Grupa wsparcia modelek - Wyznania anonimowych camgirls

Wszystko inne związane z SU i ogólnie z seks kamerami.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Zdecydowanie tomoxx, ilośc widzów na transmisji nie jest wyznacznikiem zarobkowania. Bywa autentycznie różnie, czasami masz dosłownie garstkę ludzi a zarabiasz kokosy.
Nie wierzę tak samo w to, że po dobrze zrobionym pokazie klient do Ciebie nie wróci chociaż 1-2, a są i tacy że wracają po raz enty ( no chyba im się jeszcze nie znudziłam, staram się im robic urozmaicenia :D ).

I z ta ogromną widownią też masz rację więcej tam gapiów i ukrytych trzepaczków niz konkretów. Nie lubie tak, nigdy nie miałam parcia na bycie gwiazda SU, dobrze mi jest w tej mojej nizinie. Nie mam też parcia na widownie, chociaż lubie jak ta ilośc jest na poziomie kilkudziesięciu osób i jest zajebiście. Nie jest to też tożsame z tym, że robie słabe pokazy, bo robie je najlepiej jak potrafie i ciągle je dopieszczam ;) no ale nie czarujmy się ja jestem z tych korpusów, gdzie na ogólnym nic poza kawałkiem cyca nie zobaczysz, więc wszystkie gapie i Panowie liczący na darmową zabawę-wychodzą.

I jeszcze raz tak, nisza i indywidualność to jest dobra droga.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Pewnie się mylę, bo akurat o tym do z wiadomych względów nie wiem nic, ale odnoszę wrażenie że te dziewczyny które chcą być celebrytkami SU, poza tym że liczą że to się przełoży na dochody, to też w ten sposób zaspokajają swoją próżność. (mam nadzieję że nikogo nie obraziłem) Nie widzę wymiernych korzyści z bycia gwiazdą SU, no może ma to wpływ na ilość zakochanych chcących wydać ostatni grosz aby się z taką osobą związać, ale w tym przypadku to oni kupują nadzieję na wyjście z samotności, swoją drogą bardzo perfidny ale wg mnie, pewny sposób na zarobek na SU, granie postawy na tą która szuka tu partnera. Czasem mam wrażenie że dzięki byciu na górze listy niektóre nadające dowartościowują się tym, tylko takimi osiągnięciami się przed znajomymi i rodziną w zdecydowanej większości nie pochwalą, i po zakończeniu trans kiedy liczba widzów znika, to znika też ta ekscytacja. Dlatego też moim zdaniem łatwiej jest nadawać tym które są w związku, pomijam czy druga strona o tym wie czy nie, ale wtedy zawsze po zakończeniu transmisji jest ktoś dla kogoś jest się tą numer jeden.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




bycie gwiazdą SU i parcie na publikę i szum z tym związany to nic innego jak podnoszenie swojego ego, którego nie moga w innym miejscu zaspokoić.
No ale są też showmenki, które chyba po prostu to lubią :D


I przez to w glownej mierze takie dziewczyny nie ida na cb czy inny zagraniczny portal, bo tam nie będę mialy takiej popularności, niema strzelania fochów, trochę będa musialy popracowac nad swoją pozycją. Mam na myśli oczywiście gwiazdy SU, bo te nic nie znaczące korpusy predzej czy pozniej się tam odnajdą, nie będąc w top10, ani top 100, będą nadal nic nie znaczącymi korpusami z przyzwoitym dochodem.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Tylko jaki jest sens podnoszenia ego wirtualnie, w momencie gdy po wciśnięciu zakończ transmisję, większość z oglądających szuka już innej trans ? Jeśli kogoś zaspokaja godzina popularności wśród anonimowych widzów, to strasznie niskie muszą być potrzeby takiej osoby, lub bardzo wysokie niedowartościowanie, sam nie wiem co gorsze z tej pary.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




beznadzieja pisze:
bycie gwiazdą SU


Moim zdaniem tutaj nie ma żadnych gwiazd.
Po prostu są laseczki bardziej rozpoznawalne niż inne :!:
A czemu tak się dzieje to już zupełnie inna historia.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




w ramach piątkowego off-topu, przez aferę żetonową, na forum jest więcej kobiet niż mężczyzn ostatnio, może jak już to wszystko ucichnie, cześć z nich zostanie i wzbogaci merytorycznie nasze dyskusje :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




tomoxx pisze:Tylko jaki jest sens podnoszenia ego wirtualnie, w momencie gdy po wciśnięciu zakończ transmisję, większość z oglądających szuka już innej trans ?


Taki sam, jaki u podnoszących swoją samoocenę panów, którzy po wejściu na transmisje od razu pytają czy i za ile ocenimy im kutasa albo błagający żeby zerknąć jak jego mały, oklapły kutas tryska.
Biustwo


Re: Grupa wsparcia modelek
13 kwie 2019, 03:15


beznadzieja pisze:
pussycat pisze:Tu posty naliczają się?

Tak z ciekawości pytam...

I poproszę o lajk jakiś kurwa...


noooo jak na razie nie napisałaś nic wartościowego, a za takie właśnie teksty najczęściej leca lajki.


Aha! Dzięki za info.
Uwaga! - Będzie (mam nadzieję) wartościowo:
- Bla, blaa, blaaa...
Już!
Dziękuję za uwagę.

:curtsey:
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Biustwo pisze:Taki sam, jaki u podnoszących swoją samoocenę panów, którzy po wejściu na transmisje od razu pytają czy i za ile ocenimy im kutasa albo błagający żeby zerknąć jak jego mały, oklapły kutas tryska.


Jak zawsze celnie.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Biustwo pisze: oklapły kutas tryska.


No nie wiem czy oklapły kutas może tak tryskać.
Ale może faktycznie tam na te twoje transmisje przychodzą jakieś lewusy którym to taka sztuka się udaje.
Pozazdrościć tylko takich klientów :laugh3:
Powiecie może że się czepiam.. no może tak troszeczkę ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666






Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki




HardRockCaffe666 pisze:No nie wiem czy oklapły kutas może tak tryskać.


Hard wie bo on próbował i jemu nie tryskał :D
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




HardRockCaffe666 pisze:Ale może faktycznie tam na te twoje transmisje przychodzą jakieś lewusy którym to taka sztuka się udaje.
Pozazdrościć tylko takich klientów


Tak, tak do topowych modelek wpadają setki nie okłapłych, wysportowanych, młodych, atrakcyjnych i kutasiatych panów. Przecież Hardziu ty jestes przykładem, jaki mister gości u swojej gwiazdy ;)

Tylko do tych Pań z niziń trafiają lewusy, które tryskają oklapły kutasem, i tak jest to możliwe. I szczerze mówiąc to wole już takich boroczków z tymi oklapłymi kutasami, niż tych którzy mśsłą że mając swoje 20 cm w gaciach świat zwojują.
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:28
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: xd
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




beznadzieja pisze:Przecież Hardziu ty jestes przykładem, jaki mister gości u swojej gwiazdy

Lewy prosty i nokaut w pierwszej rundzie :laughingnew:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Nad sztywnością przyrodzenia zawsze można z widzem popracować, ale jak się trafi taka życiowa "miętka faja" to pomoc już nie mieści się w moich kompetencjach.
Biustwo




beznadzieja pisze:Hardziu ty jestes przykładem, jaki mister gości u swojej gwiazdy


Widzę z tego co piszesz że należysz do tych kobiet dla których to wygląd zewnętrzny jest ważniejszy od tego co dany delikwent ma w głowie.
I tak samo jak się nie powinno oceniać książki tylko po jej okładce tak też nie powinno się robić w moim wypadku.
Bo mimo że może faktycznie nie wyglądam jak młody adonis to mam wiele cech którym tym wszystkim adonioskom brakuje :!: :!:
Ale bez urazy ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




HardRockCaffe666 pisze:Bo mimo że może faktycznie nie wyglądam jak młody adonis to mam wiele cech którym tym wszystkim adonioskom brakuje


No tak, masz rentę :D
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




HardRockCaffe666, sorki Hard, ale tu nikt nie ocenia Twojego wyglądu. Większość osób na tym forum nie lubi Cię i nie poważa, ze względu na to co piszesz i jak się zachowujesz.
Biustwo




Biustwo pisze:HardRockCaffe666, sorki Hard, ale tu nikt nie ocenia Twojego wyglądu. Większość osób na tym forum nie lubi Cię i nie poważa, ze względu na to co piszesz i jak się zachowujesz.

Nie po to tutaj piszę i zachowuję się żeby ktoś mnie lubił bądź poważał.
Nie zależy mi na tym zbytnio.
Po prostu piszę co myślę bez skrępowana i zbytniego przymilania się do kogokolwiek.
A że wam to się nie podoba to nie mój problem :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do ShowUp od zaplecza



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości