Myszka_20/Lusesita19/Calineczka_18/ZbuntowanyAniol18

Dyskusja na temat transmitujących którzy zakończyli karierę na szołap.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
STOKROTKA20 pisze:Nie to nie jestem ja. Ja tutaj dopiero zaczynam i sie boje.


STOKROTKA20 pisze:Hej;) To może i ja sie wypowiem Tutaj Malooolatka18 żeby nie było;) To ja i nikt się pode mnie nie podszywa;D



:beach: :drag:
kill_me_now


Na zbiorniku mialam jednego hejtera PonuryZniwiarz40 jakos tak, ale zbanowali go. Podawal moje dane osobiste, zreszta okazalo sie ze to moj sasiad z domu rodzinnego rozpoznal mnie, w sumie nie trudne skoro twarz pokazuje.
A co do prv niewykonanych hmmm kredyty wyplacam na konto, konta nie mam ograniczonego takze podaj mi nicki ososb niezadowolonych, prv niewykonane to sie odniose.
Awatar użytkownika
STOKROTKA20
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Showup bez Ciebie Myszka jest strasznie nudny i przewidywalny. Podpisuję się pod petycją :) Wracaj czym prędzej :)



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
shoryuken
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 28 mar 2020, 12:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Nacodybiewwielorybie
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Skoro już prowadzisz tak wspaniały marketing to odnieś się do mojego odjeban*go prva, na którym nie zrobiłaś absolutnie nic ustalonego ? I nie był to prv za 10 czy 20 jeszcze chyba na koncie myszka20. Jeżeli chodzi o żety - mam je w dupie. Ale kto i dlaczego ma teraz uwierzyć, że będziesz się zachowywać inaczej ? Teraz nie będzie dziadków, babć, wujków, i innych ch*j wie jakich kosmitów za ścianą?
Odnieś się do tego, skoro tak aktywna, grzeczna i poukładana się stałaś.
Awatar użytkownika
adam_niezgodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 09 sty 2016, 08:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wybacz ale kazdego prv nie pamietam... pewnie za 10 zet nie byl bo takich nie mialam oprocz grupowych. Twojego nicku tez nie za specjalnie kojarze, jesli bylo cos nie tak zawsze mogles zglosic i moderacja te 100 zet by Ci oddala, pewnie domyslam sie ze o taki prv chodzi nigdy nie bylo tak ze nic nie zrobilam na prv. Chyba ze byl z jakimis fetyszami i sie wstydzisz napisz pw;))
Awatar użytkownika
STOKROTKA20
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Na SU mam inny nick niż tutaj. I nie o to chodzi. Odpowiedz więc na pytanie :

Ale kto i dlaczego ma teraz uwierzyć, że będziesz się zachowywać inaczej ? Teraz nie będzie dziadków, babć, wujków, i innych ch*j wie jakich kosmitów za ścianą?
Awatar użytkownika
adam_niezgodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 57
Rejestracja: 09 sty 2016, 08:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie będzie, zreszta niewiem co masz do bab, dziadkow, robi tak co 2 dziewczyna na SU.
Dlaczego masz mi uwierzyc?? Bo jak mnie odbanuja i bede robic dalej grupy po 10 zet czy wolac tirowcow to mnie zbanuja na wieczne czasy... I wtedy to ja sobie zrobie najwieksza krzywde, ze nie skoncze studiow, bo Ty raczej z oszukana 1 zlotowka bedziesz zyl....
Tez mam zarzuty ze jestem bezczelna, nie wydaje mi sie zebym kogos przeklinala na trnasmisji, albo ublizala. Nawet na prv ocena wiadomo czego staralam sie nikogo nie urazic <lol> glupi przyklad
Awatar użytkownika
STOKROTKA20
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


jprd... :facepalm:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Ten wywiad to chyba dzieło ludzi przygotowujących wywiady do różnych talent show :D do tego nagłówek rodem z jakiegoś "fakta czy innych z dupy rzetelnych newsów. Biedna myszka, studia we wszystkich przypadkach odmienia :lol: , bardzo drogie studia yyy i później Was macie własnie za nieogary życiowe niepotrafiące dysponować nadprogramową gotówką. Dzięki myszka tak trzymaj, jeszcze tylko żetonka u boku brakuje. Jak myszkę naciągaczkę uwielbiałam tak myszkę żebraczkę nic a nic.
Awatar użytkownika
cipkozaurka
SU-holik
SU-holik
Posty: 112
Rejestracja: 28 sie 2017, 18:22
Podziękował: 87 razy
Podziękowano mu: 53 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LobodA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Nie powiem


A może warto byłoby się wziąć do normalnej uczciwej pracy i zarobić na studia ? Tylko nie mów że teraz jest kryzys i nie ma pracy, bo trzeba było myśleć wcześniej a nie iść na łatwiznę.
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 277
Rejestracja: 05 lis 2016, 22:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........


A mnie tam osobiście to ona ni ziębi ni grzeje.
Ogólnie to mam wyjebkę.
Ale z tego co tutaj widzę to wzbudza swoją dosyć przeciętna osobą spore kontrowersji i zainteresowanie.
Nie wiem i mało mnie to interesuje czy obecnie jest czy też będzie odbanowana.
Jest tyle o wiele ciekawszych okienek wiec mi to loto :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666, dzięki za info!
kill_me_now


radosny26 nic o mnie nie wiesz, i nic od nikogo nie żebrze, żebrze zebys mi dal kase?? Daj sobie spokoj... w Twojej wypowiedzi widac zawisc i wrogosc typowego Janusza nikogo nie obrazajac.
Awatar użytkownika
STOKROTKA20
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


STOKROTKA20 pisze:radosny26 nic o mnie nie wiesz, i nic od nikogo nie żebrze, żebrze zebys mi dal kase?? Daj sobie spokoj... w Twojej wypowiedzi widac zawisc i wrogosc typowego Janusza nikogo nie obrazajac.


Nie zawiść i wrogość tylko taka prawda. Młoda dziewczyna która ma w dupie uczciwą pracę woli łatwy zarobek na kamerkach, brzydzę się takimi nygusami jak TY.
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 277
Rejestracja: 05 lis 2016, 22:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........


HardRockCaffe666, to skoro ani Cie ziębi ani nie grzeje to po chuja się wypowiadasz ? :D

"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 00:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak


Radosny26 a ja sie brzydzę Tobą, w normalnej pracy na studia te ktore studiuje nie byloby mnie stac. Nie kosztuja one 2 tys zl na semestr.
P.S Przykro mi ze natura nie obdarzyla Cię cipka od rana do nocy bys przesiadywal z lushem;)
P.S Dajmy spokoj tej dyskusji z Toba;))) Wszystkiego Dobrego;** Skoro się mną tak brzydziels to po co mnie ogladales na kamerce?;P
Awatar użytkownika
STOKROTKA20
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


STOKROTKA20 pisze:Radosny26 a ja sie brzydzę Tobą, w normalnej pracy na studia te ktore studiuje nie byloby mnie stac. Nie kosztuja one 2 tys zl na semestr.
P.S Przykro mi ze natura nie obdarzyla Cię cipka od rana do nocy bys przesiadywal z lushem;)
P.S Dajmy spokoj tej dyskusji z Toba;))) Wszystkiego Dobrego;** Skoro się mną tak brzydziels to po co mnie ogladales na kamerce?;P


A ty myslisz że każdy przychodził CIĘ tylko podziwać? wiele osób przychodziło z ciekawości zobaczyć jaki znowu numer wywiniesz, a że przy okazji afiszowałaś sie w spsób obleśny dla widza brudymi majtami tudzież cipą do której z dupy do cipy wkładałaś sobie wibro- to niestety od razu wychodziło się z twojej transmisji i brało na wymioty, pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 651
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 258 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kiniuś pisze:pozdrawiam :)


Tak sobie myślę, że nie chciałbym być przez Ciebie pozdrowiony, biorąc pod uwagę powyższy zapis. :D
kill_me_now


Mysle, ze nie, dla mnie, jest duzo lespzych dziewczyn np Ty, podziwiam Twoje cialo, z teog co czytalam na Twoj temat pomimo wieku;P masz extra cialo, duzo lepsze ode mnie, i podziwiam, ja nie mam w sobie tyle samozaparcia aby cwiczyc. Skoro go brzydzilam to po prostu mogl to mnie nie wchodzic a np isc do Ciebie;)
P.S Spokojnie tyle jadu... i dziwie sie bo np ja nikogo nie hejtuje, a Ciebie widze ze tez na forum rozne rzeczy pisali, dodawali rozne zdjecia avaty i sie smiali z Twojej twarzy, wieku. Wiem po sobie ze taki hejt jednak troche dotyka osoby ktorej dotyczy i potem jak sie ma kogos innego hejtowac to jednak czlowiek sie zastanawia czy pisac cos nierprzyjemnego czy nie.
Kill me now Ty to masz radoche, coz pewnie innych zajec Ci brakuje w zyciu!
Awatar użytkownika
STOKROTKA20
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


STOKROTKA20 pisze:Kill me now Ty to masz radoche, coz pewnie innych zajec Ci brakuje w zyciu!


Nie jest lekko na kwarantannie, w czasach zarazy, gdy nie można się parzyć z autobusem Arabów, bo to niby za dużo. Dziękuję za troskę Małolatko18, zawsze dziewico, muzo moja. :blush2:

Dodam tylko, że w Twoim arsenale obronnym, gdy ktoś śmiał Ci wytknąć, że to co robisz jest zwyczajnym... no wiesz czym, znajdowały się też inne środki zaradcze, niż tylko "cóż pewnie innych zajęć Ci brakuje!":

a) oszustka!

b) kto? ja?

- a bo wiecie, ja mu oceniłam kutasa, no i on był taki mały, no i on się teraz mści, kutas jeden, ban
- a bo wiecie, on chciał się ze mną umówić (kto by nie chciał), a ja dałam mu kosza, ban
- oj, to pewnie ta ewisia, taka stara pani, a ja jestem młoda, ban (lata mijają, a Ty wciąż masz te swoje 18-19, szacunek)
- uuuu, aaaa, no dlaczego tak mi spamujecie zazdrosne dziewczyny, ban, ban, ban, przecież ja będę dziś pobierała nauki z ekstrakcji zębów, nie mogę się denerwować

(itp.)

Patrz, to tylko kilka faktów, które zapamiętałem z maksymalnie 4-5 pobytów na Twej uroczej transmisji. Dlaczego wchodziłem, zapytasz. Masochistą jestem, odpowiem.

No to buziak na dzień dobry.
kill_me_now


PoprzedniaNastępna

Wróć do Nieobecni



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości