Wasze zarobki przed SU

Dział o wszystkim, rozmawiasz o czym tylko chcesz.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Wasze zarobki przed SU
13 paź 2016, 08:53


Ponieważ temat "ile zarobiłam na ShowUp.tv" wieje nudą, głownie przez brak PRAWDZIWYCH wpisów co do zarobków (żadna pani nie wpisze ile zarabia z obawy przed zawistnymi ludźmi i potencjalnymi donosami do US) więc proponuje inny temat, bardziej na luzie - ile zarabialiście PRZED karierą na ShowUp.tv? Jakie prace wykonywałyście, jakie były zarobki, ile godzin w tygodniu/miesiącu, jak ją zdobyliście (znajomości/ogłoszenie), czy była umowa czy na czarno i jak oceniacie tą pracę (trudna/łatwa/niewuobrażalna męczarnia/obóz pracy). Trzymamy się kwot netto gdyż odprowadzane składki są jedynie dobrem iluzoryczny i większość z nas i tak ich nie zobaczy na oczy w postaci emerytury. Panowie oczywiście też mogą opisać jakie prace wykonywali i jakie wykonują teraz, nie skupiamy się tylko na modelkach

Ja pracowałem od 18stego roku życia przy maszynach w małej fabryczce, musiałem iśc do tej roboty bo rodzicę obcięli kieszonkowe zaraz po maturach :( a bardzo chciałem uzbierać na studia, kurs prawa jazdy i samochód, na poczatku zarabiałem dość dobrze jak na studenta (8 zł za godzinę, gdy większośc moich znajomych dusiła jako kelnerzy, barmani i sprzedawczynie w sklepach za 5-6 na ręke za godzinę) i miałem mobilny grafik, mogłem robić dowolną ilość godzin dziennie byle tylko wyrobić normę produktu i te 40 godzin tygodniowo (normę się wyrabiało leciutko w 6 godzin, pozostałe godziny "ściemniałem") czasami były nadgodziny i niestety nie były na wolontariacie :( nieraz rypało się w soboty do późnej nocy gdy inni mieli już fajrant i latali na imprezy. Praca oczywiście na czarnucha. Potem, gdy skończyłem licencjat te 8 zł za godzine przestało mi wystraczać, podwyżki nie było nigdzie na horyzoncie, coraz mniej było nadgodzin, dużo przestojowych dni a potem tygodni, zaraz po magisterce rzuciłem więc robote, potem nie mogłem znaleźć nigdzie pracy w moim Małym Mieście za choćby 10 zł (a obiecałem sobie że za mniej nigdy w życiu nie będe robić), wyjechałem do Dużego Miasta, straciłem większość oszczędności na życie tam imając się różnych prac na tydzien, dwa z którymi było więcej zachodu i załatwiania niż realnego zysku a szefowie typowi prywaciarze i kombinatorzy. A potem wyjechałem za granicę, nagły skok zarobków z 8 zł na godzinę na 8 euro za godzinę :) wszystko legalnie, wszystkie składki płacone, żyć nie umierać :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




nurek na polu golfowym

Aby zostać nurkiem na polu golfowym nie trzeba wiele – przede wszystkim trzeba lubić (i potrafić) nurkować oraz posiadać własny sprzęt – osoby te są bowiem najczęściej zatrudniane na kontraktach i sporo podróżują po różnych polach golfowych szukając na dnie stawów piłeczek. Jeden staw warto odwiedzać raz na czas – aż uzbiera się odpowiednia ilość zagubionych piłek. Za jedną nurek dostaje około 7-12 centów, zatem szukać 10 przez kilka godzin zdecydowanie się nie opłaca - dlatego musiałam zacząć dorabiać na SU.
Nie ma tego złego, co by nam nie wyszło


──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
░░▒░░░▒░░░▒░░▒░Nowy Program Partnerski ShowUp.tv░▒ ▒░ShowUp.tv░▒ ▒░Blog ShowUp.tv░▒░▒░░░▒░░░▒░░
════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════
Awatar użytkownika
::::::::::
SU-holik
SU-holik
Posty: 160
Rejestracja: 07 mar 2016, 22:36
Lokalizacja: stepy, łąki i pastwiska
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wrozka_Adele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




ola_fasola007 pisze:nurek na polu golfowym

Aby zostać nurkiem na polu golfowym nie trzeba wiele – przede wszystkim trzeba lubić (i potrafić) nurkować oraz posiadać własny sprzęt – osoby te są bowiem najczęściej zatrudniane na kontraktach i sporo podróżują po różnych polach golfowych szukając na dnie stawów piłeczek. Jeden staw warto odwiedzać raz na czas – aż uzbiera się odpowiednia ilość zagubionych piłek. Za jedną nurek dostaje około 7-12 centów, zatem szukać 10 przez kilka godzin zdecydowanie się nie opłaca - dlatego musiałam zacząć dorabiać na ShowUp.tv.


Dobrze, ze nie na australijskich polach golfowych, bo tam krokodyle różańcowe czasem są.

A ja zanim zacząłem zarabiać na Szołapie (dzięki wygranym konkursom to juz 750 zetów) to byłem, pracownikiem magazynowym, pracownikiem na wysokościach, pomocnikiem budowlańca,tynkarzem, malarzem, glazurnikiem, ankieterem, sprzedawcą w monopolowym, okazjonalnym opróżniaczem szamb w miejscowości letniskowej (dobra fucha), pracownikiem przy tkaninach technicznych, scenarzystą reklam, aktorem reklamowym, dziennikarzem, prezesem firmy PR, prowadziłem portal giełdowy-ale catalyst, producentem i sprzedawcą odzieży damskiej i wiele, wiele innych.


Jeszcze mi się przypomniało, ze kiedys w burdelu, takiej fajnej mieszkaniówce, ale spoko apartament, dziwka mi powiedziała... "Słuchaj..., muszę wyskoczyć na 30 min. Ogarnij temat jakby co..."
Więc 30 min ogarniałem burdel - to chyba tez się liczy.
Z tymże, że było to społecznie.

Ale dopiero na szołapie poczułem co to znaczy naprawdę żyć i czerpać satysfakcję z pracy, jak się zostanie wylosowanym:-)
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




HenryChinaski1 bardzo ciekawy temat :D sam jestem ciekaw wypowiedzi dziewczyn ale myślę że niewiele powie na ten temat ponieważ podejrzewam że połowa nigdy przed Showupem nie pracowała :P Skoro wiele dziewczyn zaczyna w wieku 18 lat karierę tutaj to nic dziwnego ;) Ale po rozmowach z niektórymi to wiem, że mimo showupa pracują m.in jako hostessy, barmanki, jedna w sklepie odzieżowym, najczęściej jednak są to rzekome studentki
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




kiedyś zarobiłem tu 2 zł to były czasy :cool3:
Awatar użytkownika
Barbarosaaa
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 19 gru 2016, 17:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Bukmacherka, ale ja nie robie transmisji ani nie rzucam zetonow, ogladam sobie grzecznie :D
Awatar użytkownika
AdwokatDiabla
SU-holik
SU-holik
Posty: 66
Rejestracja: 20 sty 2017, 01:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ty :D
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Na SU zarobiłem coś pod 30-40 tyś żetonów na kryzysie jak żetony były po 80 złotych za 1000 zet. :twisted:
Poza SU to
Praca na polu (bardziej pomoc niż praca, u dziadków za drobne w wakacje, wyprowadzanie krów, wykopki ziemniaków, rzuczanie siana, takie wiejskie atrakcje)
Woziłem rowerem sąsiadom mleko do mleczarni
Krupier
Małe korpo (handel zagraniczny)
Duże korpo (import)
Obecnie logistyka morska
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 645 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Re: Wasze zarobki przed SU
07 sty 2021, 19:59


Byłem płatnym mordercą. Miałem zadaniowy czas pracy.
Awatar użytkownika
LubieKlapsy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 14 paź 2020, 20:18
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Wasze zarobki przed SU
27 lis 2021, 12:27


Sprzedawałam truskawki od chińczyków za 5gr sztuka xd
Awatar użytkownika
Halo Policjaa
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 103
Rejestracja: 23 lis 2021, 21:51
Lokalizacja: Zadupie
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Off topic



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości