pytanie o priv czeste zaproszenia

Dział poświęcony specjalnie dla żetonów i wypłat.
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
witam mam pytanie do dziewczyn co na SU maja dlugi staz jak to zrobic abym czesciej miala zaproszenia na priv (prywatne transmisje) jak zachecac panow abym czesciej miala zaproszenia na priv?bardzo prosze o pomoc i odpowiedz
Awatar użytkownika
aniol
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 03 kwie 2021, 11:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wprawdzie nie jestem dziewczyną z SU, ale mogę powiedzieć, że mnie od wchodzenia na priv najbardziej odstrasza nuda na ogólnym. Jak panna nic nie mówi i każde słowo trzeba z niej wyduszać, a do tego ani drgnie przez 15 minut to wróżba, że priv będzie wyglądał podobnie :roll:
Awatar użytkownika
Ralfik1
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 15
Rejestracja: 22 sie 2020, 09:57
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: xxbrunetka29x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


u mnie zawsze cos dzieje a to ruletka a to rozmawiam czasem sie wyglupiam daje zabawne teksty za to na priv daje zawsze 100 prcent z siebie pokazujac atuty i wdzieki :yes4:
Awatar użytkownika
aniol
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 03 kwie 2021, 11:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przyjdzie z czasem, ja początkowo potrafiłam mieć godzine bez żadnego priva, potem zarabiałam ok 100zl/h, a teraz około 200, same privy. Nie kusze ani nic, bo nie umiem, bardziej się śmieje i gadam z nimi, ale na privach daje z siebie 100% i potem bardzo często wracają, czasami po kilka razy nawet jednego dnia :D
Awatar użytkownika
Natttka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 48
Rejestracja: 12 kwie 2021, 06:13
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


co prawda nowa jestem nie cale dwa miesiace to siedzisz do nich gadasz i smiejesz sie to wtedy cie porywaja na priv?ja sie staram tez kusic ich jaki masz nick na SU popodgladam cie
Awatar użytkownika
aniol
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 03 kwie 2021, 11:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


aniol pisze:co prawda nowa jestem nie cale dwa miesiace to siedzisz do nich gadasz i smiejesz sie to wtedy cie porywaja na priv?ja sie staram tez kusic ich jaki masz nick na SU popodgladam cie



Każdy ci powie co innego, bo tu nie ma reguły. Ja zarabiam na stałych klientach. Ważne jest dla mnie to żeby nawiązać relację. Trzeba umieć wyczuć co facet lubi i co go kręci. Być otwarta i uśmiechnięta.
Klient musi mieć poczucie , że jesteś tu dla niego i zależy ci na zaspokojeniu jego potrzeb. Wtedy oni wracają.
Jeśli facet mi nie odpowiada to mu mówię sorry koleś, ale ja cię nie lubię i nie będę więcej dla ciebie robić privow. Zwykle oni wtedy stają na głowie żebym im ustawiała i w sumie nawet potem zaczynamy się dogadywać. To ogólnie trochę beka , bo jakim trzeba być facetem żeby ci camgirl odrzucała zaproszenie na priv za kilkaset Zet xDD No ale ja na siłę transmisji dla kogoś nie robię.


U mnie z zarobkami to jest parabola ogólnie. Raz się siedzi parę h i lipa nic praktycznie, a potem nagle zaczyna lecieć jak już bym chciała iść spać i koncze prace nad ranem xD
Awatar użytkownika
LittleStar342
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 350
Rejestracja: 12 kwie 2019, 00:37
Podziękował: 149 razy
Podziękowano mu: 91 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ja sama
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: LittleStar342


a jak niby mam to wyczuc co facet lubi i co go kreci przeciez kazdy jest inny i kazdego kreci co innego czyli mam smiac sie byc wesola i gadac z nimi ale to chyba logiczne ze jest sie po to aby koles zrobil se dobrze i co mam na priv powiedziec oblechowi ze sory ale nie chce wiecej ci robic priv i oblech wracac bedzie czesciej
Awatar użytkownika
aniol
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 03 kwie 2021, 11:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Loginu ci nie podam, bo jakoś wolę byc anonimowa, jeszcze ktoś by zaczął pisać xD
Ale ogólnie co do tego co lubi - PYTAJ! Serio :D Jak mam takie droższe privy luźniejsze, nie "zaplanowane" (bo ja dzielę je na krótkie, które są z góry +/- zaplanowane i na dłuższe które właśnie zaczynają się rozmową :D), to zawsze pytam i coś wymyślamy.
Nie rob też nic, czego nie lubisz. Bo to bez sensu, po 1 ty będziesz bardzo zmęczona po takich zabawach, a po 2 to widać.
Na privach dużo się ruszaj, zmieniaj pozycje, striptiz jest super opcją, ja zauważyłam, że często działa lepiej, niż masturbacja. Gadaj do nich, mów, że ci dobrze, mów, że ty byś im zrobiła dobrze, rozmawiaj jakby było, gdybyście uprawiali seks. No i ja polecam zabawę na dwie kamerki, jakoś łatwiej załapać kontakt. No i jak mają kamerke, to mozesz ich komplementować, oczywiście nic na siłę, ale jak jest przystojny, to skomplementuj, jak ma fajne ciało też itd. Żeby nie czuli, że traktujesz ich jak "kolejnego gościa" tylko wyjątkowo! :D I SERIO, MOŻE TO JA MAM TAKIE SZCZĘŚCIE, ALE PRZYSTOJNIAKI ZDARZAJĄ MI SIĘ CZĘSTO, A NIE SPODZIEWAŁABYM SIĘ TEGO :>
Fajnie też odpisywać im na priv, raz w 2h zarobiłam 200zł na samym pisaniu z gościem (nie licząc napiwków).
No i imo - musisz ogólnie polubić bycie na showupie, ja na początku traktowałam to jako "muszę, bo chcę zarobić", ale był lockdown, teraz bawię sie tu przednio <3
Awatar użytkownika
Natttka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 48
Rejestracja: 12 kwie 2021, 06:13
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


to pytam jak ktos chce iny priv to ustalamy na ogolnym co i jak no mam tanie privy kiedys ustawilam na drzsze to ruchu wogle przez tydzien nie mialam puzniej jak znowu na te tansze zmienilam to zaczeli wchodzic na priv no mam stryptis nawet dwa jeden za 50 zet drugi za sto i na 2 kam jest kazdy priv no i gadam z nimi na priv no jak ciacho wejdzie to komplementy sie sypia az sie zawstydzam a jak oblech to polslowkami byle do konca czasu duzo rzeczy nie robie jak palcowka anal gg nawet nie mam lusha bo mnie cipka piecze jak cos w srodku mam to jak mialas priv rozmowa i pisaliscie czy tyle napiwkow na ogolnym?no lubie bardzo byc na showupie ;)
Awatar użytkownika
aniol
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 03 kwie 2021, 11:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Myślę, że słownik pomoże.
Awatar użytkownika
Luckykim
SU-holik
SU-holik
Posty: 146
Rejestracja: 13 lis 2020, 12:17
Podziękował: 26 razy
Podziękowano mu: 30 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KimiGod21


jaki znowu slownik na co mi slownik o co ci chodzi :blink:
Awatar użytkownika
aniol
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 03 kwie 2021, 11:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jak cię coś piecze, to czas na lekarza @@
Awatar użytkownika
Natttka
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 48
Rejestracja: 12 kwie 2021, 06:13
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


e tam teraz w tych czasach pozatym sa tez zabawki sterowane inne
Awatar użytkownika
aniol
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 29
Rejestracja: 03 kwie 2021, 11:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Żetony i wypłaty



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości