Problem z wtyczką lush

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Problem z wtyczką lush
09 lis 2019, 19:23


Nie macie dziewczyny czasem kłopotów z wtyczką lush ? Apki widzą urządzenie a na ShowUp.tv szuka szuka i znaleźć nie może... :sorry:



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Problem z wtyczką lush
09 lis 2019, 19:26


Dziękujemy, że z każdym problemem i pytaniem zakładasz nowy temat.

Wiemy też, że myślenie nie jest Twoją najmocniejszą stroną i nie potrafiłaś wpaść na pomysł sprawdzenia czy inne osoby mają ikonkę zabawki na stronie głównej Szołapa.
Gdybyś jednak się o to pokusiła, zauważyłabyś, że są pojedyncze sztuki gdzie to jest, a powinno być tak z 10 co najmniej.
Zatem problem jest globalny. (Przecież żadna z Was na chwilę się nie wstrzyma przed "wykrywaczem żetonów" w postaci zabawek Lovense).

Czego jednak nie możesz wiedzieć, to winowajcą jest sam Lovense, a nie Showup.
To Lovense nie daje poprawnych informacji ze swojego serwera, dlatego kod Showupa sobie nie radzi - albo pokazuje nic, albo przydługawą listę zabawek... prawdopodobnie wszystkich użytkowników na SU:
**Pokaż Spoiler**
Obrazek
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Problem z wtyczką lush
09 lis 2019, 19:53


Fapka ty i ta twoja bezczelność... Oczywiście ze to zauwazylam ale nie mam moliwosci inaczej zagadać do dziewczyn niz tu ...
Awatar użytkownika
Leila87
SU-holik
SU-holik
Posty: 120
Rejestracja: 25 sty 2018, 11:04
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: LEILA87
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LEILA87


Re: Problem z wtyczką lush
09 lis 2019, 21:21


Na forum też jest czat i tam na pewno będzie szybciej ;) , nie ma się co krępować ...zapraszamy :)
Awatar użytkownika
JonSnow
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 383
Rejestracja: 01 wrz 2016, 09:37
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 133 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: xJonSnowx


Re: Problem z wtyczką lush
09 lis 2019, 22:17


Leila87 pisze:Fapka ty i ta twoja bezczelność... Oczywiście ze to zauwazylam ale nie mam moliwosci inaczej zagadać do dziewczyn niz tu ...
https://showsu.org/mchat.php
Ty jesteś bezczelna.
Ja odpowiedziałem na pytanie. Nie podziękowałaś, tylko się oburzyłaś, bo trochę złośliwości było. Mogłaś wspomnieć, że podejrzewasz, że wszyscy mają problem, bo zauważyłaś to i tamto...
Zresztą - wołałaś moda, czemu tego tutaj nie opisałaś? Fajne porady ci dał, co?

Jak tam twój blog? Trzyma się...?
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Problem z wtyczką lush
09 lis 2019, 22:34


I co teraz, będzie kolejna akcja strajkowa?
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Re: Problem z wtyczką lush
10 lis 2019, 07:28


Rany boskie, dziewczyno. Przecież informacja o tym, że nie masz połączenia bazą (znaczy z serwerem) wyskakuje Ci w telefonie.

Jaki to zresztą problem? Wystarczy posterować samemu, ręcznie. I żeton sypie się dalej.
Biustwo


Re: Problem z wtyczką lush
13 lis 2019, 18:17


Hej, doradzi ktoś.. od trzech dni lush nie działa na ShowUp.tv , cały czas pisze "Wyszukuję urządzenia" czy to wina leży po stronie ShowUp.tv czy lovense?
Awatar użytkownika
mia098nn
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 13 lis 2019, 18:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Problem z wtyczką lush
13 lis 2019, 19:35


Fapka pisze:Każdy kto chce poradę musi...


wejść na https://api.lovense.com/api/lan/getToys i wkleić zawartość spod linka do PW. Otworzyć to po 2 minutach od podłączenia wszystkiego. W razie potrzeby zmienić przeglądarkę



Fapka dam Ci nawet 100 zet, a może więcej ;) tylko powiedz jak to dziadostwo naprawic, mało kiedy używam lusha ale świadomość że nie działa jakoś mnie irytuje.
Awatar użytkownika
mia098nn
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 13 lis 2019, 18:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Problem z wtyczką lush
14 lis 2019, 16:25


No kurwa, u mnie system twierdzi, że jest wyłączone, popierdoli mnie
Digi


Re: Problem z wtyczką lush
14 lis 2019, 16:34


DigitusMedius pisze:No kurwa, u mnie system twierdzi, że jest wyłączone, popierdoli mnie


i jak działa już u Ciebie? u mnie cały czas działało, ale był jakiś problem teraz z lushami na ShowUp.tv i od tego czasu mi nie wyszukuje.
Awatar użytkownika
mia098nn
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 13 lis 2019, 18:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Problem z wtyczką lush
14 lis 2019, 17:38


mia098nn pisze:
DigitusMedius pisze:No kurwa, u mnie system twierdzi, że jest wyłączone, popierdoli mnie


i jak działa już u Ciebie? u mnie cały czas działało, ale był jakiś problem teraz z lushami na ShowUp.tv i od tego czasu mi nie wyszukuje.

Nie, pokazuje mi 2 hushe (wyłączone) lusha (wyłączone) i hush (bez zadnego dopisku) - jak go wybieram to nagle zmienia się na wyłączony ponadto jak sie wejdzie do mnie na trans to wykres z husha miga jak oszalały.
Digi


Re: Problem z wtyczką lush
14 lis 2019, 18:46


DigitusMedius pisze:
mia098nn pisze:
DigitusMedius pisze:No kurwa, u mnie system twierdzi, że jest wyłączone, popierdoli mnie


i jak działa już u Ciebie? u mnie cały czas działało, ale był jakiś problem teraz z lushami na ShowUp.tv i od tego czasu mi nie wyszukuje.

Nie, pokazuje mi 2 hushe (wyłączone) lusha (wyłączone) i hush (bez zadnego dopisku) - jak go wybieram to nagle zmienia się na wyłączony ponadto jak sie wejdzie do mnie na trans to wykres z husha miga jak oszalały.


Ja napisałam do SU, może też do nich napisz. Jak wprowadzili opcje z lushem to cały czas działało, teraz coś zaczyna sie pierdolic. Ale widze ze dziewczyny siedza i im działa
Awatar użytkownika
mia098nn
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 13 lis 2019, 18:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Problem z wtyczką lush
14 lis 2019, 19:19


Ktoś nie zauważył bardzo drobnej czcionki w moim poście... pisanie do SU Wam nie da, bo już tłumaczyłem, że problem poboru danych wynika z serwera API Lovense'a. (Dałem link do pobierania tych danych).
W zależności od tego co jest pokazane można stwierdzić czy jest błędne - w czasie awarii "ja" miałem domi, na pc, w pełni naładowaną... (nic się nie zgadza, Max, słaba bateria, na Androidzie).

Tę treść z linku o której pisałem drobną czcionką możecie wkleić do formatera: https://jsonformatter.curiousconcept.com/
By wyglądało bardziej po ludzku...

Przykład:
Ze stronki:
Kod: Zaznacz cały
{"192-168-0-10.lovense.club":{"deviceId":"connect_52184b7cc4104fb6a6a5ce175a59eb44","domain":"192-168-0-10.lovense.club","httpPort":34567,"wsPort":34567,"httpsPort":34568,"wssPort":34568,"toyJson":"{}","platform":"android","appVersion":"2.4.0","toys":{}}}

Sformatowany:
Kod: Zaznacz cały
{
   "192-168-0-10.lovense.club":{
      "deviceId":"connect_52184b7cc4104fb6a6a5ce175a59eb44",
      "domain":"192-168-0-10.lovense.club",
      "httpPort":34567,
      "wsPort":34567,
      "httpsPort":34568,
      "wssPort":34568,
      "toyJson":"{}",
      "platform":"android",
      "appVersion":"2.4.0",
      "toys":{

      }
   }
}

Jak widać przy "toys" nie mam żadnej zabawki - może zapomniałem podłączyć do Lovense Connect? Albo samej apki odpalić bądź internetu :dontknow:
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Problem z wtyczką lush
14 lis 2019, 19:51


Fapka pisze:Ktoś nie zauważył bardzo drobnej czcionki w moim poście... pisanie do ShowUp.tv Wam nie da, bo już tłumaczyłem, że problem poboru danych wynika z serwera API Lovense'a. (Dałem link do pobierania tych danych).
W zależności od tego co jest pokazane można stwierdzić czy jest błędne - w czasie awarii "ja" miałem domi, na pc, w pełni naładowaną... (nic się nie zgadza, Max, słaba bateria, na Androidzie).

Tę treść z linku o której pisałem drobną czcionką możecie wkleić do formatera: https://jsonformatter.curiousconcept.com/
By wyglądało bardziej po ludzku...

Przykład:
Ze stronki:
Kod: Zaznacz cały
{"192-168-0-10.lovense.club":{"deviceId":"connect_52184b7cc4104fb6a6a5ce175a59eb44","domain":"192-168-0-10.lovense.club","httpPort":34567,"wsPort":34567,"httpsPort":34568,"wssPort":34568,"toyJson":"{}","platform":"android","appVersion":"2.4.0","toys":{}}}

Sformatowany:
Kod: Zaznacz cały
{
   "192-168-0-10.lovense.club":{
      "deviceId":"connect_52184b7cc4104fb6a6a5ce175a59eb44",
      "domain":"192-168-0-10.lovense.club",
      "httpPort":34567,
      "wsPort":34567,
      "httpsPort":34568,
      "wssPort":34568,
      "toyJson":"{}",
      "platform":"android",
      "appVersion":"2.4.0",
      "toys":{

      }
   }
}

Jak widać przy "toys" nie mam żadnej zabawki - może zapomniałem podłączyć do Lovense Connect? Albo samej apki odpalić bądź internetu :dontknow:




Ale na telefonie działa normalnie , lush jest podłączony i można nim sterować. Problem jest na laptopie , gdzie wifi jest takie same ,a SU nie może się połączyc z zabawką. Pisze cały czas: "Wyszukuję urządzenia" i mysle ze to ShowUp.tv spierdoliło
Awatar użytkownika
mia098nn
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 13 lis 2019, 18:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Problem z wtyczką lush
14 lis 2019, 22:26


No i po chuj mam z Tobą gadać, jak instrukcji nie potrafisz wykonać (nawet wiedząc, że jest ukryta drobną czcionką - a po co? No np. by ludzie umiejący czytać, zrobili co trzeba - reszta niech mi da spokój, bo nie lubię tych, co działają zanim dostaną instrukcję postępowania).
Zero rozumowania. Jak wyszukuje urządzenie cały czas, to może odpowiedź API jest pusta. Ale Ty jej nie sprawdziłaś, więc po chuj strzępić klawisze...?
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Problem z wtyczką lush
16 lis 2019, 09:04


Śmieszna sprawa.
Nie żebym tak strasznie potrzebowała tej funkcji, ale nie lubię jak mi coś nie działa. Posiedziałam więc nad tym cały wieczór, klęłam jak szewc, zresetowałam co tylko się dało (telefon, laptop, router). I nic. W końcu sobie odpuściłam, odpaliłam zagraniczną kamerkę, połączyło bez problemu. I wiecie co? I na SU wtedy łaskawie też zaskoczyło. Nie wiem czy to zbieg okoliczności (pewnie tak).

A Ty się Fapek tak nie unoś bo Ci żyłka strzeli i stracimy naszego fachowca. Swoją drogą ja też nie widziałam tego co dałeś drobnym drukiem i szczerze mówiąc jak nie chcesz komuś pomóc to takie gierki są niepotrzebne.
Biustwo


Re: Problem z wtyczką lush
16 lis 2019, 12:20


Naprawiłam, wczoraj siedziałam pół dnia i dzisiaj rano, udało mi się naprawić wyskakujący błąd. Takze dziewczyny jakby jakas miała problem z lushem z łączeniem, z czymkolwiek.. piszcie na priv postaram się pomóc.
Awatar użytkownika
mia098nn
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 13 lis 2019, 18:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Problem z wtyczką lush
16 lis 2019, 16:25


Biustwo pisze:Ty się Fapek tak nie unoś bo Ci żyłka strzeli i stracimy naszego fachowca. Swoją drogą ja też nie widziałam tego co dałeś drobnym drukiem i szczerze mówiąc jak nie chcesz komuś pomóc to takie gierki są niepotrzebne.
Krótko: nieinteligentnym nie pomagam. Normalna dziewczyna da radę się ze mną dogadać. Norma na SU nie istnieje.

Byłem na szkoleniu BHP dzisiaj, wysłuchiwaliśmy od ratownika medycznego nagrań, jak ludzie zgłaszają problemy na 112... raz gada babka o zwierzęciu z zielonymi rogami co wpadło przez okno, między szafkę a ścianę, pod kaloryfer czy coś... Okazało się, że to kurwa kwiatek... Innym razem, że gościowi nogi śmierdzą i mu dziewczyna robi awanturę po tym, że to szkodzi dziecku, a przecież on 10 godzin pracował... :roll:

Nie pomagam tym, co prezentują niski poziom IQ, bo się po prostu nie dogadam. Ostatni przykład tej zjebanej sexdrgsrock mi to dobitnie pokazał.

A co do rozwiązania, które Ci pomogło. Fajnie, że niektóre są tak zdesperowane, że próbują tak długo, na tak wiele sposobów, że przypadkiem im coś nagle pomaga...
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne


Re: Problem z wtyczką lush
17 lis 2019, 13:27


Jak nie chcesz pomóc to po co w ogóle się odzywasz? Żeby komuś napisać, że jest nieinteligentny? Lepiej się poczułeś?

Możesz mnie nazywać desperatką, ale rozwiązałam problem sama, bez łaski takiego geniusza jak Ty.
Biustwo


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości