PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


HardRockCaffe666, Tyle , że on męczydupe w 1 temacie a Ty chyba w 10 pisząc swoje spostrzeżenia , które też w pewnym stopniu są dla niektórych chuja potrzebne :)
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 374
Rejestracja: 06 sie 2016, 00:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak




HardRockCaffe666 pisze:BATMANmkr90,
Oj LALUS już tak nie narzekaj.
Teraz możesz wreszcie popisać sobie z innymi.
Myślałeś że tylko ty masz tutaj PATENT w obrażaniu i wyśmiewaniu się z innych.
I może tak na początku twoje działalności byłeś całkiem śmiesznym ludziemmmm to teraz jesteś MĘCZYDUPĄ walczącym z wszystkimi

Hadziu Ty jesteś męczydupa w chuj gorszy :laughingnew:
Weź idź zwał konia bo Ci zaczyna odpierdalać
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




HardRockCaffe666
Ja kmiociu naliczyłem 6 hien.
Nie wliczałem w ich grono cipki kill, bo on pierwszy podjął próbę hejtu. Szkoda, że uciekł od odpowiedzi na pytanie które powinno być dla niego proste. No, ale w tym przypadku dr Google nie mógł mu już pomóc, bo jak wyszukać odpowiedzi, po wpisaniu w wyszukiwarkę: „dlaczego tak napisałem?”. Pogubił się i mu wstyd. Trudno, przyjmuje przeprosiny.
kominek mnie początkowo zaskoczył, bo jakkolwiek można nie lubić moich postów, tak jednak liczyłem, że pomoże przyjacielowi kill w w/w pytaniu, w którym on dostrzegł odpowiedź. Myślałem, że jest innym typem forumowicza. Jednak w sumie mu się nie dziwię. Wiatr tak zawiał, to co? Miał płynąć pod prąd?
Pozostałych hien średnio kojarzę. 6 to jeszcze nie tak dużo, zwłaszcza patrząc ilu ty takich masz, ale może kiedyś cię doścignę? Nie zamykałbym listy tak szybko :mrgreen:


Miałeś dzień laby. Zamiast się kmiociu cieszyć, że odwrócili moją uwagę od ciebie, to wystawiasz się ponownie na cel? :dontknow:
Chyba ktoś tu lubi jak się o nim pisze! ty kochasz moje posty, przyznaj się! :laugh3:


:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90




Nietoperku, mój ty upośledzony kolego, czuję, że wciąż i ciągle brniesz ku temu, by kompromitować się do granic możliwości, więc przybywam, pomogę. Hejt i krytyka to dwie różne rzeczy. Ja ciebie nie hejtowałem, wytknąłem ci kilka merytorycznych błędów oraz wyraziłem swoją dezaprobatę dla twojego zachowania - nieustannego poniżania innych. Gdybym zaczął cię hejtować, to popadłbyś w depresję czy inne swoje stany, a - jak przypuszczamy - masz ich wiele.

Spójrzmy na kolejną możliwość - cierpisz na schizofrenię, widzisz rzeczy, których nie ma? Przecież ja cię za nic nie przepraszałem, więc nie masz czego przyjmować, nie jest mi też wstyd. Tzn. trochę jest, zwykle rozmowy z takimi cymbałami kończę szybko, ale niech to będzie mój podarunek dla ciebie, poświęcę ci chwilę.

Ty obrzuciłeś mnie hejtem, to fakt, przytoczyłem nawet te piękne słowa. I liczysz, że będę ci na coś odpowiadał? Oj, biedny, mały, nietoperku. (abstrahuję już od tego, że ja nie wiem, na jakiej pytanie nie odpowiedziałem :D ).

A, no i nie jestem cipką, jestem penisem, jeśli już tak mamy się określać. Rozumiem jednak twoją pomyłkę, cipki zapewne nigdy nie widziałeś z bliska, więc pomyślałeś "a, strzelę tekstem, może się uda". Nie udało się. Widziałeś za to penisa, mama ci go dotykała podczas nauki siusiania. Tak krótki staż seksualny może się odbić na psychice, jesteś tego świetnym przykładem. Bywaj zdrów i pozdrów kolegów z zakładu. :hi:
kill_me_now




Jesteś głupiutki jak bucik, skoro trzeba ci w kółko powtarzać ten sam cytat.
Taka mała niedorajda życiowa z ciebie, co? :laugh3:

BATMANmkr90 pisze:Pisałem, że nasze potyczki słowne z hardziem sięgają dalej niż ostatnich parę postów, na co odpowiedziałeś, że cię to nie obchodzi, a mimo to nadal do tego wracasz :blink: . Ja mam luz, jak ktoś ma do mnie pytanie o coś, jak zauważy ktoś jakąś nieścisłość, zawsze chętnie odpowiem. Normalnie i bez spiny. Spokojnej się wydawało, że agresywnym pisaniem do mnie coś ugra, ale tylko się przez to przedwcześnie wypaliła. W każdym razie, jak piszę- nie ma z odpowiedziami żadnego problemu, ale ty piszesz jak ku.wa potłuczony. Niby zaczynasz temat i dostajesz odpowiedź, ale ci się ona nie podoba(bo wychodzisz na głupka) i uciekasz w płaczu z podkulonym ogonem. :dontknow:
Nie wiem o co ci chodzi. Odpowiedź cię wcale nie interesowała.
Jak chcesz zaruchać hardzia, to pisz do niego bezpośrednio! Nie czaj się ku.wa! Nie mieszaj mnie w swój podryw. Pewnie poleciałeś na kasę z konkursu, a może hardziu to twój typ? Nie wnikam, ja waszej wspólnej transmisji ni ebędzę oglądał. Bawcie się dobrze chłopcy.
HardRockCaffe666, jakiś nieśmiały chłopiec ma sprawę do ciebie!
:vampire:


Uciekasz od odpowiedzi na ten cytat. Jesteś smutną biedną tchórzliwą głupią cipką. Dlatego właśnie nie mogę traktować cię poważnie i przyjmuje twoje przeprosiny wystosowane ucieczką :biggrin:

Nie było tam miejsca na pomyłkę, jesteś cipką. To, że „rozumiesz” rzekomą pomyłkę mówi tylko to, że jedyną cipkę widziałeś w Internetach, bądź pod własną spódniczką :mrgreen:


HAHAHAHAH co ci mama robiła?????? Człowieku, takie rzeczy nadają się do prokuratury!
Mówi się, że „zły dotyk boli przez całe życie”. Teraz już widzę co cię cipko spotkało. Nie powinienem się śmiać, ale ku.wa…!!!! :mocking: Własna mama nie powinna cię tam dotykać!
I czemu miałbym pozdrawiać kolegów z twojego zakładu?
Autograf jedynie mogę złożyć, ale to lecąc nad twoją tępiutką łepetynką :mrgreen:


:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90




:D, jak ty się słodko denerwujesz, znów kolorki, znów duże fonty, pełno emotikonek. Aż buzuje w środku, nie?

Nadal nie wiem, na co mam odpowiedzieć. Przecież wszystko napisałem. Mnie nie obchodzą wasze potyczki, ale nie zauważyłem, żeby Hard z taką zajadłością poniżał ciebie, choć jest to banalne zadanie. Gdy wyplułeś z siebie jakąś listę tego, co ma robić Hard, to pomyślałem, że coś tu jest naprawdę popieprzone. Taki śmieć jak ty powinien znać swoje miejsce w szeregu, a nie najeżdżać w najlepsze na człowieka, na którego i tak ciągle ktoś pluje. Czy to Hard, czy nie on, zareagowałbym tak samo, po prostu mnie irytujesz, przypominasz taką muchę końską (giez). Brzydka, trudno jest się jej pozbyć, no i lubi taplać się w gówienku.
kill_me_now




Słodko się denerwuje? Emot daję tyle co normalnie- ponoć zauważyłeś to wcześniej, nawet przy postach skierowanych do hardzia.
Przyznaj się lepiej, że razem z e-Laski mnie podglądaliście i nie tylko jemu się trafił cumshot, dlatego wspominasz o słodyczy! :laugh3:
Ja wiem, że nie wiesz co masz mi odpowiedzieć, bo zwyczajnie się pogubiłeś.
Znowu to samo- nie obchodzą cię nasze potyczki, ale jednak do nich nawiązujesz. Zastanów się nad sensem tego twierdzenia.
Nie jesteśmy rodziną, więc mnie śmieciem nie nazywaj cipko :mrgreen: . To ciebie własna mama dotykała w miejsca, w które nie powinna :acute:



:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90




Załamka, to jak gadanie ze ślepym o kolorach. Nawiązałem do twojego poniżania Harda, chyba nie sądzisz, że będę czytał 300 stron wątku o Pauli (możemy sobie pogratulować offtopa), żeby sprawić ci frajdę? I tak zdania nie zmienię. Gdyby to był real, a ty np. poniżałbyś kogoś, bił czy cokolwiek, to zareagowałbym natychmiast, bo tak już mam. W sieci kreujesz się na pana batmana, w świecie rzeczywistym jesteś pewnie pryszczatym onanistą.

I gratuluję rodziny, skoro nazywacie siebie śmieciami.

EOT

Czy ktoś wie, dlaczego Paula chce sobie powiększyć piersi? Przecież akurat z figury jest niemal idealna.
kill_me_now




Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




"Zareagowałbyś natychmiast" - chyba ucieczką .W internecie każdy może się pochwalić co to nie on, a w świecie zwykłe pizdy. Żeby ci się tylko nogi nie poplątały podczas spierdalania :laughingnew:
Dobry żart cipko :mrgreen:

Jak pisałem- nasze potyczki z hardziem się zaczęły dużo wcześniej i jak nie wiesz od czego, to twoja opinia na temat moich postów, że są „naprawdę popieprzone” pokazuje jakie tępe z ciebie ścierwo. Nie lubię, nie szanuję i tępię zachowania jakimi hardziu się raczył podzielić na forum. Bynajmniej nie mam tu na myśli ortografii, wyglądu, czy alkoholizmu. To tylko mało znaczące narzędzia którymi się posługuję. Dlatego- jeżeli nie znasz powodu, a komentujesz, to jesteś dla mnie zwykłym tępym ścierwem

Teraz tak sobie myślę. Hardzi kiedyś stwierdził, że „gdyby Paula była jego córką to by się z nią zabawiał.
twój tekst o tym, że mama cię sikania uczyła jest w ch.j niepokojący, ale tłumaczy twoją aprobatę* zachowania hardzia. Jego aprobatę*= dezaprobatę moich postów „naprawdę popieprzone”. To moje posty wydały ci się za ostre względem jego("nie zauważyłem, żeby Hard z taką zajadłością poniżał ciebie")
Nie uważam, że zmienisz zdanie i tego nie oczekuję- już nie. Zwyczajnie uznałeś, że w każdym domu jest tak jak w waszych, że rodzice z dziećmi… :bad:
Dla mnie to chore i gwarantuję ci, że według prawa też nie są to zdrowe relacje! Leczcie się!



:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90




ruger44 pisze:Bo ma małe


Małe to ma małolatka, choć wpisuje sobie rozmiar C :D, Paula ma piersi pasujące do jej figury, tak myślę. No, ale ja ogólnie nie jestem fanem rozmiarów >D.
kill_me_now




kill_me_now pisze:
Czy ktoś wie, dlaczego Paula chce sobie powiększyć piersi? Przecież akurat z figury jest niemal idealna.


Ja zrozumiałem to tak, że ma zamiar poprzez ćwiczenia fizyczne spalić dużą ilość swojego tłuszczu i obawia się,
że jej piersi bardzo zmaleją, więc chce o jeden rozmiar powiększyć.

Moim zdaniem jeśli chodzi o samą figurę to, aż takie radykalne zmiany nie są potrzebne,
ale skoro dzięki temu będzie czuła się lepiej to fajnie, niech sobie robi jeśli tylko tyle
potrzebuje do szczęścia.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




kill_me_now pisze:
ruger44 pisze:Bo ma małe


Małe to ma małolatka, choć wpisuje sobie rozmiar C :D, Paula ma piersi pasujące do jej figury, tak myślę. No, ale ja ogólnie nie jestem fanem rozmiarów >D.

Ona ma na tyle popierdolone w główce że jak zjebała sobie twarz to teraz pora na cycki.
Ciekawe co głupiego wymyśli po cyckach ? Żeby cipsko zwęzić po hordzie klientów które miała ? :laughingnew:
W jej głowa wszystko może wymyśleć :beee:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Jak wiadomo na jednej poprawce nigdy się nie kończy, pewnie zrobi budżetowo i jej spierdolą, bedą sutki w stylu "Jedno oko na Maroko" i znowu będzie potrzebna poprawka...
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Ale PIERDOLNIK zrobił się w tym temacie :laugh3:
Jedni o cyckach inni wojują miedzy sobą.
Każdy rzepkę sobie skrobie,karawana jedzie dalej.


https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




ruger44 pisze: jej spierdolą, bedą sutki w stylu "Jedno oko na Maroko"

Heh :D no ja nie wiem czy akurat w przypadku Pauli byłby to błąd? Pierwsza laska w kraju z kamerą 360 stopni :D

Sorrki Paula, musiałem :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin pisze:
ruger44 pisze: jej spierdolą, bedą sutki w stylu "Jedno oko na Maroko"

Heh :D no ja nie wiem czy akurat w przypadku Pauli byłby to błąd? Pierwsza laska w kraju z kamerą 360 stopni :D

Sorrki Paula, musiałem :D

Komin nie ma co przepraszać Paulinka to twarda kobita i tak ma wszystko w dupie od husha zaczynając :laughingnew:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Psychiatryk, musze przepraszac. Paula to wiem ze ma twarda dupe i calkiem przyjemne poczucie humoru. Nawet szanuje ze umie sie posmiac ze swojego zeza, z ktorego zresztą zrobila atut. Przepraszam proforma bo niestety niektorzy z jej wyznawcow zaraz mi zaczna zarzucac jakies hejty, okrucienstwo i chu wie co jeszcze...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




komin pisze: Przepraszam proforma bo niestety niektorzy z jej wyznawcow zaraz mi zaczna zarzucac jakies hejty, okrucienstwo i chu wie co jeszcze...




;)

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666, niee, tym razem nie do Ciebie ;) nie zaczynaj :P
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: burrit0, simpleman123 i 185 gości