Wybory prezydenckie 2020 !!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Wybory prezydenckie 2020 !!!

Ankieta wygasła 09 maja 2020, 09:23

Andrzej Duda (z poparciem PiS)
6
21%
Małgorzata Kidawa - Błońska - kandydatka Koalicji Obywatelskiej
1
4%
Szymon Hołownia - kandydat bezpartyjny
4
14%
Robert Biedroń - kandydata Lewicy
1
4%
Władysław Kosiniak - Kamysz - kandydat PSL
8
29%
Krzysztof Bosak - kandydat Konfederacji
8
29%
Stanisława Żółtka - kandydatka Kongresu Nowej Prawicy
0
Brak głosów
Marek Jakubiak - kandydat Federacji dla Rzeczpospolitej
0
Brak głosów
Mirosław Piotrowski - kandydat Ruchu Prawdziwa Europa
0
Brak głosów
Paweł Tanajno - kandydat bezpartyjny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 28

HardRockCaffe666 pisze:
Spokojna pisze:Adrian w sondażach prowadzi.

Nie sądzę że to powód aby te wybory miałyby się tylko odbyć ale masz prawo tak uważać i ja to potrafię uszanować.
Ale nie powiem to dobry jest powód aby być przeciwko temu terminowi.
Odłożenie w czasie KOLEJNEJ porażki wiadomo komu jest na rękę.
Ale cieszę się z ożywionej dyskusji bo to po stworzyłem ten temat.
Dzięki za posty :!: :!:


Świetnie cytat wyciąłeś - w środku zdania. WIdać, że dużo tvp oglądasz i uczysz się jak przekazywać innym jedyną słuszną prawdę. :D
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Spokojna,
No ba w końcu uczę się od najlepszych ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


A tu mamy coś o klęsce tym razem nie wyborczej....
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


@ k_ m_n
To co ja czytam i co oglądam to tylko wyłącznie moja prywata sprawa i nic ci do tego.
Ty masz swoją PAPKĘ a ja swoją.. pozwolisz.
Która PAPKA jest bardziej strawna to sprawa dyskusyjna.
Widzę że starasz się udowodnić że jesteś mądrzejszy niż inni.
Ja to rozumiem i szanuje Twoje zdanie chociaż z nim się nie zgadzam.
A teraz postaram się wypunktować Twój post.
Piszesz że po wyborach poszło 100 osób do piachu tyko już nie napisałeś jak i gdzie się oni zarazili. No tak to dla Ciebie widocznie jest mało istotne aby tylko pasowało do Twojej teorii.
No taka ale Ty pewno wiesz że przyczyną ich zachorowań był udział w tych wyborach.
Co za wiedza.. szacun.
Jedni przekładają inni nie kto mądrzejszy.
Czy ci którzy je nie przekładają ryzykują więcej od tych którzy to nie zabronili wstępu do parku....
A co do listonoszy to przy zachowaniu środków ostrożności.......
Po chuja oszukiwać podczas wyborów skoro zwycięstwo ma się praktycznie na wyciągnięcie ręki.
A jedyną ''organizacją'' która nie uzna wyników to będzie tylko i wyłącznie opozycja która to będzie na siłę szukać usprawiedliwienia kolejnych przegranych wyborów :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard, wiadomo, że to Twoja sprawa, co oglądasz, ale swoim poziomem, zarówno wiedzy merytorycznej, jak i tej ogólnej, sam podkreślasz, że jesteś jak taki koń z założonym na łeb workiem wypełnionym marchewkami. Wszelkie dyskusje nie mają z Tobą sensu i tu nie chodzi o udowadnianie, kto jest mądrzejszy. Ty zwyczajnie pewnych rzeczy nie widzisz albo nie chcesz widzieć, bierzesz do siebie tylko to, co jest dla Ciebie wygodne i koniec. Nie odniosłeś się do 90% argumentów, których użyto w "Twoim" wątku, bo - śmiem twierdzić - nie stać Cię intelektualnie na polemikę.

O liczbie zachorowań po wyborach w Bawarii pisały wszystkie media, no może oprócz tych kontrolowanych przez pis. Dla mnie nawet jedna osoba, która zmarłaby przez nieodpowiedzialne decyzje polityków, byłaby powodem do postawienia ich przed TS, choć akurat maliniak i reszta tej bandy powinna zostać mieć postawione zarzuty za sporo innych przewin, z łamaniem konstytucji na czele.

Skoro jesteś taki odważny, to sam zatrudnij się jako listonosz i idź z kartami do głosowania do każdego mieszkania/domu. Łatwo wszystko komentować pozytywnie, gdy to nie dotyczy bezpośrednio nas, prawda?

Po chuja oszukiwać? Człowieku, a po chuja oni przejęli całe sądownictwo i tylko czekają, aż zmieni się również kierownictwo SN? Po to, żeby nikt ich potem nie postawił przed TS lub przed zwykłym sądem w sprawach karnych. Przez 5 lat tych chorych rządów było tyle afer, łamania prawa, ekspresowego uchwalania ustaw pod osłoną nocy, że na uniwersytetach przez lata powinno być wykładane, jak dzięki programowi 500+ populiści i demagodzy, krok po kroku, wprowadzili w demokratycznym kraju system totalitarny.

No, ale w sumie to nie wiem, po co ja to piszę. Nie zależy mi na przekonywaniu Ciebie, zwyczajnie przeraża mnie, że takich ludzi jest więcej i za miskę ryżu oraz parawan na plaży są oni skłonni popierać najgorszy rząd w historii tego smutnego kraju.
kill_me_now


kill_me_now,
Widzę że bronisz tu swoich racji niczym Częstochowy i dobrze bo masz do tego prawo.
Ja wiem swoje widzę swoje Ty masz prawdy objawione ja też i niech tak pozostanie.
Mogę się mylić ale jak czytam Twoje posty to tak jakbym słuchał TVN-u prawda,prawda i gówno prawda.
Bywaj zdrów panie mądraliński :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666, skoro jesteś takim znawcą Konstytucji to może zacytuj art. 127 tejże, w szczególności ustęp 1. Dobra, zacytuję za Ciebie oszczędzę Ci trudu.
"Prezydent Rzeczypospolitej jest wybierany przez Naród w wyborach powszechnych, równych, bezpośrednich i w głosowaniu tajnym."
Te pseudowybory "pocztowe" nie spełniają żadnego z powyższych warunków tzw. przymiotników wyborczych. Naruszenie któregokolwiek stanowi złamanie Konstytucji i podstawę do unieważnienia wyborów.
Dla przykładu tylko jeden z tych przymiotników wyborczych. Tajność głosowania polega na tym, że głosowanie odbywa się w sposób anonimowy i żadna z osób trzecich nie ma prawa poznać głosu wyborcy. Obowiązek podania imienia, nazwiska i numeru PESEL nie jest według Ciebie złamaniem tej zasady? Zresztą po co ja Ci to tłumaczę i tak wiesz lepiej. Filtrujesz informacje i przyjmujesz tylko to co Ci pasuje. Nasiąkłeś propagandą TVPis za 10 mld PLN i łykasz wszystko jak pelikan śrubę. Ważne, że jest Zenek Martyniuk, ShowUp nie zamknięty i ulubiony trunek na półce. Państwo działa normalnie :laughingnew: Wyjdź z tej Twojej nory i popatrz jak "Państwo" pod rządami Twoich ulubieńców działa "normalnie". Wszyscy widzieli jak "naczelnik państwa" pokazał narodowi fucka 10 kwietnia. Oczywiście w ramach zgromadzenia służbowego :sarcastic:
Awatar użytkownika
no_one
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 26 sty 2020, 22:09
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 54 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


no_one,
Jpdl kolejny domorosły znawca konstytucji.
Sporo ich na tym małym forum :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666, kurwa mać, jeśli zakładasz jakiś temat, to miej potem elementarną odwagę, by dyskutować na argumenty. Kolega no_one przytoczył Ci, czarno na białym, słowa Konstytucji, merytorycznie odniósł się do wielu różnych rzeczy, a jedyna Twoja odpowiedź to: "Jpdl kolejny domorosły znawca konstytucji."

Tu masz wszystko literalnie napisane, dziecko w 3 klasie podstawówki zrozumie ten prosty tekst. Bądź Hardem, pokaż, że przynajmniej trzy klasy masz skończone.

Jak boga kocham... (a nie kocham)
kill_me_now


A co ja mam z wami tutaj dalej dyskutować.
Cobym nie napisał to i tak nie przyznacie mi racji.
Siła złego na jednego.
Szukajcie a znajdziecie.
Dziad swoje a baba(Wy) swoje.
Rozmawiał głuchy z ślepym o kolorach.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard mnie tam Twoje podejście nie dziwi, bo elektorat PiS to prosci, wierzacy ludzie bez wiekszego dorobku intelektualnego, ale o mocnym poczuciu polskosci (oczywiście bez urazy, ale takie są moje spostrzeżenia).
Digi


HardRockCaffe666 pisze:Ale cieszę się z ożywionej dyskusji bo to po stworzyłem ten temat.
Dzięki za posty :!: :!:

HardRockCaffe666 pisze:A co ja mam z wami tutaj dalej dyskutować.

Nie widzisz tu pewnej sprzeczności? Na sensowną odpowiedź nie liczę.
Awatar użytkownika
no_one
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 25
Rejestracja: 26 sty 2020, 22:09
Podziękował: 37 razy
Podziękowano mu: 54 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


no_one,
Nie wiem czy moja odpowiedz Cię zadowoli (pewno nie).
Sprzeczności są były i będą nie tylko w moich postach.
A poza tym mogłem przecież nagle stracić ochotę do dalszej dyskusji pod naporem waszych ''mocnych'' argumentów.
Bo jak pani już tutaj stwierdziła jestem prosty chłop bez wykształcenia i daleko mi do Was magissterooww wszelakich :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


primemma.tv
Awatar użytkownika
Papaj
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1069
Rejestracja: 20 lis 2015, 14:35
Podziękował: 45 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:A poza tym mogłem przecież nagle stracić ochotę do dalszej dyskusji pod naporem waszych ''mocnych'' argumentów.



Po kiego zakładasz temat w którym podajesz, że tylko Twoje poglądy są słuszne, w którym prezentujesz jeden punk widzenia a jak ktoś ma odmienne zdanie to się wycofujesz rakiem z dyskusji.
Nie, nie jest to atak na Ciebie raczej post mój wynika z obserwacji.
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wydaje mi się, że Hard ma złe przyzwyczajenia z innych miejsc (pewnie jakichś katolicko-prawicowych grup na fejsie czy coś) gdzie jeden klakier krzyknie "PiS to super partia kurwo!" i zaraz stado się zlatuje i przekrzykuje w peanach na cześć Wodza i wyszydza opozycję, przegrzewają mu się obwody gdy pojawiają się osoby reprezentujące zgoła inne poglądy - zwłaszcza, gdy to oni są w większości a głosów popierających jego ukochaną partię brak a już totalnie traci grunt pod nogami gdy osobnikami o innych poglądach nie są typowe "komuchy i rodziny ZOMO-wców" (czyli PO i KODziarze) dla których "wszystko jest dobre byle nie PiS" tylko osoby reprezentujące "trzecią drogę" - z którymi trzeba dyskutować sprawnie, rzetelnie, przedstawiając wyłącznie logiczne argumenty podparte rzeczowymi faktami. To jest najgorsza zmora Harda - inteligentny przeciwnik. Dlatego właśnie wtedy się gubi i jedyne co może to odszczekać "jesteś tylko trolem to siedź cicho" albo "straciłem ochotę na dyskusje z tobą" bo wie, że jakikolwiek pojedynek na argumenty i logikę z inteligentnym przeciwnikiem skazany jest na porażkę.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Obrazek
Może tu jest pies pogrzebany a cała reszta to takie pitu pitu
No tak łatwiej przecież tłumaczyć swoim wyborcom że wybory były niekonstytucyjne lub też ktoś oszukiwał przy liczeniu głosów niż to że się miało słabych kandydatów.
Może ktoś to łyknie.
https://www.wprost.pl/wybory-prezydenck ... encki.html
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Skoro Adrian to taki zajebisty super-kandydat i ma taką wielką przewagę zawsze i wszędzie a jego kontrkandydaci to złamasy i lewusy ze znikomym popraciem to czemu PiS rękami i nogami tak się broni przed wyborami w innym terminie niż 10 maja? Przecież taki wybitny kandydat powinien bez problemu wygrać bez względu na datę!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44,
Pytaj prezesa.
On tam pociąga za sznurki ;)
Była przecież propozycja pana Gowina ale...... umarła śmiercią naturalną.
Ciekawy artykuł...
https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... Id,4445050
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:A co ja mam z wami tutaj dalej dyskutować.
Dziad swoje a baba swoje.


Otoż to.



Z panną Pawłowicz chyba nie będziesz polemizował.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości