Wybory do PE !!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Wybory do PE !!!

Ankieta wygasła 26 maja 2019, 10:38

Pis
4
21%
Koalicja Obywatelska
3
16%
Kukiz15
2
11%
Wiosna
1
5%
Inna partia
2
11%
Mam wyjebane
7
37%
 
Liczba głosów : 19

Wybory do PE !!!
20 maja 2019, 10:38
Tak, tak szybkimi krokami zbliżają się ważne wybory do PE.
Chcę tutaj poznać na kogo zagłosujecie.
O ile ruszycie swoje zadki ;)
Zapraszam do głosowania :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Wybory do PE !!!
20 maja 2019, 14:38
Gdzie konfederacja? Nawet nie umiesz ankiety zrobić porządnie. Po drugie to komitety a nie partie

I wplyw tych wyborów jest zerowy a raczej to kto zostanie wybrany, pe to cyrk
Awatar użytkownika
PedroPedritos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 19
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:09
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wybory do PE !!!
20 maja 2019, 15:30
Hard jesteś idiotą jeżeli myślisz, że wybory do PE cokolwiek zmienią w Polsce i UE.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Wybory do PE !!!
20 maja 2019, 15:52
ruger44, a skąd w ogóle pomysł ze Hard myśli? ma jakieś instynkty, odruchy... ale myślenie?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Wybory do PE !!!
20 maja 2019, 16:39
PedroPedritos pisze:Gdzie konfederacja? Nawet nie umiesz ankiety zrobić porządnie. Po drugie to komitety a nie partie

I wplyw tych wyborów jest zerowy a raczej to kto zostanie wybrany, pe to cyrk



:girl_haha: :girl_haha: :girl_haha:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wybory do PE !!!
20 maja 2019, 16:41
komin,
Sooory ale @ruger44 pewno zapomniał że tylko Ty masz tutaj monopol na ''myślenie'''
A teraz głosuj a nie pierdol ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Wybory do PE !!!
20 maja 2019, 20:10
HardRockCaffe666 pisze:A teraz głosuj a nie pierdol



Widzisz komin przynajmniej pierdoli a Ty tylko walisz do monitora :sarcastic_blum:
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wybory do PE !!!
20 maja 2019, 21:43
HardRockCaffe666 pisze:komin,
Sooory ale @ruger44 pewno zapomniał że tylko Ty masz tutaj monopol na ''myślenie'''
A teraz głosuj a nie pierdol ;)

Tylko że oni mają rację że jesteś debilem jeśli myślisz że wybory do UE coś zmienią.
Dlatego mój głos w tej ankiecie oddałem na mam wyjebane.
bo tak w sumie co by nie wybrali to i tak jako przedsiębiorca na tym stracę :D
Takie rozważania mogą mieć tylko takie dziadki jak ty Hard.
Bo tak naprawdę to ciebie te wybory najmniej dotyczą.
Awatar użytkownika
jakim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2016, 12:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wybory do PE !!!
21 maja 2019, 00:00
jakim pisze:Tylko że oni mają rację że jesteś debilem jeśli myślisz że wybory do UE coś zmienią.

Sooryy ale wydawałeś mi się na kogoś rozumniejszego.
No cóż pozory bywają mylne.
No tak te wybory nic nie zmienią dla tego tacy jak ty zostaną pewno w domach.
I nie wiem kto jest tutaj większym debilem ten który myśli że te wybory są dla Polski mało istotne czy ja który uważa wrecz przeciwnie.
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawą ile to Polska jako kraj oraz jej obywatele zyskali dzięki szerokiemu strumieniowi euro które to co roku do nas płyną wiec w PE potrzebna jest mam silna ekipa która o to zadba.
Mam nadziej że zrozumiałeś co tutaj napisałem :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Wybory do PE !!!
21 maja 2019, 06:40
HardRockCaffe666 pisze:Nie wiem czy zdajesz sobie sprawą ile to Polska jako kraj oraz jej obywatele zyskali dzięki szerokiemu strumieniowi euro które to co roku do nas płyną wiec w PE potrzebna jest mam silna ekipa która o to zadba.


Wierzysz w to co napisałeś?


A poza tym sądzę, że UE musi być zniszczona.
Biustwo


Re: Wybory do PE !!!
21 maja 2019, 09:38
HardRockCaffe666 pisze:Sooryy ale wydawałeś mi się na kogoś rozumniejszego.
No cóż pozory bywają mylne.

Kwintesencja czegoś co Hard zwykł nazywać "dyskusja"....myslisz inaczej niz Hard? od razu stajesz sie w jego opini istota bezrozumna...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Wybory do PE !!!
21 maja 2019, 09:59
Nie będę się tu specjalnie rozpisywała, bo nie lubię rozmawiać o polityce, ale... nie rozumiem tego przekonania, że Unia jest takim wspaniałym źródłem kasy. Wystarczy trochę poczytać co się dzieje na świecie (nie tylko łykać to, co podaje polska telewizja). Prawie wszystkie "super bogate kraje Unii" coraz bardziej bidnieją. Do naszych mediów niewiele tych informacji trafia, ale czasem pokazują jak wkurwieni Francuzi wychodzą na ulicę... O problemach z najeźdźcami ekonomicznymi nie wspomnę. Tak bardzo chcesz, żeby u nas było to samo Hard? Tak Ci imponuje ta Unia?

Druga sprawa - ani Unia, ani rząd nie muszą nam nic dofinansowywać, niech nam po prostu przestana zabierać i będzie ok ;)

A poza tym sądzę, że UE musi być zniszczona.
Biustwo


Re: Wybory do PE !!!
21 maja 2019, 10:21
komin pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Sooryy ale wydawałeś mi się na kogoś rozumniejszego.
No cóż pozory bywają mylne.

Kwintesencja czegoś co Hard zwykł nazywać "dyskusja"....myslisz inaczej niz Hard? od razu stajesz sie w jego opini istota bezrozumna...

No cóż mUj pŻyjacielu nie każdy tak jak Ty wspaniale potrafi posługiwać się tutaj ironia i sakrazmem aby wykazać kogoś ułomności.
A to że użyłem określenia '' rozumniejszego'' wcale nie oznacza że jest to istota '' bezrozumna''.
No tak ale Ty musiałaś się do czegoś przypierdolić bo byś nie był sobą.
Ps może tak dasz mi kilka lekcji ja powinno się prowadzić dobra dyskusję bo pewno od kogoś takiego jak Ty mógł bym się sporo nauczyć ;)

@Biustwo
Nie no masz racje Unia to nie jest twór doskonały i sporo jest do poprawy.
Ale trzeba stwierdzić że Polska sporo zyskała na obecności w strukturach europejskich :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Wybory do PE !!!
21 maja 2019, 12:15
HardRockCaffe666 pisze:
jakim pisze:Nie wiem czy zdajesz sobie sprawą ile to Polska jako kraj oraz jej obywatele zyskali dzięki szerokiemu strumieniowi euro które to co roku do nas płyną wiec w PE potrzebna jest mam silna ekipa która o to zadba.
Mam nadziej że zrozumiałeś co tutaj napisałem :!: :!:

Widzisz Hard tak się składa że akurat mam bardzo dużo wspólnego z funduszami unijnymi.
Tak w poprzedniej perspektywie (mówię o Programie Operacyjnym Innowacyjna Gospodarka i Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Ślaskiego na lata 2007-2013) jak i obecnej.
I nie, nikt nam nic nie daje. Z tymi funduszami jest trochę podobnie jak z 500+, dla każdego kto choć w minimalnym stopniu posiada wiedzę z zakresu ekonomi to nie są dotację tylko kredyty które państwo tak naprawdę zaciąga. Unia natomiast w ramach spłaty tych kredytów żąda w coraz większym stopniu zrzekania się przez państwo kredytujące swojej autonomii. Zdradzę ci jeszcze jeden sekret, żeby Unia coś mogła dać to najpierw sama to musi otrzymać zgadnij od kogo. Tak samo zgadnij z czego są programy socjalne twojej ulubionej partii.
Patrz np. regulacje odnośnie wędzenia wędlin (debilniejszej ustawy nie czytałem) czy emisji spalin czy uprzywilejowana pozycja kapitału zagranicznego na polskim rynku (mówię o zwalnianiu z podatku sieci supermarketów).
Nie będę się nawet rozwodził na temat procesu przyznawania dotacji, instytucjach pośredniczących (PARP, NCBiR, BGK czy Urzędy Marszałkowskie w przypadku RPO) czy potem procesu realizacji projektów dofinansowanych (nienegocjowalne, źle skonstruowane umowy o dofinansowanie które zrzucają całą odpowiedzialność i ryzyko na beneficjenta, również takie spowodowane niekompetencją pracowników instytucji pośredniczących czy procedury zakupów towarów i usług dla przedsiębiorców opierające się na zasadzie konkurencyjności).
Unia ma wiele pozytywnych aspektów, jak wolność podróżowania, wspólna polityka odnośnie usług telekomunikacyjnych czy nawet te dotacje które mimo że otrzymywane na kredyt w jakimś tam stopniu stymulują gospodarkę oraz modernizację infrastruktury państwa.
Ale, dla mnie jako człowieka o poglądach faszystowskich jest to twór mocno dziwny, który w moim codziennym życiu mi nie pomaga a nawet mógłbym powiedzieć że przeszkadza bo jedyne co z niej mam to masa dodatkowej biurokracji i ciągły wzrost podatków i opłat które muszę dodatkowo ponosić. Nie mówiąc już o RODO, BDO i innych chujach mujach o których ktoś taki jak ty Hard nawet nie słyszał. Widzisz najebane banerów z liczbami ile to ta Unia nie dała i czego nie zrobiła a tak naprawdę nie rozumiesz co kryje się za tymi sumami.
Dlatego też uważam że jest dla mnie bez znaczenia która opcja polityczna zdobędzie większość w Brukseli bo dla mnie i tak nic się nie zmieni.
Ba! Podejrzewam że dla 95% Polaków nic się nie zmieni. Szopka z wyborami do europarlamentu to tania kiełbasa przedwyboracza którą rzuca się takim własnie jednostką jak ty Hard przed daniem głównym czyli wyborami do parlamentów krajowych.
Czy teraz zrozumiałeś?
Awatar użytkownika
jakim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2016, 12:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wybory do PE !!!
21 maja 2019, 19:22
HardRockCaffe666 pisze: może tak dasz mi kilka lekcji ja powinno się prowadzić dobra dyskusję bo pewno od kogoś takiego jak Ty mógł bym się sporo nauczyć

Hardziu... prosze bardzo... Twoja metoda, zacznijmy od wikipedii:
Dyskusja – jeden ze sposobów wymiany poglądów na określony temat, popartych argumentami, prowadzona w gronie dwóch lub więcej osób. W wyniku dyskusji dochodzi do ścierania się różnych poglądów związanych z różnymi punktami widzenia osób prowadzących dyskusję.

Jak przyswoisz ze zrozumieniem to moze... kiedys...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Wybory do PE !!!
21 maja 2019, 20:47
komin,
Widzę że jaja Cię strasznie musiały swędzić i nie mogłeś się oprzeć pokusie co by mi odpisać.
No i fakt że mogłeś znowu zaistnieć też pewno zrobił swoje.
Ale wiesz że mam ''słabość ''do Twoich postów wiec cieszę się z tego faktu
Jedyne co mnie trochę rozczarował to fakt że poszedłeś na łatwiznę i nie napisałem tych mądrości własnymi słowami.
Pewno ubrał byś to w piękne słówka a tak to trochę lipa :(
Ale Twoją ''lekcje'' jak by ona nie była przyjmuje z uśmiechem i pokora na twarzy.
Bo to dla mnie zaszczyt mieć takiego nauczyciela :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Wybory do PE !!!
21 maja 2019, 22:22
HardRockCaffe666 pisze:komin,
Widzę że jaja Cię strasznie musiały swędzić i nie mogłeś się oprzeć pokusie co by mi odpisać.
No i fakt że mogłeś znowu zaistnieć też pewno zrobił swoje.
Ale wiesz że mam ''słabość ''do Twoich postów wiec cieszę się z tego faktu
Jedyne co mnie trochę rozczarował to fakt że poszedłeś na łatwiznę i nie napisałem tych mądrości własnymi słowami.
Pewno ubrał byś to w piękne słówka a tak to trochę lipa :(
Ale Twoją ''lekcje'' jak by ona nie była przyjmuje z uśmiechem i pokora na twarzy.
Bo to dla mnie zaszczyt mieć takiego nauczyciela :!: :!:

Tak jak myślałem. Hard, mój post był za bardzo merytoryczny wiec postanowiłeś odciąć się od niego bo nie miałeś pojęcia o czym piszę :D
Dlatego też odniosłeś się do posta komina. Mało tego, twierdze że ty na ten post komina z utęsknieniem czekałeś bo merytoryczny post zamknął by ci temat.
Słabo i żenada. Ty faktycznie jedynie do czego się nadajesz to do dyskusji o cyckach i rzęsach koliberka.
Awatar użytkownika
jakim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2016, 12:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wybory do PE !!!
21 maja 2019, 23:18
Trochę rozrywki.... :sarcastic_blum:

More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wybory do PE !!!
22 maja 2019, 07:22
jakim pisze:Tak jak myślałem. Hard, mój post był za bardzo merytoryczny wiec postanowiłeś odciąć się od niego bo nie miałeś pojęcia o czym piszę
Dlatego też odniosłeś się do posta komina. Mało tego, twierdze że ty na ten post komina z utęsknieniem czekałeś bo merytoryczny post zamknął by ci temat.
Słabo i żenada. Ty faktycznie jedynie do czego się nadajesz to do dyskusji o cyckach i rzęsach koliberka.


Jeszcze się do tego nie przyzwyczaiłeś, każdy post na który Hard nie umie odpowiedzieć to albo oleje, albo skomentuje czymś na zasadzie
"pitu pitu", "banał", a jak już sam widzi że odpisywanie w ten sposób nie ma sensu bo obnaża to jego głupotę, to wtedy poleci autokratycznym tekstem na poziomie rozpuszczonego dziecka
HardRockCaffe666 pisze:A jeśli chcesz wiedzieć to sam uznaję na co będę odpowiadać a na co nie.

Najgorsze jest to, że on myśli że w ten sposób ucina dyskusje i wychodzi z nie zwycięsko. Pomijam fakt, że nie umie używać przecinków i zaczyna co chwile zdanie od "no". Inny paradoks jest taki, że najbardziej poprawnie, z użyciem dobrze dobranych słów, oraz spójnie gramatycznie hard wypowiedział się wtedy, kiedy napisał co myśli o Koliberku :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Wybory do PE !!!
22 maja 2019, 08:21
jakim pisze:Tak jak myślałem. Hard, mój post był za bardzo merytoryczny wiec postanowiłeś odciąć się od niego bo nie miałeś pojęcia o czym piszę

Tak sobie to tłumacz.
Widzę że strasznie domagasz się tutaj mojej odpowiedzi na tej twój może faktycznie trochę bardziej merytoryczny post niż pozostałe.
Ale mój drogi nie mam żadnego obowiązku ani czasem i ochoty odpowiadać wam na każdy merytoryczny post.
Ale widzę że strasznie przeżyłeś ten fakt że Cie olałem wiec........
Swoja drogą czy ty odpowiadasz na każdy merytoryczny post.... śmiem wątpić.
Jakoś zbytnio nie kwapiłeś się z odpowiedzią jak pisałem w innym temacie o sytuacji z weteranami.
Wiec może tak patrz co sam robisz a poźniej tak czepiaj się innych.
No ale nie ważne musiałeś przecież do czegoś się dopierdolić i tym razem padło na brak odpowiedzi.
A teraz trochę merytoryki ;)
Sorry że nie odniosę się do każdego zdania ale tylko do tych z którymi bym polemizował.
jakim pisze:Unia coś mogła dać to najpierw sama to musi otrzymać zgadnij od kogo

Pewno chodzi ci o składki.
Składki opłacane przez Polskę do unijnej kasy w porównaniu do dotychczasowych korzyści są naprawdę niewielkie.
Najwięcej pieniędzy zyskaliśmy dzięki Polityce Spójności oraz unijnej polityce rolnej.
Saldo rozliczeń pomiędzy naszym krajem a UE jest na sporym plusie i wynosi dokładnie jak przeczytałem 100 750 016 570 euro w ciągu czternastu lat naszego członkostwa.
Czy to dużo czy mało :!:
Na jeden rok przypada tutaj około 70 miliardów euro a więc roczny budżet Polski.
Wiec są to spore pieniądze z których warto korzystać.
Mój dziadek mawiał jak dają to trzeba brać ;)
jakim pisze: Nie mówiąc już o RODO, BDO i innych chujach mujach o których ktoś taki jak ty Hard nawet nie słyszał.

Tego to nawet nie będę komentować.
jakim pisze:co kryje się za tymi sumami.

Najczęściej to właśnie dzięki tym pieniądzom Polska jest usiana różnego rodzaju tablicami i wywieszkami z których to jasno wynika że ten czy inny obiekt powstał dzięki funduszom unijnym.
To tylko jest czubek góry lodowej.
jakim pisze:Ba! Podejrzewam że dla 95% Polaków nic się nie zmieni.

Dobrze że sa to tylko Twoje podejrzenia :shock2:
To tyle :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Następna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości