniu ilość śmierci była identyczna niemal jak rok wcześniej (2400-2500 osób miesięcznie), w lutym było mniej ale wiadomo, ten miesiąc ma mniej dni :) w kwietniu jest rzeczywiście, "fala śmierci" bo AŻ 2600 osób, czyli dokładnie tyle samo co było w grudniu :) Czy dla tych kilku-kilkunastu staruszków więcej warto jest zamykać cały kraj i doprowadzać gospodarkę do ruiny? Ile dłużej by pożyli jakby nie korona, miesiąc, dwa, pięć?

Mr. Bungle pisze: zapewne posiada z 9 aut i nie wpadł na pomysł, i jemu podobni aby ze trzy sprzedać i przeżyć ten trudny czas, :)


Ile by miał z nagłej panicznej sprzedaży używanych 3 aut klasy premium w tym trudnym czasie kiedy każdy się pozbywa majątku a nikt nie kupuje, zwłaszcza kilkuletnich aut wyższej klasy - 100 tysięcy, 200? Może nawet nie, to by mu pozwoliło opłacić kilkunastu pracowników przez miesiąc. Poza tym nie jest nigdzie powiedziane, że te auta fizycznie należą do niego, mogą być w leasingu (raczej na pewno są bo chyba 80% aut klasy premium w Polsce jest w systemie leasingowym). Nie żebym go jakoś szczególnie bronił - wiadomo, że w takich sytuacjach każdy chce zbudować kapitał polityczny i się wybić, tak samo jak swego czasu Duda (ten związkowy, nie Prezydent :) - przed wyborami do Sejmu pokrzyczał, pokrzyczał ale zobaczył, że chuja ugra, że ludzie go nienawidzą więc na prezydenta się nie dopcha to dostał tylko fotelik posła i siedzi cicho, nie chce mu się wystawiać na gumowe kule i armatki polizei tylko po to, żeby ugrać coś DLA LUDZI a nie dla siebie.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Mr. Bungle pisze:
Typer pisze:MASECZKA NIE JEST ŚRODKIEM OCHORNNYM NA KORONAWIRUSA! Temat wałkowany od 3 miesięcy.


Gdyby tak było, to po co lekarze by nosili w szpitalach? huh?? Chronią, ale nie 100%, zależy jakie nosisz i jak często zmieniasz, podobnie jest z rękawiczkami. Możesz jebać cały dzień w tych samych, wtedy nie ma to sensu, możesz zmieniać po każdym pacjencie - tak jak powinno być u pielęgniarek, ale nie każdej się chce, i tak powstają właśnie ''ogniska'' w DPSach i szpitalach. Mam znajomą co jest laborantką w moim szpitalu, i tam w marcu jeszcze, gdy dopiero sięwszystko rozwijało, przyszła kierowniczka i powiedziała im: ''Połowa z was i tak złapie tego wirusa''...dziewczyny tak się obsrały, że jebią cały dzień w tych maskach i fartuchach- mimo, że to cholernie niewygodne, też olewały procedury, bo gadały, że to co gadają w TV to przesadzają. I finał jest taki, że od samego początku, zaraziło się tylko 4 osoby z personelu, wynik dużo lepszy niż w reszcie Polski, głównie mazowsze i śląsk. Czyli maski i rękawiczki pomagają, ale trzeba czesto zmieniać, lub odkażać. Poza tym, w społeczeństwie ma to pełnić rolę, socjologiczną.. trzymać się z daleka, jeden od drugiego.

tak jak pisałem wyżej, maseczki bardziej nosisz dla kogoś niż dla samego siebie. Sterylna sala zabiegowa nie chroni chirurga, anestezjologa i resztę załogi towarzyszącej w operacji. Oczywiście taki HIV w zetknięciu krwi z krwią jest wysoce zaraźliwy więc rękawiczki chronią na wypadek gdybyś miał mikro uraz i nawet go nie zauważył.
Rękawiczki dają tyle, że nie masz Covid bezpośrednio na skórze rąk/dłoni/palców ale na samych rękawiczkach owszem-może się znajdować. Jeśli ktoś myśli, że ma rękawiczki(nie ma znaczenie jakie) i może sobie dłubać w nosie czy drapać się w okolicach oczu no to cóż...może się rozczarować. Maseczka działa podobnie z tym, że przepuszcza powietrze więc "wchłoniesz" tego wirusa jeśli się na niej znajdzie. Prawdą jest, że częsta wymiana maseczki będzie dawać jakiś efekt ale ludzi którzy wymieniają je co 30 minut jest mało, przypuszczam, że może kilka procent pierze je codziennie.
Reasumując moim skromnym zdaniem noszenie maseczek jest zbędne a niektórym może dać złudne wrażenie "nietykalności"

Co do tego skromnisia z siwymi włosami... :P domyślam się, że pisałeś to sarkastycznie :P Jarosław K. ma domek czy tam wille wartą ok 3 miliony PLN co jest wpisane na zeznaniu podatkowym. Auta owszem nie posiada ale wynika to z jego nieudolności i brakiem(jak mniemam) prostych umiejętności manualnych. Zresztą po co mu prawko skoro ma szofera i auto "służbowe" czytaj dalej limuzyną ;) Prezes partii PiS ma zapisane w statucie liczne udogodnienia za które płacą podatnicy. Żadna partia polityczna w naszym kraju nie przeznacza takich pieniędzy na swojego lidera. Pod tym względem Jarosław jest największą mendą polskiego systemu opłacania partii politycznych. Przy sobie nie miał nawet własnej "stówki" gdy chciał pod publiczkę zrobić zakupy w sklepie przed kamerami ;)
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ruger44 pisze:Zaraziły się prawdopodobnie wszystkie ale tylko 4 miały objawy

Nie. Personel sam sobie robi testy, każdego tygodnia. Mało wiesz.

ruger44 pisze:Z masowymi grobami to był fake-news który szybko zdementowano bo nie miał ani potwierdzenia w statystykach ani w realiach (

To znaczy, że jak ja oglądam konferencję LIVE Donalda Trumpa i facet opowiada o sytuacji w NYC i pokazują zdjęcia z drona, również LIVE, to rozumiem, że oglądam reptylianina, który nie mając co robić, wprowadza lockdown, aby jego kraj stracił bilion dolarów i spowodować wzrost bezrobocia o kilkadziesiąt milionów, to w ramach fake newsu, ''żeby media miały o czym pisać i zarabiać pinonszki''? :sarcastic: tak, tak Rugerku, dokładnie, to że powstają fejkniusy i Ty je czytasz, a potem musisz sobie resetować umysł i je 'dementować' to nie znaczy, że każdy tak robi. Poczytaj najpierw co to jest POTTERS FIELD znane OD LAT w Nowym Jorku, jako miejsce pochówku bezimiennych, to że wiele internetuf wykorzystuje obrazki sprzed lat, nie oznacza, że to nie dzieje się obecnie, konferencję Trumpa o NYC sobie wygooglasz, a tu trochę historii, która, a jakże, wykorzystują INTERNETY, a ty to łykasz jak fasolę:https://www.abc.net.au/news/2020-04-15/coronavirus-new-york-hart-island-mass-graves/12146208 Pod 'fejkniusa' wykorzystuje się również to, że tam wrzucają ludzi nie tylko z koroniakiem, a 'jak leci', ale to koroniak spowodował, że nagle tych dołów przybyło w mega szybkim tempie: https://www.washingtonpost.com/entertainment/trump-speaks-of-images-hes-never-seen-before-but-theyve-existed--we-just-refused-to-look/2020/04/09/89128fec-79c8-11ea-a130-df573469f094_story.html , https://edition.cnn.com/world/live-news/coronavirus-pandemic-04-10-20/h_8066a21348f6518e781a5fe973848abc Prawda jest taka, że dzisiaj w dobie netu fałsz nakłada z prawdą i miesza się z sobą, ...dlatego musisz robić tak jak ja, MYŚLEĆ i czytać u źródła, jak się da... :)

ruger44 pisze:ak samo w Szwecji - wielokrotnie widzieliśmy nagłówki na portalach, że "Szwedzki model się nie sprawdził, ludzie masowo umierają!" ale nikt nie podaje dokładnych statystyk na potwierdzenie tej rzekomej fali śmierci przelewającej się przez Szwecję - statystycznie w marcu i kwietniu ilość śmierci była identyczna niemal jak rok wcześniej (2400-2500 osób miesięcznie

Ja nic kurwa nie widziałem, co Ty mi wciskasz??? Ruger i jego statystyki :sarcastic:

ruger44 pisze:mogą być w leasingu (raczej na pewno są bo chyba 80% aut klasy premium w Polsce jest w systemie leasingowym)

Kurłaaa...to ja nie wiedziałem, że w leasingu dostaje się auto za bułkę z serem, a nie za szmal :sarcastic: Leasing, nie leasing, za wwszystko BULISZ :)
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości