niebezpieczna24/x_Majka_x

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Ale wy jesteście niedojebani, serio :laughingnew:
Z Waszych komentarzy wnioskuje że wy wszystko zawsze tylko w gumie, seks w gumie, lodzik w gumie, minetka? A chuj też założę gumę na wszelki wypadek :laughingnew:
Nie uwierzę że którykolwiek z Was kiedyś robił badania jakiejś lasce, przyjaciółce, czy kurwa nawet żonie zanim ją puknął :lol:

Dlaczego nie dopierdalacie się do dziewczyn które na transmisji zabawiaja się z kolegą? Facetem? A skąd wiecie że oni są zdrowi? Bo one ich znają? Co ma jedno do drugiego :lol:

Ale dobra. Niech Wam będzie. Teraz mam hiv i jeszcze inne gowna ale zostawcie w spokoju mnie i moje choroby weneryczne :laughingnew:
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 00:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


Majka24,
Ktoś kiedyś powiedział jak o Tobie nie gadają i nie masz swoich osobistych hejterów to tak jakbyś nie istniała w necie.
A nie sobie piszą do woli że jesteś taka, siaka i owaka.
Ważne żeby nick nie przekręcali.
To jest konsekwencją tego że robisz tu rzeczy trochę inne niż pozostałe laseczki i tym też niektórych strasznie gorszysz.
Nikt nie powiedział że życie TOPKI na SU jest usłane samymi różami i żetkami.
Wiec musisz być tego świadoma że niepochlebne recenzje co do Twojej działalności na SU są były i będą.
Majeczko ... rób dalej swoje ku uciesze tej normalniejszej części forum :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Majka24,
Ktoś kiedyś powiedział jak o Tobie nie gadają i nie masz swoich osobistych hejterów to tak jakbyś nie istniała w necie.
A nie sobie piszą do woli że jesteś taka, siaka i owaka.
Ważne żeby nick nie przekręcali.
To jest konsekwencją tego że robisz tu rzeczy trochę inne niż pozostałe laseczki i tym też niektórych strasznie gorszysz.
Nikt nie powiedział że życie TOPKI na ShowUp.tv jest usłane samymi różami i żetkami.
Wiec musisz być tego świadoma że niepochlebne recenzje co do Twojej działalności na ShowUp.tv są były i będą.
Majeczko ... rób dalej swoje ku uciesze tej normalniejszej części forum :!: :!:


Spokojnie Hard, te wpisy mi latają koło dupy i powiewają z wiatrem :lol:
I nie zamierzam rezygnować :thank_you2:
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 00:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


Majka24 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Majka24,
Ktoś kiedyś powiedział jak o Tobie nie gadają i nie masz swoich osobistych hejterów to tak jakbyś nie istniała w necie.
A nie sobie piszą do woli że jesteś taka, siaka i owaka.
Ważne żeby nick nie przekręcali.
To jest konsekwencją tego że robisz tu rzeczy trochę inne niż pozostałe laseczki i tym też niektórych strasznie gorszysz.
Nikt nie powiedział że życie TOPKI na ShowUp.tv jest usłane samymi różami i żetkami.
Wiec musisz być tego świadoma że niepochlebne recenzje co do Twojej działalności na ShowUp.tv są były i będą.
Majeczko ... rób dalej swoje ku uciesze tej normalniejszej części forum :!: :!:


Spokojnie Hard, te wpisy mi latają koło dupy i powiewają z wiatrem :lol:
I nie zamierzam rezygnować :thank_you2:


To dobrze bo konkurencja chyba nie spi, dziś rano widziałam naśladowczynie. Akcja w plenerze w samochodzie :D
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 653
Rejestracja: 16 maja 2016, 22:22
Podziękował: 259 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Ale o co chodzi bo te jej transmisje są zazwyczaj bardzo późno więc zazwyczaj nie trafiam ale z postów wnioskuje że ojebała pałę jakiegoś randoma z połykiem. O jej no i co z tego to przecież nie afyrka. Złapać hiv to jak wygrać w lotto, małe szanse.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


sirpsychosexy pisze:Ale o co chodzi bo te jej transmisje są zazwyczaj bardzo późno więc zazwyczaj nie trafiam ale z postów wnioskuje że ojebała pałę jakiegoś randoma z połykiem. O jej no i co z tego to przecież nie afyrka. Złapać hiv to jak wygrać w lotto, małe szanse.

Żeby wygrać trzeba grać! Ojebie ich jeszcze 10 :heart:


Kiniuś pisze:
Majka24 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Majka24,
Ktoś kiedyś powiedział jak o Tobie nie gadają i nie masz swoich osobistych hejterów to tak jakbyś nie istniała w necie.
A nie sobie piszą do woli że jesteś taka, siaka i owaka.
Ważne żeby nick nie przekręcali.
To jest konsekwencją tego że robisz tu rzeczy trochę inne niż pozostałe laseczki i tym też niektórych strasznie gorszysz.
Nikt nie powiedział że życie TOPKI na ShowUp.tv jest usłane samymi różami i żetkami.
Wiec musisz być tego świadoma że niepochlebne recenzje co do Twojej działalności na ShowUp.tv są były i będą.
Majeczko ... rób dalej swoje ku uciesze tej normalniejszej części forum :!: :!:


Spokojnie Hard, te wpisy mi latają koło dupy i powiewają z wiatrem :lol:
I nie zamierzam rezygnować :thank_you2:


To dobrze bo konkurencja chyba nie spi, dziś rano widziałam naśladowczynie. Akcja w plenerze w samochodzie :D

Tą akurat często widuje ale nic tam ciekawego się nie dzieje ;p jednakże papugi się pojawiają, miśka ostatnio 2 akcje w Macu ;p
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 00:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


jak łaziłem jeszcze do Pań o negocjowalnym afekcie.. to lod był zawsze bez gumy... natomiast dymano - zawsze w gumie... I nigdy nic nie złapalem... więc bez przesady z tym lodem i zaraźliwoscia.. nawet głupiej rzeżaczki nigdy nie miałem...hue, hue.. choc raz się bałem...... bo mnie kutacz zaczął piec... ale strachy na kutachy.... okazało się, ze Pani prostytuta po prostu mni porysowała pindola zebiszczami... jak było w paszczu...
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HenryChinaski1 pisze:jak łaziłem jeszcze do Pań o negocjowalnym afekcie.. to lod był zawsze bez gumy... natomiast dymano - zawsze w gumie... I nigdy nic nie złapalem... więc bez przesady z tym lodem i zaraźliwoscia.. nawet głupiej rzeżaczki nigdy nie miałem...hue, hue.. choc raz się bałem...... bo mnie kutacz zaczął piec... ale strachy na kutachy.... okazało się, ze Pani prostytuta po prostu mni porysowała pindola zebiszczami... jak było w paszczu...



Uwielbiam Cię :D no sorry, ja też nie lubię zuc gumy robiąc loda, ale seks w gumie, chyba że mam mało 500+ :laughingnew:
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 00:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


Najpierw czeba wydać 350zł i zrobić takie cuś, a potem pisać ''nigdy nic nie złapałem''.
Ile kosztuje test HPV?
Cena testu zależy od tego, ile typów wirusa badamy. Jeśli dwa najbardziej onkogenne, to koszt testu wynosi 140 zł, test 12 typów - 157 zł, 14 typów - 247 zł, 35 typów - 350 zł.
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Henry nie chodzi o Ciebie. Panna na koniec połknęła? Jeśli tak to gratuluje brawury. O ile wiem, to panie które trudnią się tym zawodowo nawet jeśli zrobią loda bez gumy, to już niekoniecznie z połykiem - bo przy seksie oralnym to właśnie najłatwiejsza droga dla panny do zarażenia sie.


I niech żaden debil nie porównuje HIV do lotto - właśnie przez takich głupków mimo XXI wieku, edukacji seksualnej zachorowań co roku jest coraz więcej.
Awatar użytkownika
izaak.stoltman
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 40
Rejestracja: 21 sie 2017, 18:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: _modelka20
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wy spinacie dupe jakbyście co najmniej mieli ze mną seks uprawiać i się martwicie czy jestem zdrowa :laughingnew:
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 00:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


izaak.stoltman pisze:Henry nie chodzi o Ciebie. Panna na koniec połknęła? Jeśli tak to gratuluje brawury. O ile wiem, to panie które trudnią się tym zawodowo nawet jeśli zrobią loda bez gumy, to już niekoniecznie z połykiem - bo przy seksie oralnym to właśnie najłatwiejsza droga dla panny do zarażenia sie.


I niech żaden debil nie porównuje HIV do lotto - właśnie przez takich głupków mimo XXI wieku, edukacji seksualnej zachorowań co roku jest coraz więcej.


Tak jasne ale jak klient powie dam ci dwa 2x tyle za numerek jak połkniesz to oczywiste jest ze 8 na 10 lasek połknie.


Majka jak jesteś taka wyzwolona to powinnaś zrobić transmisje z Hardem . Kiedyś nawet był konkurs zanim się pojawiłaś na SU i było nawet chyba ze 2000zł w puli w żetonach . Ale niestety nie udało się znaleść chętnej laski z SU
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


sirpsychosexy pisze:
izaak.stoltman pisze:Henry nie chodzi o Ciebie. Panna na koniec połknęła? Jeśli tak to gratuluje brawury. O ile wiem, to panie które trudnią się tym zawodowo nawet jeśli zrobią loda bez gumy, to już niekoniecznie z połykiem - bo przy seksie oralnym to właśnie najłatwiejsza droga dla panny do zarażenia sie.


I niech żaden debil nie porównuje HIV do lotto - właśnie przez takich głupków mimo XXI wieku, edukacji seksualnej zachorowań co roku jest coraz więcej.


Tak jasne ale jak klient powie dam ci dwa 2x tyle za numerek jak połkniesz to oczywiste jest ze 8 na 10 lasek połknie.


Majka jak jesteś taka wyzwolona to powinnaś zrobić transmisje z Hardem . Kiedyś nawet był konkurs zanim się pojawiłaś na SU i było nawet chyba ze 2000zł w puli w żetonach . Ale niestety nie udało się znaleść chętnej laski z SU



Luzik, ja wiem co mam robić, nie musisz mi mówić co powinnam :lol:
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 00:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


sirpsychosexy pisze:Majka jak jesteś taka wyzwolona to powinnaś zrobić transmisje z Hardem . Kiedyś nawet był konkurs zanim się pojawiłaś na ShowUp.tv i było nawet chyba ze 2000zł w puli w żetonach . Ale niestety nie udało się znaleść chętnej laski z ShowUp.tv


Świetny pomysł, Hard startuj... może sobie w końcu życie ułożysz :lol2:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Majka24 pisze:Wy spinacie dupe jakbyście co najmniej mieli ze mną seks uprawiać i się martwicie czy jestem zdrowa :laughingnew:


Jeżeli rzeczywiście zapraszasz randomów na lodziki pod Lidlem to wielu z nas być może będzie miało okazje z Tobą seks uprawiać i dlatego się martwimy o Twoje zdrowie (BTW: zapraszamy gorąco do Lidla w Mielcu :)

Mr. Bungle pisze:Najpierw czeba wydać 350zł i zrobić takie cuś, a potem pisać ''nigdy nic nie złapałem''.
Ile kosztuje test HPV?
Cena testu zależy od tego, ile typów wirusa badamy. Jeśli dwa najbardziej onkogenne, to koszt testu wynosi 140 zł, test 12 typów - 157 zł, 14 typów - 247 zł, 35 typów - 350 zł.


HPV to właśnie najbardziej skryty wirus z tych które możemy złapać (oprócz oczywiście morderczego HIV), wszelkie opryszczki czy rzeżączki to przy nim pikuś bo pojawiają się od razu, niektóre nawet juz tego samego dnia a HPV nie, jego okres inkubacji wynosi 2-3 miesiące i wypryski na ciele pojawiają się dopiero wtedy, do tego tylko 2 z 14 typów wirusa powodują u mężczyzn wypryski, w większości przypadków przechodzą go oni bezobjawowo (co nie oznacza, że jest dla nich niegroźny - również, jak w przypadku kobiet choć procentowo znacznie rzadziej, potrafi doprowadzić do zmian skórnych które znowu mogą prowadzić do raka skóry, do tego powoduje raka peniora, jąder i przełyku (czyli najpopularniejszych miejsc zarażenia). Szacuje się, że około 40% mężczyzn przenosiło lub przenosi wirusa więc to nie jest lotto tylko raczej rzut monetą czy się zarazimy czy nie, zakładanie gumy podczas stosunku niewiele daje bo osoba w szczytowej fazie inkubacji zaraża nawet od pocałunku. Świadomość istnienia tego wirusa jest bardzo mała, w starszych społeczeństwach wręcz znikoma (stąd opór przeciwko szczepieniu małych dziewczynek na HPV) ale też szkodliwość wirusa jest niewielka, gdyby był bardziej rakotwórczy i objawowy u mężczyzn to może walka z nim byłaby szybsza i łatwiejsza a tak niestety dla większości par najbardziej uciążliwe w zarażeniu wirusem jest wytłumaczenie partnerowi/partnerce skąd nagle, po 10 latach monogamicznego związku, wzięły się wypryski na ciele od stricte seksualnej choroby :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Wy to macie najebane od tych chorób :lol:
Najlepiej nic nie żryjcie, nic nie pijcie, zamknijcie się w piwnicy, nie używajcie telefonów, telewizorów i innych, najlepiej to się ukatrupcie bo przecież i tak się jakimś wirusem/chorobą zarazicie/nabawicie :D
Awatar użytkownika
elitarnajednostka
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 23 mar 2017, 17:31
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kaama696
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czemu zawsze Ci, którzy twierdzą że ktoś ma się wyluzować, sami mają niewyobrażalny ból dupy :D? Autorka próbuje(nieudolnie) przypierdolić się do każdego zdania i słowa. Jak się ktoś pokazuje publicznie to reakcje będą różne(a forum dyskusyjne służy do wyrażania opinii) i nie trzeba z tym dyskutować skoro: "mam wyjebane", a zaraz albo wyzywanie, albo chwalenie się jakimś rekordem(szczęka opadła do podłogi, bo ktoś zarobił 9 tys. zł :D! Trudno się pozbierać :() i tłumaczenie zazdrością. Ale jak wczoraj usłyszałem, że mama w tym czasie opiekuje się dziećmi to zrozumiałem, że jakakolwiek interakcja nie ma sensu ;)... Nie muszę chyba tego rozwijać...
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 21 lut 2018, 16:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


elitarnajednostka pisze:Najlepiej (...) zamknijcie się w piwnicy (...)


To my, przegrywy z foro, właśnie robimy - dzięki temu, że unikamy kontaktów seksualnych z kobietami za wszelką cenę; zmniejszamy nie tylko statystyczną zachorowalność nas, mężczyzn, ale też wpływamy na zmniejszenie statystyczne szans na to, że w puli pojawi się potencjalne potomstwo z takiej spierdoliny genetycznej jak my :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:
elitarnajednostka pisze:Najlepiej (...) zamknijcie się w piwnicy (...)


To my, przegrywy z foro, właśnie robimy - dzięki temu, że unikamy kontaktów seksualnych z kobietami za wszelką cenę; zmniejszamy nie tylko statystyczną zachorowalność nas, mężczyzn, ale też wpływamy na zmniejszenie statystyczne szans na to, że w puli pojawi się potencjalne potomstwo z takiej spierdoliny genetycznej jak my :)


:D :D :D

https://showup24.tv/x_Majka_x
https://showup24.tv/profile/x_Majka_x
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


ruger44 pisze:
Majka24 pisze:Wy spinacie dupe jakbyście co najmniej mieli ze mną seks uprawiać i się martwicie czy jestem zdrowa :laughingnew:


Jeżeli rzeczywiście zapraszasz randomów na lodziki pod Lidlem to wielu z nas być może będzie miało okazje z Tobą seks uprawiać i dlatego się martwimy o Twoje zdrowie (BTW: zapraszamy gorąco do Lidla w Mielcu :)

Spokojnie, Ty możesz być spokojny, nie tknę Cię :lol:


_Kurier_ pisze:Czemu zawsze Ci, którzy twierdzą że ktoś ma się wyluzować, sami mają niewyobrażalny ból dupy :D? Autorka próbuje(nieudolnie) przypierdolić się do każdego zdania i słowa. Jak się ktoś pokazuje publicznie to reakcje będą różne(a forum dyskusyjne służy do wyrażania opinii) i nie trzeba z tym dyskutować skoro: "mam wyjebane", a zaraz albo wyzywanie, albo chwalenie się jakimś rekordem(szczęka opadła do podłogi, bo ktoś zarobił 9 tys. zł :D! Trudno się pozbierać :() i tłumaczenie zazdrością. Ale jak wczoraj usłyszałem, że mama w tym czasie opiekuje się dziećmi to zrozumiałem, że jakakolwiek interakcja nie ma sensu ;)... Nie muszę chyba tego rozwijać...

Powiem Ci bejbi tylko, że łykasz lepiej niż ja sperme! :laughingnew:
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 00:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości