Wasze zarobki przed SU

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Wasze zarobki przed SU
13 paź 2016, 09:53

Ponieważ temat "ile zarobiłam na ShowUp.tv" wieje nudą, głownie przez brak PRAWDZIWYCH wpisów co do zarobków (żadna pani nie wpisze ile zarabia z obawy przed zawistnymi ludźmi i potencjalnymi donosami do US) więc proponuje inny temat, bardziej na luzie - ile zarabialiście PRZED karierą na ShowUp.tv? Jakie prace wykonywałyście, jakie były zarobki, ile godzin w tygodniu/miesiącu, jak ją zdobyliście (znajomości/ogłoszenie), czy była umowa czy na czarno i jak oceniacie tą pracę (trudna/łatwa/niewuobrażalna męczarnia/obóz pracy). Trzymamy się kwot netto gdyż odprowadzane składki są jedynie dobrem iluzoryczny i większość z nas i tak ich nie zobaczy na oczy w postaci emerytury. Panowie oczywiście też mogą opisać jakie prace wykonywali i jakie wykonują teraz, nie skupiamy się tylko na modelkach

Ja pracowałem od 18stego roku życia przy maszynach w małej fabryczce, musiałem iśc do tej roboty bo rodzicę obcięli kieszonkowe zaraz po maturach :( a bardzo chciałem uzbierać na studia, kurs prawa jazdy i samochód, na poczatku zarabiałem dość dobrze jak na studenta (8 zł za godzinę, gdy większośc moich znajomych dusiła jako kelnerzy, barmani i sprzedawczynie w sklepach za 5-6 na ręke za godzinę) i miałem mobilny grafik, mogłem robić dowolną ilość godzin dziennie byle tylko wyrobić normę produktu i te 40 godzin tygodniowo (normę się wyrabiało leciutko w 6 godzin, pozostałe godziny "ściemniałem") czasami były nadgodziny i niestety nie były na wolontariacie :( nieraz rypało się w soboty do późnej nocy gdy inni mieli już fajrant i latali na imprezy. Praca oczywiście na czarnucha. Potem, gdy skończyłem licencjat te 8 zł za godzine przestało mi wystraczać, podwyżki nie było nigdzie na horyzoncie, coraz mniej było nadgodzin, dużo przestojowych dni a potem tygodni, zaraz po magisterce rzuciłem więc robote, potem nie mogłem znaleźć nigdzie pracy w moim Małym Mieście za choćby 10 zł (a obiecałem sobie że za mniej nigdy w życiu nie będe robić), wyjechałem do Dużego Miasta, straciłem większość oszczędności na życie tam imając się różnych prac na tydzien, dwa z którymi było więcej zachodu i załatwiania niż realnego zysku a szefowie typowi prywaciarze i kombinatorzy. A potem wyjechałem za granicę, nagły skok zarobków z 8 zł na godzinę na 8 euro za godzinę :) wszystko legalnie, wszystkie składki płacone, żyć nie umierać :)
20 cm osobowości
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 213 razy
Podziękowano mu: 68 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zagadkowa20
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Arial_Heartame

nurek na polu golfowym

Aby zostać nurkiem na polu golfowym nie trzeba wiele – przede wszystkim trzeba lubić (i potrafić) nurkować oraz posiadać własny sprzęt – osoby te są bowiem najczęściej zatrudniane na kontraktach i sporo podróżują po różnych polach golfowych szukając na dnie stawów piłeczek. Jeden staw warto odwiedzać raz na czas – aż uzbiera się odpowiednia ilość zagubionych piłek. Za jedną nurek dostaje około 7-12 centów, zatem szukać 10 przez kilka godzin zdecydowanie się nie opłaca - dlatego musiałam zacząć dorabiać na SU.
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

ola_fasola007 pisze:nurek na polu golfowym

Aby zostać nurkiem na polu golfowym nie trzeba wiele – przede wszystkim trzeba lubić (i potrafić) nurkować oraz posiadać własny sprzęt – osoby te są bowiem najczęściej zatrudniane na kontraktach i sporo podróżują po różnych polach golfowych szukając na dnie stawów piłeczek. Jeden staw warto odwiedzać raz na czas – aż uzbiera się odpowiednia ilość zagubionych piłek. Za jedną nurek dostaje około 7-12 centów, zatem szukać 10 przez kilka godzin zdecydowanie się nie opłaca - dlatego musiałam zacząć dorabiać na ShowUp.tv.

Dobrze, ze nie na australijskich polach golfowych, bo tam krokodyle różańcowe czasem są.

A ja zanim zacząłem zarabiać na Szołapie (dzięki wygranym konkursom to juz 750 zetów) to byłem, pracownikiem magazynowym, pracownikiem na wysokościach, pomocnikiem budowlańca,tynkarzem, malarzem, glazurnikiem, ankieterem, sprzedawcą w monopolowym, okazjonalnym opróżniaczem szamb w miejscowości letniskowej (dobra fucha), pracownikiem przy tkaninach technicznych, scenarzystą reklam, aktorem reklamowym, dziennikarzem, prezesem firmy PR, prowadziłem portal giełdowy-ale catalyst, producentem i sprzedawcą odzieży damskiej i wiele, wiele innych.

Jeszcze mi się przypomniało, ze kiedys w burdelu, takiej fajnej mieszkaniówce, ale spoko apartament, dziwka mi powiedziała... "Słuchaj..., muszę wyskoczyć na 30 min. Ogarnij temat jakby co..."
Więc 30 min ogarniałem burdel - to chyba tez się liczy.
Z tymże, że było to społecznie.

Ale dopiero na szołapie poczułem co to znaczy naprawdę żyć i czerpać satysfakcję z pracy, jak się zostanie wylosowanym:-)
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 15 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv: HenryChinaski

HenryChinaski1 bardzo ciekawy temat :D sam jestem ciekaw wypowiedzi dziewczyn ale myślę że niewiele powie na ten temat ponieważ podejrzewam że połowa nigdy przed Showupem nie pracowała :P Skoro wiele dziewczyn zaczyna w wieku 18 lat karierę tutaj to nic dziwnego ;) Ale po rozmowach z niektórymi to wiem, że mimo showupa pracują m.in jako hostessy, barmanki, jedna w sklepie odzieżowym, najczęściej jednak są to rzekome studentki
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Nick na ShowUp.tv:

kiedyś zarobiłem tu 2 zł to były czasy :cool3:
Awatar użytkownika
Barbarosaaa
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Nick na ShowUp.tv:

Bukmacherka, ale ja nie robie transmisji ani nie rzucam zetonow, ogladam sobie grzecznie :D
Awatar użytkownika
AdwokatDiabla
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Twoja ulubienica z SU: Ty :D
Nick na ShowUp.tv: