Na każdy temat!!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Na każdy temat!!!
01 paź 2019, 00:11
W żadnym razie nie mam zamiaru bronić tej pani, bo niestosowność jej zachowania aż kłuje po oczach. Jednak aby zachować choć odrobinę obiektywizmu należy dodać, że ignorantki i ignoranci znajdują się po wszystkich stronach tego bagienka politycznego.

Kandydatka na posłankę, startująca z listy PiS Dominika Chorosińska (aktorka od kilku miesięcy nie używa już nazwiska Figurska) nie wiedziała nawet, ilu posłów zasiada w Sejmie.
Mało tego, nie miała bladego pojęcia ilu jest senatorów, nie wiedziała też, ile lat trzeba skończyć, by móc ubiegać się o fotel prezydenta (tu padła najpierw odpowiedź 70 lat, potem że 18). Zdaniem aktorki pierwszym niekomunistycznym premierem Polski był Jan Olszewski, a gdy usłyszała, że jednak Tadeusz Mazowiecki, stwierdziła, że to "sprawa dyskusyjna" (nota bene - pomiędzy Mazowieckim i Olszewskim był jeszcze Jan Krzysztof Bielecki).


I tylko pomyśleć że tacy ludzie chcą nas reprezentować w sejmie (nie mnie). :derisive:
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Na każdy temat!!!
01 paź 2019, 02:43
HardRockCaffe666 pisze:[ Obrazek ]
Czegoż to ludzie nie zrobią żeby tak tylko zaistnieć.
Jak dla mnie to jest żałosne a nie zabawne :shock2:
I tylko pomyśleć że tacy ludzie chcą nas reprezentować w sejmie (nie mnie)
Nie dziwię się że ta fotka wywołała oburzenie wśród środowisk kombatanckich.
Z takich wartości jak bóg,honor czy ojczyzna nie powinno się drwić i naigrywać ale ta pani widocznie o tym nie wie.
Nie muszę chyba wam pisać na której liście znajduje się ta delikwentka :!: :!:


Paniusi zwyczajnie pojebało się uprawianie polityki z byciem skandalistką,
laseczka nie za bardzo ma pomysł jak się sprzedać.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Re: Na każdy temat!!!
01 paź 2019, 15:11

A co sadzicie o takiej formie zachęcania do pójścia na wybory.
Czy waszym zdaniem niektórzy trochę nie przeholowali i ich przekaz jest lekko mówiąc niesmaczny (na zaburzenia psychiczne wszelakiego rodzaju cierpi około 8 mln Polaków)
A ten końcowy napis to chyba dotyczy się Po-Psl bo Pis ciągle rządzi :laugh3:
Bo żeby tak powrócić to trzeba najpierw chyba odejść a Pis z sondażów jasno wynika że nigdzie się nie wybiera :!:
Obrazek
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Na każdy temat!!!
09 paź 2019, 19:51
Witajcie :!:
Dzisiaj postanowiłem w swoim temacie podyskutować o sprawie ciężkiej no i też smutnej.
Postanowiłem skupić swoją uwagę wyłącznie na polskim podwórku bo one w tej kwestii najbardziej mnie interesuje.
EUTANAZJA :!: :!:
Jak już zdążyliście pewno się zorientować jestem jebanym Pisiorem.
No ale nie wszystko co oni nam proponują tak do samego końca mi pasi.
Tak jest w przypadku eutanazji.
Jak powszechnie Wam wiadomo Pis kategorycznie za swoich rządów nie bierze pod uwagę możliwości wprowadzenia eutanazji w naszym kraju.
Ja jako że mam też swój rozum i potrafię wbrew waszym opiniom myśleć po swojemu jestem zwolennikiem wprowadzenia eutanazji.
Ale pod pewnymi warunkami.
Po pierwsze.
Musi być wydana jednoznaczna i stanowcza opina lekarska (i to najlepiej kilku) o braku jakichkolwiek perspektyw na choćby w minimalnym stopniu wyjścia z nieuleczalnej choroby.
Także ważna kwestią jest ból i cierpienie osoby chorującej.
Po drugie.
Zgoda rodziny na podjecie takich drastycznych kroków.Przy jej barku wystarczy tylko opinia specjalistów.
Skąd u mnie takie a nie inne zdanie na ten temat już tłumaczę.
Sam na własnej skórze odczułem co to widok umierającej w męczarniach i to dodatkowo bardzo bliskiej mi osoby.
Poza tym swego czasu przez pół roku (więcej nie dałem rady) jako wolontariusz chodziłem do hospicjum czyli tzw umieralni.
Po co tam widziałem często pożnij śniło mi się po nocach.
Miałem tez tam swoja ulubienic (panią Stasie) która to na tym świecie została niestety sama jak palec.
Ale za każdym razem po jej uśmiechniętych oczach widziałem jak lubiła moja obecność.
I mimo że kontakt z nią był już bardzo ograniczony (nie mówiła już) to do dziś pamiętam jako to potrafiłem trzymać ja z rękę i opowiadać jej o różnych rzeczach.
I tylko po jej mimice twarzy i ciepłym spojrzeniu bylem święcie przekonany że bidulka mnie rozumie.
I mimo że dostawała silne leki przeciwbólowe to czasami ni stąd ni zowąd na jej twarz pojawiał się wyraz silnego bólu.
Ta nasza znajomość kwitła w najlepsze aż do czasu kiedy to przychodzę i widzę że jej łóżko jest już puste.
Umarła w nocy
Jakie jest wasze zdanie na ten temat eutanazji..... zapraszam Was do dyskusji :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Na każdy temat!!!
14 paź 2019, 22:44
Moim zdaniem, każdy ma swoją własną wolę i jeśli zdecyduje że chce zakończyć swoje życie to powinien mieć taką opcję prawną.
O ile oczywiście jest sprawny na umyśle.
To samo tyczy się kogoś nieuleczalnie chorego, w niedającym szans stanie itd.
Moim zdaniem powinno to być uregulowane prawnie, na zasadzie deklaracji notarialnej.
Jeżeli mam spisaną klauzule nazwijmy to "eutanazji" u notariusza za wczasu to nikt nie powinien mieć do tego żadnych zastrzeżeń.
Ani państwo ani rodzina.
Ja osobiście zlecam żeby w przypadku kiedy mój mózg sie wyhuśtał, mają wyciągnąć wtyczkę.
Jednak jestem zdania że nie powinno się obarczać tym wyciąganiem lekarza ale u notariusza powinno się wskazać kto ma to zrobić.
I już. Problem rozwiany.
Awatar użytkownika
jakim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2016, 12:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Na każdy temat!!!
15 paź 2019, 03:31
jakim, niestety, z tego co wiem to tak to w Polsce nie działa. Nie możesz dać "zlecenia na siebie", ani od notariusza, ani od biskupa, kogokolwiek. Decyzja o wyciągnięciu wtyczki pozostaje w rekach lekarza bez względu na Twoja wole. Teoretycznie lekarz ma psi obowiazek robic wszystko abys zyl, nawet jesli to "zycie" to tylko hodowanie warzywka. Oczywiscie sa lekarze ktorzy sa sklonni troche nagiac system i umozliwic Ci odejscie, ale to nie jest prosta sprawa. Nawet jesli Twoja wola jest jasna to dochodzi jeszcze rodzina, ktora rowniez, nawet swiadoma Twojej woli w tych najtrudniejszych chwilach moze zupelnie nie zgadzac sie z Twoim zdaniem. Lekarze maja problem tym bardziej ze ostatnimi czasy dosc modne stalo sie zakladanie im spraw sadowych o byle co. Zdarza sie ze niepotrzebne przeciaganie czyjejs czesto bardzo bolesnej agonii jest spowodowane nie wzgledami medycznymi a jedynie chronieniem wlasnej dupy przez lekarza ktory niema ochoty byc pozniej ciągany po sądach.
Oczywiscie, bardzo upraszczajac, smierc mozgu to i tak najmniejszy problem jesli mowimy o eutanazji.. bo w takim przypadku to "odłączenie" jest, mozna powiedziec bardzo proste, odpowiednie badania, komisja z dwoch lekarzy specjalistow i jesli sa jednomyslni to sie po prostu wyciaga wtyczke...
Wydaje mi sie ze problem eutanazji w o wiele wiekszym stopniu dotyka ludzi przewlekle chorych, ktorych mozg jest calkiem sprawny za to ich choroba dostarcza im ogromnego cierpienia nie dajacego sie leczyc farmakologicznie. Ich zaden lekarz nie ma prawa wyslac na tamten swiat nawet jesli rokowanie to np. 2-3 lata w ogromnym bolu i pewna smierc na koniec. Tym ludziom moim zdaniem powinno sie pozwolic zadecydowac... No ale nie liczylbym ze w Polsce dojdzie w ogole do rozwazania takiej opcji.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Na każdy temat!!!
21 maja 2020, 10:54
Obrazek
Ładna mi sztuka.
Pedofilia, narkotyki, alkohol.
Sztuka przez duże S :shock2:
https://www.radiozet.pl/Co-gdzie-kiedy- ... alo-opinie
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Na każdy temat!!!
21 maja 2020, 15:02
Słuchaj dalej hard propagandy pisowskiej. Bardzo przyjemny lokal byłem tam kilka razy udane party zawsze tam bylo. Nawet kiedyś miałem iść z tam Pauleta.
Ps: Kazdy dobrze wiedział jak tam pokazałeś ze masz szmal to same glowniary skakiwaly na kutasa i do niczego ich namawiać nie trzeba. Tak samo było w Unique club gdzie brałeś pokój w Sheratonie i miałeś co chciałeś. Dziewczyny pierwsza klasa co przychodziły do tych klubów.
Sasiedzi


Re: Na każdy temat!!!
21 maja 2020, 15:10
I co uważasz że to jest poprawne zachowanie ludzi dorosły że bawią się z dziećmi?
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 11:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Re: Na każdy temat!!!
21 maja 2020, 15:23
Każdy przypadek jest inny, nie popieram takie zachowania. Ale z autopsji wiem ze większość przypadków trochę inaczej to wyglada. Dziewczyny sama sama szukają bogatych starszych panów. I to jest większość takich VIP klubów. Wystarczy iść do Enklawy Warszawie. Gdzie widzisz młode dziewczyny przerobione make upami na 23. A średnia wieku facetów do 40 plus.
Sasiedzi


Re: Na każdy temat!!!
21 maja 2020, 20:37
Jak na razie w tej bulwersującej sprawie został skazany tylko jeden człowiek.
Ja się pytam a co z reszta bo nie uwierzę że tylko on maczał w tym swoje brudne paluchy.
Czyżby inni mogą czuć się bezkarni.
Z śledztwem chyba było coś nie teges.
To teraz dopiero po całym nagłośnieniu w mediach sprawy ktoś raczył się ponownie za to zabrać.
A gdzie wtedy był wymiar sprawiedliwości ja się pytam.
A może tak ręka rękę myje i w Sopocie działała wtedy polska cammorra.
Taaaa można powiedzieć byłem pijany, naćpany, nie zdawałem sobie sprawy że mogę mieć do czynienia z nieletnimi.
A czy tak trudno się domyśleć widząc młodą bardzo atrakcyjna i do tego mocno umalowaną laskę że może coś być nie halooo.
A może ten fakt nie przeszkadzał tym wszystkim ''celebrytom'' w moczeniu kutasów.
Czekam teraz na dalszy rozwój sytuacji i tym razem mam tylko nadzieje że sprawiedliwość dosięgnie wszystkich.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Na każdy temat!!!
21 maja 2020, 20:52
Hard w jakim ty świecie żyjesz zacznij wychodzisz do klubów to wtedy zobaczysz o co chodzi w tym biznesie. Teraz się bulwesujesz a o sprawie minęło już trzy cztery lata. To może zobacz jak wyglądają wyjazdy do Tajlandia i jakoś nikt nie robi z tego afery. Każdy w trójmiesccie wiedział gdzie iść. To jeszcze Sopot gdzie każdy jedzie wyłącznie do zabawy. W tych lokalach mogłeś spotkać kogo byś chciał tylko trzeba mieć hajs i to spory
Sasiedzi


Re: Na każdy temat!!!
21 maja 2020, 21:30
Sasiedzi pisze:Hard w jakim ty świecie żyjesz zacznij wychodzisz do klubów to wtedy zobaczysz o co chodzi w tym biznesie.

Nie trzeba chodzić do klubów żeby wiedzieć o co w tym wszystkich chodzi.
Sasiedzi pisze:To może zobacz jak wyglądają wyjazdy do Tajlandia

To że w Tajlandii jest na to ciche przyzwolenie to nie oznacza że w Polsce może być podobnie.
Sasiedzi pisze:To jeszcze Sopot gdzie każdy jedzie wyłącznie do zabawy.

Powiedz to matce która straciała córkę.
Bo jest chyba różnica w gwałceniu nieletnich a dobra zabawą.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Na każdy temat!!!
21 maja 2020, 21:51
Masz mylne pojęcie rzeczywistosci widzisz tylko jedna stronę która ktoś na kreśli w danym materiale ale jak chodzi o TVP PiS to świętość. Nie jesteś osoba obiektywna za grosz.

2- Tajlandię dałem tylko do przykładu ale jest dużo miejsc na świecie gdzie podobne zeczy się dzieją i powiem tobie gorsze.

3. Ja tutaj nie bronię osoby która gwałcili z premedytacja tylko mówię większość tych kobiet najpierw sama się ładuje do łóżka a późnej płacz bo możn zrobić afera. Dajmy przykład piłkarza bieniuka gdzie właśnie dziewczyn Sylwia oskarżyła jego o gwałt. Tylko dla wtajemniczonych miałeś pieniądz mogłeś ja dymac ile chciałeś.

https://film.interia.pl/raporty/raport- ... Id,4506808
Sasiedzi


Re: Na każdy temat!!!
21 maja 2020, 22:07
Sasiedzi pisze:Masz mylne pojęcie Żeczywistosci

Taa Twoja ŻŻŻŻeczywistość trochę różni się od mojej.
Sasiedzi pisze:Tajlandię dałem tylko do przykładu ale jest dużo miejsc na świecie gdzie podobne zeczy się dzieją i powiem tobie gorsze.

To że gdzieś dzieją się podobne rzeczy to nie oznacza że w Polsce może być tak samo.
Ja rozumiem że głupie małolatki wchodzą do łóżek za kasę ale czy to oznacza że takie rzeczy nie należy piętnować.
A później są zastraszane i szantażowane i tak błędne koło toczy się dalej.
A po jakimś czasie może dojść do tragedii
Prawo jasno wyraża się w tym temacie i tyle.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Na każdy temat!!!
21 maja 2020, 22:20
Hard od początków powstania cywilizacji zawsze były takie sytuacja i wtedy dochodziło do gorszych czynów. Niektóre akurat szantażują w druga stronę. Nie bądź hard świętszy od Papierza.
Może tak z twojego życiorysu dajmy przykłady kocurek czy paula i cofnijmy się wstecz. Jesteś taki sam jak osoby które idą do klubu i wyrywają małolaty bo twoim tokiem rozumowania powinnaś zadawać się kobietami w swoim wieku.
Sasiedzi


Re: Na każdy temat!!!
21 maja 2020, 22:42
Sasiedzi pisze:Może tak z twojego życiorysu dajmy przykłady kocurek czy paula i cofnijmy się wstecz

Ja rozumiem że musiałeś też przy okazji wsponieć tu znowu o niej ale chyba gadamy o pedofilii a nie chuj wie o czym.
Ale to nie pierwszy i pewno nie ostatni raz jak nie bardzo wiem o co Ci chodzi.
Ale doceniam fakt że starasz się tu zabłysnąć.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Na każdy temat!!!
22 maja 2020, 10:30
https://muzyka.interia.pl/wiadomosci/ne ... e=worthsee
Człowiek który rozje.... radiową listę przebojów.
Ciekawy wywiad.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Na każdy temat!!!
22 maja 2020, 11:15
Co masz na myśli, mówiąc, ze rozjebał listę przebojów? Że niby to jego wina, ze Trójka jest w takiej sytuacji? :)
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Na każdy temat!!!
22 maja 2020, 11:39
Spokojna,
Nie wiem czy rozjeb.. ale powstało spore zmieszanie odnośnie tej sprawy.
Oprócz darmowej reklamy został też wplątany w walkę polityczną.
Znałem kiedyś osobiście Kazika i wiem że on starał się wyrazić tylko swoje oburzenie że w Polsce cały czas są równi i równiejsi.
Nie wiem czy była interwencja z Nowogrodzkiej aby unieważnić to głosowanie ale to nie przeszkadza robić opozycji z tego wielkiego hallooooo.
Jak dla mnie w tym momencie są ważniejsze sprawy (kryzys gospodarczy,walka z epidemią, wybory) i nie bardzo interesuje mnie ta cała heca.
https://www.tvp.info/48172967/onet-zman ... l-o-trojce
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości