"Tylko nie mów nikomu" Tomasza Sekielskiego, co sądzicie?

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


tomoxx,
Sorryy ale wystarczająco już sie tutaj produkowałem.
Co chciałem napisać to napisałem.
Bawcie się dalej wieszając psy na księżach i kościele :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666 pisze:Bo Polska bez kościoła i jego wartości to państwo słabe

To ciekawe... To moze Hard podaj przyklady jak to instytucja KK "wzmacnia" panstwo? Mowisz o tych wg roznych szacunkow miedzy 14 a 18 mld zl ktore o wiele juz za bogaty kosciol otrzymuje z budzetu? Czy o tym ze KK ma tak ogromny wplyw na naszych politykow ze ci wrecz boja sie podejmowania wlasciwych decyzji?
Nikt nie chce(badz nieliczni) likwidacji KK bo mamy wolnosc wyznania, natomiast zdecydowanie zycze sobie rozdzialu kosciola od panstwa. To nie jest normalne ze biskupi maja wplyw na ksztalt polityki i ustawodastwa w tym kraju.
Powtorze sie, niemiecki model finansowania kosciola. Tylko on dalby faktyczny wglad jak ten polski katolicyzm wyglada.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




tomoxx pisze:Hard ale wiesz że Polska nie jest krajem wyznaniowym, i co rozumiesz przez laicyzm ? Bo społeczeństwo mamy i będziemy mieć katolickie. I w państwie nie ma wartości kościoła, chyba że uznajesz za to dyskusje o blokowaniu postępu in vitro itp .


Śmiechłem z tego katolicyzowania. :lol2: Wystarczy poczytać o wspólnej historii Polski i kościoła i wychodzi że Polska miała z kościołem wiele wspólnego, wiele konfliktów, zwalczania i problemów, pozytywów ze strony watykanu nie mieliśmy specjalnych.

ps. co oznacza społeczeństwo katolickie? Ty wiesz że dziś już tylko w zadupiach zabitych dechami jeszcze w niedziele kościół jest jako tako zapchany, ale większość młodych ludzi po prostu ucieka od tej paranoi zwanej kościołem. No i jakie są te katolickie zasady, bo czytając biblię, można dojść do wniosku że chodzi o zabijanie niewiernych, poślubianie zgwałconych dziewic, nienawiść do mniejszości, i ogólną głupotę i ciemnogród.

Na szczęście skończymy jak Irlandia czy Australia, a dzięki romansowi PiS i kleru cały proces przyśpieszył, bo dziś kler stracił główną broń, czyli kwik że są zawsze ofiarami a państwo ich prześladuje.

HardRockCaffe666 pisze:To na gwałcicielu przecież spoczywa główny ciężar za to wszystko bo to oni krzywdzili niewinne dzieci.

Nie, to osoby chore, które należy izolować. Winę za wielokrotne gwałty ponosi episkopat i władze kościoła, które po mimo wiedzy że dewianci u nich pracują, nie oddawali ich w ręce policji, tylko przenosili do innych parafii gdzie gwałty się powtarzały.

HardRockCaffe666 pisze:Bo ta afera jest w tego co wszyscy widzimy tylko wodą na młyn dla tych wszystkim którym aż tak bardzo zależy na laicyzacji naszego państwa.
Bo Polska bez kościoła i jego wartości to państwo słabe

Tak samo można mówić, że ludobójstwa i nieludzie warunku w komunizmie czy nacjonalizmie, to woda na młyn ustrojów totalitarnych.

A Polska bez kościoła, jest jak człowiek bez raka. Jeśli dla ciebie człowiek bez raka jest słabszy niż z rakiem, to twoja sprawa. A znając odrobinę historii, wiedziałbyś że nikt tak nie dzielił i nie napuszczał na siebie Polaków jak kościół katolicki. Robi to do dziś, starczy posłuchać pierdolenia, jak to winni masowej pedofilii w kościele nie są wcale księża, a mniejszości, czy ukryte opcje niekatolickie. Ale na szczęście młodzi Polacy najszybciej na świecie się laicyzują, więc jeszcze tylko parę lat i będzie spokój ze stonką.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK




AnalTerrorist69 pisze:nikt tak nie dzielił i nie napuszczał na siebie Polaków jak kościół katolicki. Robi to do dziś, starczy posłuchać pierdolenia, jak to winni masowej pedofilii w kościele nie są wcale księża, a mniejszości, czy ukryte opcje niekatolickie

Kosciol na razie w miare milczy nt afery i filmu. Troszke im sie zapalil grunt pod nogami ale cos tam na bank wymysla... Ostatnio czesc prokoscielnych politykow powoli kombinuje wersje ze wiekszosc koscielnych pedofili to byli zakamuflowani agenci bezpieki i rozni tacy TW. Czekac tylko jak biskupi uzgodnia ze chronili pedofili "ku chwale ojczyzny" bo przeciez izolowali esbekow i generalnie to nalezy episkopatowi podziekowac... Zatwardziali wyznawcy prawdopodobnie to kupia...
Oczywiscie Sekielski film wypuscil teraz bo pragnie kleski PiSu w wyborach do PE.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




AnalTerrorist69 pisze:ps. co oznacza społeczeństwo katolickie? Ty wiesz że dziś już tylko w zadupiach zabitych dechami jeszcze w niedziele kościół jest jako tako zapchany, ale większość młodych ludzi po prostu ucieka od tej paranoi zwanej kościołem. No i jakie są te katolickie zasady, bo czytając biblię, można dojść do wniosku że chodzi o zabijanie niewiernych, poślubianie zgwałconych dziewic, nienawiść do mniejszości, i ogólną głupotę i ciemnogród.


Młodzi masz rację uciekają, a mając na myśli społeczeństwo katolickie chodzi mi bardziej o wiarę niż o chodzenie do kościoła, wierzący niepraktykujący, oni jakby ich zapytać w ankiecie są katolikami przeważnie, ale takie zasady jak sex po ślubie itp dawno już straciły sens, to samo powinno być z in vitro. Mówiąc o katolickim miałem na myśli to w co człowiek wierzy, bo jednak zdecydowana większość ludzi w coś tam wierzy.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




komin pisze:Powtorze sie, niemiecki model finansowania kosciola. Tylko on dalby faktyczny wglad jak ten polski katolicyzm wyglada.


Chyba jesteś świadomy tego, że przy polskim wrodzonym cwaniactwie gdyby wprowadzić podatek kościelny i kazać Polakom się określić do jakiego związku wyznaniowego należą, to nagle by się okazało, że mamy w kraju 95% zatwardziałych ateistów :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




ruger44 pisze:
komin pisze:Powtorze sie, niemiecki model finansowania kosciola. Tylko on dalby faktyczny wglad jak ten polski katolicyzm wyglada.


Chyba jesteś świadomy tego, że przy polskim wrodzonym cwaniactwie gdyby wprowadzić podatek kościelny i kazać Polakom się określić do jakiego związku wyznaniowego należą, to nagle by się okazało, że mamy w kraju 95% zatwardziałych ateistów :)


i wtedy żadna partia nie mogła by budować poparcia dzięki kościołowi. Inna spawa że taki podatek chyba się odlicza od ogólnego, więc to by nie było takie złe.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




W Niemczech ponoć to i tak nie działa bo kościoły dostają "bokiem" kasę od każdego obywatela z innych podatków np. podatek z funduszu na remont zabytków (bo większość kościołów to zabytki), podatek na działalność różnych fundacji (które tak jak w PL mają rozdmuchane sztucznie wydatki na które idzie 80% pieniędzy zamiast na działalność statutową np. ksiądz potrzebuje samochodu to kupuje na fundację służbowy, na plebanii dach się wali to ustanawia plebanię siedzibą fundacji i może z kasy fundacji remonty robić na legalu, każdy ksiądz na plebani pracownikiem tejże fundacji z rozdmuchaną pensją nie mającą nic wspólnego z rynkową etc) oraz z obowiązkowego dla KAŻDEGO obywatela w DE podatku radiowego (bo kościół ma swoje radio i telewizje). Tak więc niestety idea wprowadzenia podatku kościelno-sektowego była szczytna ale ta nienapasiona hydra zawsze znajdzie sposób żeby się przyssać do kasy obywateli

Obrazek
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Newsweek Polska
Policja ma tropić pokazy filmu „Tylko nie mów nikomu” braci Sekielskich
Data publikacji: 16.05.2019, 12:38 Ostatnia aktualizacja: 16.05.2019, 12:38
KOW
Wszelkie próby publicznego odtwarzania mają być zgłaszane do Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku – takie polecenie otrzymali policjanci z województwa pomorskiego. „Gazeta Wyborcza” dotarła do wytycznych wydanego przez nadinsp. Jarosława Rzymkowskiego, komendanta wojewódzkiego.
https://www.newsweek.pl/polska/policja-ma-tropic-pokazy-filmu-tylko-nie-mow-nikomu-braci-sekielskich/0p365gk
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki




tomoxx pisze:wierzący niepraktykujący, (...) Mówiąc o katolickim miałem na myśli to w co człowiek wierzy, bo jednak zdecydowana większość ludzi w coś tam wierzy.


Po pierwsze u nas to nie wierzący niepraktykujący, a ludzie deklarujący wiarę bo "co rodzina i ludzie powiedzą". Po drugie katolickość nie ma nic wspólnego z wiarą i chrześcijaństwem, to ślepy pęd za klechami, którzy tą szarą masą kupczą, by zdobywać lepszą kasę i wpływy. Dopóki ludzie jak debile będą dla świetego spokoju deklarować przynależność do kościoła, jednocześnie mając w dupie to co Jezus mówił, dopóty kler będzie miał to potężne oręże motłochu w rękach.



A że policja chce śledzić wszystkie publiczne pokazy to bardzo dobrze. To kolejny gwóźdź do trumny katotalibanu.
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK




AnalTerrorist69 pisze: ślepy pęd za klechami

AnalTerrorist69 pisze:szarą masą

AnalTerrorist69 pisze:motłochu

Ulżyłeś sobie.
No tak pewno czujesz się lepiej od tego motłochu.
A czym ty się od nich różnisz.
Kierujesz się w swoim życiu jakimiś wartościami :?:
Pewno jedyne co cię interesuje to żeby tak się nażreć,dobrze wyspać,coś tam zarobić i od czasu do czasu podupczyć jak masz co.
Typowy bezwartościowy człowiek :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666 pisze:
AnalTerrorist69 pisze: ślepy pęd za klechami

AnalTerrorist69 pisze:szarą masą

AnalTerrorist69 pisze:motłochu

Ulżyłeś sobie.
No tak pewno czujesz się lepiej od tego motłochu.
A czym ty się od nich różnisz.
Kierujesz się w swoim życiu jakimiś wartościami :?:
Pewno jedyne co cię interesuje to żeby tak się nażreć,dobrze wyspać,coś tam zarobić i od czasu do czasu podupczyć jak masz co.
Typowy bezwartościowy człowiek :!:


A tu znów syndron oblężonej twierdzy. Wyrwane przypadkowe określenia i pierdolenie jak to zwykli ludzie was atakują, a wy niewinni, a raczej wasze klechy, bo co złego jest w gwałtach dzieci, czy ukrywaniu pedofilii. :laughingnew:
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK




HardRockCaffe666 pisze:Pewno jedyne co cię interesuje to żeby tak się nażreć,dobrze wyspać,coś tam zarobić i od czasu do czasu podupczyć jak masz co.
Typowy bezwartościowy człowiek :!:

No i tymi dwoma zdaniami nieopatrznie opisałeś większość kleru w Polsce.
Jeśli będziesz mi w stanie podać choć jedna pozytywny aspekt obecności Kościoła Katolickiego w życiu społeczny w Polsce w dzisiejszych czasach to może trochę obronisz ten temat. I nie myśl sobie ze jestem jakimś zatwardziałym antyklerykałem. Mam księży w rodzinie, dwóch. Mam ślub kościelny tylko że ślub brałem za granica a wujkowie księża oboje mieszkają w Rzymie i maja całkiem inne podejście do życia niż nasi zacietrzewieni w sobie zaściankowi żyjący nadal w średniowieczu księża.
I to jeszcze jakby takie myślenie było tylko na prowincji, w małych parafiach idzie to zrozumieć. Takie myślenie niestety płynie z samej góry.
Ostatnio byłem na bierzmowaniu i jak usłyszałem kazanie biskupa o tym ze kobieta jest tego samego stanu co niewolnik bo nie jest niezależna finansowo, kazanie było skierowane do świadków faktycznie w dawnych czasach kobieta nie mogła być świadkiem ale mamy 21 wiek, to wiesz co Hard? Jeblem śmiechem nad głupota tego biskupa i wyszedłem z kościoła. I uwierz mi nie byłem jedyny. Tak właśnie polski kler odstrasza wiernych.
Awatar użytkownika
jakim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2016, 12:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




jakim pisze:Jeśli będziesz mi w stanie podać choć jedna pozytywny aspekt obecności Kościoła Katolickiego w życiu społeczny w Polsce w dzisiejszych czasach to może trochę obronisz ten temat.


No soryy ale nie mam na to ochoty a czemu.
To proste.
Bo zaraz przyjdzie tutaj pewno kolejny wielki myśliciel i będzie się wymądrzać i wszystkiego czepiac.
A to że po łepkach potraktowałem odpowiedz,że nie stosuje zasad interpunkcji za dużo emotek umieściłem i takie tam.
A tu specjalne dla Ciebie odpowiednia strona.............
https://www.deon.pl/religia/wiara-i-spo ... dobra.html
jakim pisze:kobieta jest tego samego stanu co niewolnik bo nie jest niezależna finansowo,

Ciekawe stwierdzenie nie mające niestety żadnego poparcia w dzisiejszych czasach.
Nie wiem z którego drzewa urwał się ten biskup :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Bawimy się w to kto wrzuci bardziej chujową i propagandową stronę religijną? To ja podbijam i wrzucę strażnicę.
https://www.jw.org/pl/publikacje/czasopisma/


ps. u nas politycy to jeszcze się hamują w kwestiach zjebania religijnego, w USA niektórzy senatorzy pierdolą brednie na poziomie episkopatu u nas.
Obrazek
Awatar użytkownika
AnalTerrorist69
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 11 maja 2019, 09:41
Podziękował: 69 razy
Podziękowano mu: 88 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ja sam
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PAJONKbezRONK




Wczoraj leciało na tvn, aż sobie rzuciłem okiem z ciekawości.... obejrzałem 3/4 filmu, w sumie to nic nowego nie pokazali. Ale jak by tak podsumować to wszystko co tam się dzieje pod zasłoną kościoła, to ładnie się tam bawią xD
trzeba też zaznaczyć, że wielu księży jest bez wątpienia w porządku (i są z powołania) każdy ma prawo do swojej drogi w życiu, ale niestety większość z nich psuje wizerunek i zniesmacza coraz bardziej...;')

Ksiądz też człowiek, też by poruchał, dlatego powinni mieć baby i koniec kropka.
u wielu księży pociąg seksualny nie jest tak silny i dlatego wybierają życie w celibacie, jest to nawet zrozumiałe i nawet szanuję takie decyzje.
problem jednak jest taki, że księża zabierają się za nieletnich. Mnie osobiście jeszcze bardziej rozpierdala, jak ksiądz jest homo, i bierze się za młodych chłopców, to już jest combo w chuj jak dla mnie, bo wiadomo jakie są niektóre 15letnie dziewczyny, nierzadko są wyzywające, mogą się podobać, i takiemu księdzu, który ma pełne jaja, może coś odjebać i zmacać takową (choć też nieładnie, wiadomo) ...ale macać chłopca, serio kurva? xd fuj. ksiądz pedo-pedał, dewiacja nad dewiacjami.
dlatego powinni tam zrobić skuteczny przesiew wśród tych wszystkich księży... bo inaczej słabo to widzę.

Tymczasem podrzucam fajnego pana księdza.

punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




W tym filmie nie powiedzieli jednego, wszyscy ci księża w nim pokazani byli konfidentami SB i skurwysyny skurwysynom na to pozwalali, nie było lustracji w kościele po 89 i są tego skutki.
LEON LXIX




https://www.o2.pl/artykul/calvin-klein- ... 134355073a Hard jak się odniesiesz do tego, że Twoja ulubiona marka majtków promuje wartości homoseksualne (które są zwalczane przez Twój kościół)?
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




msn pisze: Mnie osobiście jeszcze bardziej rozpierdala, jak ksiądz jest homo, i bierze się za młodych chłopców, to już jest combo w chuj jak dla mnie, bo wiadomo jakie są niektóre 15letnie dziewczyny, nierzadko są wyzywające, mogą się podobać, i takiemu księdzu, który ma pełne jaja, może coś odjebać i zmacać takową (choć też nieładnie, wiadomo) ...ale macać chłopca, serio kurva? xd fuj. ksiądz pedo-pedał, dewiacja nad dewiacjami.


generalnie masz racje, jak ksiądz chce sobie poruchać to niech bierze stówke i wchodzi na rokse to jakas mloda dupa mu zrobi dobrą robte za te pieniądze. Nikt by do tego księdza nie mial pretensji wtedy, wiadomo każdy jest człowiekiem, i to że typ nosi celibat nie znaczy że wyzbył się wszystkich swoich pragnień.

Odnośnie tych 15 letnich dziewuch, no to nie bardzo. Żaden strój dziewczyny czy chłopca nie daje mu żadnego prawa do ingerencji- przemawia wtedy przez takiego człowieka zwykłe zezwierzęcenie. To jest tak samo jak to pierdolenie o gwałtach, że ta czy tamta go sprowokowała. Takie zachowanie świadczy jedynie o tym, że Twoje pragnienia fizyczne są ponad nietykalnością cielesną.

I generalnie tez jestem za tym, żeby znieść celibat, niech sobie ten ksiądz ma "babę" niecho sobie żyje i uważam, że całego syfu w kościele byłoby mniej.

No i tak na koniec odnośnie samego filmu, to jedynym rozwiązaniem sytuacji jest aby każdy kto miał wiedzę o samym czynie pedofilskim czy pomaga mu uniknąc odpowiedzialności był tak samo brany za szmaty. Po takich akcjach taki ksiądz powinien byc definitywnie wykluczony z palestry i krótko mówiąc wyjebany z cholere, niezależnie czy odsiedział wyrok czy nie.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




beznadzieja,
Jeden z mądrzejszych postów jakie w tym temacie przeczytałem :good3: :cry:
Ps polecam film Sylwestra Latkowskiego o pedofilach.
Omawia w nim m.in. kulisy sprawy rozpracowania tzw. siatki pedofilskiej na warszawskim Dworcu Centralnym analizuje przyczyny tego zjawiska i stara się uchwycić jego przerażający schemat. Uczula że przypadki seksualnego wykorzystywania nieletnich nie są odosobnionymi wybrykami lecz doskonale zorganizowanym biznesem.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości