Mogę wypłacic komus pieniadze z konta SU

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Witam, brakuje mi okolo 160zl do wymaganego limitu wyplaty z konta SU, nie mam zamiaru tam dluzej nadawac a moje zetony wisza i nie moge ich spieniezyc. Czy jest jakas chetna osoba, ktora ma grosze do wyplacenia? Przelejesz mi na konto SU swoje zetony ja wyplace je na moje konto bankowe a potem wysle Ci na nr telefonu przelew blue media, dzieki temu bedzie to anonimowe a Ty podajac kod sms mozesz wyplacic te pieniadze na konto ktore chcesz.
Awatar użytkownika
222
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2019, 11:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Zważywszy na to, że to Twój pierwszy post, nie spodziewaj się zbyt dużego odzewu...
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne




Fapka pisze:Zważywszy na to, że to Twój pierwszy post, nie spodziewaj się zbyt dużego odzewu...

Nie udzielam sie na forum, zalozylam konto specjalnie zeby znalezc osobe ktora mi pomoze a ja jej pomoge. Jesli ktos sie trafi to super, jesli nie to trudno, ale nie trzeba od razu krytykowac zeby nabijac sobie liczbe postow. To wlasnie mentalnosc polakow, na zagranicznych forach, pierwsza odpowiedzia nie jest nic w tym stylu, ale takie zycie. Zainteresowane osoby prosze o kontakt na prywatnej wiadomosci. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
222
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2019, 11:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




222 pisze:
Fapka pisze:Zważywszy na to, że to Twój pierwszy post, nie spodziewaj się zbyt dużego odzewu...

Nie udzielam sie na forum, zalozylam konto specjalnie zeby znalezc osobe ktora mi pomoze a ja jej pomoge. Jesli ktos sie trafi to super, jesli nie to trudno, ale nie trzeba od razu krytykowac zeby nabijac sobie liczbe postow. To wlasnie mentalnosc polakow, na zagranicznych forach, pierwsza odpowiedzia nie jest nic w tym stylu, ale takie zycie. Zainteresowane osoby prosze o kontakt na prywatnej wiadomosci. Pozdrawiam

Ale wiadomości prywatnej nie odczytasz, bo nie masz 10 postów. :facepalm:
Nie ma podanego pod jaką nazwą na SU się kryjesz - ale to oczywiste, w końcu taka akcja przez SU nie jest wspierana.

Zakładanie konta specjalnie po coś, nie jest zbyt dobrym wyznacznikiem - tak samo jak osoby co mają po 1 post, a pytały tylko o Lusha...
Tu nie chodzi o mentalność, tylko tego, że nikt nic o tobie nie wie, a nie każdy jest głąbem i lubi być oszukiwany, czy nawet ryzykować coś takiego.
Legginsomaniak, fan lodzików i nie jestem hakerem, wybijcie sobie to z głowy ;x
Voldemort Szołapka :sarcastic_blum:
AllMyLinks = wszystkie linki w jednym miejscu
Awatar użytkownika
Fapka
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1478
Rejestracja: 04 mar 2017, 11:09
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Podziękowano mu: 173 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: VeronikaVirt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Fappi i niepubliczne



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości