Lista obecności na Zlocie Forumowiczów

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Ponieważ do Zlotu Forumowiczów został już tylko troszkę ponad miesiąc (przypominam - Pyrkon, Poznań 18-20 maj) więc czas się powoli jakoś organizowac, wpisujcie kto z Was może się pojawić w tym terminie żebym wiedział komu rozesłać dane kontaktowe potrzebne przy spotkaniu
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 316 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kiniuś :-*
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

benndem
#jebacstalkierow #jebacpompka
Awatar użytkownika
goldie
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 235 razy
Podziękowano mu: 129 razy
Twoja ulubienica z SU: 272
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Gdyby nie data stworzenia tematu pomyślałbym, że faktycznie macie jakiś zlot ;)
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Twoja ulubienica z SU: Badam :*
Nick na ShowUp.tv:

Niech ci co myślą, że to prima-aprilis nie zajmują się myśleniem bo to nie jest ich najmocniejsza strona... O zlocie pisałem od kilku miesięcy i data założenia tematu przypadkowo jest na 1.04, ci którzy to zignorują i nie wpiszą się na listę obecności niech potem nie płaczą że nie dostali zapki, zapka poleci kilka godzin przed spotkaniem (bo sam jeszcze niewiem gdzie wyznaczyć dokładne miejsce i czas) a nie znajdziecie nas w morzu ludzi na Pyrkonie nie wiedząc gdzie dokładnie jesteśmy. Tak ostrzegam żeby nie było niedomówień i litani narzekania w poniedziałek 21.05 że "nikt mi nie powieddział" "czemu mi nikt nie napisał" "tak dobrze się bawiliście a mnie nie zaprosiliście, foch!". Wyjebane mam na śmieszków i ignorantów
"Hard potrafi zbałamucić kobietę, on ma ten swój zwierzęcy magnetyzm... szkoda tylko, że tym zwierzęciem jest Bocian"
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

ruger44 pisze:Niech ci co myślą, że to prima-aprilis nie zajmują się myśleniem bo to nie jest ich najmocniejsza strona

Goń się kurwiu :D

ruger44 pisze:O zlocie pisałem od kilku miesięcy

Wiem, widziałem, ale akurat twoje pisanie na jakikolwiek temat trzeba brać z dużym dystansem ;)

A teraz pytanie serio... myślisz że znajdzie się wielu chętnych, żeby spotkać się z dziwakami z foro i do tego płacić wstępniaka na Pyrkon? ;]
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Goń się leszczu! Wyjebane mam na centusiów dla ktorych 99 zł za karnet jest barierą nie do przeskoczenia i dla których Władzio Jagiełło ma większą wartość niż kumpelstwo, ten temat jest dla zajebistych ziomków z którymi można fajnie pogadać i ich serdecznie zapraszam, ukryta opcja żydowska która zakrzywionym nosem czuje z kilometra konieczność wydania paru złotych "na darmo" niech zostanie w domach i liczy sobie szekle!
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

nobody69 pisze:
ruger44 pisze:Niech ci co myślą, że to prima-aprilis nie zajmują się myśleniem bo to nie jest ich najmocniejsza strona

Goń się kurwiu :D

ruger44 pisze:O zlocie pisałem od kilku miesięcy

Wiem, widziałem, ale akurat twoje pisanie na jakikolwiek temat trzeba brać z dużym dystansem ;)

A teraz pytanie serio... myślisz że znajdzie się wielu chętnych, żeby spotkać się z dziwakami z foro i do tego płacić wstępniaka na Pyrkon? ;]

Sporo ludzi przecież z tego czy poprzednich forów o SU już zna się prywatnie i ma spotkania za sobą:P W grupie to wiadomo, że może być ciężej o takie coś, bo termin, bo komuś może być głupio tak od razu z kilkoma osobami, bo miejsce nieodpowiednie itp.
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 11 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek

ruger44 pisze:Goń się leszczu! Wyjebane mam na centusiów dla ktorych 99 zł za karnet jest barierą nie do przeskoczenia i dla których Władzio Jagiełło ma większą wartość niż kumpelstwo, ten temat jest dla zajebistych ziomków z którymi można fajnie pogadać i ich serdecznie zapraszam, ukryta opcja żydowska która zakrzywionym nosem czuje z kilometra konieczność wydania paru złotych "na darmo" niech zostanie w domach i liczy sobie szekle!

Nie wiem czy wiesz, ale w moim poście akurat nie chodziło o wydawanie kasy. Podczas interpretacji bardziej bym się skupił na innym fragmencie, który porusza ten podstawowy problem ze spotkaniem. Cena wejściówki to tylko kwestia podrzędna. No ale wierz sobie dalej w swoje teorie :)
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Właśnie po to wpadłem na pomysł zlotu na Pyrkonie żeby nie był to zlot stricte "żeby tylko pogadać" tylko żeby robić coś jeszcze - pochodzić, popaczeć na skąpo odziane cosplayerki, posłuchać ciekawych wykładów etc. W ten sposób nikt się nie powinien nudzić nawet jeżeli wspólne tematy szybko się wyczerpią. Ale zawsze znajdzie się kilku którzy sami nie jadą a jeszcze by chcieli zepsuć zabawę innym i odstraszyć jak najwięcej osób!
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

ruger44 pisze:Właśnie po to wpadłem na pomysł zlotu na Pyrkonie żeby nie był to zlot stricte "żeby tylko pogadać" tylko żeby robić coś jeszcze - pochodzić, popaczeć na skąpo odziane cosplayerki, posłuchać ciekawych wykładów etc. W ten sposób nikt się nie powinien nudzić nawet jeżeli wspólne tematy szybko się wyczerpią.

Aaa, więc taka jest geneza tego pomysłu z Pyrkonem. A to powiem ci, że brawo ty, szacun, dobre podejście. Serio, bez ironii ;)

ruger44 pisze:Ale zawsze znajdzie się kilku którzy sami nie jadą a jeszcze by chcieli zepsuć zabawę innym i odstraszyć jak najwięcej osób!

To ja ci na to odpowiem tak... Gdyby termin takiego zlotu wypadł jakieś 2-3 miesiące temu, to poważnie bym się zastanawiał nad uczestnictwem, bo wtedy jeszcze wszystko wyglądało tu inaczej. Ale przez ten czas sporo się zmieniło, spadło kilka masek i ludzie, którzy zawsze wydawali mi się spoko, sympatyczni, uprzejmi itede itepe okazali się nie być takimi, za jakich ich uważałem. Ba, w pewnych przypadkach okazali się nawet nie być takimi, na jakich się tu kreowali ;] Więc to nie ja zniechęcam i odstraszam, ale zachowanie ludzi stąd zniechęca do jakiegokolwiek zadawania się z nimi, tym bardziej w realu. Nawiązując do twojego wcześniejszego posta - problemem nie jest to, czy warto wydać kasę. Problemem jest to, NA KOGO tą kasę warto wydać. Fałszywość i skurwielstwo, które ostatnimi czasy wyszły z paru userów niczym szydło z worka jest dla mnie znakiem, że liczba tych, których warto byłoby poznać face to face krąży niebezpiecznie blisko zera.
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

To jest dość istotna kwestia - czy jeżeli gadamy z kimś powiedzmy rok, dwa, trzy i jest OK a potem ma jedno jedyne małe potknięcie to należy go od razu skreślić? Czy w realu tak samo traktujesz przyjaciół - jak zrobią jeden zły krok to, zamiast wspierać ich i pomagać, skreślasz ich i zapominasz o tych wszystkich pozytywnych chwilach jakie przeżyliście razem? Któż to tak bardzo Ci zaszedł za skórę że postanowiłeś odciąć się od całego towarzystwa? Zawsze możesz skorzystać z okazji, że większa grupa ludzi się spotyka, napisać kilka PW o treści "Elo ziom, nie idź na to spotkanie sprzzedajnych dziwek i backstabberskich dwulicowców, zróbmy sobie konkurencyjny zlot w tym samym czasie i miejscu" i spotkać się z tym na których Ci zależy :)
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper

ruger44 pisze:Czy w realu tak samo traktujesz przyjaciół - jak zrobią jeden zły krok to, zamiast wspierać ich i pomagać, skreślasz ich i zapominasz o tych wszystkich pozytywnych chwilach jakie przeżyliście razem?

No proszę cię, nie mylmy realnych przyjaciół z anonami z neta ;]
ruger44 pisze:To jest dość istotna kwestia - czy jeżeli gadamy z kimś powiedzmy rok, dwa, trzy i jest OK a potem ma jedno jedyne małe potknięcie to należy go od razu skreślić?

Ale tu nie chodzi o jedno małe potknięcie, tylko o ciągłe zgrywanie miłej i uprzejmej osoby na pokaz dla innych, kiedy naprawdę nie posiada się ani krzty klasy i honoru. Ja to widzę tak: kiedy ma się problem do kogoś z forum, to należy to załatwić z tą osobą prywatnie, a nie obrabiać dupę za plecami jak jakaś ostatnia pizda. Brały w tym procederze (i broniły go) osoby, których nigdy bym o to nie podejrzewał, a które też najwyraźniej uważają się - z przyczyn dla mnie niewiadomych - za lepsze od innych. Fakt, że taka sytuacja w ogóle miała miejsce udowadnia tylko, że to inni są lepsi od nich. Więc wielka murzyńska pyta w dupę całej tej podwórkowej mafii :)

I nie to, że się odcinam od towarzystwa, bo ja nigdy tu kumpli nie szukałem, forum nie jest miejscem do tego. Raczej działało to na zasadzie: "o, ten ktoś wydaje się być spoko, pewnie dałoby się z nim/nią pogadać przy piwie", ale nigdy nie miałem na to ciśnienia. A teraz mam po prostu wyjebane na prawie wszystkich i wszystko tutaj.
#teamBadam
Awatar użytkownika
nobody69
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Nołba przypierdalasz sie dość srogo , to pisz konkretnie do kogo i o chuj ci chodzi a nie jakieś bezosobowe dyrdymały i aluzje

nobody69 pisze: Ja to widzę tak: kiedy ma się problem do kogoś z forum, to należy to załatwić z tą osobą prywatnie, a nie obrabiać dupę za plecami jak jakaś ostatnia pizda

Może mam tu wkleić twoje pewki to sobie przypomnisz jak to ty obrabiasz pizde za plecami ? I pomimo że ten ktoś zlewa cie ciepłym moczem nie odpisując nic , to nie rozumiejąc że zajebałeś sobie sam plaskuna na ryj jak nawiedzony dalej ciśniesz te swoje gorzkieżale na pw .. Pamięć szwankuje hipokryto ?
Czy przypomnieć też ci że na moją pw w celu załatwienia sprawy prywatnie nawet nie odpisałeś . Więc pytam ponownie - o chuj ci chodzi pizdo ? bo chyba mogę cię już tak nazywać !

nobody69 pisze: Więc wielka murzyńska pyta w dupę całej tej podwórkowej mafii :)

...napisał typ z jakimś hasztag team'em w stopce :beg:

nobody69 pisze: A teraz mam po prostu wyjebane na prawie wszystkich i wszystko tutaj.

Łączę się z tobą w bólu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
iks kurwa de
#jebacstalkierow #jebacpompka
Awatar użytkownika
goldie
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 235 razy
Podziękowano mu: 129 razy
Twoja ulubienica z SU: 272
Nick na ShowUp.tv:

A ja jak będę to z niemca raczej.
Bo tu mogę zadeklarować, ze będę
Ale wiadomo... zimna Zośka w okolicach jest... zawieje śniegiem i chuj bombki strzelił...hue, hue
Będę dookreślony w póxniejszym terminie gdyż prowadzę bardzo nieustabilizowane życie poruszając się między dwoma miastami
a w maju mi sie jeszcze sfinalizuje kluczowym dla mnie projekt, czyli wejście na giełdę jednej ze spółek
Także będę dawał znaka
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 30 razy
Podziękowano mu: 138 razy
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

Ja będę! O ile nie spóźnię się na autobus, do pociągu, bo będę z rana fapał.
A potem nie spóźnię się na przesiadkę między pociągami, jak będę w publicznej toalecie fapał...
Legginsomaniak, wielbiciel lodzików, samozwańczy ekspert do spraw Lusha ;x i spraw technicznych Showupowych.
Podobno również hejter naczelny... Kto nie gadał ze mną, to tak myśli... :P (wynik pochopnej oceny ludzi).

Kontakt: [email protected]
Awatar użytkownika
Fapka
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 173 razy
Podziękowano mu: 145 razy
Twoja ulubienica z SU: Google-Banned
Nick na ShowUp.tv: (jestem zbanowany)

Cześć wszystkim.
Czy zloty organizowane są też bliżej Warszawy?
Awatar użytkownika
rozochocony
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Nick na ShowUp.tv:

Ty tak serio pytasz? xd

Jasne, że robimy. W kinie Bizzariusz co kilka dni, sporo dziewczyn przychodzi z forum, wpadaj xd
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper

tomcio_paluszek pisze:Ty tak serio pytasz? xd

Jasne, że robimy. W kinie Bizzariusz co kilka dni, sporo dziewczyn przychodzi z forum, wpadaj xd

A wyświetlają na ekranach transmisje meczy... znaczy się... z szołapa? XD www.ShowUp24.tv
Legginsomaniak, wielbiciel lodzików, samozwańczy ekspert do spraw Lusha ;x i spraw technicznych Showupowych.
Podobno również hejter naczelny... Kto nie gadał ze mną, to tak myśli... :P (wynik pochopnej oceny ludzi).

Kontakt: [email protected]
Awatar użytkownika
Fapka
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 173 razy
Podziękowano mu: 145 razy
Twoja ulubienica z SU: Google-Banned
Nick na ShowUp.tv: (jestem zbanowany)

Na życzenie pewnie można zapuścić:P

Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper

Hmmm.... to nie wiem czy was brać poważnie i czy ten temat.

Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
rozochocony
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Nick na ShowUp.tv:

Następna