Polska i świat!!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Polska i świat!!!
30 paź 2020, 11:25


Hardaszian pisze:Albo z nami albo WYPIERDALAJ tak wyglada dialog :biggrin:


miałem płomienny post, który został utracony przez przypadkowe klikniecie i przekierowanie.. ;[ postaram się zrobić rekonstrukcję ale nie będzie już tak udana bo mi się już nie chce.. :P

Hard, przypomnij sobie słowa prezesa... MACIE KREW NA RĘKACH, TO CO SIĘ TERAZ DZIEJE TO PRZYKRYWKA ABY NIE MÓWIĆ O NOWAKU(czy jak on tam miał), ALBO STOICIE Z NAMI ALBO JESTEŚCIE TAM GDZIE ZOMO, KTO PODNOSI RĘKĘ NA NAS, TEN PODNOSI RĘKĘ NA KOŚCIÓŁ!
Tego typu mowa została nam narzucona-pisząc nam "NAM" na myśli wszystkich obywateli. Każdy może rzucić populistyczne hasło typu HAŃBA! Jednak pewne wypowiedzi zostały przekroczone wcześniej.

Jako, że jesteś facetem tak jak i ja to nigdy nie poznasz tego co czuje kobieta która jest w ciąży. Zazwyczaj wtedy ludzie chcą kupić łóżeczko, ciuszki, zabawki, kołyski etc...wyobrażasz sobie wylecieć z pytaniem "jaką trumnę kupić?" Sa dzieci, które mają wady przy których nie przeżyją. Są też kobiety, które zostały zgwałcone i maja rodzic dziecko jakiegoś zwyrodnialca? Prawicowcy bez zastanowienia powiedzą TAK! Dla takiej matki już lepsze jest ukrzyżowanie...przynajmniej mniejszy ból i brak stygmatyzowania przez ludzi, którzy nie maja pojęcia co czuje

Pod tym wzgldem jak najbardziej rozumiem mało parlamentarne słowa lub bardziej kreatywne(dla niektórych niezrozumiałe ale w to nie wnikam...)

w tym wszystkim miałem tez napisać o roli TVP w społeczeństwie i to że nawet za komuny naczelny polityk nie stał za sterami ale pominę...koniec końców kazda partia zaczynając swoje rządy zaczyna od wywalenia prezesa TVP.

miała też być wzmianka na temat obecnych protestów/zgromadzeń...napiszę że są nieodpowiednie w tym czasie- to też pewnie było zaplanowane

warto też dodać, że partia rządząca nie miała nic przeciwko wyborom w maju(ok wtedy było znacznie mniej zachorowań). Jednakże po wyborach, które się odbyły później a przed zaprzysiężeniem nowego/starego prezydenta licznik zaczął szaleć. Dodatkowym bodźcem było wysyłanie Polaków na wakacje gdzie stali w kolejkach w odległości kilku centymetrów...

ogólnie nie widzę dobrej woli ze strony rządu czy prezydenta, max co mówią to apel o studzenie zapału i gadka jaka to opozycja jest zła...z tego co mi wiadomo to opozycja nie rządzi i to nie oni skrzykują się na demonstracje
Każdemu na koniec jego własny dowcip
Once a Gunner, Always a Gunner.
Obrazek
Awatar użytkownika
Typer
Konkursy
Konkursy
Posty: 109
Rejestracja: 17 lip 2016, 19:27
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: MarlenaR
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
30 paź 2020, 11:58


ruger44 pisze:znając życie jedyną zmianą będzie wybranie PO zamiast PiS i znowu kilka lat chujni w państwie z gówna i dykty

i to jest niestety ta smutna czesc kazdej wiekszej badz mniejszej "rewolucyjki" w Polsce gdzies tak od 1989 roku.
Sadzac po konferencji Budki z przed kilku minut, wnosze ze oni juz sobie ostrza zeby na przejecie wladzy. Na razie tylko Holownia i Kosiniak uslyszeli "wypierdalaj"... nie jestem pewien jak Lempartowa potraktuje Budke... pewnie zalezy to do skutecznosci rimmingu w jego wykonaniu. Na bank jest jej najblizej do Biedronia.
Osobiscie widze jakas nadzieje w tym ze po EWENTUALNYM zwyciestwie babeczek Lempartowa okaze sie sprytnym graczem i na samym koncu powie "wypierdalac" do wszystkim ktorzy "juz byli" rozwalajac tym samym uklad pomagdalenkowy. Mielibysmy wtedy w koncu rozwiazanie zblizone do czeskiego... niestety obawiam sie ze po 30 latach to ciut za pozno.

Jest tez prawdopodobny scenariusz numer 2... ze od dzis te protesty przestana byc w miare pokojowe i rozpoczna sie regularne zadymy. Widze spore wkurwienie po stronie narodowcow ze w tym konflikcie zostali totalnie olani a falanga potrzebuje krwi, oni inaczej nie potrafia. Spodziewam sie ze po kilku dniach "w zawieszeniu" mogo dzis juz byc mocno przygotowani do jakiejs wiekszej rozpierduchy. Jesli do tego dojdzie moze sie to wszystko roznie potoczyc...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Polska i świat!!!
30 paź 2020, 12:22


Kulminacja na pewno przyjdzie 11 listopada gdy podejście "kto nie z nami ten przeciw nam" zacznie się narodowcom i kibolom rozmywać, bo prosta polaryzacja z poprzednich lat "my - patrioci i katolicy, oni - lewacy, antifa, komuchy i pedały" już jest nieaktualna, nikt nie wie kto, gdzie i jak a prędzej czy później kiedyś musi paść sakramentalne najważniejsze pytanie: "-Ojciec prać -PRAĆ! -Ale kurwa kogo?". Część kiboli chce "lać pedałów", część (większość) chce obalenia Kaczora, część jest za PiS mimo wszystko, część chce bronić rejtanowską piersią kościołów do ostatniej kropli krwi, część by najchętniej się tego raka pozbyła, nikt z nich nie lubi policji ale jak to - mamy stać ramię w ramię przy kościele z policjantami i tłuc nasze kobiety? I w tym tyglu jakoś trzeba się będzie odnaleźć, Kaczor mistrzowsko rozegrał skłócenie Polaków i jeżeli tylko "rewolucjonistki" nie dadzą rady się połączyć ze wszystkimi zbuntowanymi grupami i nie określić jednego priorytetowego celu: "obalenie z tronu Kaczora i odsunięcie od władzy tych co już byli" to mogą się pożegnać ze zmianami, rewolucja wygaśnie tak szybko jak się zaczęła i przejdziemy do porządku dziennego
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Polska i świat!!!
30 paź 2020, 12:26


Tak czy owak TK wybrał mało fortunny termin ogłoszenia swojego wyroku.
Pewno i tak pojawią się jakieś teorie spiskowe.
Jeżeli termin nie jest przypadkowy to coś nie teges.
Moim zdaniem można było z tym wszystkim poczekać a nie ogłaszać to w samym środku powracającej pandemii.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
30 paź 2020, 13:07


Od poniedziałku w Polsce ma zostać wprowadzony stan wyjątkowy !!!!
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
30 paź 2020, 14:28


Chyba w łanu poniedziałek :)

Za wyjątkowy musieli by wypłacać odszkodowania, dlatego go nie wprowadza.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Polska i świat!!!
30 paź 2020, 14:38


Wojna jest i to każdy wie ale nie powiedza wprost że jest stan wyjątkowy bo ich na to nie stać taka prawda
Awatar użytkownika
Jumpsuits
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 320
Rejestracja: 07 paź 2017, 11:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 174 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Jumpsuits


Re: Polska i świat!!!
30 paź 2020, 14:41


Typer pisze:Jako, że jesteś facetem



Typer jesteś pewień ????
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
30 paź 2020, 20:02


Rzepliński o protestach: Patrzę na to z obrzydzeniem, jako katolik – ze smutkiem
''Nasuwa się pytanie, kto za nimi stoi, kto ich nakręca i promuje?”
Czyżby pan Rzepliński nie był już ''swój''
Obrazek
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
30 paź 2020, 21:11


Juz dawno powinni dopisac "wszyscy"
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Polska i świat!!!
31 paź 2020, 10:22


Obrazek

Polacy zdecydowali: zamiast iśc na groby wolimy uczestniczyć w wielkim marszu by podziękować PiS za zaangażowanie w walce z epidemią i doprowadzenie kraju na szczyt dobrobytu!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Polska i świat!!!
31 paź 2020, 11:45


Tak, tak nie ma już zabójczych kopert śmiało można już w czymś takim uczestniczyć :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
31 paź 2020, 17:47


No ja się nie dziwię że ludzie protestują.
To jest chyba pierwszy rząd od czasów okrągłego stołu który wkurwił w jednym czasie niemal wszystkich.
Kobiety, nauczycieli, lekarzy, rolników, przedsiębiorców wszelkich branż od fryzjerów począwszy a na wytwórcach zniczy skończywszy :laugh3:
Nawet nie którzy księża są wkurwieni bo przez poczynania bestii z Żoliborza im też się oberwało :D
Więcej! Wojsko i Policja powoli też się wkurwiają bo ile można być w ciągłej gotowości :D
To już nawet nie chodzi o to że młodzi są wkurwienia bo wkurwieni są dosłownie wszyscy :D
A najbardziej nie w smak naszym kochanym rządzącym ze nie mogą zwalić winy na lewaków i opozycję bo protestują również ich wyborcy :D
I dupa pęka.
Ja z tej sytuacji widzę jedno wyjście przewrót wewnątrz PiS i liberalizacja poglądów. Może znajdzie się w tej bandzie grupa w miarę jeszcze trzeźwo myślących ludzi którzy odsuną od władzy Kaczyńskiego bo inaczej to do obrony zostanie im chyba tylko Straż Marszałkowska o ile ich też nie wkurwią.

Ps. Chciałem jeszcze dodać że kot może zostać a reszta wypierdalać!
Dziękuję za uwagę.
Awatar użytkownika
jakim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2016, 12:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
31 paź 2020, 18:08


Wydaje mi się, że jak nie wywalili Jarka i nie zrobili wyłomu w okresie "Rodo-srodo - Smoleńsk kurwa!" i uber-dominacji "Sekty Termobarycznej" skupionej wokół Macierewicza (który był wtedy u szczytu potęgi zaś Jarek wtedy odpływał w rejony bliższe Tworkom niż Wiejskiej) to nie dojdzie też do rozłamu teraz, wtedy a PiS tracił masowo głosy umiarkowanych i młodych, wszystko zapowiadało się, że wszyscy z głową na karku skupią się wokół Ziobry i założą partię religijno-narodowo-socjalistyczną bliźniaczą poglądami do PiS ale pozbawioną największej przywary tejże partii - Jarusia.
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Polska i świat!!!
31 paź 2020, 19:22


Przewiduje że w najbliższym czasie będzie miało miejsce przerzucanie odpowiedzialności za wzrost liczby zakażeń.
Jedni będą gadać że to wina protestów druga strona że to skutek orzeczenia TK.
I tak ten teatrzyk politycznego spierdolenia będzie kwitł w najlepsze :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
31 paź 2020, 20:49


Temu teatrzykowi spierdolenia na imię Jarosław Kaczyński.
Nie wiem jaką trzeba mieć butę w sobie lub jakim być psycholem żeby wywierać presję na podejmowanie tak ważnych decyzji w dobie pandemii.
Przecież wiadomo było że większość społeczeństwa wyjdzie na ulice protestować przeciw łamaniu kompromisu aborcyjnego.
Już pomijam pierdolenie że każdy inny TK by tak orzekł bo to czysty populizm i wszyscy zainteresowani wiedzą dlaczego w momencie powstawania art. 38 nie wpisano tam słów "od poczęcia".
Konstytucja nie mówi kiedy ochrona ma miejsce tylko dlatego że miało to być później uregulowane WSPÓLNIE wypracowaną ustawą, która to pojeby z ruchów pro-live skutecznie blokowali.
Idąc dalej art. 40 konstytucji "Nikt nie może być poddany torturom ani okrutnemu, nieludzkiemu lub poniżającemu traktowaniu i karaniu(...)" jak się szanowny trybunał odniesie do tego?
To jest szopka.

PS. I niech się szanowny rząd nie łudzi bo jestem na 99% pewny że armia ich nie poprze. My też mamy żony i córki.
PS 2. Zapomniałem jeszcze o dodać art 31. ust. 1 "Wolność człowieka podlega ochronie prawnej." no i ust. 2 "Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje." tutaj nie trzeba już nic komentować w kontekście tego co się w tym kraju odpierdala.
Awatar użytkownika
jakim
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 12 sie 2016, 12:43
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 38 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Polska i świat!!!
31 paź 2020, 21:07


jakim pisze:"Nikt nie może być poddany torturom ani okrutnemu, nieludzkiemu lub poniżającemu traktowaniu i karaniu(...)" jak się szanowny trybunał odniesie do tego?

A co gorsze jest okrutne i nieludzkie zabijanie nienarodzonych dzieci czy zgoda aby mogły się urodzić z dużymi wadami genetycznymi.
Tak czy owak temat trudny i delikatny.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: Polska i świat!!!
31 paź 2020, 21:55


Obrazek
Ludzie masowo przynoszą kwiaty pod lokalne biura poselskie PiS by podziękowac Partii i Prezesowi za wspaniałe rządy radości i dobrobytu
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: Polska i świat!!!
31 paź 2020, 22:28


Hardaszian pisze:Tak czy owak temat trudny i delikatny.

Nom, krotko mowiac: nie dla Ciebie
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Polska i świat!!!
01 lis 2020, 09:57


komin,
Co myślisz że nie mam tu swojego zdania na ten temat.
Już nieraz udowodniłem że też mam coś tu do powiedzenia niekoniecznie zgodne z Waszym ogólno forumowym trendem potakiwaczy i kółkiem wzajemnej adoracji wiec z łaski swojej skończ już pisać te swoje PIERDOLETY :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości