ANKIETA - zakaz wypowiedzi na temat brzydka_slodka987

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

ANKIETA - zakazu wypowiadania się o brzydka_slodka987 i zamknięciem tematów z nią związanych

Ankieta wygaśnie 22 lis 2018, 18:02

Jestem za wprowadzeniem na forum całkowitego zakazu wypowiadania się na temat brzydka_slodka987 i skasowaniem wszystkich tematów jej dotyczących
13
37%
Jestem za wprowadzeniem na forum całkowitego zakazu wypowiadania się na temat brzydka_slodka987 i zamknięciem wszystkich tematów jej dotyczących
3
9%
Jestem przeciw wprowadzeniu na forum zakazu wypowiadania się na temat brzydka_slodka987 i zamykaniu tematów jej dotyczących
12
34%
Jest mi obojętne czy zakaz zostanie wprowadzony czy też nie
6
17%
Nie mam zdania
1
3%

Liczba głosów : 35

W dniu dzisiejszym w trakcie burzliwej dyskusji na forumowym czacie padła propozycja wprowadzenia na forum zakazu wypowiadania się na temat brzydka_slodka987
i stąd ta ankieta.

https://showup24.tv/brzydka_slodka987
https://showup24.tv/profile/brzydka_slodka987
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 213 razy
Podziękowano mu: 47 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Jestem za opcją numer 1, Badama ma w tej kwestii rację, to chyba jedyne rozsądne rozwiązanie.
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:

Toż ja to też już nie raz pisałem, temat wyjebać i zapomnieć, a jak ona coś pisze to ignorować.
Bo to już jest chore od dłuższego czasu i mocno pojebane.
Tylko męczy bułę niepotrzebnie.
Święta idą, forume potrzebuje spokoju i ciszy.
Także jak najbardziej jestem za opcją nr. 1.
- każdy z nas jest po części hipokrytą i kłamcą.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 93 razy
Podziękowano mu: 100 razy
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

Generalnie jak pisze msn, ignorować . W związku z ta sprawą daliście się trochę ponieść i poniekąd sami napędzacie ten temat . Wchodzicie do niej na transmisję coś tam próbujecie trolować ,coś tam wypytujecie . Odpuśćcie ,bo nie warto narobić sobie problemów.

Jeżeli ona nie będzie miała z kim wojować , po prostu nie będzie tego robić . Temat sam rozejdzie się po kościach ,bo nie będzie atencji .

Głosuję za opcją nr 2 . Nie lubię cenzury na forum dlatego uważam ,że wykasowanie wszystkiego i pozaklejanie Wam dziubków będzie cenzurą nałożoną przez słodką . Postarajmy się na jej temat nie wypowiadać ,żeby tego nie napędzać , zawsze są wiadomości pw czy inne komunikatory w których można (jeśli już musisz ) sobie pobluzgać . Zamknięcie tematów ułatwi sprawę o tyle, że cała afera zacznie chylić się ku końcowi.
go hard or go home . #niemalipy #dzikitrener #lepiejmnieniewkurwiaj

Przepraszam za kropki i przecinki po spacji. Obiecuję poprawę :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

A ja jestem za opcją nr 3 bo nie lubie kneblowania :-)
Poza tym raz tylko mnie tu wkurwiła wczoraj, ale to tez tylko dlatego, ze nie lubie lamentu i biadolenie spierdolinowego :cry: :? :)
Poza tym ja sie powinienem czasem w taki sposób wkurwic i wylac z siebie wkurwa - bo sie po tym lepiej czuje
Dlatego czasem sie trollowato kłóce z naszym Józkiem :D
a serio to po prostu irytyje mnie zjebanie które póxniej sie przenosi na zycie w sensie, ze policja kogoś wzywa.. wiemy kogo i wiemy że jest to Bogu ducha winna osoba.. a wszystko bo sie Slodkiej (yyyghhhbllleeee - sorry odkrztusilo mi się i uleciało trochę) uroiło ...
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 30 razy
Podziękowano mu: 137 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

HenryChinask1i nie tłumacz się teraz, bo widać było, że ci wcześniej zwieracze puściły i zacząłeś sr.. jadem. Pewnie % zrobiły swoje. Przykład z Kukiza bierzesz czy jak? hue hue Niezłe wyznania trzeba przyznać.
U dilera gwiazd się zaopatrywałeś w tą kokę? :haha: No i psychotropy jak mniemam. Do czego nam tu się jeszcze przyznasz publicznie w przypływie kolejnej alkoholowej szczerości? Może do szalonych imprez w klubie dla gejów? :lol2:
BTW Stary dziad jesteś, a jarasz się życiem dziewczyny, która ledwie 20lat skończyła. No litości...
Tak jej wszyscy nie znosicie, a cały czas każda jej transmisja od deski do deski jest przez pewne osoby obserwowana i nagrywana. Robicie z tego głupkowate wątki, których nawet żal komentować, byle tylko ciągnąć tą pożal się boże sagę. To jest normalne? Zastanów się czy z Tobą i twoimi koleżkami jest wszystko w porządku zanim zaczniesz sugerować, że Słodka jest wariatką.
PS. Jak z ciebie taki baczny inwigilator to może się minąłeś z powołaniem, trzeba było iść do policji albo ABW, a nie się marnujesz na forum :)

Oczywiście jestem za opcją nr 1 i to nie dlatego, że jestem za ograniczaniem wolności. Mianowicie dlatego, że już bodajże od 2 lat towarzystwo wzajemnej adoracji z tego forum publicznie obraża i wyśmiewa kobietę, co jest mówiąc delikatnie - nieeleganckie i przybiera coraz bardziej patologiczne formy ataków.
Awatar użytkownika
Fuckerberry
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: niejedna
Nick na ShowUp.tv:

Fuckerberry pisze:HenryChinask1i nie tłumacz się teraz, bo widać było, że ci wcześniej zwieracze puściły i zacząłeś sr.. jadem. Pewnie % zrobiły swoje. Przykład z Kukiza bierzesz czy jak? hue hue Niezłe wyznania trzeba przyznać.
U dilera gwiazd się zaopatrywałeś w tą kokę? :haha: No i psychotropy jak mniemam. Do czego nam tu się jeszcze przyznasz publicznie w przypływie kolejnej alkoholowej szczerości? Może do szalonych imprez w klubie dla gejów? :lol2:
BTW Stary dziad jesteś, a jarasz się życiem dziewczyny, która ledwie 20lat skończyła. No litości...
Tak jej wszyscy nie znosicie, a cały czas każda jej transmisja od deski do deski jest przez pewne osoby obserwowana i nagrywana. Robicie z tego głupkowate wątki, których nawet żal komentować, byle tylko ciągnąć tą pożal się boże sagę. To jest normalne? Zastanów się czy z Tobą i twoimi koleżkami jest wszystko w porządku zanim zaczniesz sugerować, że Słodka jest wariatką.
PS. Jak z ciebie taki baczny inwigilator to może się minąłeś z powołaniem, trzeba było iść do policji albo ABW, a nie się marnujesz na forum :)

Oczywiście jestem za opcją nr 1 i to nie dlatego, że jestem za ograniczaniem wolności. Mianowicie dlatego, że już bodajże od 2 lat towarzystwo wzajemnej adoracji z tego forum publicznie obraża i wyśmiewa kobietę, co jest mówiąc delikatnie - nieeleganckie i przybiera coraz bardziej patologiczne formy ataków.

Co do stanu psychicznego Słodkiej pieprzony_misiu tutaj masz próbki wypowiedzi tej rzekomo zdrowej na umyśle dziewczyny:

viewtopic.php?f=48&t=6330&hilit=ta%C5%9Bmy#p120265

viewtopic.php?f=48&t=6330&hilit=ta%C5%9Bmy#p120271

viewtopic.php?f=48&t=6330&hilit=ta%C5%9Bmy&start=20#p120335

viewtopic.php?f=48&t=6330&hilit=ta%C5%9Bmy&start=20#p120343
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 213 razy
Podziękowano mu: 47 razy
Twoja ulubienica z SU: ;)
Nick na ShowUp.tv:

A kim ty jestes fuckerberry ? he ? Kim ty kurwa jestes ? pomijam nieuwage mano co pomylił jagode z niedzwiedziem, kim ty kurwa berry flaku jestes? słodka narozrabiała tu, i niech kurwa gnije i cierpi. A kim ty kurwo jestes ?
#jebacstalkierow #jebacpompka
Awatar użytkownika
goldie
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 235 razy
Podziękowano mu: 129 razy
Twoja ulubienica z SU: 272
Nick na ShowUp.tv:

Fuckberry to przydupas Słodkiej, tu na foro z tego co wiem.. to co rusz protestuje w jej imieniu, że to, ze tamto, ze sramto
generalnie taka spierdolina trochę
no i jedni mają np tzw leniwe oko.. a fuckberry ma leniwy umysł
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper

goldie pisze:A kim ty jestes fuckerberry ? he ? Kim ty kurwa jestes ? pomijam nieuwage mano co pomylił jagode z niedzwiedziem, kim ty kurwa berry flaku jestes? słodka narozrabiała tu, i niech kurwa gnije i cierpi. A kim ty kurwo jestes ?

Goldie, jestem kimś kto ci za dobrze nie życzy, wystarczy? Za to co nawywijałeś prędzej czy później będziesz leżał i robił pod siebie 8-) PS. to że mnie nie znasz tylko dobrze o mnie świadczy, twoi funfle z forum mądrością ani kulturą nie grzeszą, widać uczą się od mistrza...
Awatar użytkownika
Fuckerberry
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

Towarzystwo to z was wyborowe. Jeden mi to próbki proponuje jak jakiś kurwa avon, drugi cóż... nawet nie stara się ukrywać swojej ułomności, a trzeci nazwany niedawno na czacie "królem idiotów" (czy jakoś tak) przemówił (kac minął w końcu?). Poza tym pudło - niczyim przydupasem nie jestem, ani słodkiej ani innej. Co rusz protestuję? Udzielam się bardzo rzadko na tym forum. Niedawno zgłosiłem ten wątek z taśmami jako niezgodny z regulaminem, ale cóż.. Przekonałem się tylko , że użytkowniczka E_E ma rację, na tym czacie są równi i równiejsi, a regulamin jest tak elastyczny jak guma od majtek , każdy go sobie interpretuje jak chce. Bawcie się dalej w tej swojej piaskownicy, pewnego dnia zorientujecie się, że siedzicie nie na ciepłym przyjaznym piaseczku , ale po kolana w g.... :lol:
Awatar użytkownika
Fuckerberry
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

Zamknąć w chuj.
Takie moje zdanie.
"Ale to miłe z strony Niemców że byli na pogrzebie marszałka.
Pewno nie bez znaczenia był tu fakt że pokonał on bolszewików w 1920 roku." - Hardrockcaffe696 wybitny znawca historii i dziejów XX wieku o obecności nazistowskiej delegacji pod przywództwem Adolfa Hitler na pogrzebie Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Awatar użytkownika
jakim
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Nick na ShowUp.tv:

Fucberry.. zgłaszam cie do płokułatuły
Źle życzysz jednemu koledze.. stłaszysz, wyzywasz,
czuję sie zagłożony... nie mogę sppac po nocach.... i w ogóle w zyciu mi nie idzie odkąd napisałeś o mnie
i nie po nicku kułwa i nie odnoś się do moich poprzednich wpisów..... bo łamiesz ŁODO i jestes u pani
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper

Fuckberry to Ty?
https://showup24.tv/profile/Wolverine

Napiwki
Ostatnie 5 napiwków
brzydka_slodka987 2000
Konto usunięte 240
Konto usunięte 1700
Konto usunięte 681
Konto usunięte 400

To Ty z nia rozmawiałeś przez tel na taśmach?
Też za młody nie jesteś.. a sie zajmujesz dziewczyną 15 lat młodszą
Nie wstyd Ci?
Jak ja jestem dziadem .. to ty półdziadem...hue, hue
Poza tym rózni nas to, ze mi Słodka wisi.. nie podoba mi się co robi.. nie podobają mi się jej zachowania noszące symptomy choroby.. ale ona jest dla mnie kimś z neta...jakimś bytem wirtualnym
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper

Pudło. Jestem na SU prakycznie od początku i różne jazdy tam widziałem. Nie utrzymuję kontaktów z laskami stamtąd, w odróżnieniu od was odróżniam normalne życie od tego netowego kurwidołka. Do niej mam stosunek obojętny. O symptomach choroby bredzi człowiek co ma podobiznę hitlera w avatarze.. dobre sobie. Najpierw swoją psychę wylecz zanim zabierzesz się za "leczenie" innych swoimi wyszukanymi sposobami. Zresztą co ja będę ze ćpunem gadał. Ćpaj, ćpaj dziadku, aż się zaćpasz i będzie spokój
Awatar użytkownika
Fuckerberry
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

Fuckerberry pisze: Do niej mam stosunek obojętny.

Aha. I dlatego na 16 Twoich postow na forum 13 jest w temacie Slodkiej... i tak od dwoch lat co jakis czas wyrazasz swoja obojetnosc w jej temacie. Spoko, ja to kupuje.
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 183 razy
Podziękowano mu: 270 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

Fuckberry.. ten prawilny półdziad to ten

https://showsu.org/viewtopic.php?f=54&t=2519#p40690

Lol... wolverine... heh... Logan.... lol :-)
Zawsze sie zastanawiam jakie procesy i społeczne i wychowawcze tworzą takich typów :-)
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper

hah :D slynny chlopak z Mazur :P moze to zarazem mgr Karton? :scratch_one-s_head:
dlatego Heniu zamknalbym temat wpizdu na zawsze, niech sobie wisi jako kawalek historii ale gadac z nimi niema o czym
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 183 razy
Podziękowano mu: 270 razy
Twoja ulubienica z SU: jakaś chuda z małym cycem
Nick na ShowUp.tv: man-dag

komin pisze:
Fuckerberry pisze: Do niej mam stosunek obojętny.

Aha. I dlatego na 16 Twoich postow na forum 13 jest w temacie Slodkiej... i tak od dwoch lat co jakis czas wyrazasz swoja obojetnosc w jej temacie. Spoko, ja to kupuje.

Komin i co z tego, że u niej najwięcej? Sam masz dużo więcej wpisów w jej wątku niż ja. To oznacza, że jesteś jej fanem czy co? Udzielałem się wyjątkowo w jej wątku, bo byliście wobec niej wyjątkowo chamscy. Mogę na SU oglądać i lubić kogo mi się podoba, inni również, więc nie wiem w czym widzisz problem. Stosunek do niej owszem mam obojętny, tak jak do każdej innej z SU. Ja tam miłości dupom nie wyznaję i nie bawię się w sponsora jak niektórzy. Tu chodzi o zasady i jakieś standardy życia społecznego, które na forum też powinny nieformalnie obowiązywać.
Awatar użytkownika
Fuckerberry
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

chinski chinaski czy jak ci tam... Gościa kojarzę, ale dawno go u niej nie widziałem, sam też rzadko bywam. Przepływu jej żetonów też nie śledzę, ale widzę, że ty tak. Obsesja?
Cóż to zrozumiałe, że dla ciebie ludzie z tzw. kręgosłupem moralnym są jak ufoludki. Widocznie wychowałeś się w patologii i pewne rzeczy są dla ciebie niezrozumiałe.
Teraz parę słów gorzkiej prawdy...
Od początku próbowaliście dziewczynę zniszczyć przez debilne teksty porównując ją do osoby upośledzonej, potem robiliście i robicie z niej psychicznie chorą. O tym co się tu jeszcze odpier...ało sami dobrze wiecie. Teraz pewnie okazało się, że słodka nie blefowała i na serio zgłosiła sprawę na policję i się wam do d... lada moment dobiorą, więc wymyśliliście tą sondę by wyjść z tej sytuacji "z twarzą". Jakbyście skasowali jej wątek ot tak to byście pokazali, że coś jest na rzeczy i się boicie :)
Awatar użytkownika
Fuckerberry
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

Następna