Historia z HARDEM!!!

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Hard, po co się spinasz? xd Wystarczy, że zmienisz nazwę tematu na "Historia według źródeł skopiowanych z internetu przez Harda" i nikt się już o nic nie przyczepi :sarcastic:
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Sadistik pisze:Hard, po co się spinasz? xd Wystarczy, że zmienisz nazwę tematu na "Historia według źródeł skopiowanych z internetu przez Harda" i nikt się już o nic nie przyczepi :sarcastic:

Wszyscy już czy jeszcze na kogoś czekamy. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3114
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


tomcio_paluszek pisze:A ja spytam może co miałeś na myśli pisząc o wojnach religijnych. Uważasz, że religia wywołuje na świecie konflikty i to jej wina? Bo o ile wiem praktycznie każda większa religia potępia stanowczo zabijanie, więc jak to jest według Ciebie:P


To jest właśnie ten religijny paradoks, niby w każdej religii są wersety aby kochać i miłować bliźniego, nawet wroga, a i tak ludzie od wieków toczą wojny właśnie na tle religijnym.

pytaniem jest, czy gdyby nie było żadnych religii na naszej planecie, nie byłoby wtedy wojen? - oczywiście też by były. Ale jak widać po historii świata, większość religii to doskonałe skupiska wszelkiej maści fanatyków, źródła wojen, sporów i wszelkiego zła.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


msn pisze:
tomcio_paluszek pisze:A ja spytam może co miałeś na myśli pisząc o wojnach religijnych. Uważasz, że religia wywołuje na świecie konflikty i to jej wina? Bo o ile wiem praktycznie każda większa religia potępia stanowczo zabijanie, więc jak to jest według Ciebie:P


To jest właśnie ten religijny paradoks, niby w każdej religii są wersety aby kochać i miłować bliźniego, nawet wroga, a i tak ludzie od wieków toczą wojny właśnie na tle religijnym.

pytaniem jest, czy gdyby nie było żadnych religii na naszej planecie, nie byłoby wtedy wojen? - oczywiście też by były. Ale jak widać po historii świata, większość religii to doskonałe skupiska wszelkiej maści fanatyków, źródła wojen, sporów i wszelkiego zła.

Zawsze pozostaje pytanie, czy każda "wojna na tle religijnym" jest wywołana faktycznymi poglądami tych, którzy je rozpętują, czy może religia jest dla nich zwykłym pretekstem i usprawiedliwieniem swoich działań.
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 08 gru 2016, 23:33
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


nobody69 pisze:
msn pisze:
tomcio_paluszek pisze:A ja spytam może co miałeś na myśli pisząc o wojnach religijnych. Uważasz, że religia wywołuje na świecie konflikty i to jej wina? Bo o ile wiem praktycznie każda większa religia potępia stanowczo zabijanie, więc jak to jest według Ciebie:P


To jest właśnie ten religijny paradoks, niby w każdej religii są wersety aby kochać i miłować bliźniego, nawet wroga, a i tak ludzie od wieków toczą wojny właśnie na tle religijnym.

pytaniem jest, czy gdyby nie było żadnych religii na naszej planecie, nie byłoby wtedy wojen? - oczywiście też by były. Ale jak widać po historii świata, większość religii to doskonałe skupiska wszelkiej maści fanatyków, źródła wojen, sporów i wszelkiego zła.

Zawsze pozostaje pytanie, czy każda "wojna na tle religijnym" jest wywołana faktycznymi poglądami tych, którzy je rozpętują, czy może religia jest dla nich zwykłym pretekstem i usprawiedliwieniem swoich działań.


Otóż to.
bardziej chodzi o podpinanie się pod różne religie i usprawiedliwianie nią, tych wszystkich niemoralnych i nieetycznych czynów.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Chciałem wam zwrócić uwagę że moim skromnym zdaniem każda wojna niesie za sobą też oprócz ludzkich tragedii i cierpień ''pozytywny'' aspekt.Chodzi mi tu o rozwój nowych myśli i nowych technologi.A to że są one wykorzystywane w niszczycielskich celach chodź nie zawsze to już inna historia. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3114
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666



A tu jako ciekawostkę zamieszczam piękny i jakże wzruszający kawałek mojej ulubionej rockowej kapeli o tym jak to ludzie potrafią czasami zabijać drugiego człowieka i z jaka to niestety łatwością im to przychodzi. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3114
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666



A tu świetny kawałek Szweckiej grupy Sabaton o czym to możecie sobie poczytać.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3114
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Obrazek
Obrazek
Obrazek
A tu mała zagadka ode mnie kto jest na tych fotkach.?
Dla podpowiedzi nie ma tam ani mnie ani goldiego ani Radka Majdana.
DO wygrania paczka starych sucharów i zgrzewka wody do płukania ust.
KUSWA NO CHYBA WARTO. :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3114
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


1 Sw. Jozef
2 ziec Mussoliniego...nie wiem po chuj on tutaj...ale lubil sobie po burdelach polatac...moze dlatego...
3 Henry :D
Nagrody sobie zostaw, nie zbieram tanich rzeczy:P
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


HardRockCaffe666 pisze:Masz całkowitą racje bo każda większa czy mniejsza religia potępia surowo zabijanie ale....No właśnie to ale.Wszystko według mnie zależy jak są interpretowane wybrane fragmenty o traktowaniu innych ludzi.Czy oko za oko czy nadstawiamy drugi policzek.Zawsze byli są i będą na świecie ludzi którzy pod przykrywka własnych celów będą starali się macic w głowach innym że to oni walczą z tymi niewiernymi -czytaj wyznawcami innej religii. Tak jest i teraz z państwem islamskim gdzie banda wyrostków i degeneratów walczy nie w imię boga a w imię własnych przyziemnych interesów.Chodzi im o władzę pieniądze i sex(handel i kupowanie sobie nałożnic).A jak to było w średniowieczu to my dobrze wiemy.Zdobycie każdego większego miasta łączyło się z grabieżą,gwałtem i niewyobrażalnym okrucieństwem.I to wszystko w imię boga i za przyzwoleniem papieży.


No proszę, mądra odpowiedź, pominę może na razie tych papieży heh:p
Co do policzka i oka... jeśli ktoś sugeruje się fragmentami czy nie doczyta Biblii do końca w głowie mu zostanie oko za oko, podobnie ludzie są przesiąknięci propagandą w kierunku islamu, w którym to jest jeszcze więcej cytatów kontrowersyjnych, w tym o zabijaniu, ale jeśli przeczyta się całość to troszkę inaczej już się to odbiera.

A moim zdaniem chodzi tutaj głównie o kwestie ekonomiczne i gospodarcze. Większość tych krajów jest po prostu zamkniętych na świat lub zacofanych i tak jak mówisz mącą w głowach ludziom wykorzystując po prostu ich niewiedzę. Tych ludzi jednak jest niewiele, nawet wśród muzułmanów, prawdziwy muzułmanin nawet gdy my katolicy poprosimy o go o jedzenie czy dach nad głową przyjmie nas i nakarmi, to niezwykle życzliwi ludzie, mamy nawet wiele wspólnego.

Msn fanatyków może i jest sporo, ale zobacz na polskich katolickich fanatyków... babcie z różańcem, mamy się ich bać? :mrgreen: Czy te babcie prócz tego, że podniosą głos w miejskim autobusie jak im nie ustąpimy miejsca coś robi złego? Śmiem wątpić. Do tego trzeba przyjąć poprawkę na zachowania starszych ludzi, gdyż oni trochę przeżyli, niekiedy straszne rzeczy, bo nie zapominajmy jaki był system, kto rządził i tak dalej.
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 11:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


tomcio, przyznaje ze jestem ignorantem, z historia na bakier, ale czy krucjaty krzyzowe to nie byly wojenki gdzie "w imie boze" wyrzynalo sie tysiace niewiernych?
Z czysto filozoficznego punku widzenia (mojego subiektywnego) KAZDA religia to zlo. Juz pomijam fakt ze niektore religie kaza cos robic czlowiekowi wlasnie "w imie boze" to jeszcze dodatkowo wmawiaja nam ze wiele rzeczy sie dzieje bo "bog tak chcial" badz "jak bog da", spychajac odpowiedzalnosc za nasze dzialania badz ich brak na jakas wyimaginowana postac z innego wymiaru. Tymczasem zimna logika wskazuje ze tak naprawde NIC wokol nas nie dzieje sie przy pomocy "sil wyzszych".
Watykan, papieze, ksieza...to z naszego podworka, ale tez wszystkie inne religie, guru itd. to tylko biznes i polityka.
Temat rzeka, chyba nie na to forum...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


A moim zdaniem chodzi tutaj głównie o kwestie ekonomiczne i gospodarcze. Większość tych krajów jest po prostu zamkniętych na świat lub zacofanych i tak jak mówisz mącą w głowach ludziom wykorzystując po prostu ich niewiedzę.

Większość..... z tym to bym się tu nie zgodził bo czy można nazwać krajem zacofanym Niemcy w których krwawe wojny religijne, zakończone były pokojem w Augsburgu (1555). Między 1620 a 1629 rokiem Francja była terenem prawdziwej domowej wojny religijnej, a jej zwycięskim następstwem stała się ożywiona działalność kulturalna jezuitów...
Odnośnie Anglii to tam też mordowali się w imię boga.
Konflikt religijny w Indiach czy w Irlandii Północnej(słynna IRA).
Każdy człowiek może w jakiś sposób wpływać na losy świata. Mianowicie mam na myśli przynajmniej częściowe wyeliminowanie konfliktów religijnych, które są niestety najczęstszym pretekstem do powstania wielu krwawych wojen.
Każdy z nas powinien wykazać się tolerancja i zrozumieniem dla odmienności religijnej innych.
Pozwoli nam to stać się lepszymi ludźmi, a także wzbogacić swoja własna osobę o nowe doświadczenia.
Otwierając dusze na inne religie, poznając ich bogato zakorzenione tradycje, wzbogacamy także swoją własną religijność.
Aby przynajmniej częściowo wyeliminować konflikty religijne należy dostarczać społeczeństwu wiedze o innych wierzeniach. Może wtedy inne religie nie będą dla nas tak obce i odległe.
A dzięki temu na świecie będzie mniej wojen spowodowanych odmiennością religijną.AMEN. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3114
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Idąc za twoją radą postanowiłam jednak poszukać tego chuja do dupy i przy okazji coś znalazłam:

Każdy człowiek może w jakiś sposób wpływać na losy świata. Mianowicie mam na myśli przynajmniej częściowe wyeliminowanie konfliktów religijnych, które są niestety najczęstszym pretekstem do powstania wielu krwawych wojen.
Każdy z nas powinien wykazać się tolerancja i zrozumieniem dla odmienności religijnej innych.
Pozwoli nam to stać się lepszymi ludźmi, a także wzbogacić swoja własna osobę o nowe doświadczenia.
Otwierając dusze na inne religie, poznając ich bogato zakorzenione tradycje, wzbogacamy także swoją własną religijność.
Aby przynajmniej częściowo wyeliminować konflikty religijne należy dostarczać społeczeństwu wiedze o innych wierzeniach. Może wtedy inne religie nie będą dla nas tak obce i odległe.
A dzięki temu na świecie będzie mniej wojen spowodowanych odmiennością religijną.


Dla zainteresowanych tematem: http://sciaga.pl/tekst/42762-43-wspolcz ... i_xxi_wiek

P.S.1 Jeśli posiłkujesz się cudzą myślą, to bądź łaskaw używać cudzysłowu, bo jeszcze ktoś poczuje się dotknięty i postanowi cię ścigać za plagiat. ;)

P.S.2 Pozdowienia od tej, która szukała, szukała i znalazła... :girl_haha:
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Widzę że tobie się chyba bardzo nudzi skoro znalazłaś sobie aż tak pasjonujące zdanie łażenie po necie i szukanie czy aby ten hard tego czy owego nie skopiował z netu.Ja tam dobrze wiem po co ty to robisz.I łaskawie przestań zaśmiecać ten temat swoimi uwagami bo stajesz się pomału śmieszna i żałosna. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3114
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Puśka pojechałaś z nim jak z taczką gnoju, brawo Ty! Nie sądziłem, że kiedykolwiek to powiem na tym forume ale jestem w 100% po Twojej stronie kobitko!!!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Ja od dawna już, jestem śmieszna i żałosna, zresztą tak samo, jak ty. Różnica między nami jest tylko taka, że ja mam tego świadomość.
Poza tym wiele się nie nachodziłam, wystarczy wpisać zdanie lub fragment zdania w przeglądarkę, kliknąć enter i już masz wykaz wszystkich tekstów zawierających podane zdanie lub jego fragment. Pewnie, gdybyś internet traktował jak potencjalną kopalnię wiedzy, to miałbyś tego świadomość. Każdy średnio rozgarnięty obserwator zauważy, że twoje własne zdania bardzo odbiegają stylem od tych kopiowanych. I przestań mi mówić, co mam robić, bo życia za mnie też nie przeżyjesz. A jeśli chcesz mieć ten temat na własność, to sobie go wykup. ;) Aha, gratuluję zdolności jasnowidzenia. :girl_haha:

Edycja:
To jest do tego pana, który lubi posługiwać się cudzą własnością intelektualną, jak swoją.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


brawo pusia !

Jebać partaczy !

Każdy wie kto jest nim ..

raczyj
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 17:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A może ktoś z was w końcu napisze coś na temat historii bo jak na razie to nikogo zainteresowanego tą tematyka to tu nie widzą.Są za to pasjonujące wpisy jak to hard kopiuje treści z netu posty o wywożeniu gnoju. No nic widzę że niektórzy przychodzą tu tylko po to żeby mi pocisnąć bo chyba niewiele więcej potrafią jeżeli chodzi o historie.
UWAGA CYTUJĘ!!!!!!!!!!!!!.
'''''''''''''''''NIECH PISZĄ CHUJ WIE CO BYLE BY NIE PRZEKRĘCALI MOJEGO NICKU'''''''''''''''
PS pussycat- nam nadziej że widzisz że cytuje i to cie satysfakcjonuje. :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3114
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 35 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


OK, zatem mój ulubiony temat ;):

BITWA POD GRUNWALDEM:

Bitwa została stoczona 15 lipca 1410 r. pomiędzy Krzyżakami a wojskiem polskim i litewskim, wspieranymi przez oddziały ruskie, tatarskie i najemne wojska czeskie. Wojsko polskie liczyło 50 chorągwi, wojsko litewskie 40. Wojownicy litewscy litewscy i tatarscy używali włóczni i łuków. W walce brała udział artyleria strzelająca kamiennymi kulami, oddziały kuszników oraz piechota, która składała się przeważnie z ludności wiejskiej. Wojska polskie dowodzone były przez króla Władysława Jagiełłę. Krzyżacy mieli 50 chorągwi i wspomagani byli przez doskonale uzbrojonych i wyćwiczonych rycerzy z innych państw europejskich. Rycerze ci walczyli kopiami, mieczami i toporami.
Na czele wojsk krzyżackich stał Wielki Mistrz Urlich von Jungingen. Oblicza się, że armia krzyżacka liczyła 27 500 ludzi, (16 500 jeźdźców 11 000 piechoty oraz giermków).


Resztę sobie tu doczytaj: http://sciaga.pl/tekst/38480-39-bitwa_pod_grunwaldem

Pozdrawiam - pussycat. :air_kiss:
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 16:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości