SuzyBloow/nowaniewinnazuzia/chloe_97/_Suzy_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Adela pisze:
beznadzieja pisze:Adela, taaak my wiemy przecież ze ty chcialabys byc w top i jestes z tej mega wysokiej polki, tylko jakos twoja publicznosc tego nie widzi xd

Adwokatek tu nie potrzeba:) nie wiesz kim jestem wiec nie wiesz czy jestem w top czy też na dole :)


Na dole nie przesiadujesz, (opinie profilu też masz pozytywne )tym bardziej mnie dziwi że tak Ci przeszkadza Suzy i jej transmisje
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Adela pisze:chodzi o to ze wy jaracie się czyms co jest z niskiej półki a nie jaracie się tym co jest z wysokiej

Oooo wypraszam sobie. Jaram sie sandauami Harda, a te wiadomka ze sa z wysokiej półki.
Poza tym, Kropelka to fajna laska jest i tak pięknie lubi w dupę... :good3: :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Zuzia tycie braki wyglądowe nadrabia zajebistymi ustami, które pęto obejmują jak Hard amarenę oraz za-je-bi-stym charakterem :P

https://showup24.tv/_Suzy_
https://showup24.tv/profile/_Suzy_
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


W każdym znajdzie się coś ładnego, chociaż jedna rzecz, wiec bez przesady, mówienie o Chloe ze jest z niskiej półki jest trochę nie na miejscu-ma spora widownie, co oznacza ze może się podobać. Co do charakteru Chloe, jest troche sztuczna, niewinnie sie podśmiechując udaje, ze nie siedzi dla żetonow, tymczasem wystarczy że na grupowej nie ma tych 10 osób a ona juz anuluje i ustawia od nowa :). Najładniejszy to ona ma anal, pozatym nic ciekawego, męska budowa ciała , prosta sylwetka z szerokimi ramionami , brak pupy, piersi obwisłe, twarz specyficzna.

https://showup24.tv/_Suzy_
https://showup24.tv/profile/_Suzy_
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


takatam, to jest wpis z cyklu jak komus dojebac ale tak niby subtelnie, z naciskiem na niby...
Dosc ciekawe ze najczesciej za krytyke konkurencji biora sie laski ktore nie podaja swojego nicka z SU. Wyczuwam bol dupy... bo Wy anonimki przeciez takie zajebiscie sliczne, z gornej polki i w ogole wypas, tylko qwa czemu ciagle w dolnym rzędzie...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Niestety nie mam jak tutaj z kimkolwiek konkurowac, ponieważ faceci na SU tak dobrze nie maja jak panie ,,camgirl''. Jest to moja opinia, jak komus sie podoba taki typ kobiet, nic mi do tego. Każdy ma swój typ urody, osobiście wolę bardziej kobiece panie zarówno z twarzy jak i z ciała. Wredna Paula była wyzywana od zezowatych itp a Chloe która urodą nie grzeszy jest wybielana i idealizowana. Już się poprawiam, przekonałeś mnie! Panna Zuzanna to TOP 3 SU ! Privki trochę sztywne - najbardziej striptiz w jej wykonaniu ale i tak polecam! Mega ciałko i ten pociążowy biust :heart:. P.S grupowe z facetem tez są gorące, mega pyton w gaciach+ szesciopak na brzuchu!
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


takatam pisze:Niestety nie mam jak tutaj z kimkolwiek konkurowac, ponieważ faceci na SU tak dobrze nie maja jak panie ,,camgirl''. Jest to moja opinia, jak komus sie podoba taki typ kobiet, nic mi do tego. Każdy ma swój typ urody, osobiście wolę bardziej kobiece panie zarówno z twarzy jak i z ciała. Wredna Paula była wyzywana od zezowatych itp a Chloe która urodą nie grzeszy jest wybielana i idealizowana. Już się poprawiam, przekonałeś mnie! Panna Zuzanna to TOP 3 SU ! Privki trochę sztywne - najbardziej striptiz w jej wykonaniu ale i tak polecam! Mega ciałko i ten pociążowy biust :heart:. P.S grupowe z facetem tez są gorące, mega pyton w gaciach+ szesciopak na brzuchu!

Słowem w sedno, poczekaj chwile zaraz ją będą wychwalac adwokaci lub adwokatka... :D
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jak słyszę takie laski to myślę, że sufrażystki się przekręcają w grobach...
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Nie bądzmy hipokrytami panowie. Przez takie wpisy to forum staje się mało wiarygodne. Gdyby Chloe była tak cudowną postacią jak tutaj staracie się ją wykreować zajmowałaby pierwsze miejsca na SU. Niestety tak nie jest, ponieważ owa postać nie jest typowym kanonem piękna. Nie każdy lubi męskie sylwetki u kobiet + brak jakiegokolwiek makijażu. Większość mężczyzn kręci jednak jędrny biust i tyłek oraz zadbana z chociażby lekkim makeupem twarz. Dla mnie Chloe jest typową żetoniarą, która ma wypracowany sposób na koszenie kasy- w niewninny śmieszkowy sposób. Kiedy tylko hajs się nie zgadza panna anuluje grupowe, przeklada, lub udaje ze przypadkowo się usunęła dana grupowa.
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dobrze jest znaleźć swoją niszę. Wcale nie oczekuję od was pochwał.
Nie oszukuję, staram się sprostać prośbom widzów, być miła...a że ktoś chce to jakimś cudem oglądać, to się cieszę i korzystam :>
Koń jaki jest każdy widzi i nie wiem nad czym się tu rozwodzić.
:hi:
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Kropelka pisze:Dobrze jest znaleźć swoją niszę. Wcale nie oczekuję od was pochwał.
Nie oszukuję, staram się sprostać prośbom widzów, być miła...a że ktoś chce to jakimś cudem oglądać, to się cieszę i korzystam :>
Koń jaki jest każdy widzi i nie wiem nad czym się tu rozwodzić.
:hi:


Ludzie nie maja swojego zycia i staraja sie innym dosolić :) Nikt nie stwierdzil, ze Zuzia jest idealem... Chyba, ze cos mnie minelo. Po prostu ludzie nie zgadzaja sie z jechaniem po Zuzannie, ja też, bo dużo osób lubi ją za pogodne usposobienie. Wiele dziewczyn jest pretensjonalnych, chamskich, napuszonych i z wiecznym kijem w dupie. Zuzia po prostu jest miła i robi swoje. Jest, gdzie jest i w jej miejscu jest jej dobrze. Moglaby inwestować w mega internet, w kamerę za 5k, w oświetlenie profesjonalne... Tylko po co, jak SU to nie jej zycie a srodek do celu? Wiec gadajcie sobie, co chcecie- ja, Bolfreddo_Accacce/Alfreddo_Boccacce/Pan_Jano, znam Zuzannę od 4-5 lat na SU i uważam, że ma jeden z najmilszych charakterów wśród modelek. Wredna_Paula? Moze i jest szczuplejsza, ale jest tez strasznie pretensjonalna i napuszona. Nie miejsce świadczy o camgirl :) Bo w takim przypadku moznaby powiedziec, ze Mokra_Misia jest ladniejsza od Zuzi, bo jest wyżej na listach
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Czyli to forum nie służy od wydawania rzeczywistych recenzji na temat danej modelki i priv/grupowych przez nią wykonywanych, tylko działa na zasadzie: tą panią lubię więc napiszę, że robi super pokazy - pomimo ze super nie są, napiszę że ma mega biust- pomimo ze są to dwa naleśniki itp itd. Natomiast jeśli kogoś nie lubię to mogę też kłamać, ze np ktoś robi chujowe grupowe- pomimo ze są fajne albo ze ktoś jest mega brzydki - pomimo, że jest atrakcyjny. Lub też jeżeli ktoś wydaje mi się jak to określiłeś ,,pretensjonalny” - to też upoważnia mnie do wydawania fałszywych opinii o nim. Swoją drogą nie wiem jak można poznać kogos charakter przez monitor :laughingnew: większość osób też wyśmiewa osoby nadające i nazywa je dziwkami a chloe to dziwka czy ,,camgirl”? Pewnie to drugie bo ona dąży do celu a nikt inny do niego nie dąży :mrgreen:
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Takatam .. a dlaczego uważasz, że Twoje zdanie jest to najbardziej rzeczywiste? Trochę pokory człowieku...nie wiem co Ciebie upoważnia do tego aby wydawać encykliki showupowskie i przypisywać sobie prawo do wydawania opinii jako doktryn
dziękuję
do widzenia
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


takatam, ale rozumiesz ze Twoja "recenzja" to co najwyzej subiektywna opinia a nie zadna rzeczywistosc? choc ja sklaniam sie (subiektywnie) ze jest to nieudolnie zaowalowany hejt.
Nikt tutaj nie twierdzil ze Chloe to laska z body topmodelki, za to w wiekszosci opinie o niej sa bardzo pozytywne za sprawa tego ze jest wyjatkowo mila i ma swietny kontakt z widzami. Szczerze jebie mnie to czy jest mila pod publiczke bo dzieki temu zarabia, jesli udaje to robi to bardzo dobrze. Koniec koncow wszystkie jestescie na SU dla pieniedzy a nie charytatywnie. Pytasz czy Chloe to dziwka czy camgirl? Bez wzgledu na jej opinie czy Twoja wszystkie dla mnie jestescie e-kurwami, dziwkami, camgirl... zwal jak zwal...jeden chuj. Zasadnicza roznica ktorej zdajesz sie nie widziec jest taka ze sa rozne kurwy... niektore bywaja przesliczne i o ciele topmodelki, fajnie taka wyruchac ale czesto zaraz po ruchaniu chcesz wyjsc wpizdu... Chloe nie jest moze topmodelka ale gdybym mial okazje to nadal chetnie bym wyruchal a jeszcze chetniej poszedl bym z nia pozniej na wodke. Po prostu idealne body to moze i fajna sprawa, ale to nie wszystko... Zrozumcie ze wiekszosc ludzi najzwyczajnie w swiecie po prostu Kropelke lubi i zadna negatywna kampania jej nie zaszkodzi. Szczegolnie gdy ewidentnie pochodzi od anonimowej konkurencji z bolem dupy.
Moze podpisz sie swoim nickiem z SU to sobie troszke porecenzujemy Ciebie?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Na SU jako użytkownik nie oceniam pokazu przez pryzmat tego ze ktoś jest slodkopierdzacy czy tez nie jest, oceniam pokaz. Skoro recenzja, że z usług tej pani byłem nie do końca zadowolony jest hejtem to wszystkie niepochlebne opinie o innych uzytkowniczkach nim są. Jest wiele osób z fajnym charakterem na SU a są wyzywane od zetoniar lub ze swędzi je cipa itp. Robią dokładnie to samo co piękna chloe, nikt ich nie broni, pomimo ze robią super pokazy pod względem erotycznym. Tak jak już pisałem, nie należy się sugerować opiniami tutaj, ponieważ lubiane przez wasze grono panie mogą być chujowe a próbujecie wykreować je na kogos fajnego. Ból dupy ujawnia się u Ciebie, ponieważ na dużo lepsze użytkowniczki wylewasz jad i wtedy już nie piszesz o hejcie, ani o super charakterze kogos.
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie chodzi o to,że oceniasz tak czy srak. Chodzi o to, ze przypisujesz sobie prawo, ze towoja ocena jest najocenniejsza, najbardziej rzeczywista...masz prawo do swojego zdania, ale nie wmawiaj innym, że się mylą,kadzą, słodzą i, że źle oceniają,że się mylą.....nie narzucaj sie ze swoją opinią, że jest to ta jedyna, najbardziej właściwa
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


takatam pisze:Na SU jako użytkownik nie oceniam pokazu przez pryzmat tego ze ktoś jest slodkopierdzacy czy tez nie jest, oceniam pokaz. Skoro recenzja, że z usług tej pani byłem nie do końca zadowolony jest hejtem to wszystkie niepochlebne opinie o innych uzytkowniczkach nim są. Jest wiele osób z fajnym charakterem na SU a są wyzywane od zetoniar lub ze swędzi je cipa itp. Robią dokładnie to samo co piękna chloe, nikt ich nie broni, pomimo ze robią super pokazy pod względem erotycznym. Tak jak już pisałem, nie należy się sugerować opiniami tutaj, ponieważ lubiane przez wasze grono panie mogą być chujowe a próbujecie wykreować je na kogos fajnego. Ból dupy ujawnia się u Ciebie, ponieważ na dużo lepsze użytkowniczki wylewasz jad i wtedy już nie piszesz o hejcie, ani o super charakterze kogos.


A że się tak spytam, które tutaj są niesprawiedliwie oceniane? Bo chyba to ci najbardziej leży na sercu.
Ludzi tu jest tak dużo, że chyba każda dziewczyna ma obrońców i hejterów.
Możesz powiedzieć, gdzie warto wpaść na pokaz, może ludzie którzy mnie przeceniają znajdą kogoś lepszego z twojego polecenia.
Wykaż się :)
https://suzybloow.com

:cycuszki: https://onlyfans.com/suzybloow :cycuszki:



niegrzeczny snapchat-zapytaj w pw :*
Awatar użytkownika
Kropelka
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 450
Rejestracja: 27 paź 2015, 19:49
Lokalizacja: piwnica
Podziękował: 180 razy
Podziękowano mu: 107 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SuzyBloow


Nikogo nie polecam, tak samo jak Ciebie nikomu nie odradzam. Każdy może pójść na privka i ocenić pokaz ;) aczkolwiek mi on nie przypadł do gustu. Gdybym wiedział, że nie można wyrazić swojej opinii i szczerych odczuć nie robiłbym tego. Niestety w temacie wątku nie pisze,że opinie muszą być koniecznie pozytywne nawet gdy komuś się nie podoba. Nic nie pisałem o charakterze, ponieważ nie przekłada się on na wygląd.
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kropelka pisze:
takatam pisze:Na SU jako użytkownik nie oceniam pokazu przez pryzmat tego ze ktoś jest slodkopierdzacy czy tez nie jest, oceniam pokaz. Skoro recenzja, że z usług tej pani byłem nie do końca zadowolony jest hejtem to wszystkie niepochlebne opinie o innych uzytkowniczkach nim są. Jest wiele osób z fajnym charakterem na SU a są wyzywane od zetoniar lub ze swędzi je cipa itp. Robią dokładnie to samo co piękna chloe, nikt ich nie broni, pomimo ze robią super pokazy pod względem erotycznym. Tak jak już pisałem, nie należy się sugerować opiniami tutaj, ponieważ lubiane przez wasze grono panie mogą być chujowe a próbujecie wykreować je na kogos fajnego. Ból dupy ujawnia się u Ciebie, ponieważ na dużo lepsze użytkowniczki wylewasz jad i wtedy już nie piszesz o hejcie, ani o super charakterze kogos.


A że się tak spytam, które tutaj są niesprawiedliwie oceniane? Bo chyba to ci najbardziej leży na sercu.
Ludzi tu jest tak dużo, że chyba każda dziewczyna ma obrońców i hejterów.
Możesz powiedzieć, gdzie warto wpaść na pokaz, może ludzie którzy mnie przeceniają znajdą kogoś lepszego z twojego polecenia.
Wykaż się :)

Poprostu jesteś mało kobieca i podniecająca.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Adela->BlackBitch30
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 270
Rejestracja: 26 kwie 2019, 10:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 25 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


takatam pisze:nie oceniam pokazu przez pryzmat tego ze ktoś jest slodkopierdzacy czy tez nie jest, oceniam pokaz

Aha :good3:
takatam pisze:ten pociążowy biust(...)Najładniejszy to ona ma anal, pozatym nic ciekawego, męska budowa ciała , prosta sylwetka z szerokimi ramionami , brak pupy, piersi obwisłe, twarz specyficzna.

I to jest Twoim zdaniem ocena pokazu czy jednak cech fizycznych? Nie rozumiem tylko jednego... po jaki chuj wchodzisz na pokaz/grupowa do dziewczyny ktora Twoim zdaniem wyglada jak Quasimodo? Masochizm?

takatam pisze:Ból dupy ujawnia się u Ciebie, ponieważ na dużo lepsze użytkowniczki wylewasz jad i wtedy już nie piszesz o hejcie, ani o super charakterze kogos.

Mozesz wskazac gdzie, na kogo ten jad wylałem? Nie wykluczam ze moglem sie wyrzygac na jakas patostreamerke... Nawet Paule ktora wskazujesz jako swoja ulubiona na swoj sposob lubie... a ze zezowata to akurat fakt a nie hejt... ksywka Zezi tez jej jakos niespecjalnie przeszkadzala, wiec jest tego swiadoma. Btw. od zezowatych kurew to wyzywal Paule jej najwiekszy wielbiciel Hard.
Tak juz na koniec... Chloe zbudowala opinie o sobie nie dzieki forum, zrobila to sama przez wiele lat transmisji. Nikt, absolutnie nikt z forum nie budowal jej fejmu. Tym bardziej kilka randomowych negatywnych opini nie jest jest w stanie zaszkodzic bo broni sie sama tym co robi. Szanowna panna BlackB ma z nia spory problem, uwziela sie, ale pierdylionem nowych nickow na foro nadal nic nie wskórała... A ze komus moze sie nie podobac? Oczywiscie... ale jaki problem po prostu nie wchodzic? :dontknow:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości