Batwomen/Sabrina21

Opowiedz o swoich przeżyciach na priv-ach u naszych pań z SU :)
Regulamin forum
Regulamin działu opinie - przeczytaj zanim napiszesz

Najważniejsze zasady pisania postów w dziale:

1. Pierwszą rzeczą przed założeniem tematu jest sprawdzenie czy owa dziewczyna już go nie ma! :!: :!:
2. Jak można sprawdzić czy panna nie ma już tematu? Wystarczy wpisać nick w naszą wyszukiwarkę.
3. Jeżeli temat jest już założony to własnie tam umieszczamy opinie.
:arrow: :arrow: :arrow: 4. Gdy zakładamy temat w tytule wpisujemy nick dziewczyny z showupa.

Jak powinien wyglądać post?

5. W poście powinien znajdować się opis dziewczyny.
6. Wrażenia po transmisji (jaka jakość nagrania, jak prezentowała się Panna itd).
7. Jaki priv oraz ilość żetonów za niego.
8. Link do profilu
9. I inne przemyślenia, dodatkowe informację.

UWAGA! - na koniec każdej opinii wystawiamy numeracje, przykładowo:

Panna 3/10
Jakość transmisji 9/10
Zgodność z opisem priva 1/10


10. W dziale opinii tylko i wyłącznie umieszczamy opinie! NIE KOMENTUJEMY innych.
11. Nie wypowiadaj się jeżeli nie odwiedziłeś danej dziewczyny :)


Nieprzestrzeganie oraz nieznajomość REGULAMINU będzie karane.
Batwomen/Sabrina21
11 lis 2019, 03:28
Nie widziałem z nią wątku, to pomyślałem, że założę. Już od dawna sobie podglądałem jej transmisje. Zaciekawiła mnie tym, że prawie cały czas na ogólnej pokazuje twarz, a buzię ma naprawdę ładną (przynajmniej ja mógłbym się w takiej wręcz zakochać xD). Do tego przeważnie ma głos na ogólnym, i całkiem niskie ceny privków. Niestety nie mówi na głos nic. Warto dodać, że z tego co widziałem to Ukrainka, ale myślę, że całkiem dobrze mówi po angielsku. Nadaje często w godzinach nocnych (koło 01-02) i czasem dalej. Wybrałem się próbnie na jej priv z orgazmem 10 minut za 200 żetonów. Myślę, że całkiem niezła cena za taki priv. Niestety jakość jej transmisji nie powala, ma słabą kamerkę, jakby z laptopa. Niestety nie było dane słyszeć mi jej jęków podczas zabawy. (Napisała, że ma słaby mikrofon, tak trochę jakby działał na wykrywanie dźwięku czy coś takiego). Podczas priva raczej się słucha i w miarę robi to o co się ją kulturalnie poprosi. Ma boski biust, który wydaje się naturalny, a reszta ciała też niczego sobie. Z tego co widzę, często ludzie biorą ją na krótkie privki (tak najczęściej do 5 minut) i musiałem czekać kilka razy, żeby się dostać do niej xD. Myślę, że gdyby kupić jej jakąś normalną kamerkę, to mogłaby się nawet wybić, a tak ma po 20 widzów. Jeszcze jakby nadawała w lepszych porach i może kupiła sobie lusha to już w ogóle :D. Generalnie polecam!

Panna 9/10
Jakość 5/10
Zgodność 9/10

https://showup24.tv/Sabrina21
https://showup24.tv/profile/Sabrina21
Awatar użytkownika
przyjazny_senegalczyk
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 01 sty 2018, 22:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: niewinna01
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Sabrina21
01 lip 2021, 22:58
Wątek bym przeniósł do Pokazów 18+

Nie jest Ukrainką. Zwracam uwagę na jej tatuaż półksiężyca na tuż poniżej gardła oraz tatuaż na przedramieniu - typowe dla kultury kręgu Muzułmańskiego. To samo jej firanki i tapeta na ścianie. Obstawiałbym albo Bałkany i pogranicze Albańsko-Jugosłowiańskie. Może Kosowo. Może Bośnia. A jeśli nie Bałkany to może byłe republiki radzieckie i tutaj, albo Azerbejdżan i Kaukaz, albo... Uzbekistan - ale to już bardziej Azja Centralna. Może nawet z Rosji nadaje - z Kaukazu. Ch...j wie. Dziewucha grzechu warta. Jędrne fajne cycki. Brzuszek apetyczny - ślad po wydepilowanym pasku od cipki do pępka. Nie wiem, jak inni, ale ja zwracam uwagę na ten mały "fetysz". Zgrabny brzuszek kobiety, która jeszcze nie rodziła i ten ślad owłosienia od cipki do pępka. Albo jak jest, albo jak jest wydepilowany - ślad po nim...

Ogólnie, bardzo miłe wrażenie. Powiew orientu. Z łóżka bym nie przegonił zbyt wcześniej - ichyba tylko po to, aby zrobiła śniadanie... :sarcastic_blum:
Dawniej, na forumsu.pl miałem nick "Cichy Bob" - nie mylić z "Cichy_Bob" a następnie "Bobek"...
https://forumsu.de/member/Cichy%20Bob/
Awatar użytkownika
Cichy Bob
SU-holik
SU-holik
Posty: 195
Rejestracja: 17 gru 2016, 01:50
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Sabrina21
24 mar 2023, 08:01
Awatar użytkownika
Johntsy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 11 lis 2022, 02:06
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: batwomen
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: dreamxxx


Re: Sabrina21
28 maja 2023, 23:41
Cichy Bob pisze:Wątek bym przeniósł do Pokazów 18+

Nie jest Ukrainką. Zwracam uwagę na jej tatuaż półksiężyca na tuż poniżej gardła oraz tatuaż na przedramieniu - typowe dla kultury kręgu Muzułmańskiego. To samo jej firanki i tapeta na ścianie. Obstawiałbym albo Bałkany i pogranicze Albańsko-Jugosłowiańskie. Może Kosowo. Może Bośnia. A jeśli nie Bałkany to może byłe republiki radzieckie i tutaj, albo Azerbejdżan i Kaukaz, albo... Uzbekistan - ale to już bardziej Azja Centralna. Może nawet z Rosji nadaje - z Kaukazu. Ch...j wie. Dziewucha grzechu warta. Jędrne fajne cycki. Brzuszek apetyczny - ślad po wydepilowanym pasku od cipki do pępka. Nie wiem, jak inni, ale ja zwracam uwagę na ten mały "fetysz". Zgrabny brzuszek kobiety, która jeszcze nie rodziła i ten ślad owłosienia od cipki do pępka. Albo jak jest, albo jak jest wydepilowany - ślad po nim...

Ogólnie, bardzo miłe wrażenie. Powiew orientu. Z łóżka bym nie przegonił zbyt wcześniej - ichyba tylko po to, aby zrobiła śniadanie... :sarcastic_blum:

Nie. To prawdopodobnie ukrainka, słyszałem jak gada po ichniemu. Te firanki i tapety są też typowe u naszych wschodnich sąsiadów. Ten tatuaż dość popularny wśród lasek.
Awatar użytkownika
Johntsy
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 11 lis 2022, 02:06
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: batwomen
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: dreamxxx



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Opinie - Kobiety



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości