PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
BATMANmkr90 pisze:-gdy Joker do mnie strzela, to traktujesz kulkę jak frisbee…

To chyba prędzej Pauli się tyczy :lol:
Awatar użytkownika
elitarnajednostka
SU-holik
SU-holik
Posty: 117
Rejestracja: 23 mar 2017, 17:31
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kaama696
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ło matulu LALUSIU tyle literek najebałeś znowu tylko i wyłącznie na mój temat.
Jestem w szoku że taki NIKT jak ja przyciąga tutaj aż taką twoja uwagę.
Tu ode mnie coś w nagrodę bo sobie w pełni na to zasłużyłeś.

Proponuje Ci bidoczku w jednym okienku puścić sobie to a w drugim czytaj na głos te twoje WYPOCINY
I delektuj się przez te chwile każdym słowem, każdym przecinkiem i każdą emotką.
Wtedy poczujesz się jakbyś mógł już góry przenosić i każdemu do głów pierdolić te swoje ''mądrości' :mocking:
Ps Tak na marginesie może tak kolejnym razem pomyśl o jakimś wierszu bądź piosence którą to bedzie można sobie nucić przy ognisku.
To by było dla nas wszystkich ciekawym urozmaiceniu twoje jakże pięknej działalności.
Może tak zostaniesz okrzykniety forumowym BARDEM albo tak obudzi się w tobie uśpiony Zenek Martyniuk :laugh3:
Ten tego.. bywaj zdrów MÓJ OSOBISTY HEJTERRKUUUUUUUU :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


:facepalm:
Co Pan Batman mówił?!

Czytaj ku.wa ze zrozumieniem!!! Czemu to jest takie trudne dla ciebie?! Masz tłuku zasady wypisane czarne na białym!!!
Ja pdl... :facepalm:

elitarnajednostka pisze:
BATMANmkr90 pisze:-gdy Joker do mnie strzela, to traktujesz kulkę jak frisbee…

To chyba prędzej Pauli się tyczy :lol:

hardziu potrzebuje Pana/przywódcy, który nim pokieruje. Może w końcu posłucha jak będę mu wydawał polecenia. :D


kmiotku?
Aport ku.wa!

Obrazek
:mocking:


:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


BATMANmkr90 pisze:


Chcesz być dla mnie miły? Nie wydałem ci takiego polecenia, ale w sumie pozwalam. Oto warunki które musisz spełnić:
-dla ciebie „Pan Batman”;
-Pan Batman ma zawsze rację! Nie dyskutuj ze mną, bo za głupiutki jesteś;
-witając się nie życzę sobie, żebyś całował mnie w sygnet, ani po stopach. Wystarczy niski ukłon;
-nie odzywasz się nie pytany;
-jeżeli masz mi coś pilnego do przekazania, patrz wyżej. Nic z twojej strony nie będzie takie ważne, by przerywać mi jakąkolwiek czynność;
-nie patrzysz mi w oczy(bo nie jesteś godny), wzrok masz mieć skierowany w podłogę/własne buty;
-gdy się pojawiam- milkniesz;
-gdy chcę usiąść- podstawiasz mi krzesło;
-gdy chcę przejść przez drzwi- otwierasz mi je;
-gdy kałuża pojawia się na mojej drodze- nie ściągasz tego swojego wdzianka o kilka rozmiarów za dużego żeby mnie nie obrzydzić kładąc je na kałuży, tylko ty sam kładziesz się na niej, żebym mógł po tobie przejść;
-gdy wydaje ci polecenie, odpowiadasz „Tak Panie Batmanie”;
-starasz się nie oddychać moim powietrzem;
-schodzisz mi z pola widzenia tak szybko jak jest to możliwe;
-gdy mówię "skacz", nie pytasz "jak wysoko?", tylko skaczesz tak wysoko jak tylko potrafisz;
-gdy Joker do mnie strzela, to traktujesz kulkę jak frisbee…


Chłopie ile ty masz latek żeby takie BZDETY pisać.
Idź dorośnij chłopczyku :laugh3:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Wiem, że dużo tego jest, ale jakbyś codziennie sobie to czytał, to może by wlazło coś w pamięć i umiałbyś się zachować. Rozumiem twoje problemy, nie spodziewam się cudów, masz swoje tępo. Czytaj, powtarzaj jak mantrę i będzie dobrze :)

Nawet takiego trepa jak ty czegoś już nauczyłem, więc wiem, że potrafię wszystko! Teraz czas na kulturę w stosunku do Pana Batmana :mrgreen:
Czytaj sobie, czytaj :D




:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


BATMANmkr90 pisze:masz swoje tępo. :vampire:


Tia... Chyba nie macie się co licytować, kto jest bardziej tępy i kto w jakim tempie przyswaja informacje. Też robisz błędy, nie wiesz na przykład, kiedy "także" oznacza zatem, a kiedy również. Nie znasz zasad interpunkcji itp.

Krótka lektura tego wątku uświadomiła mi, że zachowujecie jak jakieś koguciki z małymi jajeczkami. Panny z tego portalu i tak mają "tupolew" z was, tak generalnie, a wy - zamiast trzymać się jakoś razem - to jeszcze sobie dokładacie.

Bez sensu.

Też nie podoba mi się chomikowaty wygląd policzków Pauli, ale to jej pieniądze, jej zdrowie, jej kaprysy. Jeśli tego właśnie chce, to niech sobie robi z własnym ciałem cokolwiek jej się zamarzy.
kill_me_now


Widać właśnie, że w dupie byłeś i gówno widziałeś. :mrgreen:
Nasze utarczki z hardziem trwają dłużej niż parę postów wstecz. Nie musisz wszystkiego rozumieć.

Nigdy nie twierdziłem, że jestem polonistą, przeciwnie- niejednokrotnie pisałem, że ja też robię błędy, jak każdy.
W którym momencie źle użyłem „także”?
„Także pilnuj się kmiocie”(na szybko wyłapałem)? Rozumiesz co napisałeś, czy pier.olisz 3 po 3, żeby mądrze wypaść, a pewnością siebie mnie zgasić :mrgreen: ? Stary... :acute:
"Tępo" tyczy się też ciebie, skorzystaj z niego i się zastanów chwilę. Serio, wystarczy myśleć, a wszystko staje się łatwiejsze. Polecam, to nie boli ;)


Równie dobrze ja mogę się dosrać do twojego postu:
"...Bez sensu.
Też nie podoba mi się chomikowaty wygląd policzków Pauli, ale to jej pieniądze, jej zdrowie, jej kaprysy. Jeśli tego właśnie chce, to niech sobie robi z własnym ciałem cokolwiek jej się zamarzy."
Z opinii przechodzisz do pozwolenia, jakby twoja aprobata była czymś, bez czego Paula palcem nie kiwnie. Ciężko o coś bardziej oczywistego, jak to, że może zrobić z własnymi pieniędzmi i wyglądem co zechce.
Bez sensu...


:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Gościu, wytykasz Hardowi błędy, a sam je robisz, więc to jest porażka. Poniżasz go ciągle, mnie to nie interesuje, co się między wami wydarzyło. Zachowujesz się jak taki bity chłopiec z podstawówki, który teraz może się w końcu odegrać na kimś, na kogo wiele osób "napada", w dodatku wszystko odbywa się przez internet.

"Tak że pilnuj się, kmiocie" - tak to powinno brzmieć, młotku. Słowo także oznacza również.

Do mojego posta nie musisz się odnosić, bo mnie nie interesują twoje wynurzenia. Przedstawiłem swoją opinię, uogólniając ją trochę. Paula i tak ma w dupie to forum, a na pewno nasze zdanie.
kill_me_now


"Gościu, wytykasz Hardowi błędy, a sam je robisz, więc to jest porażka. Poniżasz go ciągle, mnie to nie interesuje, co się między wami wydarzyło. "
Skoro cię to nie interesuje, to po ch.j się ku.wa wpier.alasz pajacu? :mrgreen:

"Zachowujesz się jak taki bity chłopiec z podstawówki, który teraz może się w końcu odegrać na kimś, na kogo wiele osób "napada", w dodatku wszystko odbywa się przez internet."
Hahahahahaha przeżyłeś to i rozpoznajesz w innych siebie, czy jak? Nie przypisuj mi swojego spapranego dzieciństwa :mrgreen:

""Tak że pilnuj się, kmiocie" - tak to powinno brzmieć, młotku. Słowo także oznacza również."
Rozumiem, że czytając wcześniej moje zdanie, widziałeś tak naprawdę „również pilnuj się kmiocie”... :facepalm: ku.wa...
Jeżeli tak, to musiałeś dostawać równy oklep na przerwach w tej swojej szkole :D

"Do mojego posta nie musisz się odnosić, bo mnie nie interesują twoje wynurzenia. Przedstawiłem swoją opinię, uogólniając ją trochę. Paula i tak ma w dupie to forum, a na pewno nasze zdanie."
I kolejna niepotrzebna kwestia. To oczywiste, że nie musiałem. Chciałem- więc się odniosłem. Proste. Mnie twoje pierdoły też gówno obchodzą, a mimo to skierowałeś swój post do mnie jakby cię ktoś ku.wa prosił. – tak to właśnie działa. Odnoszę się do czego chcę i twoje zdanie, czy cię to będzie interesowało, czy nie, mam w głębokim poważaniu. Skalaj się myśleniem tłumoku :acute:



:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


BATMANmkr90, jeeeezu, strasznym prostakiem jesteś. Wytknąłem ci merytoryczne błędy, zupełnie się do nich nie odniosłeś, zamiast po prostu przyznać się do porażki językowej. I byłoby po kłopocie. Widocznie jesteś mentalnie małym chłopcem i potrafisz tylko szczekać, żeby było o tobie głośno. :)

Co do Harda, to jego zachowanie, szczególnie na czatach, również mnie irytuje, ale ty czerpiesz jakąś sadystyczną radość z poniżania go. Czujesz się dobrze, bo robi to więcej osób, pojedynczo jesteś zapewne nikim. Słaby jesteś, nie będę tracił więcej czasu na kogoś pokroju homo erectusa, taki poziom rozwoju prezentujesz. :bye:
kill_me_now


kill_me_now pisze:Też nie podoba mi się chomikowaty wygląd policzków Pauli, ale to jej pieniądze, jej zdrowie, jej kaprysy. Jeśli tego właśnie chce, to niech sobie robi z własnym ciałem cokolwiek jej się zamarzy.

Oczywiście niech sobie robi co tam chce ale to bardziej jej głupota i jej kompleksy bo nic jej w życiu nie wychodzi
poza obciągnięciem porządnie pały ale w tym wzgledzie ma już lata doświadczeń więc nic dziwnego w końcu jej za to płacono
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


BATMANmkr90, ok, bywasz zabawny, zdarzylo Ci sie kilka celnych strzalow w Harda, spoko... Tylko na dluzsza mete ta wasza wojenka rodem z piaskownicy jest zwyczajnie meczaca.
W zasadzie 80% postow ktore najebales to jakas Twoja znecania sie nad Hardem... a on jest jaki jest, latwo go sprowokowac i wdaje sie z Toba w te bezsensowna wojenke...
Serio zapytam. Jestes jakis niedowartosciowany ze znalazles sobie chlopca do bicia i cisniesz go od kilku lat? Pomijam bezskutecznosc, bezcelowosc tego... No i przede wszystkim, Twoje zdanie o Hardzie poznalismy kilka lat temu... po chuj musisz je nam co chwile przypominac?
Nie powiem, sam po Hardzie sie nieraz przejechalem.... ale chyba troszeczke inaczej...
Ostatnio macie tu jakis karnawal spierdolenia. Nawet wciagnales w to ludzi po ktorych nie do konca bym sie spodziewal ze bedzie ich bawic taka piaskownica. Dziwne.
Niezbyt czesto przyznaje Hardowi racje ale moim zdaniem mial racje piszac ci to:
HardRockCaffe666 pisze:Chłopie ile ty masz latek żeby takie BZDETY pisać.
Idź dorośnij chłopczyku



PS. taaa, wiem, jak sie nie podoba to moge wypierdalac....
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin, ano... Batman ma chyba trochę swój świat. I też z początku nawet czytałem jego wypowiedzi, ale teraz już bardziej męczą, więc omijam;)
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


msn, ostatnio jak napisałam, że omijam posty Batmana, bo są przewidywalne i za długie, to napisał mi, że pewnie czytać nie potrafię i dlatego omijam! :D
Tak mi się teraz cieplej na serduszku zrobiło, że nie tylko ja czytać nie potrafię. :)
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Pisałem jakiś czas temu, wątek zrobił się mało Paulowy, ostatnio jest są tu bardziej akcje

HardRockCaffe666, vs Sasiedzi,
Sasiedzi, vs Robinek29
HardRockCaffe666, vs Robinek29,
HardRockCaffe666, vs BATMANmkr90,

O Pauli tu mniej, akcja ze Srogim trochę rozwinęła wątek, transy z kaczką tak forumka Paulowego nie nakręcą. Jej przygoda z medycyną estetyczną też nie, piersi już bardziej :)

Batmanek mocno się do Harda przytulił ostatnio, Hard potrafi być wkurzający, nawet bardzo, też miałem z nim mocniejsze przejścia, ale na dłuższą metę to nie ma sensu, Hard ma swój świat, to jak mocno jest w nim zamknięty utwierdził mnie w wywiadzie.

Harda trzeba traktować z dużą tolerancją, nie ma co wyważać drzwi które są obrotowe (nie znalazłem lepszej metafory)

Posty batmana się świetnie czytało, mimo iż długie, kiedy miały więcej szołapowych wątków a nie tylko ciśnięcie po Hardzie, który jak widać umie odpisać tylko w jeden sposób, więc nawet widząc jak łatwo się w te wojny wciąga, nie bardzo się w nie zagłębia. Hard ma tą przypadłość, (nie wiem czy to wada czy zaleta) że ma swój świat, i jak powie że truskawka jest niebieska, to jak 40 osób będzie mu mówić że jest czerwona, to on i tak przetworzy to w taki sposób że będzie dalej pewny że jest niebieska. Nie ma co z nim wojować na światopoglądy, gust, ogólne odczucia. Ze swoich przekomarzań z Hardem zauważyłem że liczby to jest to, co do niego trafia :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Nie oszukujmy się, jakby ten temat miał dotyczyć wyłącznie Pauli, bez personalnych wycieczek w stronę któregokolwiek z panów, to mielibyśmy 29 stron a nie 291 :) (nawiasem mówiąc - może jakiś konkurs z okazji zbliżającej się 300 strony? :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Hehehehe macie zdrowie :mrgreen:
no to jedziemy...

Zacznę od Spokojnej, jako, że ten aniołek ma nadal spore problemy w czytaniu ze zrozumieniem :shock2:

Spokojna pisze:msn, ostatnio jak napisałam, że omijam posty Batmana, bo są przewidywalne i za długie, to napisał mi, że pewnie czytać nie potrafię i dlatego omijam! :D
Tak mi się teraz cieplej na serduszku zrobiło, że nie tylko ja czytać nie potrafię. :)


Spokojna to że jesteś ograniczona, to inny temat, nie sądzisz? Ty omijasz moje posty od czasu kiedy ci wytknąłem, że jesteś hipokrytką, po tym jak pisałaś, że rzekomo ja miałbym cię bezpodstawnie atakować, gdy w rzeczywistości tylko odpowiadałem atakiem na atak :acute: .
Nie chciałbym gasić twojego wybuchu szczęścia, jakby co najmniej promocję na cebulę rzucili w biedronce, ale twoja radość jest bezpodstawna.
msn-owi nie pisałem, że on nie potrafi czytać, tylko tobie!
To tak jakbyś się z nim identyfikowała dlatego, że jest człowiekiem. Równie dobrze mogę rzucić argument, że hitler też był człowiekiem… jest ci cieplej na serduszku bo jesteś jak hitler? Abstrakcja. Rozumiesz do czego zmierzam? Nie jest ci głupio tak się kompromitować?
Myśleć trzeba kwiatuszku, a serduszko będzie caaaaały czas rozgrzane :mrgreen:

kill_me_now pisze:BATMANmkr90, jeeeezu, strasznym prostakiem jesteś. Wytknąłem ci merytoryczne błędy, zupełnie się do nich nie odniosłeś, zamiast po prostu przyznać się do porażki językowej. I byłoby po kłopocie. Widocznie jesteś mentalnie małym chłopcem i potrafisz tylko szczekać, żeby było o tobie głośno. :)

Co do Harda, to jego zachowanie, szczególnie na czatach, również mnie irytuje, ale ty czerpiesz jakąś sadystyczną radość z poniżania go. Czujesz się dobrze, bo robi to więcej osób, pojedynczo jesteś zapewne nikim. Słaby jesteś, nie będę tracił więcej czasu na kogoś pokroju homo erectusa, taki poziom rozwoju prezentujesz. :bye:


Co ci debilu pisałem o myśleniu? No ku.wa co???!!! :bash0: :furious0:
Widzisz co chcesz widzieć. To, że hardziu uważa mnie za chodzący ideał, a ty mu w to uwierzyłeś, to już nei mój problem.

"Wytknąłem ci merytoryczne błędy, zupełnie się do nich nie odniosłeś"
Zupełnie ku.wa? :facepalm: Pisałem, że nie jestem polonistą :laugh3: ! Każdy popełnia błędy, nawet ja. Nigdy się z tym nie kryłem, że jestem tylko człowiekiem, ty tępy jebany baranie :mrgreen: . Wbrew temu co hardzi unio pisze, ja też mam wady. :meeting:
-Też ci wytknąłem błędy, w odpowiedzi jednak nie przeczytałem „Cholera, faktycznie Panie Batmanie, masz rację, to co pisałem było totalnie bez sensu. Przepraszam.”. I nie, nie jestem tak naiwny, żeby na poważnie liczyć na takie wyznanie. Tłumaczę ci tylko jakim debilem jesteś, że ty sam takich słów się spodziewałeś. :laughingnew:

"Słaby jesteś, nie będę tracił więcej czasu na kogoś pokroju homo erectusa, taki poziom rozwoju prezentujesz."
To twoja diagnoza? Hhahahaha to ch.j mnie rozpracował hahahha :laughingnew: ile się należy za sesje? Jesteś żałosnym pajacem, z najwyraźniej sporymi problemami życiowymi. Nie uporałeś się jeszcze z przeszłością, ale nie musisz mi się żalić w mankiet. Inaczej- nie chcę, żebyś mi się żalił! Pisałem już, żebyś nie oceniał mnie przez pryzmat własnych doświadczeń. To twoje problemy i mnie one nie interesują!

Pisałem, że nasze potyczki słowne z hardziem sięgają dalej niż ostatnich parę postów, na co odpowiedziałeś, że cię to nie obchodzi, a mimo to nadal do tego wracasz :blink: . Ja mam luz, jak ktoś ma do mnie pytanie o coś, jak zauważy ktoś jakąś nieścisłość, zawsze chętnie odpowiem. Normalnie i bez spiny. Spokojnej się wydawało, że agresywnym pisaniem do mnie coś ugra, ale tylko się przez to przedwcześnie wypaliła. W każdym razie, jak piszę- nie ma z odpowiedziami żadnego problemu, ale ty piszesz jak ku.wa potłuczony. Niby zaczynasz temat i dostajesz odpowiedź, ale ci się ona nie podoba(bo wychodzisz na głupka) i uciekasz w płaczu z podkulonym ogonem. :dontknow:
Nie wiem o co ci chodzi. Odpowiedź cię wcale nie interesowała.
Jak chcesz zaruchać hardzia, to pisz do niego bezpośrednio! Nie czaj się ku.wa! Nie mieszaj mnie w swój podryw. Pewnie poleciałeś na kasę z konkursu, a może hardziu to twój typ? Nie wnikam, ja waszej wspólnej transmisji ni ebędzę oglądał. Bawcie się dobrze chłopcy.

HardRockCaffe666, jakiś nieśmiały chłopiec ma sprawę do ciebie!

komin pisze:BATMANmkr90, ok, bywasz zabawny, zdarzylo Ci sie kilka celnych strzalow w Harda, spoko... Tylko na dluzsza mete ta wasza wojenka rodem z piaskownicy jest zwyczajnie meczaca.
W zasadzie 80% postow ktore najebales to jakas Twoja znecania sie nad Hardem... a on jest jaki jest, latwo go sprowokowac i wdaje sie z Toba w te bezsensowna wojenke...
Serio zapytam. Jestes jakis niedowartosciowany ze znalazles sobie chlopca do bicia i cisniesz go od kilku lat? Pomijam bezskutecznosc, bezcelowosc tego... No i przede wszystkim, Twoje zdanie o Hardzie poznalismy kilka lat temu... po chuj musisz je nam co chwile przypominac?
Nie powiem, sam po Hardzie sie nieraz przejechalem.... ale chyba troszeczke inaczej...
Ostatnio macie tu jakis karnawal spierdolenia. Nawet wciagnales w to ludzi po ktorych nie do konca bym sie spodziewal ze bedzie ich bawic taka piaskownica. Dziwne.
Niezbyt czesto przyznaje Hardowi racje ale moim zdaniem mial racje piszac ci to:
HardRockCaffe666 pisze:Chłopie ile ty masz latek żeby takie BZDETY pisać.
Idź dorośnij chłopczyku

PS. taaa, wiem, jak sie nie podoba to moge wypierdalac....


Byłem ku.wa bity w przedszkolu przez łobuzów, tak jak kill_me_now :mrgreen:

Nie wiem jak mam na to komin odpowiedzieć, dlaczego taki jestem a nie inny.
Pochodzę z bardzo zamożnej rodziny, byłem szczęśliwym dzieckiem, niczego mi nie brakowało. Jestem jedynakiem. Miałem super rodziców, fajną dziewczynę u boku. Każde wakacje, to jakiś wyjebany w kosmos(nie dosłownie) wypad. Duży dom na przedmieściach, luksusowe auta w garażu, najnowsze gadżety. Hajsu tyle, że gdybym palił, to odpalałbym cygara setkami. Chodziłem do najlepszych prywatnych szkół. Koledzy mnie, rzecz jasna nie bili. :meeting:
Co weekend kino, teatr, kolacje w restauracjach. Życie jak w bajce!
Pewnego jesiennego wieczora wybraliśmy się z rodzicami do teatru. Jako, że wieczory były chłodne, nie tak jak teraz, że temperatura spada z 40 do 30st C. Trzeba było ubrać się nieco cieplej. Mieliśmy w zwyczaju przychodzenie do teatru, kina itp. od frontu, jak każdy zwykły człowiek. Wtedy czuliśmy się równie zwykli, brataliśmy się z miejską hołotą. Naturalnie nie czekaliśmy w żadnych kolejkach, ale pozdrawialiśmy pospólstwo serdecznie wchodząc do teatru. Najlepsze miejsca zawsze na nas czekały. Tak było i tym razem. Rozsiedliśmy się wygodnie, obejrzeliśmy spektakl, ale nagle, z niewiadomych przyczyn, źle się poczułem. Wyszliśmy więc tylnym wyjściem, żeby nie przepychać się frontem przez tłumy oczekujących na następne przedstawienie. Pora była już późna jak już wcześniej wspominałem. Do tego było wilgotno jak to bywa po opadzie deszczu. Miejsce niestety nie było najlepiej oświetlone, jednak kałuże ładnie odbijały światło księżyca i pobliskich latarni. Idąc tak tym półmrokiem, dostrzegłem cień zza winkla i wychylającą się nieśmiało głowę tajemniczej zakapturzonej postaci. Jako, że moja rodzina nigdy się niczego i nikogo nie bała, szliśmy dalej, zbliżając się do feralnego rogu budynku. Feralnego, bo tą postacią był złodziej, co gorsza z pistoletem w dłoni, którym wymachiwał nam przed głowami, po tym jak wyskoczył żądając pieniędzy i innych kosztowności. Ojciec spokojnym głosem powiedział, żeby się nie denerwował i przekazał mu swój portfel i kluczyki do nowego modelu mercedesa, którym przyjechaliśmy. Zaskoczony aż takim urodzajnym łupem, kryminalista, postanowił wyciągnąć z nas jeszcze więcej. Zauważył perły na szyi mojej mamy i nie pytając wyciągnął po nie rękę. Ojciec, widząc zbliżającą się łapę chłystka zainterweniował. Wynikła szarpanina, której zwieńczeniem były dwa strzały z broni którą dzierżył przestępca.
Morderca uciekł, a ja stałem jak ta pizda. To był dla mnie potężny szok. Od tamtego czasu postanowiłem trenować sztuki walki o czym powiedziałem Alfredowi, który z początku traktował to z dezaprobatą- jako młodzieńczy bunt, ale koniec końców zaakceptował moje nowe zajęcie dopierdalania marginesowi społecznemu po nocach. Sorry komin, byłem ciekaw czy doczytasz :?

A tak poważnie- lubisz dźwięk paznokci drapiących tablicę?; Ocierające o siebie dwa kawałki styropianu?
Na mnie tak działają pewne zachowania(hardziu niepodzielnie króluje w tej dziedzinie).
To tak jak kiedyś pisałeś- jeszcze to nie ten etap w którym odpuszczam i jeszcze trochę minie nim się przyzwyczaję do jego ignorancji i frajerstwa.

Ogólnie. Absolutnie się wam nie dziwie. Też by mnie nudziła moja monotematyczność. Nie mówię- nie podoba się, więc wypierdalać! To forum publiczne. Ale nie zmuszam do czytania z czego skrzętnie korzystacie :D , więc… w sumie nie ma problemu! Robicie z igły widły :mrgreen: ! Przejechać mój post, przeczytać ten pode mną i spoko.

tomoxx pisze:Pisałem jakiś czas temu, wątek zrobił się mało Paulowy, ostatnio jest są tu bardziej akcje

HardRockCaffe666, vs Sasiedzi,
Sasiedzi, vs Robinek29
HardRockCaffe666, vs Robinek29,
HardRockCaffe666, vs BATMANmkr90,

O Pauli tu mniej, akcja ze Srogim trochę rozwinęła wątek, transy z kaczką tak forumka Paulowego nie nakręcą. Jej przygoda z medycyną estetyczną też nie, piersi już bardziej :)

Batmanek mocno się do Harda przytulił ostatnio, Hard potrafi być wkurzający, nawet bardzo, też miałem z nim mocniejsze przejścia, ale na dłuższą metę to nie ma sensu, Hard ma swój świat, to jak mocno jest w nim zamknięty utwierdził mnie w wywiadzie.

Harda trzeba traktować z dużą tolerancją, nie ma co wyważać drzwi które są obrotowe (nie znalazłem lepszej metafory)

Posty batmana się świetnie czytało, mimo iż długie, kiedy miały więcej szołapowych wątków a nie tylko ciśnięcie po Hardzie, który jak widać umie odpisać tylko w jeden sposób, więc nawet widząc jak łatwo się w te wojny wciąga, nie bardzo się w nie zagłębia. Hard ma tą przypadłość, (nie wiem czy to wada czy zaleta) że ma swój świat, i jak powie że truskawka jest niebieska, to jak 40 osób będzie mu mówić że jest czerwona, to on i tak przetworzy to w taki sposób że będzie dalej pewny że jest niebieska. Nie ma co z nim wojować na światopoglądy, gust, ogólne odczucia. Ze swoich przekomarzań z Hardem zauważyłem że liczby to jest to, co do niego trafia :)


tomoxx jak zwykle trafia w punkt! Zresztą pod większością z powyższych postów mógłbym się podpisać. Moje są skierowane głównie do kmiotka. Teoretycznie lepiej byłoby gdybym napisał mu to na priv, ale z tego wszystkiego jeszcze mi teczkę założy jak pozostałym.. Po co mi to?


Chcieliście, to macie swoje odpowiedzi :mrgreen:
Ciekawe ile osób przeczytało fragmenty skierowanych do nich samych, a ile całość? Ilu zasnęło? :mrgreen:
Dobranoc :biggrin:



Jeszcze co do Pauli- nie mam do niej nic, a właściwie jakiś tam sentyment(chyba tak można to nazwać) jest po tylu latach. Nie życzę jej źle, ani nic z tych rzeczy. Skomentowałem jej poprawki, nie mając nic złego na myśli. Jakbym chciał być złośliwy użyłbym zupełnie innych słów.



:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Ni chuja...streszczenie w 5 linijakch, albo nie czytam :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin,
Ja Tobie to chętnie streszczę.
Jak komuś coś nie pasuje to wypierdalać :laugh3:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


OMG, jaki słowotok u nietoperza, jednak wiszenie głową w dół daje się we znaki.

Krótkie podsumowanie:

1) Nietoperz nie jest polonistą (co widać, słychać i czuć), ale w co drugim poście gnoi Harda i innych za błędy językowe - hipokryzja.
2) Ma silną potrzebę bycia zauważonym, używa ozdobników, kolorów, jak jakaś dziewczynka z przedszkola - pasuje do osobowości histrionicznej z wyraźnymi tendencjami narcystycznymi.
3) Nie umie czytać między wierszami, nie łapie przekazu, który nie jest podany wprost (przykład Spokojonej i msn) - cechy autystyczne.
4) Przeklina, wyzywa, ma widoczny pierdolnik w głowie - prawie jak w zespole Tourette'a.

itp. itd.

Przykre w sumie. Musi być mu ciężko.
kill_me_now


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości