Problemy/Usterki na ShowUp.tv

Jak korzystać z portalu? Problemy dotyczące forum? Napisz tutaj co Ci sprawia trudność.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Kurwa zrobili mi z transmisji piwnice i nic nie moge zrobic zeby bylo jasniej :wild: :wild: :wild:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja nie wiem w jakim celu usunęli napis z kim sie prowadzi prywatna transmisje po zalogowaniu do konta napis ktory byl na zolto, to jak wywali z priva to juz sie nie bedzie dalo wrocic?
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie wiem jak tam jest na innych trans ale tam gdzie wczoraj byłem to żadnych praktycznie problemów technicznych nie było.
Chyba coś tam w końcu zrobili :good3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Strona działa stabilnie ale po co usuneli komunikat z kim sie prowadzi prywatną transmisję i mozliwosc dolaczenia do niej ponownie, czy ogladajacy tez tak maja? Teraz jak wyjdzie sie z priva to mozna na niego juz nie wrocic...
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Adela pisze:Strona działa stabilnie ale po co usuneli komunikat z kim sie prowadzi prywatną transmisję i mozliwosc dolaczenia do niej ponownie, czy ogladajacy tez tak maja? Teraz jak wyjdzie sie z priva to mozna na niego juz nie wrocic...

Nie wiem po co to zrobili.
Może tak napisz tam do nich to jakiejś sensownej udzielą Ci odpowiedzi :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Adela pisze: po co usuneli komunikat z kim sie prowadzi prywatną transmisję i mozliwosc dolaczenia do niej ponownie

Nie wiem,
najwidoczniej ich zdaniem lepiej jak się ludzie denerwują na portalu zamiast umożliwić im normalne korzystanie z niego.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Adela pisze:Strona działa stabilnie ale po co usuneli komunikat z kim sie prowadzi prywatną transmisję i mozliwosc dolaczenia do niej ponownie, czy ogladajacy tez tak maja? Teraz jak wyjdzie sie z priva to mozna na niego juz nie wrocic...


Na pytanie o to w mailu do moderacji dostałam klasyczny szablonik:
"Witam
Proszę spróbować teraz. Wrzuciliśmy kilka istotnych poprawek, które powinny rozwiązać problem. Na wszelki wypadek proszę wyczyścić ponownie dane przeglądarki.
pozdrawiam"

Jakim cudem moje ciastka mają przywrócić opcje na stronie... nie wiem, ale grzecznie wykonałam polecenie po raz enty w ostatnim tygodniu zczysciłam ciastka i... taaak! nadal nie ma tego komunikatu :D

Dodatkowo mam problem, że po niektórych - ale coraz czesciej! - privkach wracam na ogólny a mojej transmisji nie ma na głownej, trzeba dopiero zrobic na nowo fotke i sie pojawia, dodatkowo ustawiajac fotke z programu do obsługi video zamiast zdjecia pojawia sie puste pole :/

i to, że od czasu do czasu na głownej kobiety mieszają się z facetami... nooooooł... plis nooł!
Awatar użytkownika
Jozin_z_Bazin
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 30 lis 2015, 10:01
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Szukam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jozin_z_Bazin pisze:
Adela pisze:Strona działa stabilnie ale po co usuneli komunikat z kim sie prowadzi prywatną transmisję i mozliwosc dolaczenia do niej ponownie, czy ogladajacy tez tak maja? Teraz jak wyjdzie sie z priva to mozna na niego juz nie wrocic...


Na pytanie o to w mailu do moderacji dostałam klasyczny szablonik:
"Witam
Proszę spróbować teraz. Wrzuciliśmy kilka istotnych poprawek, które powinny rozwiązać problem. Na wszelki wypadek proszę wyczyścić ponownie dane przeglądarki.
pozdrawiam"

Jakim cudem moje ciastka mają przywrócić opcje na stronie... nie wiem, ale grzecznie wykonałam polecenie po raz enty w ostatnim tygodniu zczysciłam ciastka i... taaak! nadal nie ma tego komunikatu :D

Dodatkowo mam problem, że po niektórych - ale coraz czesciej! - privkach wracam na ogólny a mojej transmisji nie ma na głownej, trzeba dopiero zrobic na nowo fotke i sie pojawia, dodatkowo ustawiajac fotke z programu do obsługi video zamiast zdjecia pojawia sie puste pole :/

i to, że od czasu do czasu na głownej kobiety mieszają się z facetami... nooooooł... plis nooł!

Im nawet nie ma co pisać, bo dostanie sie durną odpowiedź a zepsutej strony i tak nie naprawią a potem dziwią sie ze maly ruch na portalu panuje i malo kto chce priv...
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


U mnie też jest problem z brakiem przycisku aby wrócić na priwa. Dziś mnie rozłączyło na długim i drogim priwie, na szczęście byłam ze stałym widzem, który wszedł jeszcze raz. Ale umówmy się, nie każdy jest taki uczciwy. A byłoby głupio po wykonaniu niemal całego priwa zostać na lodzie. Bardzo sporadycznie się zdarza, że mnie rozłączy na priwie, ale jednak na długich priwach np. po 60 minut to czasami się różnie zdarza tym bardziej jak trzeba przenieść kamerke w inne miejsce, albo coś się kombinuje pod gust widza. Ten przycisk jest potrzebny, mam nadzieję że nie jest to zlikwidowane na stałe i że to tylko awaria chwilowa.
Awatar użytkownika
LunaMoon
SU-holik
SU-holik
Posty: 55
Rejestracja: 30 sty 2016, 01:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dziewczyny! tip na przyszłość!
szukajcie w ostatnio zamkniętych kartach, albo dajcie przycisk wstecz w przeglądarce... dopóki nie naprawią tego trzeba sobie jakoś radzić :)
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


to ja jeszcze prosze o tipa na to, że po każdym priv transmisja znika z głownej i trzeba ją startować fotką od początku, ew jak nie zniknie to ustawia sie totalnie randomowe zdjęcie z wielu wczesniej zrobionych wcale nie to ktore było ostatnie przed priv :/
moderacja na @ milczy... myslą ;-)
Awatar użytkownika
Jozin_z_Bazin
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 30 lis 2015, 10:01
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Szukam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


też mi się wydaje, że w przypadku powrotu na priv otworzyć historię i ostatni link wklepać w przeglądarkę. Pytanie jest takie skoro my nie możemy wrócić to oglądający też mają problem z powrotem? też nie mają tego paska?
Z tymi zdjęciami na awatar tez jest dobra akcja, wchodzisz kolejnego dnia i masz zdjęcie ze wczoraj :) Robisz nowe, to wyskakuje ci jeszcze z innego dnia:D ale nic nie przebije i tak tego, ze wchodzisz połączy cię, chcesz zrobić foto, a ty juz jestes na ogóle, gdzieś tam sobie cycki poprawiam jeszcze a tu jeb patrze już jestem na ogóle ze wczorajsza fotą. Co pomaga, czyszczenie historii czasami, zmiana przeglądarki z chrome na opere pomaga na kilka dni, później znowu powrót na chrome na kilka dni i tak w kółko.

Widzę, że naprawili to łącze końcu i ładuje normalnie , więc ciesze się że nas wysłuchali :) Pan misiaczek ze strony 404 ładnych "chujów miał nawciskanych" za każdym razem kiedy tam trafiłam
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


aaa i jeszcze mi sie przypomnialo akcja z napiwkami, potrafią wisieć z tygodnia napiwki na ogóle, sumują się, ale najciekawsze jest to że wisza nawet napiwki od osób które u mnie nie były, jakby z innej transmisji :D lol
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Dajcie znac jak naprawią to z napisem z kims sie prowadzi priva, bo póki co twierdzą że to wina ciasteczek buhaha
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ach te złośliwe ciasteczka ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Ach te złośliwe ciasteczka ;)

Ciekawe gdzie jest moderator ze nie widzi ze sobie nabijasz posty piszac glupoty...
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Trzeba dodac ze nadal nie naprawili problemu a pojawil sie kolejny nie da sie wejsc na zaden profil uzytkownika bo wyskakuje błąd 404 mimo iz konto nie jest usunięte
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Adela pisze:Trzeba dodac ze nadal nie naprawili problemu a pojawil sie kolejny nie da sie wejsc na zaden profil uzytkownika bo wyskakuje błąd 404 mimo iz konto nie jest usunięte


Usunęli możliwość podglądu tzw. pustych profili, jesli ktoś nie ma ustawionego profilu to obecnie wyskakuje sławetny błąd 404 informujący o braku takiej strony.
Nie wiem czy to celowe działanie czy też jak to wielokrotnie już bywało na SU popsuli coś przy okazji kolejnych "modernizacji".
Niby przydatność opcji podglądu pustych profili była niewielka ale czasem się przydawała, bo pozwalała chociaż w częściowo
po widocznych w profilu ostatnich napiwkach śledzić powiązania użytkowników co pozwalało czasami wykryć kolejne konta
banowanego co chwilą na transmisji trolla czy tez innej maści upierdliwca.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


od_taaki pisze:Nie wiem czy to celowe działanie czy też jak to wielokrotnie już bywało na SU popsuli coś przy okazji kolejnych "modernizacji".

Hmm... ja bym się raczej nie dopatrywał celowości w ich działaniach.. no chyba, że celowego wkurzania użytkowników :derisive:
Imho, błąd 404 po wejściu w pusty(nieuzupełniony) profil jest jednym z wielu błędów jaki wynikł po ostatniej modernizacji(uruchomienie oficjalnego forum).

Nie wiem czy już ktoś o tym wspomniał, ale był też(nie wiem czy nadal jest) problem z emotkami, tj. nie wszystkie działały.
A mi osobiście całkiem wyłączyli możliwość korzystania z powyższych dwa dni po doładowaniu żet.
Po wysłaniu do nich zapytania na kontakt ofkors zero odpowiedzi.. a miałem taką nadzieję, że poradzą mi wyczyścić dane przeglądarki :mocking:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek
To tez jest wkurwiajace :geek: a jak sie kliknie to jest blad Janusza :lol:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dział Techniczny



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości